Klisze Pamięci. Labirynty
Ośrodek rekolekcyjny

Opłatek parafialny i Jasełka 2017

To szczególny czas, w którym jesteśmy razem by pomodlić się, pobyć ze sobą, pośpiewać kolędy – powiedział na rozpoczęcie opłatka parafialnego o. dr Piotr Cuber OFMConv proboszcz Parafii Matki Bożej Niepokalanej w Harmężach.

W niedzielne popołudnie, 15 stycznia 2017 r. o godz. 15.00 parafianie, sympatycy oraz wspólnoty działające przy parafii w Harmężach zgromadzili się w Sali Domu Ludowego, aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia.

W programie odbyły się także pod kierownictwem  p. Katarzyny Strycharskiej Jasełka w wykonaniu dzieci naszej parafii, które przybliżyły zaproszonym gościom trud i realia wydarzeń sprzed dwóch tysięcy lat.

Następnie zaproszony na tę okoliczność zespół z Żywiecczyzny wraz z przedstawicielami parafialnego chóru z Harmęż śpiewali kolędy i pastorałki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność i dzielenie się radością. Szczególne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu tego wydarzenia: Radzie Parafialnej i Kołu Gospodyń Wiejskich za przygotowanie sali i obsługę spotkania, Pani Katarzynie Strycharskiej i dzieciom za przygotowanie jasełek, Paniom z grup parafialnych za upieczenie ciast, o. Arkadiuszowi i Panu Mateuszowi organiście za animowanie śpiewu kolęd podczas spotkania oraz wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie.

Podczas opłatka zbieraliśmy składkę na leczenie Lenki Biesik. Zebraną sumę 3010 zł przekazaliśmy rodzicom Lenki. Za okazane serce i dobrą wolę wszystkim składamy „Bóg zapłać”.

 

 

 

 

 

.