Klisze Pamięci. Labirynty
Ośrodek rekolekcyjny

Intencje

XXXIII Niedziela - 19 XI 2017 r
godz. 8.00
Za + Anielę Świadek
godz. 11.00
Za Parafian
godz. 17.00
Za ++ Stefanię i Tadeusza Skiernik

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk  19/30

PONIEDZIAŁEK -  20 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za +  Vincenzo De Falko
2. Za + Natalię Szalkiewicz

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk
Za + Józefa Raczek

WTOREK - 21 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Marię Włoszek
2. Za ++ Łucję i Walentego Pędrysów

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

ŚRODA - 22 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Anielę Świadek
2. W intencji Panu Bogu wiadomej

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

CZWARTEK - 23 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Marię Włoszek
2. Za ++ Czesława i Marię Kozłowskich

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

PIĄTEK - 24 XI 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Marię Włoszek
2. Za + Annę Osikowicz i + Józefa Moskwę

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk
Za + Barbarę Serafin 

SOBOTA - 25 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Małgorzatę Limańczyk
2. Za ++ Mateusza i Karolinę Pawełkiewiczów

Extra:
Za + Giuseppina

*******

 

XXXII Niedziela - 12 XI 2017 r
godz. 8.00
Za ++ z rodziny Lekaczów
godz. 11.00
Za Parafian
godz. 17.00
Za + Stanisława Buckiego

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk  12/30

PONIEDZIAŁEK -  13 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Marę Włoszek
2. Za + Vincenzo De Falko

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

WTOREK - 14 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji MI
2. Za + Anielę Świadek

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

ŚRODA - 15 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Marię Włoszek
2. Za + Alicję Nycz-Majewską

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

CZWARTEK - 16 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Zofię i Edwarda Krawczyków
2. W intencji Bogu wiadomej

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

PIĄTEK - 17 XI 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Marię Włoszek
2. Za ++ rodziców Agnieszkę i Kazimierza

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk  

SOBOTA - 18 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę św. Maksymiliana i Matki Bożej Niepokalanej dla Jana i Małgorzaty Norek oraz dla ich dzieci wraz z rodzinami
2. Za + Małgorzatę Limańczyk

Extra:
Za + Giovanniego

*******

 

Niedziela - 05 XI 2017 r
godz. 8.00
1. Za ++ Irenę i Stanisława Budka
2. W intencji Koła Łowieckiego „Cyranka” w Oświęcimiu
godz. 11.00
Za Parafian
godz. 17.00
Za + Mariannę Kliś w 4 rocznicę śmierci

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk  5/30

PONIEDZIAŁEK -  06 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Jana i Julię Stachoń
2. Za + Vincenzo De Falko

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

WTOREK - 07 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Agnieszkę, Franciszka, Wawrzyńca Janeczko
2. Za + Alicję Nycz-Majewską

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

ŚRODA - 08 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy
2. Za + Marię Włoszek

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

CZWARTEK - 09 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + o. Luigiego Faccendę

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk

PIĄTEK - 10 XI 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Marię Włoszek
2. Za + Anielę Świadek

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk  

SOBOTA - 11 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Małgorzatę Limańczyk
2. Za ++ Zofię i Stanisława

 

*******

 

Uroczystość Poświęcenia Kościoła - Niedziela - 29 X 2017 r
godz. 8.00
Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla Emilii z okazji 80-tych urodzin
godz. 11.00
Za ++ polecanych w wypominkach
godz. 17.00
Za + Marka Bartas  29/30

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego  29/30

PONIEDZIAŁEK -  30 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Jana i Helenę Zielińskich
2. W intencji Krzysztofa, Klaudyny, Natalii i Joanny Walkowicz,
z prośbą o odzyskanie wiary, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Extra:
Za + Marka Bartas  30/30
Za + Józefa Kamińskiego

WTOREK - 31 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Marię Włoszek
2. O wyzwolenie z nałogu alkoholowego dla Mariusza

Extra:
Za + Kazimierza
W intencji Misjonarek Niepokalanej Ojca Kolbego

ŚRODA - Uroczystość Wszystkich Świętych - 1 XI 2017 r.
godz. 8.00
Za ++ Ludwikę, Franciszka i Jana

godz. 11.00
Za + Ryszarda Madeja

Extra:
Za ++ Braci, Siostry, Krewnych, Przyjaciół i Dobrodziejów Zakonu oraz członków FZŚ
Za + Małgorzatę Limańczyk

CZWARTEK - 2 XI 2017 r.
godz. 18.00
Za ++ Braci, Siostry, Krewnych, Przyjaciół i Dobrodziejów Zakonu oraz członków FZŚ

Extra:
Za ++ Braci, Siostry, Krewnych, Przyjaciół i Dobrodziejów Zakonu oraz członków FZŚ

PIĄTEK - 3 XI 2017 r.
godz. 18:00
Za ++ Braci, Siostry, Krewnych, Przyjaciół i Dobrodziejów Zakonu oraz członków FZŚ

Extra:
Za + Małgorzatę Limańczyk  3/30

SOBOTA - 4 XI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Małgorzatę Limańczyk
2. Za + Marię Włoszek

Extra:
Za + o. Luigi Faccenda

*******

 

XXIX Niedziela Zwykła - 22 X 2017 r
godz. 8.00
Za + Wandę Lekacz
godz. 11.00
Za  Parafian
godz. 17.00
Za + Marię Włoszek

Extra:
Za + Marka Bartas  22/30
Za + Józefa Kamińskiego  22/30

PONIEDZIAŁEK -  23 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski na dalsze lata wspólnego życia dla Agnieszki i Wojciecha w 7 rocznicę ślubu
2. Za + Stanisława i jego rodziców

Extra:
Za + Marka Bartas
Za + Józefa Kamińskiego

WTOREK - 24 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Marka Bartas
2. Za ++ Ludwikę i Franciszka Zielińskich

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za ++ rodziców, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów.

ŚRODA - 25 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emila Czuwaja
2. Za + Alicję Nycz – Majewską

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartas

CZWARTEK - 26 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emila Czuwaja
2. Za + Marię Włoszek

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartas

PIĄTEK - 27 X 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Emila Czuwaja
2. Za ++ Stanisława, Albina i ich ++ rodziców

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartas

SOBOTA - 28 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Stefanię i Władysława Stawowy
2. Za + Józefa Kamińskiego

15:30
W intencji Niny w 1 rocznicę urodzin o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

Extra:
Za + Marka Bartas

*******

 

XXVIII Niedziela Zwykła - 15 X 2017 r
godz. 8.00
Za + Mariannę i Józefa Piwczyków
godz. 11.00
Za + Emanuela Rochowiaka
godz. 17.00
Za + Marka Bartas

Extra:
Za Parafian
Za + Józefa Kamińskiego

PONIEDZIAŁEK -  16 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Józefa Kamińskiego
2. Za ++ Stefanię i Władysława Niemiec

Extra:
Za + Marka Bartas
Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy

WTOREK - 17 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za ++ Bronisławę, Czesława i Ernesta Korbel

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartas

ŚRODA - 18 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emila Czuwaja
2. Za ++ Cecylię i Czesława Grzywa, ++ Adama, Bronisławę, syna Adama oraz wszystkich ++ z rodzin: Grabowieckich, Grzywa, Sieńko

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartas

CZWARTEK - 19 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Wiesława Korbel i jego ++ rodziców
2. Za + Alicję Nycz-Majewską

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartas

PIĄTEK - 20 X 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Emila Czuwaja
2. Za + Marię Włoszek

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartas

SOBOTA - 21 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia dla Jadwigi Gosteckiej w 80 rocznicę urodzin

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartas

*******

 

XXVII Niedziela Zwykła - 8 X 2017 r
godz. 8.00
Za + Romana Noworyta
godz. 11.00
Za + Roberta Tyrana
godz. 17.00
Za + Józefa Kamińskiego

Extra: Za + Marka Bartas  8/30

PONIEDZIAŁEK -  9 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za + o. Luigiego Faccendę

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartasa

WTOREK - 10 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy
2. Za + Marka Bartas

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + o. Luigi Faccenda

ŚRODA - 11 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za + Jana Kozłowskiego

Extra: Za + Marka Bartasa
Extra: Za + Józefa Kamińskiego

CZWARTEK - 12 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emila Czuwaja
2. Za + Marię Włoszek

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartasa

PIĄTEK - 13 X 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za + Ferdynanda Smętka w rocznicę śmierci oraz za jego
++ rodziców

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartasa

SOBOTA - 14 X 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji MI
2. Za + Emila Czuwaja

Extra:

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartasa

*******

XXVI Niedziela Zwykła - 1 X 2017 r
godz. 8.00
Za + Emilię Świadek
godz. 11.00
Za + Marka Bartasa
godz. 17.00
Za + Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo
i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

Extra: Za + Józefa Kamińskiego  1/30

PONIEDZIAŁEK -  2 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za ++ Annę i Jadwigę Kubeczko, Sylwestra i Monikę Norek
oraz ich ++ rodziców

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartasa

WTOREK - 3 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za + Piotra Wichłacza

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartasa

ŚRODA - 4 IX 2017 r.
godz. 18.00
Za ++ Braci, Siostry, Krewnych Dobrodziejów
Za + Irenę Czekaj
Za + Józefa Kamińskiego

Extra: Za + Marka Bartasa

CZWARTEK - 5 X 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Jana Suchonia oraz jego ++ rodziców

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartasa

PIĄTEK - 6 X 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Józefa, jego żonę Honoratę i za córki: Danutę i Małgorzatę.
2. Za + Emila Czuwaja

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartasa

SOBOTA - 7 X 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Teresę i Stanisława Blankienberg i synów: Sławomira, Grzegorza i Piotra
2. W intencji Parafian

Extra:

Extra:
Za + Józefa Kamińskiego
Za + Marka Bartasa

*******

 

XXV Niedziela Zwykła - 24 IX 2017 r
godz. 8.00
Za ++ Annę i Adolfa Janeczko
godz. 11.00
1. Za ++ polecanych w wypominkach
2. Chrzest – Iga Korbel
godz. 17.00
Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

Extra: Za + Pawła Czerwika

PONIEDZIAŁEK -  25 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za + Jana Królika

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego  25/30

WTOREK - 26 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Maksymiliana dla Gabrieli, Katarzyny, Zygmunta, Marty i Bartłomieja

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

ŚRODA - 27 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za ++ Rozalię i Jana Smętek oraz ++ synów Zdzisława, Stanisława
i Mieczysława

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

CZWARTEK - 28 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Teofila Larysza oraz ++ Elżbietę i Teofila Madeję
2. Za ++ Mariannę i Tomasza Szewczyków

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

PIĄTEK - 29 IX 2017 r.
godz. 18:00
1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Michała Rochowiaka i jego rodziców
2. Za + Pawła Czerwika

Extra:
Za + Wacława Walentego Stępniewskiego
W intencji Misjonarek Niepokalanej Ojca Kolbego

SOBOTA - 30 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. W intencji Parafian

Extra:
Za + Pawła Czerwika
Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

*******

 

XXIV Niedziela Zwykła - 17 IX 2017 r
godz. 8.00
Za ++ Wiktorię i Alojzego Zawadzkich
godz. 11.00
W intencji Romana Janeczko w 80 rocznicę urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
godz. 17.00
Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

Extra: Za + Pawła Czerwika

PONIEDZIAŁEK -  18 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. O głęboką wiarę, dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Emilki
2. Za + Józefa Szymańskiego

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego  18/30

WTOREK - 19 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za ++ Michała, żonę Elżbietę, córkę Anielę Waliczek i ++ Rodziców

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

ŚRODA - 20 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. W intencji Panu Bogu wiadomej

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

CZWARTEK - 21 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za + Tadeusza Milera

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

PIĄTEK - 22 IX 2017 r.
godz. 18:00
1. Za ++ z rodzin Siwków i Klędysów
2. Za + Pawła Czerwika
3. O łaskę zdrowia dla Michała Jarnota

Extra:
Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

SOBOTA - 23 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Jana, Franciszkę, Annę Wojtala, córkę, trzech synów, synową, trzech zięciów, wnuka
2. Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Dzieci i Wnuków

Extra:
Za + Pawła Czerwika
Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

*******

 

XXIII Niedziela Zwykła - 10 IX 2017 r
godz. 8.00
Za ++ Marię i Stanisława
godz. 11.00
Za + Stefanię Lekacz
godz. 17.00
Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

Extra: Za + Pawła Czerwika

PONIEDZIAŁEK -  11 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
w rodzinie

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego 

WTOREK - 12 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Stefana Mika, jego Rodziców, Teściów, Rodzeństwo,
Szwagra Rajmunda i Józefa

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

ŚRODA - 13 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Irenę Czekaj

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

CZWARTEK - 14 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji MI
2. Za ++ Józefa i Jadwigę Naras

Extra: Za + Pawła Czerwika
Extra: Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

PIĄTEK - 15 IX 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za + Pawła Czerwika

Extra:
Za + Wacława Walentego Stępniewskiego  15/30
Za ++ Rodziców, Krewnych Dobrodziejów

SOBOTA - 16 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Wacława Walentego Stępniewskiego

Extra:
Za + Pawła Czerwika
W intencji Parafian

*******

 

XXI Niedziela Zwykła - 27 VIII 2017 r
godz. 8.00
Za + Janinę i Ludwika Kulka
godz. 11.00
Za + polecanych w wypominkach
godz. 17.00
Za + Anielę, Józefa i syna Józefa

Extra: W intencji Parafian
Extra: Za + Giuseppe Jeconeta
Extra: Za + Małgorzatę Czernik

PONIEDZIAŁEK -  28 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Irenę Czeka

Extra: Za + Małgorzatę Czernik
Extra: Za + Giuseppe Jeconeta

WTOREK - 29 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Małgorzatę Czernik
Extra: Za + Giuseppe Jeconeta

ŚRODA - 30 VIII 2017 r. Święto MB Anielskiej
godz. 18.00
Za + Irenę Czekaj

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik
Za + Giuseppe Jaconeta

CZWARTEK - 31 VIII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Zofię Kulka i + Walerię

Extra:
O zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Gertrudy, Katarzyny, Grzegorza, Jacka, o dobrą rozprawę w sądzie dla Grzegorza, z prośbą o łaskę przemiany dla krzywdzicieli
Za + Małgorzatę Czernik
Za + Giuseppe Jaconeta

PIĄTEK - 1 IX 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Wacława Walentego Stępniewskiego  1/30

Extra:
Za + Pawła Czerwika

SOBOTA - 2 IX 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Parafian
2. Za + Pawła Czerwik  2/30

Extra:
Za + Wacława Walentego Stępniewskiego  2/30
Za + o. Luigi Faccenda

*******

XX Niedziela Zwykła - 20 VIII 2017 r
godz. 8.00
Za + Giuseppe Jeconeta  20/30
godz. 11.00
Za + Rozalię i Józefa Słyś i + syna Adama
godz. 17.00
Za + Małgorzatę Czernik  20/30

Extra: W intencji Parafian

PONIEDZIAŁEK -  21 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Małgorzatę Czernik
Extra: Za + Giuseppe Jeconeta

WTOREK - 22 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Dariusza Król

Extra: Za + Małgorzatę Czernik
Extra: Za + Giuseppe Jeconeta

ŚRODA - 23 VIII 2017 r. Święto MB Anielskiej
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik
Za + Giuseppe Jaconeta

CZWARTEK - 24 VIII 2017 r.
godz. 18.00
O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla br. Bartłomieja Rochowiaka w dniu imienin

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik
Za + Giuseppe Jaconeta

PIĄTEK - 25 VIII 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za + Michała Podbiał i jego rodziców

Extra:
Za + Giuseppe Jaconeta
Za + Małgorzatę Czernik

SOBOTA - 26 VIII 2017 r.
godz. 16.00
Dziękczynna za tegoroczne plony (Dożynki)

godz. 18.00
Za + Małgorzatę Czernik  26/30

Extra:
Za + Giuseppe Jaconeta  18/30
W intencji Parafian

*******

 

XIX Niedziela Zwykła - 13 VIII 2017 r
godz. 8.00
O głęboką wiarę, dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże,
i zdrowie dla Moniki
godz. 11.00
W intencji Parafian
godz. 17.00
Za + Giuseppe Jeconeta  13/30

Extra: Za + Małgorzatę Czernik 13/30

PONIEDZIAŁEK - Uroczystość św. Maksymiliana-  14 VIII 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. Za ++ Annę i Józefa Waliczek

Extra: Za + Małgorzatę Czernik
Extra: Za + Giuseppe Jeconeta

WTOREK - 15 VIII 2017 r.
godz. 8.00
Za + Giuseppe Jeconeta  15/30
godz. 11.00
W intencji Parafian
godz. 17.00
Za + Irenę Czekaj  6/31

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik 15/30

ŚRODA - 16 VIII 2017 r. Święto MB Anielskiej
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik
Za + Giuseppe Jaconeta
W intencji nawrócenia taty

CZWARTEK - 17 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik
Za + Giuseppe Jaconeta

PIĄTEK - 18 VIII 2017 r.
godz. 18:00
Za + Zofię Kurdziel

Extra:
Za + Giuseppe Jaconeta
Za + Małgorzatę Czernik

SOBOTA - 19 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Edwarda Kulka

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik  18/30
Za + Giuseppe Jaconeta  18/30

*******

Przemienienie Pańskie - Niedziela - 6 VIII 2017 r
godz. 8.00
Za + Mariannę i Wawrzyńca Jarnot
godz. 11.00
Za + Giuseppe Jeconeta
godz. 17.00
Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i św. Maksymiliana w rodzinie

Extra: Za + Małgorzatę Czernik 6/30

PONIEDZIAŁEK - 7 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Małgorzatę Czernik  7/30
Extra: Za + Giuseppe Jeconeta

WTOREK - 8 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Irenę Czekaj

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik 8/30
Za + Giuseppe Jaconeta 8/30

ŚRODA - 9 VIII 2017 r. Święto MB Anielskiej
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik
Za + Giuseppe Jaconeta

CZWARTEK - 10 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + o. Luigi Faccenda

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik
Za + Giuseppe Jaconeta

PIĄTEK - 11 VIII 2017 r.
godz. 18:00
1. W intencji Maksymiliana i rodziny z okazji urodzin
2. Za + Małgorzatę Czernik  11/30

Extra:
Za + Giuseppe Jaconeta

SOBOTA - 12 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra:
Za + Małgorzatę Czernik  12/30
Za + Giuseppe Jaconeta  12/30

-------

 

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 30 VII 2017 r
godz. 8.00
Za ++ Annę i Sylwestra Baruś
godz. 11.00
Za ++ Zmarłych Polecanych w wypominkach
godz. 17.00
Za + Dorotę Zielińską i jej rodziców

Extra: Za + Franciszkę Noras 29/30

PONIEDZIAŁEK - 31 VII 2017 r.
godz. 18.00

1. W intencji parafian
2. Dziękczynna w intencji Marianny za 80 lat życia z prośbą o dalsza opiekę nad cała rodziną

Extra: Za + Franciszkę Noras 30/30

WTOREK - 01 VIII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra:

1. Za + Małgorzatę Czernik 1/30

2. Za + Giuseppe Jaconeta 1/30

ŚRODA - 02 VIII 2017 r. Święto MB Anielskiej
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za ++ Braci, siostry, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów zakonu oraz FZŚ

Extra:

1. Za + Małgorzatę Czernik 2/30

2. Za + Giuseppe Jaconeta 2/30

CZWARTEK - 03 VIII 2017 r.
godz. 18.00
W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

Extra:

1. Za + Małgorzatę Czernik 3/30

2. Za + Giuseppe Jaconeta 3/30

PIĄTEK - 04 VIII 2017 r.
godz. 18:00
Za + Małgorzatę Czernik 4/30

Extra:

Za + Giuseppe Jaconeta 4/30

SOBOTA - 05 VIII 2017 r.
godz. 18.00
W intencji Parafian

Extra: 

1. Za + Małgorzatę Czernik 5/30

2. Za + Giuseppe Jaconeta 5/30

*******

 

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 23 VII 2017 r
godz. 8.00
Za + Henryka Skalny
godz. 11.00
W intencji parafian
godz. 17.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Franciszkę Noras 22/30

PONIEDZIAŁEK - 24 VII 2017 r.
godz. 18.00
Za ++ Reginę Łatyszewicz, męża, Józefa Nachlik oraz Eugeniusza Malches

Extra: Za + Franciszkę Noras 23/30

WTOREK - 25 VII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Franciszkę Noras

Extra: Za + Franciszkę Noras 24/30

ŚRODA - 26 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Antoninę Domżał

Extra: Za + Franciszkę Noras 25/30

CZWARTEK - 27 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Władysława Rochowiak w 25. rocz. śmierci

Extra: Za + Franciszkę Noras 26/30

PIĄTEK - 28 VII 2017 r.
godz. 18:00
Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Franciszkę Noras 27/30

SOBOTA - 29 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Irenę Czekaj
2. Za + Franciszkę Noras

Extra: W intencji Parafian

*******

 

XV NIEDZIELA ZWYKŁA - 16 VII 2017 r
godz. 8.00
Za ++ Marię i Jana Dybuła
godz. 11.00
W intencji parafian
godz. 17.00
Za ++ Władysława i Stefanię Stawowy

Extra: Za + Franciszkę Noras 15/30

PONIEDZIAŁEK - 17 VII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Franciszkę Noras 16/30

WTOREK - 18 VII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Franciszkę Noras 17/30

ŚRODA - 19 VII 2017 r.
godz. 18.00
Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Franciszkę Noras 18/30

CZWARTEK - 20 VII 2017 r.
godz. 18.00

Za + Irenę Czekaj

Extra: Za + Franciszkę Noras 19/30

PIĄTEK - 21 VII 2017 r.
godz. 18:00
Za ++ Franciszkę i Franciszka Mędysa, Emilię i Władysława Wawro

Extra: Za + Franciszkę Noras 20/30

SOBOTA - 22 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Leona i Wiktorię Janas
2. Za + Franciszkę Noras 21/30

*******

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 09 VII 2017 r
godz. 8.00
Za + Józefa Klekot
godz. 11.00
Chrzest Jan Kościelniak
godz. 17.00
Za + Stanisława Jarnot w 9 r. śm.

Extra: Za + Franciszkę Noras 8/30

PONIEDZIAŁEK - 10 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Mieczysława Wawro
2. Za + o. Luigi Faccenda

Extra: Za + Franciszkę Noras 10/30

WTOREK - 11 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Franciszkę Noras 10/30

Extra: Za + Antoniego, Łucję Ruśniak, zięcia Pawła, Stanisławę Lisiecką i ojca Franciszka

ŚRODA - 12 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Danutę Wilkowicz
2. W intencji całej rodziny o piekę Matki Bożej i św. Maksymiliana

Extra: Za + Franciszkę Noras 11/30

CZWARTEK - 13 VII 2017 r.
godz. 18.00

1. Za + Ryszarda Zawadzkiego

Extra: Za + Franciszkę Noras 12/30

PIĄTEK - 14 VII 2017 r.
godz. 18:00
1. I intencji Rycerstwa Niepokalanej

Extra: Za + Franciszkę Noras 13/30

SOBOTA - 15 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Franciszka Wójcika
2. Za ++ Franciszka i Herminę Daneckich

Extra: Za + Franciszkę Noras 14/30

*******

 

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 02 VII 2017 r
godz. 8.00
Za + Jana Piwczyk
godz. 11.00
Chrzest Jakub Faltyn
godz. 17.00
Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + Franciszkę Noras 1/30

PONIEDZIAŁEK - 03 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. W intencji Parafian

Extra: Za + Franciszkę Noras 2/30
Extra: Za + o. Mateusza Korczaka

WTOREK - 04 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Gertrudę Rozmus

Extra: Za + Franciszkę Noras 3/30

ŚRODA - 05 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + + Braci, siostry, przyjaciół, dobrodziejów zakonu oraz FZŚ
2. Za ++ Władysławę, Konstantego, Czesława Zielińskich

Extra: Za + Franciszkę Noras 4/30

CZWARTEK - 06 VII 2017 r.
godz. 18.00

1. Za + + Braci, siostry, przyjaciół, dobrodziejów zakonu oraz FZŚ
2. Za ++ Władysławę, Konstantego, Czesława Zielińskich

Extra: Za + Franciszkę Noras 5/30

PIĄTEK - 07 VII 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. W intencji Parafian

Extra: Za + Franciszkę Noras 6/30

SOBOTA - 08 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. O głęboką wiarę, dary DŚ, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Agaty
2. Za ++ Misjonarki Niepokalanej i Wolontariuszy

Extra:

1. Za + Franciszkę Noras 7/30

2. W intencji o. Piotra o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary DŚ i opiekę MB

*******

 

XII NIEDZIELA ZWYKŁA - 25 VI 2017 r
godz. 8.00
Za + Janinę i Ludwika Kulkę
godz. 11.00
Za ++ polecanych w wypominkach
godz. 17.00
Za + Irenę, Jana i Sławomira Staszak

Extra: Za + Władysławę Baran  25/30

PONIEDZIAŁEK - 26 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Władysławę Baran
Extra: Za + Katarzynę Tomasik z mężem Władysławem (od córki Kazimiery).

WTOREK - 27 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zofię Kurdziel
3. O łaskę zdrowia dla Moniki

Extra: Za + Władysławę Baran

ŚRODA - 28 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Władysławę Baran

CZWARTEK - 29 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Niepokalanej oraz dary Ducha Świętego dla o. Piotra

Extra: Za + Władysławę Baran

PIĄTEK - 30 VI 2017 r.
godz. 18:00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Władysławę Baran

SOBOTA - 1 VII 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Marię i Ludwika Kościelniak

*******

 

XI NIEDZIELA ZWYKŁA - 18 VI 2017 r
godz. 8.00
Za + Józefa, syna Józefa i Anielę
godz. 11.00
W intencji Parafian
godz. 17.00
Za + Annę, Jana i syna Stanisława z żoną

Extra: Za + Władysławę Baran  18/30

PONIEDZIAŁEK - 19 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel   4/35
2. Za + Emilię i Ludwika Filuś oraz + Józefa Wawro

Extra: Za + Władysławę Baran

WTOREK - 20 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Emilię Wiewióra

Extra: Za + Władysławę Baran

ŚRODA - 21 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Władysławę Baran

CZWARTEK - 22 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Sylwestra Klekot i syna Władysława

Extra: Za + Władysławę Baran

PIĄTEK - 23 VI 2017 r.
godz. 8:30
W intencji uczniów, nauczycieli i pracowników ZSP Harmęże
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zofię i Wincentego Rochowiak

Extra: Za + Władysławę Baran

SOBOTA - 24 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Władysławę Baran  24/30

*******

 

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ - 11 VI 2017 r
godz. 8.00
Za + Agnieszkę i Kazimierza Wojtala
godz. 11.00
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki Kapias z okazji 30. rocznicy urodzin oraz o potrzebne łaski dla brata Tadeusza
godz. 17.00
Za + Helenę i Leopolda Dybuła

Extra: Za + Władysławę Baran  11/30

PONIEDZIAŁEK - 12 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Do Bożej Opatrzności podziękowanie za otrzymane łaski oraz błogosławieństwo  i zdrowie dla Cecylii Bratek i rodziny Mietlińskich
2. Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + Władysławę Baran
Extra: W intencji Parafian

WTOREK - 13 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Emilię Wiewióra

Extra: Za + Władysławę Baran

ŚRODA - 14 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Władysławę Baran

CZWARTEK - Boże Ciało - 15 VI 2017 r.
godz. 9.00
1. W intencji Parafian
2. Za + Emilię Świadek i jej rodziców

godz. 17.00
Za + Józefa Wąchała

Extra: Za + Władysławę Baran
Extra: Za + Emilię Wiewióra

PIĄTEK - 16 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Irenę Czekaj

Extra: Za + Władysławę Baran

SOBOTA - 17 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Władysławę Baran  17/30
3. Za + Józefa Czekaj i Michała Smętek

 

*******

 

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - 4 VI 2017 r
godz. 8.00
Za + Władysława
godz. 11.00
Za + Bronisława Włoszek
godz. 17.00
Za + Grzegorza Słowika w 1 rocznicę śmierci

Extra: Za + Władysławę Baran  4/30

PONIEDZIAŁEK - 5 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zofię Kurdziel

Extra: Za + Władysławę Baran

WTOREK - 6 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i św. Antoniego oraz potrzebne łaski dla Heleny i Jerzego Leonarczyk w 25. rocznicę sakramentu małżeństwa
2. Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + Władysławę Baran

ŚRODA - 7 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Ludwika Fornol i ++ rodziców z obu stron
2. Za + Wiesławę i Konstantego Zielińskich
3. Za ++ Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobroczyńców Zakonu oraz zmarłych członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich

Extra: Za + Władysławę Baran

CZWARTEK - 8 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Misjonarki i wolontariuszy
2. Za + Danutę Wiktorowicz

Extra: Za + Władysławę Baran

PIĄTEK - 9 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + o. Luigi Faccenda
2. Za + Władysławę Baran  9/30

SOBOTA - 10 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Olgi w rocznicę urodzin
2. Za + Janinę Szczerbowską
3. Za + Wiktorię i Konstantego Lekacz

Extra: Za + Władysławę Baran  10/30

*******

 

WNIEBOWSTĄPIENIE  PAŃSKIE - 28 V 2017 r
godz. 8.00
Za + Ryszarda Madeję w rocznicę śmierci
godz. 11.00
Za ++ polecanych w wypominkach
godz. 17.00
Za + Helenę Marusza

Extra: Za + syna Jana Kurdziela  28/30

PONIEDZIAŁEK - 29 V 2017 r.
godz. 18.00
1. O zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Arlety
i Kamila
2. Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

WTOREK - 30 V 2017 r.
godz. 18.00
1. O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Alicji Bednorz
2. Za + Adama Słyś i jego rodziców
3. Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + syna Jana Kurdziela  30/30

ŚRODA - 31 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Michalinę i Jana Bibrzyckich oraz + Jana Bratek i wnuka Krystiana

Extra: W intencji Parafian

CZWARTEK - 1 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Zofię, Stanisława, Włodzimierza, Mariusza, Jana i Marię Włoszek

Extra: Za + Władysławę Baran  1/30

PIĄTEK - 2 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zygmunta Kubiniec i jego rodziców

Extra: Za + Władysławę Baran

SOBOTA - 3 VI 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Mieczysława
2. Za + Władysława Baran  1/30
3. W intencji Parafian

*******

 

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - 21 V 2017 r
godz. 8.00
Za + Stefanię, Macieja i Ernesta Korczyk
godz. 11.00
1. W intencji dzieci rocznicowych
2. Za + Adama, Władysława, Otylię i ich rodziców i rodzeństwo
godz. 17.00
Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + syna Jana Kurdziela  21/30

PONIEDZIAŁEK - 22 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Marię i Juliusza Lekacz

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

WTOREK - 23 V 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Panu Bogu wiadomej
2.  Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

ŚRODA - 24 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zofię i Stanisława Smętek

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

CZWARTEK - 25 V 2017 r.
godz. 18.00
1. O głęboką wiarę, dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Aleksa
2. Za + Irenę Czekaj

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

PIĄTEK - 26 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Kurdziel
2. Za + Władysława Klekota

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

SOBOTA - 27 V 2017 r.
godz. 18.00
1. O głęboką wiarę, dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Mariusza
2. Za + syna Jana Kurdziela  27/30

*******

 

V NIEDZIELA WIELKANOCNA - 14 V 2017 r
godz. 8.00
Za + Michała Podbiał w rocznicę śmierci
godz. 11.00
W intencji dzieci i rodziców – I Komunia Święta
godz. 17.00
W intencji Parafian

Extra: Za + syna Jana Kurdziela  14/30

PONIEDZIAŁEK - 15 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Zofię Czekaj
2. Za + siostrę Anną Chrapczyńską i ++ rodziców, braci i bratowe

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

WTOREK - 16 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. W intencji Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej

Extra: Za + syna Jana Kurdziela
Extra: Za + o. Marcina Zagórskiego

ŚRODA - 17 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Ludwika i Małgorzatę Rozmus

Extra: Za + syna Jana Kurdziela
Extra: Za + o. Marcina Zagórskiego

CZWARTEK - 18 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Doroty

Extra: Za + syna Jana Kurdziela
Extra: Za + o. Marcina Zagórskiego

PIĄTEK - 19 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Tadeusza w 75. rocznicę urodzin
2. Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

SOBOTA - 20 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Stanisława Jarnot i jego rodziców
2. Za + syna Jana Kurdziela  20/30

 

*******

 

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 7 V 2017 r
godz. 8.00
Za + Stanisława, Stefanię Dolina i syna Władysława
godz. 11.00
Podziękowanie z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Heleny w 80. rocznicę urodzin
godz. 17.00
Za + Jana i Teklę Bielenin

Extra: Za + syna Jana Kurdziela  7/30

PONIEDZIAŁEK - 8 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Misjonarki i Wolontariuszy
2. Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + syna Jana Kurdziela 1/30

WTOREK - 9 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + o. Luigi Faccenda
2.  Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

ŚRODA - 10 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + Zenona i Zenobię Wieder oraz ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

CZWARTEK - 11 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + męża Jana i syna Jana Kurdziel i dusze w czyśćcu cierpiące

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

PIĄTEK - 12 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską
2. Za + syna Jana Kurdziela  12/30

 

SOBOTA - 13 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Rozalię Urbaniec z mężem
2. Za + Mieczysława Wawro

Extra: Za + syna Jana Kurdziela  13/30

*******

 

III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 30 IV 2017 r
godz. 8.00
Za + Annę Chrapczyńską 29/30
godz. 11.00
Za + polecanych w wypominkach
godz. 17.00
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wnuka Tymoteuszka

Extra: Za + Letycje w 14. rocznicę śmierci i + Jana. 

PONIEDZIAŁEK - 1 V 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Parafian
2. Za ++ Ludwika i Annę Czekaj
3. Za + Annę Chrapczyńską  30/30

Extra: Za + syna Jana Kurdziela 1/30

WTOREK - 2 V 2017 r.
godz. 18.00
1. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla wnuka Tymoteuszka
2.  Za ++ Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobroczyńców Zakonu oraz zmarłych członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
3. Za + Marka Smyka

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

ŚRODA - UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI - 3 V 2017 r.
godz. 8.00
Za + Annę i Karola Wójcik
godz. 11.00
W intencji Strażaków OSP Harmęże i ich rodzin
godz. 17.00
Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

CZWARTEK - 4 V 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. O błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej i św. Maksymiliana oraz św. Floriana dla ojca Floriana

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

PIĄTEK - 5 V 2017 r.
godz. 18.00
1. O głęboką wiarę, dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Floriana
2. Za + Janinę Szczerbowską

Extra: Za + syna Jana Kurdziela

SOBOTA - 6 V 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Władysława Zając
2. Za + syna Jana Kurdziela

Extra: W intencji Parafian

*******

 

II NIEDZIELA WIELKANOCNA, CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 23 IV 2017 r
godz. 8.00
Za + Mieczysława Dolinę
godz. 11.00
1. O zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla o. Stanisława Rochowiaka
2. Dziękczynna za 35. lat małżeństwa Bernadety i Stanisława z prośbą
o dalsze błogosławieństwo Boże
godz. 17.00
Za + Annę Chrapczyńską

PONIEDZIAŁEK - 24 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego
2. Za + Annę Chrapczyńską

WTOREK - 25 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego
2. Za + Annę Chrapczyńską

ŚRODA - 26 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego
2. Za + Annę Chrapczyńską

CZWARTEK - 27 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego  15/15
2. Za + Annę Chrapczyńską

PIĄTEK - 28 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Ryszarda Zawadzkiego
2. Za + Annę Chrapczyńską

SOBOTA - 29 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Mieczysława
2. Za + Annę Chrapczyńską  28/30

*******

 

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - 16 IV 2017 r.
godz. 8.00
Za + Annę Chrapczyńską 15/30
godz. 11.00
Za + Marię i Franciszka Piwczyk
godz. 17.00
Za + Władysławę Zielińską

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY - 17 IV 2017 r.
godz. 8.00
Za + Annę Chrapczyńską
godz. 11.00
Za + Stefanię Lekacz
godz. 17.00
Za + Bogdana Zielińskiego  11/15

WTOREK - 18 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej
2. Za + Annę Chrapczyńską
3. Za + Bronisławę, Ernesta i Czesława Korbel

ŚRODA - 19 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o pomyślne zdanie egzaminów dla wnuków oraz błogosławieństwo Boże dla rodzin, opiekę i wstawiennictwo św. Maksymiliana i św. Jana Pawła II
2. Za + Annę Chrapczyńską

CZWARTEK - 20 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Annę i Józefa Salomon
2. Za + Annę Chrapczyńską

PIĄTEK - 21 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janinę Szczerbowską  2/42
2. Za + Annę Chrapczyńską

SOBOTA - 22 IV 2017 r.
godz. 18.00

1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Franciszka Wiertel
2. Za + Leona Biegańskiego
3. Za + Annę Chrapczyńską  21/30

*******

 

NIEDZIELA PALMOWA - MĘKI PAŃSKIEJ -  9 IV 2017 r.
godz. 8.00
Za + o. Luigi Faccenda
godz. 11.00
Za + Annę Chrapczyńską 9/30
godz. 17.00
Za + Anielę, Józefa i syna Józefa

PONIEDZIAŁEK - 10 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego  10/15
2. Za + Annę Chrapczyńską
3. O zdrowie, błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Niepokalanej w rodzinie

WTOREK - 11 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Niepokalanej oraz łaskę zdrowia dla Cecylii i Edwarda Skupień
2. Za + Annę Chrapczyńską

ŚRODA - 12 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dorotę Fornol
2. Za + Annę Chrapczyńską

WIELKI CZWARTEK - 13 IV 2017 r.
godz. 18.00
Za + Annę Chrapczyńską

WIELKI PIĄTEK - 14 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. -------

WIELKA SOBOTA - 15 IV 2017 r.
godz. 21.00
1. W intencji Parafian
2. Za + Annę Chrapczyńską  14/30

*******

 

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 2 IV 2017 r.
godz. 8.00
Za + Józefa Rochowiaka i jego rodziców
godz. 11.00
1. W intencji dziecka (chrzest)
2. O dary Ducha Świętego dla Arlety z okazji 22 rocznicy urodzin
godz. 17.00
Za + Annę Chrapczyńską 2/30

 

PONIEDZIAŁEK - 3 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego  8/15
2. Za + Annę Chrapczyńską
3. Za + Ryszarda Madeję

WTOREK - 4 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego
2. Za + Annę Chrapczyńską
3. W intencji MI diecezji Bielsko-Żywieckiej

ŚRODA - 5 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobroczyńców Zakonu oraz zmarłych członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
2. Za + Annę Chrapczyńską
3. W intencji Panu Bogu wiadomej

CZWARTEK - 6 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Annę Chrapczyńską

PIĄTEK - 7 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Rozalię, Franciszka, Michała, Jadwigę i Karola Smętek
2. Za + Annę Chrapczyńską

SOBOTA - 8 IV 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Misjonarki i Wolontariuszy
2. Za + Annę Chrapczyńską  8/30

 

*******

 

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 19 III 2017 r.
godz. 8.00
Za + Mariannę i Józefa Piwczyk
godz. 11.00
Za + Ferdynanda Smętek
godz. 17.00
Za + Grzegorza Słowika  19/30

Extra: W intencji Parafian

PONIEDZIAŁEK - 20 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego
2. Za + Grzegorza Słowika
3. Za + Melanię Halaburda

WTOREK - 21 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Loredona Giardini
2. Za + Grzegorza Słowika

 

ŚRODA - 22 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego
2. Za + Grzegorza Słowika

 

CZWARTEK - 23 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Bogdana Zielińskiego
2. Za + Grzegorza Słowika

PIĄTEK - 24 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Krzysztofa Wójcik
2. Za + Grzegorza Słowika
3. O zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Józefy w 85. rocznicę urodzin

Extra: O zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Józefy w 85. rocznicę urodzin.

SOBOTA - 25 III 2017 r.
godz. 18.00
1. O głęboką wiarę, dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Marii
2. Za + Grzegorza Słowika
3. Za + Stanisława Świadek

Extra: Za + Jana Hernas z żoną Letycję w 18. rocznicę śmierci

*******

 

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 12 III 2017 r.
godz. 8.00
Za + Józefa Klekot
godz. 11.00
1. Za + Grzegorza Słowika  12/30
2. Za + Marka Gierlotkę
godz. 17.00
Za + Emilię Wawro

Extra: W intencji Parafian

PONIEDZIAŁEK - 13 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Teresę Świebocką
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

WTOREK - 14 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + W intencji Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

 

ŚRODA - 15 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

 

CZWARTEK - 16 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

Extra: W intencji Rycerstwa Niepokalanej z Wrocławia

PIĄTEK - 17 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Grzegorza Słowika

SOBOTA - 18 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Ferdynanda Smętek
2. Za + Grzegorza Słowika

*******

 

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 5 III 2017 r.
godz. 8.00
Za + Janinę i Ludwika Kulka
godz. 11.00
Za + Ferdynanda
godz. 17.00
Za + Grzegorza Słowika 5/30

Extra: W intencji Parafian

PONIEDZIAŁEK - 6 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

 

WTOREK - 7 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

Extra: O potrzebne łaski i zdrowie dla Jolanty.

ŚRODA - 8 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Misjonarki i Wolontariuszy
3. Za + Grzegorza Słowika

Extra: Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Bożą opiekę i zdrowie dla Celinki Japot za wstawiennictwem Matki Bożej.

CZWARTEK - 9 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + o. Luigi Faccenda
3. Za + Grzegorza Słowika

PIĄTEK - 10 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

SOBOTA - 11 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

 

*******

 

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 26 II 2017 r.
godz. 8.00
Za + Dariusza Król
godz. 11.00
1. W intencji Igora Sękowskiego (chrzest)
2. Za ++ polecanych w wypominkach
godz. 17.00
Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin  26/30
Extra: W intencji Parafian

PONIEDZIAŁEK - 27 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Bogdana Zielińskiego  1/15
3. Za + syna Józefa Bielenin

Extra: Za + Janusza Bielenin

WTOREK - 28 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Annę Rochowiak

Extra: Za + Janusza Bielenin

ŚRODA - 1 III 2017 r.
godz. 8.00
Za ++ Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobroczyńców Zakonu oraz zmarłych członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Grzegorza Słowika  1/30

 

CZWARTEK - 2 III 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

 

 

PIĄTEK - 3 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Mateusza Okrzesika
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. Za + Grzegorza Słowika

 

SOBOTA - 4 III 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Stanisława i jego rodziców
2. Za + Grzegorza Słowika

Extra: Za + Kazimierza i Genowefę

*******

 

VII NIEDZIELA ZWYKŁA - 19 II 2017 r.
godz. 8.00
Za + Ludwikę i Franciszka Zielińskich
godz. 11.00
Za + Dariusza Król
godz. 17.00
W intencji Parafian

Extra: Za + Janusza Bielenin  21/30

PONIEDZIAŁEK - 20 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla rodzin z ul. Zadworskiej

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: Za + Monikę Brożek

WTOREK - 21 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Marię Szymańską

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: Za + Monikę Brożek

ŚRODA - 22 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: Za + Monikę Brożek

CZWARTEK - 23 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin

PIĄTEK - 24 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin

SOBOTA - 25 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Janusza Bielenin
2. Za + Marię i Bronisława Niemiec

 

*******

 

VI NIEDZIELA ZWYKŁA - 12 II 2017 r.
godz. 8.00
Za + Emilię Wawro
godz. 11.00
1. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w dorosłym życiu dla Filipa z racji 18. urodzin
2. W intencji Parafian
godz. 17.00
Za + Janusza Bielenin  14/30

 

PONIEDZIAŁEK - 13 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: Za + Monikę Brożek

WTOREK - 14 II 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: Za + Monikę Brożek

ŚRODA - 15 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: Za + Monikę Brożek

CZWARTEK - 16 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: Za + Monikę Brożek

PIĄTEK - 17 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Władysławę, Czesława i Konstantego Zielińskich

Extra: Za + Janusza Bielenin

SOBOTA - 18 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Janusza Bielenin

Extra: Za + Monikę Brożek
Extra: Za + Krystynę Gałuszko

*******

V NIEDZIELA ZWYKŁA - 5 II 2017 r.
godz. 8.00
Za + Dariusza Król
godz. 11.00
Za + Juliana i jego rodziców i rodzeństwo
godz. 17.00
Za + Zofię i Rudolfa i ich rodziców

Extra: Za + Janusza Bielenin 7/30

PONIEDZIAŁEK - 6 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: W intencji Parafian

WTOREK - 7 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin

ŚRODA - 8 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy
3. Za + Janusza Bielenin  10/30

 

CZWARTEK - 9 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + o. Luigi Faccenda

Extra: Za + Janusza Bielenin

PIĄTEK - 10 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin

SOBOTA - NMP z Lourdes (Dzień Chorych) - 11 II 2017 r.
godz. 8.00
O Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla rodziny Marii i Ryszarda

godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek
3. W pewnej intencji

Extra: Za + Janusza Bielenin

Namaszczenie chorych na Mszy o godz. 8 i 18.

*******

 

IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 29 I 2017 r.
godz. 8.00
Za + Annę i Sylwestra Baruś
godz. 11.00
Za ++ polecanych w wypominkach
godz. 17.00
W intencji Parafian

Extra: Za + Tadeusza Wituś 29/30

 

PONIEDZIAŁEK - 30 I 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś  30/30
Extra: Za + Janusza Bielenin  1/30

WTOREK - 31 I 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla zarządu i członków SITP małopolska oraz ich rodzin

ŚRODA - 1 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za ++ Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobroczyńców Zakonu oraz zmarłych członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Janusza Bielenin

CZWARTEK - 2 II 2017 r.
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Mateusza Okrzesik
3. Za + ks. Jerzego Brońkę

Extra: Za + Janusza Bielenin

PIĄTEK - 3 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Mateusza Okrzesik

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla zarządu i członków SITP małopolska oraz ich rodzin

SOBOTA - 4 II 2017 r.
godz. 18.00
1. Za + Jole Forina
2. Za + Mateusza Okrzesik

Extra: Za + Janusza Bielenin
Extra: Za + Anielę Hernas z rodzicami

*******

 

III NIEDZIELA ZWYKŁA - 22 I 2017 r.
godz. 8.00
Za + Dariusz Król
godz. 11.00
Za + Agnieszkę i Kazimierza Wojtala
godz. 17.00
W intencji Parafian

Extra: Za + Tadeusza Wituś 22/30
PONIEDZIAŁEK - 23 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Mateusza Okrzesik
2. Za + Józefa Bielenin
3. Za + Dariusza Król

Extra: Za + Tadeusza Wituś

WTOREK - 24 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Tadeusza Wituś  24/30
2. Za + Henryka Skalny oraz ++ Józefę i Franciszka Skalny
3. Za + Dariusza Król

Extra: O zdrowie, błogosławieństwo Boże dla doktora Franciszka Pyzowskiego

ŚRODA - 25 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: W intencji wszystkich zmarłych z rodziny Śmiałkowskich

CZWARTEK - 26 I 2017r.
godz. 18.00
1.  Za + Dariusza Król
2.  Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś

PIĄTEK - 27 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś

SOBOTA - 28 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Urszulę i Leona Cygan

Extra: Za + Tadeusza Wituś

*******

II NIEDZIELA ZWYKŁA - 15 I 2017 r.
godz. 8.00
Za + Ferdynanda Smętek
godz. 11.00
Za + Mateusza Okrzesik
godz. 17.00
Za + Jadwigę Kubeczko, Jana i Martę Mistak i ich rodziców

Extra: Za + Tadeusza Wituś 15/30
PONIEDZIAŁEK - 16 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: W intencji Parafian

WTOREK - 17 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: W intencji strażaków i pracowników cywilnych KM PSP i JRG w Nowym Sączu

ŚRODA - 18 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: W intencji strażaków i pracowników cywilnych KM PSP i JRG w Nowym Sączu

CZWARTEK - 19 I 2017r.
godz. 18.00
1.  Za + Dariusza Król
2.  Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś

PIĄTEK - 20 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Mateusza Okrzesik

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: O uzdrowienie z choroby dla Przemysława, opiekę Matki Bożej i szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla Sylwii i dziecka.

SOBOTA - 21 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Tadeusza Wituś  21/30

Extra: O uzdrowienie z choroby dla Przemysława, opiekę Matki Bożej i szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla Sylwii i dziecka.

*******

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO - 8 I 2017 r.
godz. 8.00
Za + Dariusza Król
godz. 11.00
Za + Misjonarki i Wolontariuszy Instytutu Misjonarek Niepokalanej Ojca Maksymiliana Kolbe
godz. 17.00
Za + Adama Poszwa

Extra: Za + Tadeusza Wituś 8/30
Extra:  W intencji Parafian

PONIEDZIAŁEK - 9 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + o. Luigi Faccenda

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: O zdrowie, Boże błogosławieństwo w Nowym Roku i pewną pracę dla Lucyny i Mariusza oraz opiekę nad dziećmi i światło Ducha Świętego dla Mateusza.

WTOREK - 10 I 2017r.
godz. 9.00
W intencji Szkoły Podstawowej w Harmężach
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek  2/39
3. Za + Tadeusza Wituś  10/30

Extra: Za + Helenę Haładyna w 18. rocz. śmierci

ŚRODA - 11 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś

CZWARTEK - 12 I 2017r.
godz. 18.00
1.  Za + Dariusza Król
2.  Za + Ferdynanda Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: O zdrowie, Boże błogosławieństwo w Nowym Roku i pewną pracę w firmie dla Zbigniewa i Adama oraz opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

PIĄTEK - 13 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Jole Forina
2. Za + Zofię i Stanisława Smętek

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Romana Smoga w 50. rocznicę urodzin

SOBOTA - 14 I 2017r.
godz. 18.00
1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Tymonka

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: W intencji Parafian

*******

NIEDZIELA - ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI - 1 I 2017 r.
godz. 8.00
Za + Marię i Stanisława Włoszek
godz. 11.00
Za + Marię Lekacz
godz. 17.00
Za + Emilię Wawro

Extra: Za + Tadeusza Wituś 1/30
Extra:  W intencji Parafian

 

PONIEDZIAŁEK - 2 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Emilię Wawro
2. Za + Marię i Stanisława Włoszek

Extra: Za + Tadeusza Wituś
Extra: Za + Anielę Galica w 18. rocz. śmierci

 

WTOREK - 3 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Dariusza Król
2. Za + Tadeusza Wituś  3/30

 

ŚRODA - 4 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za ++ Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobroczyńców Zakonu oraz zmarłych członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
2. Za + Mateusza Okrzesik  1/8

Extra: Za + Tadeusza Wituś

 

CZWARTEK - 5 I 2017r.
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Mateusza Okrzesik
3. W intencji Bogu wiadomej

Extra: Za + Tadeusza Wituś

 

PIĄTEK - OBJAWIENIE PAŃSKIE - 6 I 2017r.
godz. 8.00
Za + Kazimierza Budka
godz. 11.00
Za + Stanisława Smętek w 6. rocznicę śmierci
godz. 17.00
Za + Emilię Wawro

Extra: Za + Tadeusza Wituś

 

SOBOTA - 7 I 2017r.
godz. 18.00
1. Za + Ferdynanda Smętek  1/39
2. O głęboką wiarę, dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Magdaleny
3. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski i zdrowie dla Jerzego w 60 rocznicę urodzin

Extra: Za + Tadeusza Wituś

*******