Klisze Pamięci. Labirynty
Ośrodek rekolekcyjny

Intencje

Intencje Mszy Świętych 22.04.2018-28.04.2018

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

Niedziela

22.04.

godz. 8.00

1.     Za + Mieczysława Dolinę

godz. 11.00

1.     W intencji Parafian

godz. 17.00

1.     Za ++ Annę i Karola Wójcik

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 22/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 22/30

 

 

Poniedziałek

23.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 38/61

2.     O potrzebne Dary Ducha Świętego i zdrowie w rodzinie Bożeny i Wiesława Urbaniec

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 23/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 23/30

Ex  O siłę i wytrwałość dla Wojciecha w rozwiązaniu trudnej sprawy

 

 

Wtorek

24.04.

 

godz. 18.00

1.     W pewnych intencjach wiadomych Bogu

2.     O zdrowie i błog. Boże, opiekę Matki Bożej dla Bogdana

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 24/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 24/30

Ex  O zdrowie, błog. Boże dla całej rodziny Galiców

 

 

Środa

25.04.

 

godz.18.00

1.     Za + Karola Czekaja 39/61

2.      Za + Józefa i Krystynę Ścierskich

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 25/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 25/30

Ex  O zdrowie, błog. Boże dla całej rodziny Galiców

 

Czwartek

26.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 40/61

2.     O zdrowie, błog. Boże, opiekę Matki Bożej oraz wstawien. Św. Maksymiliana dla Pauliny Zaboronek i jej rodziny

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 26/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 26/30

 

Piątek

27.04.

 

 

godz. 18.00

1.     O Boże błog, potrzebne łaski i zdrowie dla Haliny i Mariana

2.     O zdrowie i błog. Boże dla Danuty i Zdzisława z okazji 50 roczn. ślubu

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 27/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 27/30

 

Sobota

28.04.

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 41/61

2.     W intencji bierzmowanych

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 28/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 28/30

 

 

Intencje Mszy Świętych 15.04.2018-21.04.2018

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

Niedziela

15.04.

godz. 8.00

1.     Za + Stefanię Lekacz

godz. 11.00

1.     Za + Stanisława Faruga w 2 rocz. Śm. ++ rodziców i zmarłych z pokrewieństwa

2.     Za + Władysławę Zielińską

godz. 17.00

1.     Za ++ Annę i Józefa Waliczek

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 15/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 15/30

 

 

Poniedziałek

16.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 35/61

2.     O szczęśliwy przebieg operacji dla Heleny i o Boże błog.

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 16/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 16/30

Ex  O zdrowie, błog. Boże i potrzebne łaski w rodzinie Traczów

 

 

Wtorek

17.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 36/61

2.     Dziękczynna za wiarę i chrzest święty Pauliny Zaboronek

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 17/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 17/30

 

 

Środa

18.04.

 

godz.18.00

1.     Za + Marię Molfa

2.      Za + Bronisława i Czesławę Korbel

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 18/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 18/30

 

Czwartek

19.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 37/61

2.     Za + Huberta Świergolik

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 19/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 19/30

 

Piątek

20.04.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Marię i Jana Włoszek

2.     O światło Ducha Świętego i wstawiennictwo św. Maksymiliana dla Prelegentów i Uczestników Dni Kolbiańskich

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 20/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 20/30

 

Sobota

21.04.

godz. 18.00

1.     Za + Mieczysława

2.     Za + Władysława Klekot

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 21/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 21/30

 

 

Intencje Mszy Świętych 08.04.2018-14.04.2018

II NIEDZIELA WIELKANOCNA

Niedziela

08.04.

godz. 8.00

1.     Za + Marię i Juliusza

godz. 11.00

1.     W 35. Roczn. ślubu Eleonory i Andrzeja Lach, dziękczynna z prośbą o zdrowie i błog. Boże

godz. 17.00

1.     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i św. Maksymiliana oraz potrzebne łaski dla o. Stanisława

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 8/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 8/30

 

 

Poniedziałek

09.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 32/61

2.     Za + Luigi Faccenda

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 9/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 9/30

 

 

Wtorek

10.04.

 

godz. 18.00

1.     Za ++ Adama i Edwarda Bielenin

2.     Za + Ryszarda Madeji

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 10/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 10/30

 

 

Środa

11.04.

 

godz.18.00

1.     Za + Karola Czekaja 33/61

2.      Za + Rachelę Molfa

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 11/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 11/30

 

Czwartek

12.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + Dorotę Fornal

2.     Za + Bronisławę i Michała

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 12/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 12/30

Ex  Za ++ Honoratę i Józefa, Honoratę z mężem Mieczysławem i córkę Józefę z mężem

 

 

 

Piątek

13.04.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 34/61

2.     Za + Władysławę i Aleksandra oraz ++ Misjonarki  i ++ z rodziny

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 13/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 13/30

 

Sobota

14.04.

godz. 18.00

1.     W intencji MI

2.     Za + Ryszarda Zawadzkiego

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 14/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 14/30

Ex  W intencji Parafian (15.04.18)

     

 

Intencje Mszy Świętych 01.04.2018-07.04.2018

NIEDZIELA WIELKANOCNA

Niedziela

Wielkanocna

01.04.

godz. 8.00

1.     Za + Marię i Franciszka Piwczyk

godz. 11.00

1.     W intencji Parafian

godz. 17.00

1.     Za + Leona Biegońskiego

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 1/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 1/30

 

 

Poniedziałek

Wielkanocny

02.04.

 

godz. 8.00

1.     Za + Rodziców Annę i Sylwestra

godz. 11.00

1.     Za + Emilię Świadek i za ++ Rodziców

godz. 17.00

1.     Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne dary dla Klaudi i Arlety z okazji urodzin

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 2/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 2/30

 

 

Wtorek

03.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 29/61

2.     Za + Ludmilu Śmerdolon (czyt. Ludmiła Smerdol)

Ex  Propria o. Wł.

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 3/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 3/30

 

 

Środa

04.04.

 

godz.18.00                                                                                                                                      

1.     Za + Braci i Siostry

2.      O głęboką wiarę, dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Floriana

Ex  Propria o. Arkadiusza

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 4/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 4/30

 

Czwartek

05.04.

 

godz. 18.00

1.     W intencji Żywego Różańca

2.     Za + Martę Urbańczyk oraz ++ z rodzin Urbańczyk i Kędzior

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 5/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 5/30

 

 

 

Piątek

06.04.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 30/61

2.     Za + Misjonarki i Wolontariuszy

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 6/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 6/30

 

Sobota

07.04.

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 31/61

2.     W 18 roczn. urodzin o zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski dla Kacpra Rydzoń

Ex  Za + Aleksandra Sajdak 7/30

Ex  Za +Józefa Dębskiego 7/30

     

 

 

Intencje Mszy Świętych 25.03.2018-31.03.2018

VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - PALMOWA

Niedziela

PALMOWA

25.03.

godz. 8.00

1.     Za + Mariannę i Józefa Piwczyk

godz. 11.00

1.     Za ++ polecanych w wypominkach

2.     O uzdrowienie wewnętrzne

godz. 17.00

1.     Za + Mariana Majcherczyk

      Ex  Za + Mateusza Kubeczko 26/30

 

Poniedziałek

26.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 27/61

2.     O głęboką wiarę i Boże błog. i zdrowie dla Marii

      Ex  Za + Mateusza Kubeczko 27/30

 

Wtorek

27.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Janinę i Juliana Bielenin

2.     Za + Marka Bartas w rocznicę śmierci

Ex  Za + Mateusza Kubeczko 28/30

 

Środa

28.03.

 

godz.18.00                                                                                                                                      

1.     Za + Karola Czekaja 28/61

Ex  Za + Wernera Klante

Ex  Za + Mateusza Kubeczko 29/30

 

Wielki Czwartek

29.03.

 

godz. 18.00

1.     Propria

      Ex  Za + Mateusza Kubeczko 30/30

 

Wielki Piątek

30.03.

 

 

godz. 18.00

 

Wielka Sobota

31.03.

godz. 21.00

Propria

     

 

Intencje Mszy Świętych 18.03.2018-24.03.2018

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Niedziela

18.03.

godz. 8.00

1.     Za + Władysława Zając

godz. 11.00

1.     Chrzest Olaf Skiernik

godz. 17.00

1.     W intencji Antoniego dziękczynna w 80 roczn. urodzin z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dalszą opiekę Bożą

      Ex  Za + Mateusza Kubeczko 19/30

      Ex W intencji Parafian

 

Poniedziałek

19.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 31/61

2.     Za + Emilię i Ludwika Filuś i + Józefa Wawro

      Ex  Za + Mateusza Kubeczko 20/30

 

Wtorek

20.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 22/61

2.     Za + Hannę Baumert

Ex  Za + Mateusza Kubeczko 21/30

 

Środa

21.03.

 

godz.18.00                                                                                                                                      

1.     Za + Karola Czekaja 23/61

2.     W intencji strażaków oraz ich rodzin z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Andrychowie oraz członków Koła SITP przy Komendzie Powiat. PSP w Wadowicach

Ex  Za + Mateusza Kubeczko 22/30

 

Czwartek

22.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 24/61

      Ex  Za + Mateusza Kubeczko 23/30

 

Piątek

23.03.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 25/61

2.     Za ++ Jana i Teklę Bielenin

3.     W intencji osób wysiedlonych z Harmęż

Ex  Za + Mateusza Kubeczko 24/30

 

Sobota

24.03.

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 26/61

2.     Za + Mateusza Kubeczko 25/30

Ex  W intencji Parafian

     

 

Intencje Mszy Świętych 11.03.2018-17.03.2018

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Niedziela

11.03.

godz. 8.00

1.     Za ++ Anielę i Stanisława Świadek

godz. 11.00

1.     W intencji parafian

godz. 17.00

1.     Za + Anielę, Józefa i syna Józefa

        Ex  Za + Mateusza Kubeczko 12/30

 

Poniedziałek

12.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 16/61

2.     Za + Anielę Rochowiak w 6 roczn. śmierci

         Ex Za + Krzysztofa Muchę

         Ex  Za + Mateusza Kubeczko 13/30

 

Wtorek

13.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 17/61

2.     Za + Stanisława i jego rodziców

         Ex  Za + Mateusza Kubeczko 14/30

         Ex  Za + Krzysztofa Muchę

 

Środa

14.03.

 

godz.18.00

1.     W intencji MI

2.     Za + Krzysztofa Wójcik

         Ex  Za + Mateusza Kubeczko 15/30

         Ex  Za + Krzysztofa Muchę

 

Czwartek

15.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 18/61

2.      W intencji Panu Bogu wiadomej

          Ex  Za + Mateusza Kubeczko 16/30

          Ex  Za + Krzysztofa Muchę

 

Piątek

16.03.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 19/61

2.     W intencji Mateusza w roczn. urodzin

         Ex  Za + Mateusza Kubeczko 17/30

          Ex  W intencji Jana, Tomasza, Pawła, Piotra             i ich rodzin o Boże błog.

 

Sobota

17.03.

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 20/61

2.     Za + Mateusza Kubeczko 18/30

        Ex  W intencji Jana, Tomasza, Pawła, Piotra i           ich rodzin o Boże błog.

     

 

Intencje Mszy Świętych 04.03.2018-10.03.2018

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Niedziela

04.03.

godz. 8.00

1.     Za + Józefa Klekot

godz. 11.00

1.     W intencji parafian

godz. 17.00

1.     Za + Helenę Marusza

      Ex  Za + Mateusza Kubeczko 5/30

      Ex W intencji parafian (25.02)

 

Poniedziałek

05.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 12/61

2.     Za + Marię Kózka

      Ex Za + Jana Gąsiorka z rodzicami

      Ex  Za + Mateusza Kubeczko 6/30

 

Wtorek

06.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 13/61

2.     Za + Mateusza Okrzesik

         Ex  Za + Mateusza Kubeczko 7/30

         Ex Za ++ Józefa Szlagor z 2 żonami i synem

 

Środa

07.03.

 

godz.18.00

1.     Za ++ braci i siostry

2.     Za + Martę Urbańczyk oraz ++ z rodzin Urbańczyk i          Kędzior

       Ex Za + Rozalię Kotas 30/30

       Ex  Za + Mateusza Kubeczko 8/30

       Ex Za + Jana Kastelika z rodzinami i synami

 

Czwartek

08.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 14/61

2.      Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy

      Ex  Za + Mateusza Kubeczko 9/30

      Ex Za + Józefa Wnętrzak z żoną Katarzyną,              dziećmi i synową Marią

 

Piątek

09.03.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Karola Czekaja 15/61

2.     Za + o. Luigi Faccenda

       Ex  Za + Mateusza Kubeczko 10/30

       Ex Za + Józefa Okrzesika z rodzicami i                       bratem        Stanisławem

 

Sobota

10.03.

godz. 18.00

1.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

2.     Za + Mateusza Kubeczko 11/30

3.     /Ex   Za +  Herman Josef Zauder

       Ex Za ++ Wojciecha i Anielę Podczerwińskich         z rodzicami

 

 

Intencje Mszy Świętych 24.02.2018-02.03.2018

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Niedziela

25.02.

godz. 8.00

1.     Za ++ Janinę i Ludwika Kulkę

godz. 11.00

1.     Za ++ polecanych w wypominkach

godz. 17.00

1.     Za + dr Mariannę Pawlak Bąk

      Ex Za + Rozalię Kotas 27/30

      Ex Za + Aleksandra Kosturkiewicza 26/30

 

Poniedziałek

26.02.

 

godz. 18.00

1.     Za + Marię Włoszek 47/48

2.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

      Ex Za + Rozalię Kotas 28/30

      Ex Za + Aleksandra Kosturkiewicza 27/30

      Ex Za + Annę Łaciak w 5 roczn. śm.

 

Wtorek

27.02.

 

godz. 18.00

1.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

2.     Za + brata Józefa Bielenin

      Ex Za + Rozalię Kotas 29/30

      Ex Za + Aleksandra Kosturkiewicza 28/30

      Ex Za ++ Marię, Karola Okrzesik z córką                  Marią

 

Środa

28.02.

 

godz.18.00

1.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

2.     Za + Karola Czekaja 11/61

      Ex Za + Rozalię Kotas 30/30

      Ex Za + Aleksandra Kosturkiewicza 29/30

      Ex Za + Mateusza Kubeczko 1/30

 

Czwartek

01.03.

 

godz. 18.00

1.     W intencji Żywego Różańca

2.      Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

      Ex Propria o. Wł

      Ex Za + Aleksandra Kosturkiewicza 30/30

      Ex  Za + Mateusza Kubeczko 2/30

 

 

Piątek

02.03.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Marię Włoszek 48/48

2.     Za ++ Sylwestra, Monikę Norek, syna , synową, zięciów, Edwarda Janus, Augustyna, Martę Janosz, synów, zięcia, wnuka, ++ z rodz. Niesyto, Norek, Janosz, ++ dusze w czyśćcu cierpiące

     Ex Za + Helenę Haładyna

     Ex Propria o. A.B.

     Ex  Za + Mateusza Kubeczko 3/30

Sobota

03.03.

godz. 18.00

1.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

2.     Za + Konstantego, Władysławę i Czesława

3.     Za +  Za + Mateusza Kubeczko 4/30

      Ex Za ++ rodziców Kazimierza i Genowefę

      Ex Za + Marię Gąsiorek z mężem Antonim i            synem Janem

 

 

 

Intencje Mszy Świętych 18.02.2018-24.02.2018

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Niedziela

18.02.

godz. 8.00

1.     Za + Kazimierza Budkę

godz. 11.00

1.     Chrzest Anastazja Madej

godz. 17.00

1.     Za + Marię Włoszek 44/48

      Ex Za + Rozalię Kotas 20/30

      Ex Za + Aleksandra Kosturkiewicza 19/30

 

Poniedziałek

19.02.

 

godz. 18.00

1.     Za + Anielę Świadek 20/20

2.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

      Ex Za + Rozalię Kotas 21/30

      Ex Za + Aleksandra Kosturkiewicza 20/30

      Ex Za + br. Witolda Dekę 3/5

 

Wtorek

20.02.

 

godz. 18.00

1.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

2.     Za + Karola Czekaja 8/61

Ex Za + Rozalię Kotas 22/30

Ex Za + Aleksandra Kosturkiewicza 21/30

Ex Za + Ojca Mateusza Korczak

 

Środa

21.02.

 

godz. 18.00

1.     Za + Marię Włoszek 45/48

2.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

Ex Za + Rozalię Kotas 23/30

Ex Za + Aleksandra Kosturkiewicza 22/30

Ex Za + br. Witolda Dekę

 

Czwartek

22.02.

 

godz. 18.00

1.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

2.     Za + Karola Czekaja 9/61 

Ex Za + Rozalię Kotas 24/30

Ex Za + Aleksandra Kosturkiewicza 23/30

Ex Za + br. Witolda Dekę 5/5

 

 

Piątek

23.02.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Marię Włoszek 46/48

2.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

Ex Za + Rozalię Kotas 25/30

Ex Za + Aleksandra Kosturkiewicza 24/30

Ex Za ++ Andrzeja Habdas z rodzicami

Sobota

24.02.

godz. 18.00

1.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

2.     Za + Karola Czekaja 10/61

3.     Za + Rozalię Kotas 26/30

Ex Za + Antoniego Gąsiorek z 2 żonami, synem ,synową i zięciem

Ex Za + Aleksandra Kosturkiewicza 25/30

 

 

 

 

Intencje Mszy Świętych 11.02.2018-17.02.2018

VI Niedziela Zwykła

Niedziela

11.02.

godz. 8.00

1.     Dziękczynno-błagalna z podziękowaniem za przeżyte 35 lat w sakr. Małżeństwa z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i św. Maksymiliana oraz o potrzebne łaski.

godz. 11.00

1.     Za Parafian

godz. 17.00

1.     Za + Konstantego, Władysławę i syna Czesława

      Ex Za + Rozalię Kotas 13/30

      Ex Za + Aleksandra Kosturkiewicza 12/30

 

Poniedziałek

12.02.

 

godz. 18.00

1.     Za + Anielę Świadek 18/20

2.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

3.     O łaskę zdrowia dla Stanisława oraz potrzebne łaski

      Ex Za + Rozalię Kotas 14/30

      Ex Za + Aleksandra Kosturkiewicza 13/30

 

Wtorek

13.02.

 

godz. 18.00

1.     Za + Marię Włoszek 42/48

2.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

3.     O zdrowie i Boże błog. dla Łukasza

      Ex Za + Rozalię Kotas 15/30

      Ex Za + Aleksandra Kosturkiewicza 14/30

 

Środa

Popielcowa

14.02.

 

godz. 8.00

1.     Za + Marię Szymańską w rocznicę śmierci.

godz. 18.00

1.     W intencji MI

2.     Za + dr Mariannę Pawlak-Bąk

      Ex Za + Rozalię Kotas 16/30

      Ex Za + Aleksandra Kosturkiewicza 15/30

 

Czwartek

15.02.

 

godz. 18.00

1.     Za + Marię Włoszek 43/48

2.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

3.     O błog. Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla br. Macieja Mieszczaka

      Ex Za + Rozalię Kotas 17/30

      Ex Za + Aleksandra Kosturkiewicza 16/30

 

 

Piątek

16.02.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Anielę Świadek 19/20

2.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

      Ex Za + Rozalię Kotas 18/30

      Ex Za + Aleksandra Kosturkiewicza 17/30

      Ex Za ++ Rodziców Genowefę i Kazimierza

 

Sobota

17.02.

godz. 18.00

1.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

2.     Za + Karola Czekaja 7/61

3.     Za + Rozalię Kotas 19/30

      Ex Za + O zdrowie i Boże błog. dla Łukasza

      Ex Za + Aleksandra Kosturkiewicza 18/30

 

 

Intencje Mszy Świętych 04.02.2018-10.02.2018

V Niedziela Zwykła

Niedziela

04.02.

godz. 8.00

1.     Za ++ Ernesta Korbel

godz. 11.00

1.     Za Parafian

godz. 17.00

Za + Karola Czekaja

EXTRA:

1. Za + Rozalię Kotas 6/30

2. Za + Aleksandra Kosturkiewicza

 

Poniedziałek

05.02.

 

godz. 18.00

1.     Za + Marię Włoszek

2.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

EXTRA:

1. O uwolnienie dla Marcina 10/10

2. Za + Aleksandra Kosturkiewicza 6/30

 

Wtorek

06.02.

 

godz. 18.00

1.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

2.     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Wspólnoty MI z Rychwałdu.

3.     O opiekę Matki Bożej i błog. Boże w 18 roczn. urodzin dla Krzysztofa

EXTRA:

1. Za + Rozalię Kotas 8/30

2. Za + Aleksandra Kosturkiewicza

 

Środa

07.02.

 

godz. 18.00

1.     Za ++ Braci i Siostry

2.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

3.     Za + Irenę Czekaj w 1 roczn. śmierci

EXTRA:

1. Za + Rozalię Kotas 9/30

2. Za + Aleksandra Kosturkiewicza 8/30

 

Czwartek

08.02.

 

godz. 18.00

1.     Za + Anielę Świadek 16/20

2.     Za + Karola Czekaja

3.     Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy

EXTRA:

1. Za + Rozalię Kotas 10/30

2. Za + Aleksandra Kosturkiewicza 9/30

 

Piątek

09.02.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Marię Włoszek 41/48

2.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

3.     Za + Luigi Faccenda

EXTRA:

1. Rozalię Kotas 11/30

2. Za +Aleksandra Kosturkiewicza 10/30

 

Sobota

10.02.

godz. 18.00

1.     Za + Anielę Świadek 17/20

2.     Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

3.     Za + Rozalię Kotas

EXTRA:

1. W intencji Parafian

2. Za + Aleksandra Kosturkiewicza 11/30

 

IV Niedziela zwykła - 28.01.2018 r.
godz. 8.00
Za ++ Ludwikę i Franciszka Zielińskich oraz ich rodziców
godz. 11.00
Za ++ polecanych w wypominkach
godz. 17.00
Za + Juliana i jego rodziców

Extra:
W intencji Parafian
Za + Bronisława Nowickiego  28/30
Za + Władysława Kapustka  28/30

PONIEDZIAŁEK -  29.01.2018 r.
godz. 18.00
1. Za Parafian
2. Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik
3. Za + Bronisława Nowickiego

Extra:
Za + Władysławę Kapusta

WTOREK - 30.01.2018 r.
godz. 18.00
1. Za + Anielę Świadek
2. Za + Karola Czekaja

Extra:
Za + Władysławę Kapusta
Za + Bronisława Nowickiego
Za + Rozalię Kotas

ŚRODA - 31.01.2018 r.
godz. 18.00
1. Za + Marię Włoszek
2. Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

Extra:
Za + Władysławę Kapusta  30/30
Za + Rozalię Kotas
Za + Aleksandra Kosturkiewicza  1/30

CZWARTEK - 1.02.2018 r.
godz. 18.00
1. W intencji wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Karola Czekaja

Extra:
Za + Rozalię Kotas
Za + Aleksandra Kosturkiewicza

 

PIĄTEK - 2.02.2018 r.
godz. 18:00
1. Za + Marię Włoszek
2. Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

Extra:
O uwolnienie dla Marcina
Za + Rozalię Kotas
Za + Aleksandra Kosturkiewicza

SOBOTA - 3.02.2018 r.
godz. 18.00
1. Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik
2. Za ++ Jadwigę Kubeczko, Jana i Martę Mistak oraz ich ++ rodziców
3. Za + Rozalię Kotas

Extra:
O uwolnienie dla Marcina
Za + Aleksandra Kosturkiewicza

*******

 

II Niedziela zwykła - 14.01.2018 r.
godz. 8.00
Za ++ Marię i Juliusza
godz. 11.00
Za + Adama Poszwę w 4 rocznicę śmierci
godz. 17.00
Za ++ Kazimierza i Agnieszkę Wojtala

Extra:
Za + Władysławę Kapusta  13/30
Za + Bronisława Nowickiego  14/30

PONIEDZIAŁEK -  15.01.2018 r.
godz. 18.00
1. Za +  Marię Włoszek
2. Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik
3. O ulgę w cierpieniu i potrzebne łaski dla Heleny

Extra:
Za + Władysławę Kapusta
O ulgę w cierpieniu i potrzebne łaski dla Heleny
Za + Bronisława Nowickiego

WTOREK - 16.01.2018 r.
godz. 18.00
1. Za + Anielę Świadek
2. Za ++ Martę Urbańczyk, jej rodzeństwo oraz ++ z pokrewieństwa, z rodzin Urbańczyków i Kędziorów

Extra:
Za + Władysławę Kapusta
Za + Bronisława Nowickiego

ŚRODA - 17.01.2018 r.
godz. 18.00
1. Za + Marię Włoszek
2. Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

Extra:
Za + Władysławę Kapusta
Za + Bronisława Nowickiego

CZWARTEK - 18.01.2018 r.
godz. 18.00
1. Za + Anielę Świadek
2. Za ++ Henryka, Józefa i Franciszka Skalny

Extra:
Za + Władysławę Kapusta
Za + Bronisława Nowickiego
 

PIĄTEK - 19.01.2018 r.
godz. 18:00
1. Za + Marię Włoszek
2. Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik
3. Za + Bronisława Nowickiego

Extra:
Za + Władysławę Kapusta

SOBOTA - 20.01.2018 r.
godz. 18.00
1. Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik
2. Za ++ Agnieszkę i Kazimierza Wojtala

Extra:
Za Parafian
Za + Władysławę Kapusta  19/30
Za + Bronisława Nowickiego  20/30

*******

 

Niedziela Chrztu Pańskiego - 07.01.2018 r.
godz. 8.00
Za ++ Marię i Stanisława Włoszek
godz. 11.00
Za Parafian
godz. 17.00
Za + Agnieszkę Węgrzynek, ++ Rodziców z obu stron oraz za + Jadwigę Lysko

Extra:
Za + Władysławę Kapusta
Za + Bronisława Nowickiego

PONIEDZIAŁEK -  08.01.2018 r.
godz. 8.00
W intencji ZSP Harmęże

godz. 18.00
1. Za +  Marię Włoszek
2. Za ++ Misjonarki Niepokalanej oraz ++ Wolontariuszy
3. Za + Bronisława Nowickiego

Extra:
Za + Władysławę Kapusta

WTOREK - 09.01.2018 r.
godz. 18.00
1. Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik
2. Dziękczynna z prośbą o opiekę Matki Bożej dla Genowefy Śleziak z rodziną
3. Za + o. Luigiego Faccendę

Extra:
Za + Władysławę Kapusta
Za + Bronisława Nowickiego

ŚRODA - 10.01.2018 r.
godz. 18.00
1. Za + Anielę Świadek
2. Za + Zofię Kubica

Extra:
Za + Helenę Haładyna
ex Za + Władysławę Kapusta
ex Za + Bronisława Nowickiego


CZWARTEK - 11.01.2018 r.
godz. 18.00
1. Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik
2. Za ++ Marię i Bronisława Niemiec
3. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Teresy Sochackiej

Extra:
Za + Władysławę Kapusta
Za + Bronisława Nowickiego
 

PIĄTEK - 12.01.2018 r.
godz. 18:00
1. Za + Marię Włoszek
2. Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik
3. Dziękczynna za otrzymane łaski oraz za ocalenie z wypadku

Extra:
Za + Władysławę Kapusta
Za + Bronisława Nowickiego

SOBOTA - 13.01.2018 r.
godz. 18.00
1. W intencji MI
2. Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

Extra:
Za Parafian
Za + Władysławę Kapusta
Za + Bronisława Nowickiego

*******

 

Intencje Mszy Świętych 31.12.2017-06.01.2018

Niedziela 31.12.

godz. 8.00

1. Za ++ Sylwestra i Annę Baruś

godz. 11.00

1. Za Parafian

2. Dziękczynna za 8 lat Marceliny z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki

Bożej

godz. 17.00

Za ++ Marka Bartas oraz Barbarę Szweda

Poniedziałek 01.01.

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

godz. 8.00

1. Za ++Marię, Stanisława Włoszek

godz. 11.00

1. Za Parafian

godz. 17.00

1. Za + Bronisława Nowickiego

Wtorek 02.01.

godz. 18.00

1. Za + Marię Włoszek

2. Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

Ex: Za + Anielę Galica

Ex: Za + Władysławę Kapusta

Ex: Za + Bronisława Nowickiego

Środa 03.01.

godz. 18.00

1. Za ++ Braci i Siostry

2. Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

Ex: Za + Władysławę Kapusta

Ex: Za + Bronisława Nowickiego

Czwartek 04.01.

godz. 18.00

1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

2. Za + Danutę Wiktorowicz

Ex: Za + Władysławę Kapusta

Ex: Za + Bronisława Nowickiego

Piątek 05.01.

godz. 18.00

1. Za + Marię Włoszek

2. Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

Ex: Za + Władysławę Kapusta

Ex: Za + Bronisława Nowickiego

Sobota 06.01.

Uroczystość Objawienia Pańskiego

godz. 8.00

1. Za + Stanisława Smętka w 7 roczn. śm.

godz. 11.00

1. Za + Marię Włoszek

2. O Zdrowie i błog. Boże dla Igora Sękowskiego w 1 roczn. chrztu.

godz. 17.00

1. W Intencji Parafian

Ex: Za + Władysławę Kapusta

Ex: Za + Bronisława Nowickiego

 

Intencje Mszy Świętych w dniach od 24.12. do 31.12. 2017r.

Niedziela 24.12.

godz. 8.00

1. Za ++ Stanisława i Jego Rodziców

godz. 11.00

1. Za Parafian

2. W intencji Zofii i Jadwigi Śmiałkowskich o zdrowie i Boże błog.

Ex: Za + Edwarda Krawczyka

Poniedziałek 25.12. 

Uroczystość Narodzenia Pańskiego

godz. 24.00

1. W intencji Parafian i Dobrodziejów

godz. 8.00

1. Za + Jana Piwczyk

godz. 11.00

1. Za Parafian

godz. 17.00

1. Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

Ex: Za + Edwarda Krawczyka

Wtorek  26.12.

Święto św. Szczepana

godz. 8.00

1. Za ++ Mariannę i Józefa Piwczyk

godz. 11.00

1. Za ++ Franciszka i syna Kazimierza Kulka

godz. 17.00

1. Za + Anielę Świadek Ex: Za + Edwarda Krawczyk

Środa 27.12.

godz. 18.00

1. Za + Marię Włoszek

2. Za + Edwarda Krawczyka

Czwartek 28.12.

godz. 18.00

1. Za + Władysława Bielenina w 10 roczn. śm.

2. Za + Edwarda Krawczyka

Piątek 29.12.

godz. 18.00

1. Za + Marię Włoszek

2. Za + Edwarda Krawczyka

Sobota 30.12.

godz. 18.00

1. Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

2. Za + Edwarda Krawczyka

 

 

Intencje Mszy świętych w dniach od 17.12. do 23.12. 2017r.

Niedziela 17.12.2017

godz. 8.00

Za ++ Jana i Marię Dybuła

godz. 11.00

Za Parafian

godz.17.00

Dziękczynna za dar życia Lenki Biesik

Ex: Za + Edwarda Krawczyka

Poniedziałek 18.12.

godz. 18.00

1. Za + Marię Włoszek

2. Za + Edwarda Krawczyka Ex: O zdrowie i błog. Boże dla rodz. Płaza

Wtorek 19.12.

godz. 18.00

1. W intencji Panu Bogu wiadomej

2. Za + Edwarda Krawczyka Ex: Propria br. Dariusza

Środa 20.12.

godz. 18.00

1. Za + Marię Włoszek

2. Za + Edwarda Krawczyka

3. Za + Alekszandra Kosturkiewicza

Czwartek 21.12.

godz. 18.00

1. Za + Vincenco De Falko

2. Za + Edwarda Krawczyka

3. Za + Aleksandra Kosturkiewicza

Piątek 22.12.

godz. 18.00

1.  Za + Marię Włoszek

2.  Za + Edwarda Krawczyka Ex: Za + Vincenco De Falko

Sobota 23.12.

godz. 18.00

1. Za ++ Ludwikę i Franciszka Zielińskich

2. Za + Edwarda Krawczyka

III Niedziela Adwentu - 17.12.2017

II Niedziela Adwentu - 10 XII 2017 r
godz. 8.00
Za ++ Zofię i Józefa Piskorzów
godz. 11.00
Za Parafian
godz. 17.00
Za + Irenę Wawno w 11 roczn. śm.

Extra:
Za + Edwarda Krawczyka  10/30

PONIEDZIAŁEK -  11 XII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za +  Anielę Świadek
2. Za + Edwarda Krawczyka

Extra:
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Wojciecha i Marii Suchych

WTOREK - 12 XII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Marię Włoszek
2. Za + Edwarda Krawczyka

Extra:
Za + Annę i Jana Śleziaków oraz + Stanisława Tondyka

ŚRODA - 13 XII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Anielę Świadek
2. Za + Edwarda Krawczyka
3. Za + Rozalię Kotas

Extra:

CZWARTEK - 14 XII 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji MI
2. Za + Marię Włoszek
3. Za + Edwarda Krawczyka

Extra:
 

PIĄTEK - 15 XII 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Vincenzo De Falko
2. Za + Edwarda Krawczyka

Extra:
O zdrowie i bł. Boże dla Rodziny Płaza 

SOBOTA - 16 XII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Marię Włoszek
2. Za + Edwarda Krawczyka

Extra:
O zdrowie i bł. Boże dla Rodziny Płaza

*******

 

I Niedziela Adwentu - 03 XII 2017 r
godz. 8.00
Za ++ Marię i Jana Dybułów
godz. 11.00
Za Parafian
godz. 17.00
Za + Krzysztofa Wójcika

Extra:
Za + Edwarda Krawczyka  3/30

PONIEDZIAŁEK -  04 XII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za +  Marię Włoszek
2. Za + Edwarda Krawczyka

Extra:
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Wojciecha i Marii Suchych

WTOREK - 05 XII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Vincenzo De Falko
2. Za + Edwarda Krawczyka

Extra:
Za + Annę i Jana Śleziaków oraz + Stanisława Tondyka

ŚRODA - 06 XII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Braci, Siostry, Krewnych, Przyjaciół i Dobrodziejów Zakonu oraz członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
2. Za + Edwarda Krawczyka
3. Podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla rodziny Śleziaków.

Extra:

CZWARTEK - 07 XII 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Zofię Czekaj
3. Za + Edwarda Krawczyka

Extra:
 

PIĄTEK - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP - 08 XII 2017 r.
godz. 18:00
1. Za Parafian
2. Za ++ Misjonarki Niepokalanej Ojca Kolbego i ++ Wolontariuszy
3. Za + Marię Włoszek
4. Za + Edwarda Krawczyka
5. W intencji ks. prałata Józefa Niedźwiedzkiego, z prośbą o zdrowie
i Boże błogosławieństwo w posłudze kapłańskiej

Extra:
Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy 

SOBOTA - 09 XII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + o. Lugiego Faccendę
2. Za + Edwarda Krawczyka

Extra:
W intencji Misjonarek Niepokalanej Ojca Kolbego

*******

 

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - Niedziela - 26 XI 2017 r
godz. 8.00
Annę i Karola Wójcików
godz. 11.00
Za ++ polecanych w wypominkach
godz. 17.00
Za + Marię Włoszek

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk  26/30

PONIEDZIAŁEK -  27 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za +  Marię Włoszek
2. Za + Vincenzo De Falko

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk
W intencji Parafian

WTOREK - 28 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Anielę Świadek
2. O zdrowie i szczęśliwą operację dla wnuczki Anety
przez wstawiennictwo św. Maksymiliana

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk
W intencji PSzDM

ŚRODA - 29 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Marię Włoszek
2. W intencji Panu Bogu wiadomej

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk
O nawrócenie Kamili

CZWARTEK - 30 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Anielę Świadek
2. Za + Dorotę Zielińską i za + Bogusława Zielińskiego
3. Za + Aleksandra Kosturkiewicza

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

PIĄTEK - 1 XII 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Marię Włoszek
2. Za + Edwarda Krawczyka

Extra:
Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy 

SOBOTA - 2 XII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Wiktorię i Alojzego Zawadzkich
2. Za + Edwarda Krawczyka

Extra:

Za ++ rodziców, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów Misjonarek Niepokalanej Ojca Kolbego
W intencji o. Piotra i o. Arka, o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Niepokalanej

*******

 

XXXIII Niedziela - 19 XI 2017 r
godz. 8.00
Za + Anielę Świadek
godz. 11.00
Za Parafian
godz. 17.00
Za ++ Stefanię i Tadeusza Skiernik

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk  19/30

PONIEDZIAŁEK -  20 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za +  Vincenzo De Falko
2. Za + Natalię Szalkiewicz

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk
Za + Józefa Raczek

WTOREK - 21 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Marię Włoszek
2. Za ++ Łucję i Walentego Pędrysów

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

ŚRODA - 22 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Anielę Świadek
2. W intencji Panu Bogu wiadomej

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

CZWARTEK - 23 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Marię Włoszek
2. Za ++ Czesława i Marię Kozłowskich

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

PIĄTEK - 24 XI 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Marię Włoszek
2. Za + Annę Osikowicz i + Józefa Moskwę

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk
Za + Barbarę Serafin 

SOBOTA - 25 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Małgorzatę Limańczyk
2. Za ++ Mateusza i Karolinę Pawełkiewiczów

Extra:
Za + Giuseppina

*******

 

XXXII Niedziela - 12 XI 2017 r
godz. 8.00
Za ++ z rodziny Lekaczów
godz. 11.00
Za Parafian
godz. 17.00
Za + Stanisława Buckiego

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk  12/30

PONIEDZIAŁEK -  13 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Marę Włoszek
2. Za + Vincenzo De Falko

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

WTOREK - 14 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji MI
2. Za + Anielę Świadek

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

ŚRODA - 15 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Marię Włoszek
2. Za + Alicję Nycz-Majewską

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

CZWARTEK - 16 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Zofię i Edwarda Krawczyków
2. W intencji Bogu wiadomej

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

PIĄTEK - 17 XI 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Marię Włoszek
2. Za ++ rodziców Agnieszkę i Kazimierza

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk  

SOBOTA - 18 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę św. Maksymiliana i Matki Bożej Niepokalanej dla Jana i Małgorzaty Norek oraz dla ich dzieci wraz z rodzinami
2. Za + Małgorzatę Limańczyk

Extra:
Za + Giovanniego

*******

 

Niedziela - 05 XI 2017 r
godz. 8.00
1. Za ++ Irenę i Stanisława Budka
2. W intencji Koła Łowieckiego „Cyranka” w Oświęcimiu
godz. 11.00
Za Parafian
godz. 17.00
Za + Mariannę Kliś w 4 rocznicę śmierci

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk  5/30

PONIEDZIAŁEK -  06 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Jana i Julię Stachoń
2. Za + Vincenzo De Falko

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

WTOREK - 07 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Agnieszkę, Franciszka, Wawrzyńca Janeczko
2. Za + Alicję Nycz-Majewską

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

ŚRODA - 08 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy
2. Za + Marię Włoszek

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

CZWARTEK - 09 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + o. Luigiego Faccendę

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

PIĄTEK - 10 XI 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Marię Włoszek
2. Za + Anielę Świadek

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk  

SOBOTA - 11 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Małgorzatę Limańczyk
2. Za ++ Zofię i Stanisława

 

*******

 

Uroczystość Poświęcenia Kościoła - Niedziela - 29 X 2017 r
godz. 8.00
Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla Emilii z okazji 80-tych urodzin
godz. 11.00
Za ++ polecanych w wypominkach
godz. 17.00
Za + Marka Bartas  29/30

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego  29/30

PONIEDZIAŁEK -  30 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Jana i Helenę Zielińskich
2. W intencji Krzysztofa, Klaudyny, Natalii i Joanny Walkowicz,
z prośbą o odzyskanie wiary, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Extra:
Za + Marka Bartas  30/30
Za + Józefa Kamińskiego

WTOREK - 31 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Marię Włoszek
2. O wyzwolenie z nałogu alkoholowego dla Mariusza

Extra:
Za + Kazimierza
W intencji Misjonarek Niepokalanej Ojca Kolbego

ŚRODA - Uroczystość Wszystkich Świętych - 1 XI 2017 r.
godz. 8.00
Za ++ Ludwikę, Franciszka i Jana

godz. 11.00
Za + Ryszarda Madeja

Extra:
Za ++ Braci, Siostry, Krewnych, Przyjaciół i Dobrodziejów Zakonu oraz członków FZŚ
Za + Małgorzatę Limańczyk

CZWARTEK - 2 XI 2017 r.
godz. 18.00
Za ++ Braci, Siostry, Krewnych, Przyjaciół i Dobrodziejów Zakonu oraz członków FZŚ

Extra:
Za ++ Braci, Siostry, Krewnych, Przyjaciół i Dobrodziejów Zakonu oraz członków FZŚ

PIĄTEK - 3 XI 2017 r.
godz. 18:00
Za ++ Braci, Siostry, Krewnych, Przyjaciół i Dobrodziejów Zakonu oraz członków FZŚ

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk  3/30

SOBOTA - 4 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Małgorzatę Limańczyk
2. Za + Marię Włoszek

Extra:
Za + o. Luigi Faccenda

*******

 

XXIX Niedziela Zwykła - 22 X 2017 r
godz. 8.00
Za + Wandę Lekacz
godz. 11.00
Za  Parafian
godz. 17.00
Za + Marię Włoszek

Extra:
Za + Marka Bartas  22/30
Za + Józefa Kamińskiego  22/30

PONIEDZIAŁEK -  23 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski na dalsze lata wspólnego życia dla Agnieszki i Wojciecha w 7 rocznicę ślubu
2. Za + Stanisława i jego rodziców

Extra:
Za + Marka Bartas
Za + Józefa Kamińskiego

WTOREK - 24 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Marka Bartas
2. Za ++ Ludwikę i Franciszka Zielińskich

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za ++ rodziców, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów.

ŚRODA - 25 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emila Czuwaja
2. Za + Alicję Nycz – Majewską

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartas

CZWARTEK - 26 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emila Czuwaja
2. Za + Marię Włoszek

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartas

PIĄTEK - 27 X 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Emila Czuwaja
2. Za ++ Stanisława, Albina i ich ++ rodziców

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartas

SOBOTA - 28 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Stefanię i Władysława Stawowy
2. Za + Józefa Kamińskiego

15:30
W intencji Niny w 1 rocznicę urodzin o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

Extra:
Za + Marka Bartas

*******

 

XXVIII Niedziela Zwykła - 15 X 2017 r
godz. 8.00
Za + Mariannę i Józefa Piwczyków
godz. 11.00
Za + Emanuela Rochowiaka
godz. 17.00
Za + Marka Bartas

Extra:
Za Parafian
Za + Józefa Kamińskiego

PONIEDZIAŁEK -  16 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Józefa Kamińskiego
2. Za ++ Stefanię i Władysława Niemiec

Extra:
Za + Marka Bartas
Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy

WTOREK - 17 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za ++ Bronisławę, Czesława i Ernesta Korbel

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartas

ŚRODA - 18 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emila Czuwaja
2. Za ++ Cecylię i Czesława Grzywa, ++ Adama, Bronisławę, syna Adama oraz wszystkich ++ z rodzin: Grabowieckich, Grzywa, Sieńko

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartas

CZWARTEK - 19 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Wiesława Korbel i jego ++ rodziców
2. Za + Alicję Nycz-Majewską

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartas

PIĄTEK - 20 X 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Emila Czuwaja
2. Za + Marię Włoszek

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartas

SOBOTA - 21 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia dla Jadwigi Gosteckiej w 80 rocznicę urodzin

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartas

*******

 

XXVII Niedziela Zwykła - 8 X 2017 r
godz. 8.00
Za + Romana Noworyta
godz. 11.00
Za + Roberta Tyrana
godz. 17.00
Za + Józefa Kamińskiego

Extra: Za + Marka Bartas  8/30

PONIEDZIAŁEK -  9 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za + o. Luigiego Faccendę

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartasa

WTOREK - 10 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy
2. Za + Marka Bartas

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + o. Luigi Faccenda

ŚRODA - 11 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za + Jana Kozłowskiego

Extra: Za + Marka Bartasa
Extra: Za + Józefa Kamińskiego

CZWARTEK - 12 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emila Czuwaja
2. Za + Marię Włoszek

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartasa

PIĄTEK - 13 X 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za + Ferdynanda Smętka w rocznicę śmierci oraz za jego
++ rodziców

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartasa

SOBOTA - 14 X 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji MI
2. Za + Emila Czuwaja

Extra:

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartasa

*******

XXVI Niedziela Zwykła - 1 X 2017 r
godz. 8.00
Za + Emilię Świadek
godz. 11.00
Za + Marka Bartasa
godz. 17.00
Za + Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo
i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

Extra: Za + Józefa Kamińskiego  1/30

PONIEDZIAŁEK -  2 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za ++ Annę i Jadwigę Kubeczko, Sylwestra i Monikę Norek
oraz ich ++ rodziców

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartasa

WTOREK - 3 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za + Piotra Wichłacza

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartasa

ŚRODA - 4 IX 2017 r.
godz. 18.00
Za ++ Braci, Siostry, Krewnych Dobrodziejów
Za + Irenę Czekaj
Za + Józefa Kamińskiego

Extra: Za + Marka Bartasa

CZWARTEK - 5 X 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Jana Suchonia oraz jego ++ rodziców

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartasa

PIĄTEK - 6 X 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Józefa, jego żonę Honoratę i za córki: Danutę i Małgorzatę.
2. Za + Emila Czuwaja

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartasa

SOBOTA - 7 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Teresę i Stanisława Blankienberg i synów: Sławomira, Grzegorza i Piotra
2. W intencji Parafian

Extra:

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartasa

*******

 

XXV Niedziela Zwykła - 24 IX 2017 r
godz. 8.00
Za ++ Annę i Adolfa Janeczko
godz. 11.00
1. Za ++ polecanych w wypominkach
2. Chrzest – Iga Korbel
godz. 17.00
Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

Extra: Za + Pawła Czerwika

PONIEDZIAŁEK -  25 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za + Jana Królika

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego  25/30

WTOREK - 26 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Maksymiliana dla Gabrieli, Katarzyny, Zygmunta, Marty i Bartłomieja

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

ŚRODA - 27 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za ++ Rozalię i Jana Smętek oraz ++ synów Zdzisława, Stanisława
i Mieczysława

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

CZWARTEK - 28 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Teofila Larysza oraz ++ Elżbietę i Teofila Madeję
2. Za ++ Mariannę i Tomasza Szewczyków

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

PIĄTEK - 29 IX 2017 r.
godz. 18:00
1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Michała Rochowiaka i jego rodziców
2. Za + Pawła Czerwika

Extra:
Za + Wacława Walentego Stępniewskiego
W intencji Misjonarek Niepokalanej Ojca Kolbego

SOBOTA - 30 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. W intencji Parafian

Extra:
Za + Pawła Czerwika
Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

*******

 

XXIV Niedziela Zwykła - 17 IX 2017 r
godz. 8.00
Za ++ Wiktorię i Alojzego Zawadzkich
godz. 11.00
W intencji Romana Janeczko w 80 rocznicę urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
godz. 17.00
Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

Extra: Za + Pawła Czerwika

PONIEDZIAŁEK -  18 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. O głęboką wiarę, dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Emilki
2. Za + Józefa Szymańskiego

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego  18/30

WTOREK - 19 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za ++ Michała, żonę Elżbietę, córkę Anielę Waliczek i ++ Rodziców

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

ŚRODA - 20 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. W intencji Panu Bogu wiadomej

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

CZWARTEK - 21 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za + Tadeusza Milera

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

PIĄTEK - 22 IX 2017 r.
godz. 18:00
1. Za ++ z rodzin Siwków i Klędysów
2. Za + Pawła Czerwika
3. O łaskę zdrowia dla Michała Jarnota

Extra:
Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

SOBOTA - 23 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Jana, Franciszkę, Annę Wojtala, córkę, trzech synów, synową, trzech zięciów, wnuka
2. Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Dzieci i Wnuków

Extra:
Za + Pawła Czerwika
Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

*******

 

XXIII Niedziela Zwykła - 10 IX 2017 r
godz. 8.00
Za ++ Marię i Stanisława
godz. 11.00
Za + Stefanię Lekacz
godz. 17.00
Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

Extra: Za + Pawła Czerwika

PONIEDZIAŁEK -  11 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
w rodzinie

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego 

WTOREK - 12 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Stefana Mika, jego Rodziców, Teściów, Rodzeństwo,
Szwagra Rajmunda i Józefa

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

ŚRODA - 13 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Irenę Czekaj

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

CZWARTEK - 14 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji MI
2. Za ++ Józefa i Jadwigę Naras

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

PIĄTEK - 15 IX 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za + Pawła Czerwika

Extra:
Za + Wacława Walentego Stępniewskiego  15/30
Za ++ Rodziców, Krewnych Dobrodziejów

SOBOTA - 16 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

Extra:
Za + Pawła Czerwika
W intencji Parafian

*******

 

XXI Niedziela Zwykła - 27 VIII 2017 r
godz. 8.00
Za + Janinę i Ludwika Kulka
godz. 11.00
Za + polecanych w wypominkach
godz. 17.00
Za + Anielę, Józefa i syna Józefa

Extra: W intencji Parafian
Extra: Za + Giuseppe Jeconeta
Extra: Za + Małgorzatę Czernik

PONIEDZIAŁEK -  28 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Irenę Czeka

Extra: Za + Małgorzatę Czernik
Extra: Za + Giuseppe Jeconeta

WTOREK - 29 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Małgorzatę Czernik
Extra: Za + Giuseppe Jeconeta

ŚRODA - 30 VIII 2017 r. Święto MB Anielskiej
godz. 18.00
Za + Irenę Czekaj

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik
Za + Giuseppe Jaconeta

CZWARTEK - 31 VIII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Zofię Kulka i + Walerię

Extra:
O zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Gertrudy, Katarzyny, Grzegorza, Jacka, o dobrą rozprawę w sądzie dla Grzegorza, z prośbą o łaskę przemiany dla krzywdzicieli
Za + Małgorzatę Czernik
Za + Giuseppe Jaconeta

PIĄTEK - 1 IX 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Wacława Walentego Stępniewskiego  1/30

Extra:
Za + Pawła Czerwika

SOBOTA - 2 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Parafian
2. Za + Pawła Czerwik  2/30

Extra:
Za + Wacława Walentego Stępniewskiego  2/30
Za + o. Luigi Faccenda

*******

XX Niedziela Zwykła - 20 VIII 2017 r
godz. 8.00
Za + Giuseppe Jeconeta  20/30
godz. 11.00
Za + Rozalię i Józefa Słyś i + syna Adama
godz. 17.00
Za + Małgorzatę Czernik  20/30

Extra: W intencji Parafian

PONIEDZIAŁEK -  21 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Małgorzatę Czernik
Extra: Za + Giuseppe Jeconeta

WTOREK - 22 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Dariusza Król

Extra: Za + Małgorzatę Czernik
Extra: Za + Giuseppe Jeconeta

ŚRODA - 23 VIII 2017 r. Święto MB Anielskiej
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik
Za + Giuseppe Jaconeta

CZWARTEK - 24 VIII 2017 r.
godz. 18.00
O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla br. Bartłomieja Rochowiaka w dniu imienin

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik
Za + Giuseppe Jaconeta

PIĄTEK - 25 VIII 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za + Michała Podbiał i jego rodziców

Extra:
Za + Giuseppe Jaconeta
Za + Małgorzatę Czernik

SOBOTA - 26 VIII 2017 r.
godz. 16.00
Dziękczynna za tegoroczne plony (Dożynki)

godz. 18.00
Za + Małgorzatę Czernik  26/30

Extra:
Za + Giuseppe Jaconeta  18/30
W intencji Parafian

*******

 

XIX Niedziela Zwykła - 13 VIII 2017 r
godz. 8.00
O głęboką wiarę, dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże,
i zdrowie dla Moniki
godz. 11.00
W intencji Parafian
godz. 17.00
Za + Giuseppe Jeconeta  13/30

Extra: Za + Małgorzatę Czernik 13/30

PONIEDZIAŁEK - Uroczystość św. Maksymiliana-  14 VIII 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. Za ++ Annę i Józefa Waliczek

Extra: Za + Małgorzatę Czernik
Extra: Za + Giuseppe Jeconeta

WTOREK - 15 VIII 2017 r.
godz. 8.00
Za + Giuseppe Jeconeta  15/30
godz. 11.00
W intencji Parafian
godz. 17.00
Za + Irenę Czekaj  6/31

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik 15/30

ŚRODA - 16 VIII 2017 r. Święto MB Anielskiej
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik
Za + Giuseppe Jaconeta
W intencji nawrócenia taty

CZWARTEK - 17 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik
Za + Giuseppe Jaconeta

PIĄTEK - 18 VIII 2017 r.
godz. 18:00
Za + Zofię Kurdziel

Extra:
Za + Giuseppe Jaconeta
Za + Małgorzatę Czernik

SOBOTA - 19 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Edwarda Kulka

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik  18/30
Za + Giuseppe Jaconeta  18/30

*******

Przemienienie Pańskie - Niedziela - 6 VIII 2017 r
godz. 8.00
Za + Mariannę i Wawrzyńca Jarnot
godz. 11.00
Za + Giuseppe Jeconeta
godz. 17.00
Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i św. Maksymiliana w rodzinie

Extra: Za + Małgorzatę Czernik 6/30

PONIEDZIAŁEK - 7 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Małgorzatę Czernik  7/30
Extra: Za + Giuseppe Jeconeta

WTOREK - 8 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Irenę Czekaj

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik 8/30
Za + Giuseppe Jaconeta 8/30

ŚRODA - 9 VIII 2017 r. Święto MB Anielskiej
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik
Za + Giuseppe Jaconeta

CZWARTEK - 10 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + o. Luigi Faccenda

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik
Za + Giuseppe Jaconeta

PIĄTEK - 11 VIII 2017 r.
godz. 18:00
1. W intencji Maksymiliana i rodziny z okazji urodzin
2. Za + Małgorzatę Czernik  11/30

Extra:
Za + Giuseppe Jaconeta

SOBOTA - 12 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik  12/30
Za + Giuseppe Jaconeta  12/30

-------

 

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 30 VII 2017 r
godz. 8.00
Za ++ Annę i Sylwestra Baruś
godz. 11.00
Za ++ Zmarłych Polecanych w wypominkach
godz. 17.00
Za + Dorotę Zielińską i jej rodziców

Extra: Za + Franciszkę Noras 29/30

PONIEDZIAŁEK - 31 VII 2017 r.
godz. 18.00

1. W intencji parafian
2. Dziękczynna w intencji Marianny za 80 lat życia z prośbą o dalsza opiekę nad cała rodziną

Extra: Za + Franciszkę Noras 30/30

WTOREK - 01 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra:

1. Za + Małgorzatę Czernik 1/30

2. Za + Giuseppe Jaconeta 1/30

ŚRODA - 02 VIII 2017 r. Święto MB Anielskiej
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za ++ Braci, siostry, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów zakonu oraz FZŚ

Extra:

1. Za + Małgorzatę Czernik 2/30

2. Za + Giuseppe Jaconeta 2/30

CZWARTEK - 03 VIII 2017 r.
godz. 18.00
W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

Extra:

1. Za + Małgorzatę Czernik 3/30

2. Za + Giuseppe Jaconeta 3/30

PIĄTEK - 04 VIII 2017 r.
godz. 18:00
Za + Małgorzatę Czernik 4/30

Extra:

Za + Giuseppe Jaconeta 4/30

SOBOTA - 05 VIII 2017 r.
godz. 18.00
W intencji Parafian

Extra: 

1. Za + Małgorzatę Czernik 5/30

2. Za + Giuseppe Jaconeta 5/30

*******

 

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 23 VII 2017 r
godz. 8.00
Za + Henryka Skalny
godz. 11.00
W intencji parafian
godz. 17.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Franciszkę Noras 22/30

PONIEDZIAŁEK - 24 VII 2017 r.
godz. 18.00
Za ++ Reginę Łatyszewicz, męża, Józefa Nachlik oraz Eugeniusza Malches

Extra: Za + Franciszkę Noras 23/30

WTOREK - 25 VII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Franciszkę Noras

Extra: Za + Franciszkę Noras 24/30

ŚRODA - 26 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Antoninę Domżał

Extra: Za + Franciszkę Noras 25/30

CZWARTEK - 27 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Władysława Rochowiak w 25. rocz. śmierci

Extra: Za + Franciszkę Noras 26/30

PIĄTEK - 28 VII 2017 r.
godz. 18:00
Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Franciszkę Noras 27/30

SOBOTA - 29 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za + Franciszkę Noras

Extra: W intencji Parafian

*******

 

XV NIEDZIELA ZWYKŁA - 16 VII 2017 r
godz. 8.00
Za ++ Marię i Jana Dybuła
godz. 11.00
W intencji parafian
godz. 17.00
Za ++ Władysława i Stefanię Stawowy

Extra: Za + Franciszkę Noras 15/30

PONIEDZIAŁEK - 17 VII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Franciszkę Noras 16/30

WTOREK - 18 VII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Franciszkę Noras 17/30

ŚRODA - 19 VII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Franciszkę Noras 18/30

CZWARTEK - 20 VII 2017 r.
godz. 18.00

Za + Irenę Czekaj

Extra: Za + Franciszkę Noras 19/30

PIĄTEK - 21 VII 2017 r.
godz. 18:00
Za ++ Franciszkę i Franciszka Mędysa, Emilię i Władysława Wawro

Extra: Za + Franciszkę Noras 20/30

SOBOTA - 22 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Leona i Wiktorię Janas
2. Za + Franciszkę Noras 21/30

*******

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 09 VII 2017 r
godz. 8.00
Za + Józefa Klekot
godz. 11.00
Chrzest Jan Kościelniak
godz. 17.00
Za + Stanisława Jarnot w 9 r. śm.

Extra: Za + Franciszkę Noras 8/30

PONIEDZIAŁEK - 10 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Mieczysława Wawro
2. Za + o. Luigi Faccenda

Extra: Za + Franciszkę Noras 10/30

WTOREK - 11 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Franciszkę Noras 10/30

Extra: Za + Antoniego, Łucję Ruśniak, zięcia Pawła, Stanisławę Lisiecką i ojca Franciszka

ŚRODA - 12 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Danutę Wilkowicz
2. W intencji całej rodziny o piekę Matki Bożej i św. Maksymiliana

Extra: Za + Franciszkę Noras 11/30

CZWARTEK - 13 VII 2017 r.
godz. 18.00

1. Za + Ryszarda Zawadzkiego

Extra: Za + Franciszkę Noras 12/30

PIĄTEK - 14 VII 2017 r.
godz. 18:00
1. I intencji Rycerstwa Niepokalanej

Extra: Za + Franciszkę Noras 13/30

SOBOTA - 15 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Franciszka Wójcika
2. Za ++ Franciszka i Herminę Daneckich

Extra: Za + Franciszkę Noras 14/30

*******

 

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 02 VII 2017 r
godz. 8.00
Za + Jana Piwczyk
godz. 11.00
Chrzest Jakub Faltyn
godz. 17.00
Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + Franciszkę Noras 1/30

PONIEDZIAŁEK - 03 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. W intencji Parafian

Extra: Za + Franciszkę Noras 2/30
Extra: Za + o. Mateusza Korczaka

WTOREK - 04 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Gertrudę Rozmus

Extra: Za + Franciszkę Noras 3/30

ŚRODA - 05 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + + Braci, siostry, przyjaciół, dobrodziejów zakonu oraz FZŚ
2. Za ++ Władysławę, Konstantego, Czesława Zielińskich

Extra: Za + Franciszkę Noras 4/30

CZWARTEK - 06 VII 2017 r.
godz. 18.00

1. Za + + Braci, siostry, przyjaciół, dobrodziejów zakonu oraz FZŚ
2. Za ++ Władysławę, Konstantego, Czesława Zielińskich

Extra: Za + Franciszkę Noras 5/30

PIĄTEK - 07 VII 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. W intencji Parafian

Extra: Za + Franciszkę Noras 6/30

SOBOTA - 08 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. O głęboką wiarę, dary DŚ, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Agaty
2. Za ++ Misjonarki Niepokalanej i Wolontariuszy

Extra:

1. Za + Franciszkę Noras 7/30

2. W intencji o. Piotra o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary DŚ i opiekę MB

*******

 

XII NIEDZIELA ZWYKŁA - 25 VI 2017 r
godz. 8.00
Za + Janinę i Ludwika Kulkę
godz. 11.00
Za ++ polecanych w wypominkach
godz. 17.00
Za + Irenę, Jana i Sławomira Staszak

Extra: Za + Władysławę Baran  25/30

PONIEDZIAŁEK - 26 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Władysławę Baran
Extra: Za + Katarzynę Tomasik z mężem Władysławem (od córki Kazimiery).

WTOREK - 27 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zofię Kurdziel
3. O łaskę zdrowia dla Moniki

Extra: Za + Władysławę Baran

ŚRODA - 28 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Władysławę Baran

CZWARTEK - 29 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Niepokalanej oraz dary Ducha Świętego dla o. Piotra

Extra: Za + Władysławę Baran

PIĄTEK - 30 VI 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Władysławę Baran

SOBOTA - 1 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Marię i Ludwika Kościelniak

*******

 

XI NIEDZIELA ZWYKŁA - 18 VI 2017 r
godz. 8.00
Za + Józefa, syna Józefa i Anielę
godz. 11.00
W intencji Parafian
godz. 17.00
Za + Annę, Jana i syna Stanisława z żoną

Extra: Za + Władysławę Baran  18/30

PONIEDZIAŁEK - 19 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel   4/35
2. Za + Emilię i Ludwika Filuś oraz + Józefa Wawro

Extra: Za + Władysławę Baran

WTOREK - 20 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Emilię Wiewióra

Extra: Za + Władysławę Baran

ŚRODA - 21 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Władysławę Baran

CZWARTEK - 22 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Sylwestra Klekot i syna Władysława

Extra: Za + Władysławę Baran

PIĄTEK - 23 VI 2017 r.
godz. 8:30
W intencji uczniów, nauczycieli i pracowników ZSP Harmęże
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zofię i Wincentego Rochowiak

Extra: Za + Władysławę Baran

SOBOTA - 24 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Władysławę Baran  24/30

*******

 

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ - 11 VI 2017 r
godz. 8.00
Za + Agnieszkę i Kazimierza Wojtala
godz. 11.00
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki Kapias z okazji 30. rocznicy urodzin oraz o potrzebne łaski dla brata Tadeusza
godz. 17.00
Za + Helenę i Leopolda Dybuła

Extra: Za + Władysławę Baran  11/30

PONIEDZIAŁEK - 12 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Do Bożej Opatrzności podziękowanie za otrzymane łaski oraz błogosławieństwo  i zdrowie dla Cecylii Bratek i rodziny Mietlińskich
2. Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + Władysławę Baran
Extra: W intencji Parafian

WTOREK - 13 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Emilię Wiewióra

Extra: Za + Władysławę Baran

ŚRODA - 14 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Władysławę Baran

CZWARTEK - Boże Ciało - 15 VI 2017 r.
godz. 9.00
1. W intencji Parafian
2. Za + Emilię Świadek i jej rodziców

godz. 17.00
Za + Józefa Wąchała

Extra: Za + Władysławę Baran
Extra: Za + Emilię Wiewióra

PIĄTEK - 16 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Irenę Czekaj

Extra: Za + Władysławę Baran

SOBOTA - 17 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Władysławę Baran  17/30
3. Za + Józefa Czekaj i Michała Smętek

 

*******

 

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - 4 VI 2017 r
godz. 8.00
Za + Władysława
godz. 11.00
Za + Bronisława Włoszek
godz. 17.00
Za + Grzegorza Słowika w 1 rocznicę śmierci

Extra: Za + Władysławę Baran  4/30

PONIEDZIAŁEK - 5 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Władysławę Baran

WTOREK - 6 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i św. Antoniego oraz potrzebne łaski dla Heleny i Jerzego Leonarczyk w 25. rocznicę sakramentu małżeństwa
2. Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + Władysławę Baran

ŚRODA - 7 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Ludwika Fornol i ++ rodziców z obu stron
2. Za + Wiesławę i Konstantego Zielińskich
3. Za ++ Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobroczyńców Zakonu oraz zmarłych członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich

Extra: Za + Władysławę Baran

CZWARTEK - 8 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Misjonarki i wolontariuszy
2. Za + Danutę Wiktorowicz

Extra: Za + Władysławę Baran

PIĄTEK - 9 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + o. Luigi Faccenda
2. Za + Władysławę Baran  9/30

SOBOTA - 10 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Olgi w rocznicę urodzin
2. Za + Janinę Szczerbowską
3. Za + Wiktorię i Konstantego Lekacz

Extra: Za + Władysławę Baran  10/30

*******

 

WNIEBOWSTĄPIENIE  PAŃSKIE - 28 V 2017 r
godz. 8.00
Za + Ryszarda Madeję w rocznicę śmierci
godz. 11.00
Za ++ polecanych w wypominkach
godz. 17.00
Za + Helenę Marusza

Extra: Za + syna Jana Kurdziela  28/30

PONIEDZIAŁEK - 29 V 2017 r.
godz. 18.00
1. O zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Arlety
i Kamila
2. Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

WTOREK - 30 V 2017 r.
godz. 18.00
1. O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Alicji Bednorz
2. Za + Adama Słyś i jego rodziców
3. Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + syna Jana Kurdziela  30/30

ŚRODA - 31 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Michalinę i Jana Bibrzyckich oraz + Jana Bratek i wnuka Krystiana

Extra: W intencji Parafian

CZWARTEK - 1 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Zofię, Stanisława, Włodzimierza, Mariusza, Jana i Marię Włoszek

Extra: Za + Władysławę Baran  1/30

PIĄTEK - 2 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zygmunta Kubiniec i jego rodziców

Extra: Za + Władysławę Baran

SOBOTA - 3 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Mieczysława
2. Za + Władysława Baran  1/30
3. W intencji Parafian

*******

 

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - 21 V 2017 r
godz. 8.00
Za + Stefanię, Macieja i Ernesta Korczyk
godz. 11.00
1. W intencji dzieci rocznicowych
2. Za + Adama, Władysława, Otylię i ich rodziców i rodzeństwo
godz. 17.00
Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + syna Jana Kurdziela  21/30

PONIEDZIAŁEK - 22 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Marię i Juliusza Lekacz

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

WTOREK - 23 V 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Panu Bogu wiadomej
2.  Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

ŚRODA - 24 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zofię i Stanisława Smętek

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

CZWARTEK - 25 V 2017 r.
godz. 18.00
1. O głęboką wiarę, dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Aleksa
2. Za + Irenę Czekaj

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

PIĄTEK - 26 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Władysława Klekota

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

SOBOTA - 27 V 2017 r.
godz. 18.00
1. O głęboką wiarę, dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Mariusza
2. Za + syna Jana Kurdziela  27/30

*******

 

V NIEDZIELA WIELKANOCNA - 14 V 2017 r
godz. 8.00
Za + Michała Podbiał w rocznicę śmierci
godz. 11.00
W intencji dzieci i rodziców – I Komunia Święta
godz. 17.00
W intencji Parafian

Extra: Za + syna Jana Kurdziela  14/30

PONIEDZIAŁEK - 15 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Czekaj
2. Za + siostrę Anną Chrapczyńską i ++ rodziców, braci i bratowe

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

WTOREK - 16 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. W intencji Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej

Extra: Za + syna Jana Kurdziela
Extra: Za + o. Marcina Zagórskiego

ŚRODA - 17 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Ludwika i Małgorzatę Rozmus

Extra: Za + syna Jana Kurdziela
Extra: Za + o. Marcina Zagórskiego

CZWARTEK - 18 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Doroty

Extra: Za + syna Jana Kurdziela
Extra: Za + o. Marcina Zagórskiego

PIĄTEK - 19 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Tadeusza w 75. rocznicę urodzin
2. Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

SOBOTA - 20 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Stanisława Jarnot i jego rodziców
2. Za + syna Jana Kurdziela  20/30

 

*******

 

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 7 V 2017 r
godz. 8.00
Za + Stanisława, Stefanię Dolina i syna Władysława
godz. 11.00
Podziękowanie z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Heleny w 80. rocznicę urodzin
godz. 17.00
Za + Jana i Teklę Bielenin

Extra: Za + syna Jana Kurdziela  7/30

PONIEDZIAŁEK - 8 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Misjonarki i Wolontariuszy
2. Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + syna Jana Kurdziela 1/30

WTOREK - 9 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + o. Luigi Faccenda
2.  Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

ŚRODA - 10 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zenona i Zenobię Wieder oraz ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

CZWARTEK - 11 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + męża Jana i syna Jana Kurdziel i dusze w czyśćcu cierpiące

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

PIĄTEK - 12 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + syna Jana Kurdziela  12/30

 

SOBOTA - 13 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Rozalię Urbaniec z mężem
2. Za + Mieczysława Wawro

Extra: Za + syna Jana Kurdziela  13/30

*******

 

III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 30 IV 2017 r
godz. 8.00
Za + Annę Chrapczyńską 29/30
godz. 11.00
Za + polecanych w wypominkach
godz. 17.00
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wnuka Tymoteuszka

Extra: Za + Letycje w 14. rocznicę śmierci i + Jana. 

PONIEDZIAŁEK - 1 V 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Parafian
2. Za ++ Ludwika i Annę Czekaj
3. Za + Annę Chrapczyńską  30/30

Extra: Za + syna Jana Kurdziela 1/30

WTOREK - 2 V 2017 r.
godz. 18.00
1. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla wnuka Tymoteuszka
2.  Za ++ Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobroczyńców Zakonu oraz zmarłych członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
3. Za + Marka Smyka

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

ŚRODA - UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI - 3 V 2017 r.
godz. 8.00
Za + Annę i Karola Wójcik
godz. 11.00
W intencji Strażaków OSP Harmęże i ich rodzin
godz. 17.00
Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

CZWARTEK - 4 V 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. O błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej i św. Maksymiliana oraz św. Floriana dla ojca Floriana

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

PIĄTEK - 5 V 2017 r.
godz. 18.00
1. O głęboką wiarę, dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Floriana
2. Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

SOBOTA - 6 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Władysława Zając
2. Za + syna Jana Kurdziela

Extra: W intencji Parafian

*******

 

II NIEDZIELA WIELKANOCNA, CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 23 IV 2017 r
godz. 8.00
Za + Mieczysława Dolinę
godz. 11.00
1. O zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla o. Stanisława Rochowiaka
2. Dziękczynna za 35. lat małżeństwa Bernadety i Stanisława z prośbą
o dalsze błogosławieństwo Boże
godz. 17.00
Za + Annę Chrapczyńską

PONIEDZIAŁEK - 24 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego
2. Za + Annę Chrapczyńską

WTOREK - 25 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego
2. Za + Annę Chrapczyńską

ŚRODA - 26 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego
2. Za + Annę Chrapczyńską

CZWARTEK - 27 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego  15/15
2. Za + Annę Chrapczyńską

PIĄTEK - 28 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Ryszarda Zawadzkiego
2. Za + Annę Chrapczyńską

SOBOTA - 29 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Mieczysława
2. Za + Annę Chrapczyńską  28/30

*******

 

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - 16 IV 2017 r.
godz. 8.00
Za + Annę Chrapczyńską 15/30
godz. 11.00
Za + Marię i Franciszka Piwczyk
godz. 17.00
Za + Władysławę Zielińską

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY - 17 IV 2017 r.
godz. 8.00
Za + Annę Chrapczyńską
godz. 11.00
Za + Stefanię Lekacz
godz. 17.00
Za + Bogdana Zielińskiego  11/15

WTOREK - 18 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej
2. Za + Annę Chrapczyńską
3. Za + Bronisławę, Ernesta i Czesława Korbel

ŚRODA - 19 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o pomyślne zdanie egzaminów dla wnuków oraz błogosławieństwo Boże dla rodzin, opiekę i wstawiennictwo św. Maksymiliana i św. Jana Pawła II
2. Za + Annę Chrapczyńską

CZWARTEK - 20 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Annę i Józefa Salomon
2. Za + Annę Chrapczyńską

PIĄTEK - 21 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską  2/42
2. Za + Annę Chrapczyńską

SOBOTA - 22 IV 2017 r.
godz. 18.00

1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Franciszka Wiertel
2. Za + Leona Biegańskiego
3. Za + Annę Chrapczyńską  21/30

*******

 

NIEDZIELA PALMOWA - MĘKI PAŃSKIEJ -  9 IV 2017 r.
godz. 8.00
Za + o. Luigi Faccenda
godz. 11.00
Za + Annę Chrapczyńską 9/30
godz. 17.00
Za + Anielę, Józefa i syna Józefa

PONIEDZIAŁEK - 10 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego  10/15
2. Za + Annę Chrapczyńską
3. O zdrowie, błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Niepokalanej w rodzinie

WTOREK - 11 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Niepokalanej oraz łaskę zdrowia dla Cecylii i Edwarda Skupień
2. Za + Annę Chrapczyńską

ŚRODA - 12 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dorotę Fornol
2. Za + Annę Chrapczyńską

WIELKI CZWARTEK - 13 IV 2017 r.
godz. 18.00
Za + Annę Chrapczyńską

WIELKI PIĄTEK - 14 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. -------

WIELKA SOBOTA - 15 IV 2017 r.
godz. 21.00
1. W intencji Parafian
2. Za + Annę Chrapczyńską  14/30

*******

 

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 2 IV 2017 r.
godz. 8.00
Za + Józefa Rochowiaka i jego rodziców
godz. 11.00
1. W intencji dziecka (chrzest)
2. O dary Ducha Świętego dla Arlety z okazji 22 rocznicy urodzin
godz. 17.00
Za + Annę Chrapczyńską 2/30

 

PONIEDZIAŁEK - 3 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego  8/15
2. Za + Annę Chrapczyńską
3. Za + Ryszarda Madeję

WTOREK - 4 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego
2. Za + Annę Chrapczyńską
3. W intencji MI diecezji Bielsko-Żywieckiej

ŚRODA - 5 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobroczyńców Zakonu oraz zmarłych członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
2. Za + Annę Chrapczyńską
3. W intencji Panu Bogu wiadomej

CZWARTEK - 6 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Annę Chrapczyńską

PIĄTEK - 7 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Rozalię, Franciszka, Michała, Jadwigę i Karola Smętek
2. Za + Annę Chrapczyńską

SOBOTA - 8 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Misjonarki i Wolontariuszy
2. Za + Annę Chrapczyńską  8/30

 

*******

 

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 19 III 2017 r.
godz. 8.00
Za + Mariannę i Józefa Piwczyk
godz. 11.00
Za + Ferdynanda Smętek
godz. 17.00
Za + Grzegorza Słowika  19/30

Extra: W intencji Parafian

PONIEDZIAŁEK - 20 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego
2. Za + Grzegorza Słowika
3. Za + Melanię Halaburda

WTOREK - 21 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Loredona Giardini
2. Za + Grzegorza Słowika

 

ŚRODA - 22 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego
2. Za + Grzegorza Słowika

 

CZWARTEK - 23 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego
2. Za + Grzegorza Słowika

PIĄTEK - 24 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Krzysztofa Wójcik
2. Za + Grzegorza Słowika
3. O zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Józefy w 85. rocznicę urodzin

Extra: O zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Józefy w 85. rocznicę urodzin.

SOBOTA - 25 III 2017 r.
godz. 18.00
1. O głęboką wiarę, dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Marii
2. Za + Grzegorza Słowika
3. Za + Stanisława Świadek

Extra: Za + Jana Hernas z żoną Letycję w 18. rocznicę śmierci

*******

 

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 12 III 2017 r.
godz. 8.00
Za + Józefa Klekot
godz. 11.00
1. Za + Grzegorza Słowika  12/30
2. Za + Marka Gierlotkę
godz. 17.00
Za + Emilię Wawro

Extra: W intencji Parafian

PONIEDZIAŁEK - 13 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Teresę Świebocką
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

WTOREK - 14 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + W intencji Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

 

ŚRODA - 15 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

 

CZWARTEK - 16 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

Extra: W intencji Rycerstwa Niepokalanej z Wrocławia

PIĄTEK - 17 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Grzegorza Słowika

SOBOTA - 18 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Ferdynanda Smętek
2. Za + Grzegorza Słowika

*******

 

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 5 III 2017 r.
godz. 8.00
Za + Janinę i Ludwika Kulka
godz. 11.00
Za + Ferdynanda
godz. 17.00
Za + Grzegorza Słowika 5/30

Extra: W intencji Parafian

PONIEDZIAŁEK - 6 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

 

WTOREK - 7 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

Extra: O potrzebne łaski i zdrowie dla Jolanty.

ŚRODA - 8 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Misjonarki i Wolontariuszy
3. Za + Grzegorza Słowika

Extra: Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Bożą opiekę i zdrowie dla Celinki Japot za wstawiennictwem Matki Bożej.

CZWARTEK - 9 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + o. Luigi Faccenda
3. Za + Grzegorza Słowika

PIĄTEK - 10 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

SOBOTA - 11 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

 

*******

 

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 26 II 2017 r.
godz. 8.00
Za + Dariusza Król
godz. 11.00
1. W intencji Igora Sękowskiego (chrzest)
2. Za ++ polecanych w wypominkach
godz. 17.00
Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin  26/30
Extra: W intencji Parafian

PONIEDZIAŁEK - 27 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Bogdana Zielińskiego  1/15
3. Za + syna Józefa Bielenin

Extra: Za + Janusza Bielenin

WTOREK - 28 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Annę Rochowiak

Extra: Za + Janusza Bielenin

ŚRODA - 1 III 2017 r.
godz. 8.00
Za ++ Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobroczyńców Zakonu oraz zmarłych członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Grzegorza Słowika  1/30

 

CZWARTEK - 2 III 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

 

 

PIĄTEK - 3 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Mateusza Okrzesika
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

 

SOBOTA - 4 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Stanisława i jego rodziców
2. Za + Grzegorza Słowika

Extra: Za + Kazimierza i Genowefę

*******

 

VII NIEDZIELA ZWYKŁA - 19 II 2017 r.
godz. 8.00
Za + Ludwikę i Franciszka Zielińskich
godz. 11.00
Za + Dariusza Król
godz. 17.00
W intencji Parafian

Extra: Za + Janusza Bielenin  21/30

PONIEDZIAŁEK - 20 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla rodzin z ul. Zadworskiej

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: Za + Monikę Brożek

WTOREK - 21 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Marię Szymańską

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: Za + Monikę Brożek

ŚRODA - 22 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: Za + Monikę Brożek

CZWARTEK - 23 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin

PIĄTEK - 24 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin

SOBOTA - 25 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janusza Bielenin
2. Za + Marię i Bronisława Niemiec

 

*******

 

VI NIEDZIELA ZWYKŁA - 12 II 2017 r.
godz. 8.00
Za + Emilię Wawro
godz. 11.00
1. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w dorosłym życiu dla Filipa z racji 18. urodzin
2. W intencji Parafian
godz. 17.00
Za + Janusza Bielenin  14/30

 

PONIEDZIAŁEK - 13 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: Za + Monikę Brożek

WTOREK - 14 II 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: Za + Monikę Brożek

ŚRODA - 15 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: Za + Monikę Brożek

CZWARTEK - 16 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: Za + Monikę Brożek

PIĄTEK - 17 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Władysławę, Czesława i Konstantego Zielińskich

Extra: Za + Janusza Bielenin

SOBOTA - 18 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Janusza Bielenin

Extra: Za + Monikę Brożek
Extra: Za + Krystynę Gałuszko

*******

V NIEDZIELA ZWYKŁA - 5 II 2017 r.
godz. 8.00
Za + Dariusza Król
godz. 11.00
Za + Juliana i jego rodziców i rodzeństwo
godz. 17.00
Za + Zofię i Rudolfa i ich rodziców

Extra: Za + Janusza Bielenin 7/30

PONIEDZIAŁEK - 6 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: W intencji Parafian

WTOREK - 7 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin

ŚRODA - 8 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy
3. Za + Janusza Bielenin  10/30

 

CZWARTEK - 9 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + o. Luigi Faccenda

Extra: Za + Janusza Bielenin

PIĄTEK - 10 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin

SOBOTA - NMP z Lourdes (Dzień Chorych) - 11 II 2017 r.
godz. 8.00
O Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla rodziny Marii i Ryszarda

godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. W pewnej intencji

Extra: Za + Janusza Bielenin

Namaszczenie chorych na Mszy o godz. 8 i 18.

*******

 

IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 29 I 2017 r.
godz. 8.00
Za + Annę i Sylwestra Baruś
godz. 11.00
Za ++ polecanych w wypominkach
godz. 17.00
W intencji Parafian

Extra: Za + Tadeusza Wituś 29/30

 

PONIEDZIAŁEK - 30 I 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś  30/30
Extra: Za + Janusza Bielenin  1/30

WTOREK - 31 I 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla zarządu i członków SITP małopolska oraz ich rodzin

ŚRODA - 1 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobroczyńców Zakonu oraz zmarłych członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin

CZWARTEK - 2 II 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Mateusza Okrzesik
3. Za + ks. Jerzego Brońkę

Extra: Za + Janusza Bielenin

PIĄTEK - 3 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Mateusza Okrzesik

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla zarządu i członków SITP małopolska oraz ich rodzin

SOBOTA - 4 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Jole Forina
2. Za + Mateusza Okrzesik

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: Za + Anielę Hernas z rodzicami

*******

 

III NIEDZIELA ZWYKŁA - 22 I 2017 r.
godz. 8.00
Za + Dariusz Król
godz. 11.00
Za + Agnieszkę i Kazimierza Wojtala
godz. 17.00
W intencji Parafian

Extra: Za + Tadeusza Wituś 22/30
PONIEDZIAŁEK - 23 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Mateusza Okrzesik
2. Za + Józefa Bielenin
3. Za + Dariusza Król

Extra: Za + Tadeusza Wituś

WTOREK - 24 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Tadeusza Wituś  24/30
2. Za + Henryka Skalny oraz ++ Józefę i Franciszka Skalny
3. Za + Dariusza Król

Extra: O zdrowie, błogosławieństwo Boże dla doktora Franciszka Pyzowskiego

ŚRODA - 25 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: W intencji wszystkich zmarłych z rodziny Śmiałkowskich

CZWARTEK - 26 I 2017r.
godz. 18.00
1.  Za + Dariusza Król
2.  Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś

PIĄTEK - 27 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś

SOBOTA - 28 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Urszulę i Leona Cygan

Extra: Za + Tadeusza Wituś

*******

II NIEDZIELA ZWYKŁA - 15 I 2017 r.
godz. 8.00
Za + Ferdynanda Smętek
godz. 11.00
Za + Mateusza Okrzesik
godz. 17.00
Za + Jadwigę Kubeczko, Jana i Martę Mistak i ich rodziców

Extra: Za + Tadeusza Wituś 15/30
PONIEDZIAŁEK - 16 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: W intencji Parafian

WTOREK - 17 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: W intencji strażaków i pracowników cywilnych KM PSP i JRG w Nowym Sączu

ŚRODA - 18 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: W intencji strażaków i pracowników cywilnych KM PSP i JRG w Nowym Sączu

CZWARTEK - 19 I 2017r.
godz. 18.00
1.  Za + Dariusza Król
2.  Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś

PIĄTEK - 20 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Mateusza Okrzesik

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: O uzdrowienie z choroby dla Przemysława, opiekę Matki Bożej i szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla Sylwii i dziecka.

SOBOTA - 21 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Tadeusza Wituś  21/30

Extra: O uzdrowienie z choroby dla Przemysława, opiekę Matki Bożej i szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla Sylwii i dziecka.

*******

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO - 8 I 2017 r.
godz. 8.00
Za + Dariusza Król
godz. 11.00
Za + Misjonarki i Wolontariuszy Instytutu Misjonarek Niepokalanej Ojca Maksymiliana Kolbe
godz. 17.00
Za + Adama Poszwa

Extra: Za + Tadeusza Wituś 8/30
Extra:  W intencji Parafian

PONIEDZIAŁEK - 9 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + o. Luigi Faccenda

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: O zdrowie, Boże błogosławieństwo w Nowym Roku i pewną pracę dla Lucyny i Mariusza oraz opiekę nad dziećmi i światło Ducha Świętego dla Mateusza.

WTOREK - 10 I 2017r.
godz. 9.00
W intencji Szkoły Podstawowej w Harmężach
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek  2/39
3. Za + Tadeusza Wituś  10/30

Extra: Za + Helenę Haładyna w 18. rocz. śmierci

ŚRODA - 11 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś

CZWARTEK - 12 I 2017r.
godz. 18.00
1.  Za + Dariusza Król
2.  Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: O zdrowie, Boże błogosławieństwo w Nowym Roku i pewną pracę w firmie dla Zbigniewa i Adama oraz opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

PIĄTEK - 13 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Jole Forina
2. Za + Zofię i Stanisława Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Romana Smoga w 50. rocznicę urodzin

SOBOTA - 14 I 2017r.
godz. 18.00
1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Tymonka

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: W intencji Parafian

*******

NIEDZIELA - ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI - 1 I 2017 r.
godz. 8.00
Za + Marię i Stanisława Włoszek
godz. 11.00
Za + Marię Lekacz
godz. 17.00
Za + Emilię Wawro

Extra: Za + Tadeusza Wituś 1/30
Extra:  W intencji Parafian

 

PONIEDZIAŁEK - 2 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Marię i Stanisława Włoszek

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: Za + Anielę Galica w 18. rocz. śmierci

 

WTOREK - 3 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Tadeusza Wituś  3/30

 

ŚRODA - 4 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za ++ Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobroczyńców Zakonu oraz zmarłych członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
2. Za + Mateusza Okrzesik  1/8

Extra: Za + Tadeusza Wituś

 

CZWARTEK - 5 I 2017r.
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Mateusza Okrzesik
3. W intencji Bogu wiadomej

Extra: Za + Tadeusza Wituś

 

PIĄTEK - OBJAWIENIE PAŃSKIE - 6 I 2017r.
godz. 8.00
Za + Kazimierza Budka
godz. 11.00
Za + Stanisława Smętek w 6. rocznicę śmierci
godz. 17.00
Za + Emilię Wawro

Extra: Za + Tadeusza Wituś

 

SOBOTA - 7 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Ferdynanda Smętek  1/39
2. O głęboką wiarę, dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Magdaleny
3. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski i zdrowie dla Jerzego w 60 rocznicę urodzin

Extra: Za + Tadeusza Wituś

*******