Klisze Pamięci. Labirynty
Ośrodek rekolekcyjny

Centrum Św. Maksymiliana

Zadaniem Centrum jest formacja i opieka duchowa. Jest to miejsce refleksji i modlitwy oraz duchowego odpoczynku. Jest to ośrodek pamięci i modlitwy, wotum wdzięczności za życie, dzieło oraz ofiarę z życia - śmierć męczeńską w bunkrze głodowym św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Skrzynka 
modlitewna

img_10-200x150

Centrum służy budowaniu pokoju, miłości i pojednania pomiędzy różnymi narodami i religiami w duchu Świętego Franciszka z Asyżu i Świętego Maksymiliana Kolbe. Zgodnie z charyzmatem św. Maksymiliana Centrum jest także ośrodkiem apostolatu maryjnego oraz Ośrodkiem Rycerstwa Niepokalanej dla Polski Południowej.

Aktualności

20161018_091240

Spotkanie przełożonych w Harmężach

W Centrum św. Maksymiliana w Harmężach odbyło się dwudniowe (17-18 października) spotkanie przełożonych klasztorów, domów formacyjnych i odpowiedzialnych za dzieła prowincji.

0 komentarzy
1-67

Nowy Zarząd MI

"Ufam, że Rycerstwo polskie będzie dla całego świata punktem zapalnym, że od was będziemy mogli uczyć się, jak żyć i pracować dla Niepokalanej" – mówił w Niepokalanowie podczas Jesiennego Zjazdu Prezesów i Animatorów Rycerstwa Niepokalanej (MI) Prezes międzynarodowy MI o. Raffaele Di Muro.

0 komentarzy

Projekt zwiedzania grupowego

Kolejny projekt realizowany przez Klasztor Niepokalanego Poczęcia NMP w Harmężach wspólnie z Małopolskim Urzędem Marszałkowskim dobiega końca. 

0 komentarzy
img_6433

Uroczystość u Franciszkanów w Harmężach

3 października 2016 r. wieczornym nabożeństwem Transitus upamiętniającym śmierć św. Franciszka z Asyżu, Franciszkanie w Harmężach - w przeddzień liturgicznego wspomnienia - rozpoczęli uroczystości ku czci świętego Patriarchy.

0 komentarzy

Multimedia

kalendariumn3

Kalendarium 2016/2017

Klisze Pamięci. Labirynty. Mariana Kołodzieja

Klisze Pamięci. Labirynty. Mariana Kołodzieja

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

 

 

Film promocyjny

Film promocyjny

Między piekłem a niebem

Nasz kanał YouTube

Nasz kanał YouTube