Klisze Pamięci. Labirynty
Ośrodek rekolekcyjny

Domowy Kościół w Centrum św. Maksymiliana

Domowy Kościół w Centrum św. Maksymiliana

„Pranie, gotowanie, sprzątanie, przygotowywanie coś dla rodziny było krzyżem, którego nie umiałam zrozumieć. To wszystko doprowadzało mnie do konfliktów i kłótni z mężem…” – wspomina Agnieszka.

Powyższy opis może pasować do codzienności niektórych rodzin. Rzeczywistość staje się ciężarem nie do uniesienia jeśli już nie mam oparcia we współmałżonku, a w dodatku zaczynam polegać tylko na sobie!

Możesz to zmienić! Dlatego pragniemy zaprosić Cię na spotkania DOMOWEGO KOŚCIOŁA, które odbywać się będą raz w miesiącu (dzień spotkania do uzgodnienia – zazwyczaj weekend).

W spotkaniach może uczestniczyć maksymalnie 7 par małżeńskich (także dzieci), dlatego ilość miejsc jest ograniczona. Prosimy więc nie zwlekać ze zgłoszeniem swojego uczestnictwa.

Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie pomaga małżonkom sakramentalnym czerpać z łaski i mocy sakramentu małżeństwa, uczy jak żyć tym sakramentem i celebrować go przez całe życie.

Jeśli jesteście zainteresowani odnowieniem swojej relacji małżeńskiej oraz chcecie należeć do Domowego Kościoła, skontaktuj się z nami - pomożemy Wam!

Szczegółowe informacje:
o. Arkadiusz
miharmeze@gmail.com
33/ 843-07-11

Film:

Zobacz także:
Świadectwo Magdy i Tomka z rekolekcji Domowego Kościoła

Nowy koordynator

Wielkopostne refleksje o miłości

ORAR II - rekolekcje dla animatorów Domowego Kościoła