Klisze Pamięci. Labirynty
Ośrodek rekolekcyjny

Zakończenie roku szkolnego

W piątek, 23 czerwca 2017 roku uroczystą Eucharystią pod przewodnictwem o. Hieronima uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego zakończyli rok szkolny.

W okolicznościowym kazaniu, ojciec Hieronim usilnie prosił dzieci i zgromadzonych na Mszy św. rodziców, dziadków i opiekunów, aby podczas wakacji nie zapomnieli o Bogu. „Z pewnością gdziekolwiek będziecie, kościół będzie na wyciągnięcie ręki” – mówił duszpasterz dzieci i młodzieży.

Zgromadzeni na Eucharystii wierni, gromkimi oklaskami na stojąco podziękowali ojcu Hieronimowi za dwa lata wspólnej pracy, gdyż wiele razy był gościem w szkolnych murach, zapraszając dzieci do udziału w nabożeństwach: różańcowych, drogi krzyżowej, Roratach itp.

Na zakończenie Mszy św., zostały wręczone nagrody dla ministrantów, którzy przez cały rok wiernie i wytrwale służyli przy ołtarzu. Jeden z nich z największą ilością punktów otrzymał specjalną nagrodę.

Następnie uczniowie udali się do szkoły, aby wziąć udział w akademii podsumowującej rok szkolny, odebrać świadectwa oraz odebrać nagrody – owoc całorocznej pracy.

Wszystkim dzieciom i młodzieży życzymy dobrych wakacji, a rodzicom udanego urlopu. Niech Pan Bóg Wam błogosławi.

 

.