W dniu 26.08.2018 roku odbyła się w naszej parafii uroczysta Msza dożynkowa, której przewodniczył Ojciec Proboszcz Piotr Cuber.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich własnoręcznie uwiły piękny wieniec, a rolnicy z naszej wioski podarowali przyozdobiony kwiatami snop zboża. Ogromny podziw budził jednak okazały bochen.

Przybyli licznie mieszkańcy i goście wspólnie dziękowali Dobremu Bogu w tej uroczystej Eucharystii za to, że udało się zebrać zboża i prosili, aby nigdy nikomu nie zabrakło codziennego chleba.

Ewa Kościelniak

Parafia i klasztor w Harmężach

Szukasz informacji o parafii i klasztorze? Jesteś we właściwym miejscu — znajdziesz je na tej stronie.

Wystawa „Klisze Pamięci”

Szukasz informacji o wystawie? Zapraszamy na stronę wystawy.

Centrum św. Maksymiliana

Informacje o Centrum, rekolekcjach, noclegach i gastronomi znajdziesz na stronie Centrum.

Twoje 1,5% robi różnicę

To szybki sposób, by wesprzeć to, co robimy na co dzień. Jeśli możesz, przekaż 1,5% — naprawdę ma znaczenie.