Klisze Pamięci. Labirynty
Ośrodek rekolekcyjny

Intencje

I  NIEDZIELA  ADWENTU,  1 grudnia 2019 

godz. 8.00

1. Za ++ z rodziny Lekacz

godz. 11.00

1. Za + s. Rosłanę 12/30

godz. 17.00

1. Za + Bernarda Norek 28/30
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 1/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 1/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 21/30

PONIEDZIAŁEK, 2 grudnia 2019

godz. 18.00

1. Za + s. Rosłanę 13/30
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 2/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 2/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 22/30
Extra: Za + Bernarda Norek 29/30
Extra: Za + Barbarę Patera

WTOREK, 3 grudnia 2019

godz. 18.00

1. Za + Krzysztofa Wójcik
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 3/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 3/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 23/30
Extra: Za + Bernarda Norek 30/30
Extra: Za + s. Rosłanę 14/30

ŚRODA, 4 grudnia 2019      

godz. 18.00

1. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 4/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 4/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 24/30
Extra: Za + s. Rosłanę 15/30

CZWARTEK, 5 grudnia 2019

godz. 18.00

1. W int. Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + ks. Jana Urbańczyk
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 5/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 5/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 25/30
Extra: Za + s. Rosłanę 16/30

PIĄTEK,  6 grudnia 2019

godz. 18.00

1. O łaskę powrotu do zdrowia i wszelkie potrzebne łaski dla Klemensa
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 6/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 6/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 26/30
Extra: Za + s. Rosłanę 17/30
Extra: Za + Mariana Włosińskiego

SOBOTA, 7 grudnia 2019

godz. 18.00

1. Za + Zofię Czekaj w 4. rocznicę śmierci
2. Za + Helenę Niwińską z Duniczów 7/30
3. Za + Jakuba Frasińskiego 7/30
* * *
Extra: Za + Józefa Rachtan 27/30
Extra: Za + s. Rosłanę 18/30

==============================================

XXXIV  NIEDZIELA  ZWYKŁA,  24 listopada 2019 
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

godz. 8.00

1. Za ++ Annę i Karola Wójcik

godz. 11.00

1. Za ++ polecanych w wypominkach

godz. 17.00

1. Za + Bernarda Norek 21/30
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 24/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 14/30
Extra: Za + s. Rosłanę 5/30

PONIEDZIAŁEK, 25 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za + Elżbietę Chuchro 4/13
* * *
Extra: Za + Józefa Rachtan 15/30
Extra: Za + Zofię Lorenc 25/30
Extra: Za + Bernarda Norek 22/30
Extra: Za + s. Rosłanę 6/30

WTOREK, 26 listopada 2019

godz. 18.00

1. O uzdrowienie duchowe i fizyczne dla Marka
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 26/30
Extra: Za + Bernarda Norek 23/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 16/30
Extra: Za + s. Rosłanę 7/30

ŚRODA, 27 listopada 2019      

godz. 18.00

1. Za + Vincenzo de Falco
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 27/30
Extra: Za + Bernarda Norek 24/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 17/30
Extra: Za + s. Rosłanę 8/30

CZWARTEK, 28 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za + Elżbietę Chuchro 5/13
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 28/30
Extra: Za + Bernarda Norek 25/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 18/30
Extra: Za + s. Rosłanę 9/30

PIĄTEK,  29 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za + Barbarę Szweda
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 29/30
Extra: Za + Bernarda Norek 26/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 19/30
Extra: Za + s. Rosłanę 10/30

SOBOTA, 30 listopada 2019

godz. 18.00

1. W intencji Parafian
2. Za + Zofię Lorenc 30/30
* * *
Extra: Za + Bernarda Norek 27/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 20/30
Extra: Za + s. Rosłanę 11/30

==============================================

XXXIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA,  17 listopada 2019 

godz. 8.00

1. Za ++ Mariannę, Józefa i Jana Piwczyk

godz. 11.00

1. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za + Bernarda Norek 14/30
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 17/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 7/30

PONIEDZIAŁEK, 18 listopada 2019

godz. 18.00

1. Intencja dziękczynna w 9 rocz. urodzin, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Tomasza
2. O uzdrowienie dla Zdzisława
* * *
Extra: Za + Józefa Rachtan 8/30
Extra: Za + Zofię Lorenc 18/30
Extra: Za + Bernarda Norek 15/30

WTOREK, 19 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za + Lindę di Marcello
2. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej i św. Jana Pawła II dla rodziny Joanny i Stanisława Wojtala w rocz. sakramentu małżeństwa
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 19/30
Extra: Za + Bernarda Norek 16/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 9/30

ŚRODA, 20 listopada 2019      

godz. 18.00

1. Za + Elżbietę Chuchro 3/13
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 20/30
Extra: Za + Bernarda Norek 17/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 10/30
Extra: Za + s. Rosłanę 1/30

CZWARTEK, 21 listopada 2019

godz. 18.00

1. O Boże błogosławieństwo dla rodziny Szczurek i Adamczyk
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 21/30
Extra: Za + Bernarda Norek 18/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 11/30
Extra: Za + s. Rosłanę 2/30

PIĄTEK,  22 listopada 2019

godz. 18.00

1. O uzdrowienie dla Zdzisława
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 22/30
Extra: Za + Bernarda Norek 19/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 12/30
Extra: Za + s. Rosłanę 3/30

SOBOTA, 23 listopada 2019

godz. 18.00

1. W intencji Parafian
2. Za + Zofię Lorenc 23/30
* * *
Extra: Za + Bernarda Norek 20/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 13/30
Extra: Za + s. Rosłanę 4/30

==============================================

XXXII  NIEDZIELA  ZWYKŁA,  10 listopada 2019 

godz. 8.00

1. Za + Józefę Bielenin 59/60
2. Za ++ Marię i Czesława Kozłowskich

godz. 11.00

1. W intencji Antoniego w dniu przyjęcia sakramentu chrztu św. i za jego rodziców

godz. 17.00

1. Za + Bernarda Norek 7/30
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 10/30

PONIEDZIAŁEK, 11 listopada 2019

godz. 18.00

1. O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla Liturgicznej Służby Ołtarza
2. O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Koła Gospodyń Wiejskich z Harmęż
* * *
Extra: Za + Józefa Rachtan 1/30
Extra: Za + Zofię Lorenc 11/30
Extra: Za + Bernarda Norek 8/30

WTOREK, 12 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za ++ Anielę i Jana Kamińskich, rodziców i rodzeństwo oraz za ++ Helenę i Karola Urbańczyk, ich rodziców i rodzeństwo
* * *
Extra: W intencji Parafian
Extra: Za + Zofię Lorenc 12/30
Extra: Za + Bernarda Norek 9/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 2/30

ŚRODA, 13 listopada 2019      

godz. 18.00

1. Za + Władysławę Majcherczyk
2. Za + Mariana Majcherczyk
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 13/30
Extra: Za + Bernarda Norek 10/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 3/30

CZWARTEK, 14 listopada 2019

godz. 18.00

1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. Za + Józefę Bielenin 60/60
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 14/30
Extra: Za + Bernarda Norek 11/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 4/30

PIĄTEK,  15 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za ++ Zofię i Edwarda Krawczyk
2. Za + Elżbietę Chuchro 2/13
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 15/30
Extra: Za + Bernarda Norek 12/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 5/30

SOBOTA, 16 listopada 2019

godz. 18.00

1. Int. dziękczynno-błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej Niepokalanej i św. Maksymiliana dla Jana i Małgorzaty Norek oraz ich dzieci z rodzinami
2. Int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i opiekę Matki Bożej z okazji 75 rocz. urodzin oraz za córkę z rodziną
3. Za + Zofię Lorenc 16/30
* * *
Extra: Za + Bernarda Norek 13/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 6/30

==============================================

XXXI  NIEDZIELA  ZWYKŁA,  3 listopada 2019 

godz. 8.00

1. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ

godz. 11.00

1. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ
2. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 3/30

PONIEDZIAŁEK, 4 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 56/60
2. Za ++ Gerardo i Filomenę Matera
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 4/30
Extra: Za + Bernarda Norek 1/30

WTOREK, 5 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za ++ z rodziny Szczurek i Chorąży
2. Za + Elżbietę Chuchro 1/13
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 5/30
Extra: Za + Bernarda Norek 2/30

ŚRODA, 6 listopada 2019      

godz. 18.00

1. Intencja dziękczynna za posługę o. Arkadiusza w Centrum św. Maksymiliana, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej Niepokalanej
2. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 6/30
Extra: Za + Bernarda Norek 3/30
Extra: Za ++ z rodziny Gałeckich

CZWARTEK, 7 listopada 2019

godz. 18.00

1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Józefę Bielenin 57/60
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 7/30
Extra: Za + Bernarda Norek 4/30

PIĄTEK,  8 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy
2. Za + Józefę Bielenin 58/60
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 8/30
Extra: Za + Bernarda Norek 5/30

SOBOTA, 9 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za + o. Luigi Faccenda
2. Za + Zofię Lorenc 9/30
* * *
Extra: Za ++ Ludwika Matusznego i żonę Paulinę
Extra: Za + Bernarda Norek 6/30

==============================================

XXX  NIEDZIELA  ZWYKŁA,  27 października 2019 

godz. 8.00

1. Za ++ Stefanię i Władysława Stawowy

godz. 11.00

1. Za ++ polecanych w wypominkach

godz. 17.00

1. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Oskara w 4 rocz. urodzin oraz dla jego rodziców
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 27/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 27/30
Extra: Za + Teresę Sternal 27/30

PONIEDZIAŁEK, 28 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 53/60
2. O Boże błog. i potrzebne łaski dla Valentiny i Ferruccio oraz dla Camille i Michele
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 28/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 28/30
Extra: Za + Teresę Sternal 28/30

WTOREK, 29 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Magdalenę Szczepańską
2. Za + Zygfryda Maciugę 29/30
* * *
Extra: Za + Martę Wędrejską 29/30
Extra: Za + Teresę Sternal 29/30

ŚRODA, 30 października 2019      

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 54/60
2. O zdrowie dla córki Katarzyny oraz najbliższych
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 30/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 30/30
Extra: Za + Teresę Sternal 30/30

CZWARTEK, 31 października 2019

godz. 18.00

1. Za ++ Lucie, jej kolegów i członków rodziny
2. O zgodę, miłość i wiarę w rodzinie
* * *
Extra: Za ++ Franciszka Wojciuch i żonę Elżbietę

PIĄTEK,  1 listopada 2019 
Uroczystość Wszystkich Świętych

godz. 8.00

1. Za ++ Jana, Ludwikę i Franciszka

godz. 11.00

1. Za + Józefę Bielenin 55/60
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 1/30

SOBOTA, 2 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za ++ rodziców i krewnych braci z naszego klasztoru
2. Za ++ Marię, Jana i Włodzimierza oraz ich rodziców
3. Za + Zofię Lorenc 2/30
* * *
Extra: Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ

==============================================

XXIX  NIEDZIELA  ZWYKŁA,  20 października 2019 

godz. 8.00

1. Za ++ Mariannę i Józefa Piwczyk

godz. 11.00

1. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za ++ Stanisława i Albina Lekacz
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 20/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 20/30
Extra: Za + Teresę Sternal 20/30

PONIEDZIAŁEK, 21 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 50/60
2. Za ++ Bronisławę, Ernesta i Czesława
3. O zdrowie dla Teresy
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 21/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 21/30
Extra: Za + Teresę Sternal 21/30

WTOREK, 22 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 51/60
2. Za + Zygfryda Maciugę 22/30
* * *
Extra: Za + Martę Wędrejską 22/30
Extra: Za + Teresę Sternal 22/30
Extra: Za + Romana Simon

ŚRODA, 23 października 2019      

godz. 18.00

1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Niepokalanej i zdrowie dla Agnieszki i Wojtka z okazji rocznicy ślubu oraz w pewnej intencji.
2. Za + Ermanno Petrini
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 23/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 23/30
Extra: Za + Teresę Sternal 23/30

CZWARTEK, 24 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 52/60
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 24/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 24/30
Extra: Za + Teresę Sternal 24/30
Extra: Za + Romana Simon

PIĄTEK, 25 października 2019

godz. 18.00

1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Maksymiliana oraz potrzebne łaski dla o. Piotra Cuber
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 25/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 25/30
Extra: Za + Teresę Sternal 25/30

SOBOTA, 26 października 2019

godz. 18.00

1. W intencji nowoochrzczonego dziecka Michała Skrzypaszek
2. Za + Karola Czekaj w 2. rocznicę śmierci
3. Za ++ Weronikę i Maksymiliana Janeczko
4. Za + Martę Wędrejską 26/30
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 26/30
Extra: Za + Teresę Sternal 26/30

==============================================

XXVIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA,  13 października 2019 

godz. 8.00

1. Za ++ Marię i Franciszka Korbel i ich dzieci

godz. 11.00

1. Za + Mariana Kołodzieja

godz. 17.00

1. Za + Józefę Bielenin 45/60
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 13/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 13/30
Extra: Za + Teresę Sternal 13/30

PONIEDZIAŁEK, 14 października 2019

godz. 18.00

1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. Za + Józefę Bielenin 46/60
3. Za + Ritę Forti – Misjonarkę Niepokalanej Ojca Kolbego
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 14/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 14/30
Extra: Za + Teresę Sternal 14/30

WTOREK, 15 października 2019

godz. 18.00

1. Za + o. Stanisława Stój
2. Za + Zygfryda Maciugę 15/30
* * *
Extra: W intencji Parafian
Extra: Za + Martę Wędrejską 15/30
Extra: Za + Teresę Sternal 15/30

ŚRODA, 16 października 2019      

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 47/60
2. Intencja dziękczynna za 102 lata istnienia Rycerstwa Niepokalanej, z prośbą o Boże prowadzenie i dalszą opiekę Matki Bożej Niepokalanej i św. Maksymiliana
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 16/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 16/30
Extra: Za + Teresę Sternal 16/30

CZWARTEK, 17 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 48/60
2. Za ++ Helenę i Władysława
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 17/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 17/30
Extra: Za + Teresę Sternal 17/30

PIĄTEK, 18 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 49/60
2. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i dalsze potrzebne łaski dla Danuty i Józefa Przewoźnik oraz dla ich dzieci z rodzinami
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 18/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 18/30
Extra: Za + Teresę Sternal 18/30

SOBOTA, 19 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Emanuela
2. Za ++ Walentego i Łucję Pędrys
3. Za ++ Jana, Franciszkę i Annę Wojtala, córkę, 3 synów, synową, 3 zięciów i 2 wnuków
4. Za + Martę Wędrejską 19/30
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 19/30
Extra: Za + Teresę Sternal 19/30

==============================================

XXVII  NIEDZIELA  ZWYKŁA,  6 października 2019 

godz. 8.00

1. Za ++ Ludwinę Podbiał i Romana Noworyta

godz. 11.00

1. Intencja dziękczynna za szczęśliwe zbiory, z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej i św. Maksymialiana
2. W intencji nowoochrzczonego dziecka

godz. 17.00

1. Za + Zygfryda Maciugę 6/30
* * *
Extra: Za + Martę Wędrejską 6/30
Extra: Za + Teresę Sternal 6/30

PONIEDZIAŁEK, 7 października 2019

godz. 18.00

1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Józefę Bielenin 42/60
3. Za ++ Mateusza i Karolinę Pawełkiewicz
4. Za + Zygfryda Maciugę 7/30
* * *
Extra: Za + Martę Wędrejską 7/30
Extra: Za + Teresę Sternal 7/30

WTOREK, 8 października 2019

godz. 18.00

1. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy
2. Za ++ Piotra Wichłacz i Marię Szymańską
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 8/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 8/30
Extra: Za + Teresę Sternal 8/30

ŚRODA, 9 października 2019      

godz. 18.00

1. Za + o. Luigi Faccenda
2. Za + Józefę Bielenin 43/60
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 9/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 9/30
Extra: Za + Teresę Sternal 9/30

CZWARTEK, 10 października 2019

godz. 18.00

1. Za ++ Kazimierę i Jana Lenert
2. Za + Marię
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 10/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 10/30
Extra: Za + Teresę Sternal 10/30

PIĄTEK, 11 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 44/60
2. Za + o. Stanisława Stój
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 11/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 11/30
Extra: Za + Teresę Sternal 11/30

SOBOTA, 12 października 2019

godz. 18.00

1. Int. dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., dalsze potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Danieli w 80 rocz. urodzin
2. Za + Martę Wędrejską 12/30
3. Za ++ Józefa Herok i żonę Franciszkę, córkę Krystynę i Łucję, syna Jana, wnuka Sebastiana oraz za ++ z rodziny Herok, Hlubek, Fydrych i Kranieczek
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 12/30
Extra: Za + Teresę Sternal 12/30

==============================================

XXVI  NIEDZIELA  ZWYKŁA,  29 września 2019 

godz. 8.00

1. Za + Emilię Świadek

godz. 11.00

1. Intencja dziękczynna za 25 lat posługi Misjonarek w Harmężach
2. Za ++ polecanych w wypominkach

godz. 17.00

1. W int. Parafian
*  *  *
Extra: Za + Helenę Korczyk 29/30
Extra: Za + Józefa Węglarz 30/30

PONIEDZIAŁEK, 30 września 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 38/60
2. Za + Helenę Korczyk 30/30
*  *  *
Extra: Za + Lucynę Smoter 5/40
Extra: Za + Lucynę Smoter 6/40
Extra: Za + Lucynę Smoter 7/40

WTOREK, 1 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 39/60
2. Za ++ Jerzego, Annę, Józefa, Aleksandra i Józefa Rafałowskich
*  *  *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 1/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 1/30
Extra: Za + Teresę Sternal 1/30
Extra: Za + Lucynę Smoter 8/40

ŚRODA, 2 października 2019      

godz. 18.00

1. Za ++ Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ
2. Za + Józefę Bielenin 40/60
*  *  *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 2/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 2/30
Extra: Za + Teresę Sternal 2/30

Extra: Za + Lucynę Smoter 9/40

CZWARTEK, 3 października 2019

godz. 18.00

1. W int. Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za ++ Franciszka i Ludwikę Zielińskich
3. Za ++ Rocco i Filomenę Matera
*  *  *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 3/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 3/30
Extra: Za + Teresę Sternal 3/30

PIĄTEK, 4 października 2019
UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA św. Franciszka z Asyżu      

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 41/60
2. O umocnienie w powołaniu, błog. Boże i opiekę Niepokalanej i św. Maksymiliana dla o. Piotra
3. Za ++ Piotra, Jadwigę i Gerharda Świątek oraz rodziców i rodzeństwo z obu stron.

*  *  *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 4/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 4/30
Extra: Za + Teresę Sternal 4/30

Extra: Za + Lucynę Smoter 10/40

SOBOTA, 5 października 2019

godz. 18.00

1. Za ++ Stanisława i Albina
2. Za + Martę Wędrejską 5/30
3. W int. Panu Bogu wiadomej
4. W int. nowoochrzczonego dziecka
*  *  *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 5/30
Extra: Za + Teresę Sternal 5/30

==============================================

XXV Niedziela Zwykła

22 września 2019

godz. 8.00

1. Za ++ Karolinę i Michała Zielińskich

godz. 11.00

1. W int. Parafian
2. W int. nowoochrzczonej Nikoli Wiertel

godz. 17.00

1. Za ++ Wawrzyńca Gwiazdoń w 40 rocz. śmierci oraz za jego żonę Wiktorię w 25 rocz. śmierci

Extra: Za + Helenę Korczyk 22/30
Extra: Za + Józefa Węglarz 23/30
Extra: Za dusze w czyśćcu cierpiące

Poniedziałek, 23 września 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 33/60
2. Za + Helenę Korczyk 23/30
3. Za + Linda di Macielo
Extra: Za + Józefa Węglarz 24/30
Extra: W int. Karoliny w 5 rocz. urodzin – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o opiekę MB przez wstawiennictwo św. Maksymiliana

Wtorek, 24 września 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 34/60
2. Za + Helenę Korczyk 24/30
3. W int. Panu Bogu wiadomej
Extra: Za + Józefa Węglarz 25/30
Extra: Za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa, 25 września 2019      

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 35/60
2. Za + Helenę Korczyk 25/30
3. Za ++ Józefa i Agnieszkę Oślak, syna Stanisława, żonę Martę, syna Józefa, żonę Helenę, córkę Agnieszkę Mazur oraz męża Konrada, zięcia Bronisława Podbiał, zięcia Mariana Ryś i wnuka Krzysztofa Mazur
Extra: Za + Józefa Węglarz 26/30

Czwartek, 26 września 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 36/60
2. Za + Helenę Korczyk 26/30
Extra: Za + Józefa Węglarz 27/30

Piątek 27 września 2019      

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 37/60
2. Za + Helenę Korczyk 27/30
Extra: Za + Józefa Węglarz 28/30

Sobota 28 września 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefa Węglarz 29/30
2. Za + Helenę Korczyk 28/30
3. W intencji Teresy i Józefa Lorek z okazji 20 rocz. ślubu oraz za ich dzieci Kacpra i Paulinę – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą do Bożego Miłosierdzia i MB o błog. Boże i zdrowie

================================================

XXIV Niedziela Zwykła

15 września 2019

godz. 8.00

  1. Za ++ Zofię i Józefa Piskorz
  2. W intencji Parafian

godz. 11.00

  1. Za + Józefa Węglarz 16/30

godz. 17.00

  1. Za + Stanisława Buckiego

Extra: Za + Helenę Korczyk 15/30

 

Poniedziałek, 16 września 2019

godz. 18.00

  1. Za + Mateusza Okrzesik
  2. Za + Helenę Korczyk 16/30
  3. Za + o. Stanisława Stój

Extra: Za + Józefa Węglarz 17/30

Extra: Za ++ dusze w czyśćcu cierpiące

 

Wtorek, 17 września 2019

godz. 18.00

  1. Za + Józefę Bielenin 29/60
  2. Za + Helenę Korczyk 17/30
  3. Za ++ Krystynę i Zygmunta Opitek

Extra: Za + Józefa Węglarz 18/30

Extra: Za ++ dusze w czyśćcu cierpiące

 

Środa, 18 września 2019      

godz. 18.00

  1. Za + Józefę Bielenin 30/60
  2. Za + Helenę Korczyk 18/30
  3. Za + Stefanię Oślak

Extra: Za + Józefa Węglarz 19/30

 

Czwartek, 19 września 2019

godz. 18.00

  1. Za + Józefę Bielenin 31/60
  2. Za + Helenę Korczyk 19/30
  3. Za + Vincenzo de Falco

Extra: Za + Józefa Węglarz 20/30

 

Piątek 20 września 2019      

godz. 18.00

  1. Za + Józefę Bielenin 32/60
  2. Za + Helenę Korczyk 20/30
  3. Za ++ Michała Podbiał i jego rodziców

Extra: Za + Józefa Węglarz 21/30

 

Sobota 21 września 2019

godz. 18.00

  1. Za + Ferdynanda Smętek i ++ rodziców
  2. Za + Helenę Korczyk 21/30
  3. Za + Józefa Węglarz 22/30

 

XXIII Niedziela Zwykła

Intencje Mszy świętych

w dniach od 08.09 – 14.09.2019

Niedziela

08 września

godz. 8.00

1. Za ++ Marię i Stanisława Włoszek

 

godz. 11.00

1. W int. Parafian

 

godz. 17.00

1. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy

Ex Za + Helenę Korczyk 8/30

Ex Za + Józefa Węglarz 9/30

 

Poniedziałek

09 września

godz. 18.00

1. Za + Luigi Faccenda

2. Za + Helenę Korczyk 9/30

3. O opiekę Bożą i nawrócenie synów Tomasza i Arkadiusza

Ex Za + Józefa Węglarz 10/30

 

Wtorek

10 września

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 25/60

2. Za + Helenę Korczyk 10/30

3. O zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Lilianki

Ex Za + Józefa Węglarz 10/30

 

Środa

11 września

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 26/60

2. Za + Helenę Korczyk 11/30

3. W intencji pielgrzymów do Rychwałdu

Ex Za + Józefa Węglarz 12/30

 

Czwartek

12 września

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 27/60

2. Za + Helenę Korczyk 12/30

3. Za ++ Rozalię i Józefa Słyś oraz syna Adama

Ex Za + Józefa Węglarz 13/30

 

Piątek

13 września

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 28/60

2. Za + Helenę Korczyk 13/30

3. O zgodny z wolą Bożą wybór drogi życiowej dla Macieja

Ex Za + Józefa Węglarz 14/30

 

Sobota

14 września

godz. 18.00

1. W int. Rycerstwa Niepokalanej

2. Za ++ Annę i Antoniego Czmajduch, 5 synów, 3 synowe i wnuka Tadeusza oraz za ++ dobrodziejów

3. Za + Helenę Korczyk 14/30

Ex Za + Józefa Węglarz 15/30

 

XXII Niedziela Zwykła

Intencje Mszy świętych

                            w dniach od 01.09 – 07.09.2019

Niedziela

01 września

godz. 8.00

1. Za ++ Marię i Stanisława

 

godz. 11.00

1. Za ++ Stefanię Lekacz i Bronisława Włoszek

 

godz. 17.00

1. W int. Parafian

Ex  Za + Józefa Węglarz 2/30

Ex  Za + Helenę Korczyk 1/30

 

Poniedziałek

02 września

godz. 18.00

1. Za + Andrzeja Bindę w I roczn. śmierci

2. Za + Jana Kozłowskiego

3. Za + Helenę Korczyk 2/30

Ex Za + Józefa Węglarz 3/30

 

Wtorek

03 września

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 23/60

2. Za + Helenę Korczyk 3/30

3. Za + Rocco

Ex Za + Józefa Węglarz 4/30

Ex O błog. Boże w rodzinie Wiewióra i Bąk

 

Środa

04 września

godz. 18.00

1. Za ++ Braci, siostry, rodziców, krewnych, dobrodziejów i ++ z FZŚ

2. Za + Helenę Korczyk 4/30

3. O przyjęcie Woli Bożej dla s. Józefy i ulgę w cierpieniu

Ex Za + Józefa Węglarz 5/30

 

Czwartek

05 września

godz. 18.00

1. W int. Żywego Różańca

2. Za ++ Antoniego i Łucję Ruśniok, Stanisławę Lisiecką i Franciszka Lisieckiego

3. Za ++ Gerardo i Filomenę Matera

Ex Za + Helenę Korczyk 5/30

Ex Za + Józefa Węglarz 6/30

 

 

Piątek

06 września

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 24/60

2. Za + Helenę Korczyk 6/30

3. Za + Józefa Węglarz 7/30

 

Sobota

07 września

godz. 18.00

1. Za ++Rozalię, Jana Smętek i zmarłych synów Zdzisława, Stanisława, Mieczysława

2. Za + Helenę Korczyk 7/30

3. Dziękczynna za otrzymane Łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne Łaski dla Lucyny i Artura w 10. Rocznicę sakramentu małżeństwa

Ex Za + Józefa Węglarz 8/30

 

XXI Niedziela Zwykła

Intencje Mszy świętych

                                    w dniach od 25.08 – 31.08.2019

 

Niedziela

25 sierpnia

godz. 8.00

Za ++ Jana, Ludwikę i Franciszka

 

godz. 11.00

1. Za ++ polecanych w wypominkach

 

godz. 17.00

Za ++ Anielę, Józefa i syna Józefa

Ex  Za + Emila Bigos 25/30

Ex  Za + Krzysztofa Gasteckiego 25/30

 

Poniedziałek

26 sierpnia

godz. 18.00

1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Marii w 80. Rocznicę urodzin

2. Za ++ Walerię i Zofię Kulka

3. Za + Krzysztofa Gasteckiego 26/30

Ex Za + Emila Bigos 26/30

 

Wtorek

27 sierpnia

godz. 18.00

1. Za + Emila Bigos 27/30

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 27/30

 

Środa

28 sierpnia

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 19/60

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 28/30

Ex Za + Emila Bigos 28/30

 

Czwartek

29 sierpnia

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 20/60

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 29/30

Ex Za + Emila Bigos 29/30

 

Piątek

30 sierpnia

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 21/60

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 30/30

Ex Za + Emila Bigos 30/30

 

Sobota

31 sierpnia

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 21/60

2. Za + Józefa Węglarz 1/30

3. Za ++ Stanisławę, Bronisława, synów Bronisława i Stanisława Czopków

                                              

XX Niedziela Zwykła

                                               Intencje Mszy świętych

                                    w dniach od 18 - 24 sierpnia 2019

Niedziela

18 sierpnia

godz. 8.00

Za ++ rodziców Ludwika i Janinę Kulka

 

godz. 11.00

1. Za + Krzysztofa Gasteckiego 18/30

2. Chrzest

 

godz. 17.00

Za + Edwarda Kulkę 18/30

Ex  Za + Emila Bigos 18/30

 

Poniedziałek

19 sierpnia

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 19/30

Ex Za + Emila Bigos 19/30

 

Wtorek

20 sierpnia

godz. 18.00

1. Za + Emila Bigos 20/30

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 20/30

3. Za + Rocco

Ex O błogosławieństwo Boże dla Zuzi w 6. rocznicę urodzin i dla Emilki o pomyślność w rozpoczęciu roku szkolnego.

 

Środa

21 sierpnia

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 16/60

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 21/30

3. Za ++ Gerardo i Filomenę Matera

Ex Za + Emila Bigos 21/30

 

Czwartek

22 sierpnia

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 17/60

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 22/30

Ex Za + Emila Bigos 22/30

 

Piątek

23 sierpnia

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 18/60

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 23/30

Ex Za + Emila Bigos 23/30

 

Sobota

24 sierpnia

godz. 16.00

1.Dożynki

 

godz. 18.00

1. W intencji Parafian

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 24/30

3. Dziękczynna za otrzymane Łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Tomasza, Maksymiliana, Violetty, Mariana i Mateusza w dniach urodzin

Ex Za + Emila Bigos 24/30

 

 

XIX Niedziela Zwykła

Intencje Mszy świętych

w dniach od 11 - 17 sierpnia 2019

Niedziela

11 sierpnia

godz. 8.00

Za + Józefa Szymańskiego

godz. 11.00

W intencji Parafian

godz. 17.00

Za + Krzysztofa Gasteckiego 11/30

Ex    Za + Emila Bigos 11/30

 

Poniedziałek

12 sierpnia

godz. 18.00

1. Za ++ Jana i Genowefę Krzemień

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 12/30

Ex    Za + Emila Bigos 12/30

 

Wtorek

13 sierpnia

godz. 18.00

1. Za + Emila Bigos 13/30

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 13/30

3. Dziękczynna za zdrowie Tomasza z prośbą o dalszą opiekę dla niego i całej rodziny

 

Środa

14 sierpnia

godz. 18.00

1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 14/30

Ex   Za + Emila Bigos 14/30

 

Uroczystość Wniebowzięcia NMP Czwartek

15 sierpnia

godz. 8.00

Za + Mariannę i Tomasza Szewczyk

godz. 11.00

Za ++ Stanisława Stokłosę i Helenę Stokłosa

godz. 17.00

Za + Krzysztofa Gasteckiego 15/30

Ex    Za + Emila Bigos 15/30

 

Piątek

16 sierpnia

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 14/60

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 16/30

Ex  Za + Emila Bigos 16/30

 

Sobota

17 sierpnia

godz. 18.00

1. W intencji Parafian

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 17/30

3. Za ++ Henryka, Mirosława, Martę, Józefa Matera, Annę i Józefa Czyż

Ex  Za + Emila Bigos 17/30

 

XVIII Niedziela Zwykła

Niedziela 4 sierpnia 2019

godz. 8.00
Za + Krzysztofa Gasteckiego 4/30

godz. 11.00
W intencji Parafian

godz. 17.00
Za ++ Wiktorię, Alojzego, Jana Zawadzkich

extra: Za + Emila Bigosa 4/30

Poniedziałek 5 sierpnia 2019 

godz. 18.00
1. Za + Józefę Bielenin
2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 5/30

extra: Za + Emila Bigosa 5/30

Wtorek 6 sierpnia 2019

godz. 18.00

1. Za + Emila Bigos 6/30
2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 6/30

Extra: Za ++ Jana, Józefa, Wandę

Środa 7 sierpnia 2019

godz. 18.00

1. Za ++ Braci, siostry, przyjaciół, krewnych i dobrodziejów zakonu
2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 7/30

3. Dziękczynna za zdrowie Tomasza z prośbą o dalszą opiekę MB dla niego i jego rodziny

Extra: Za + Emila Bigos 7/30

Czwartek 8 sierpnia 2019

godz. 18.00

1.  Za ++ Misjonarki Niepokalanej i wolontariuszy
2. Za + Krzysztofa Gasteckiego  8/30

Extra: Za + Emila Bigos  8/30

Piątek 9 sierpnia 2019

godz. 18.00

1.  Za + o. Luiggi Faccenda

2. Krzysztofa Gasteckiego 9/30

3. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB oraz wszelkie potrzebne łaski dla Emilii w rocznicę urodzin

Extra: Za + Emila Bigos 9/30

Sobota 10 sierpnia

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin
2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 10/30

Extra: Za + Emila Bigos 10/30

 

XVII Niedziela Zwykła

Niedziela 28 lipca 2019

godz. 8.00
Za ++ rodziców Annę i Sylwestra
W intencji Parafian

godz. 11.00
Za ++ polecanych w wypominkach

godz. 17.00
Za + Władysławę i Konstantego Zielińskich

extra: Za + Czesława Goc  28/30

Poniedziałek 29 lipca 

godz. 18.00
1. Dziękczynna za zdrowie Tomasza z prośbą o dalszą opiekę dla niego i rodziny
2. Za + Józefa i Jadwigę Naras

Extra: Za + Czesława Goc

Wtorek 30 lipca 

godz. 18.00

1. Dziękczynna  za zdrowie Tomasza z prośbą o dalszą opiekę dla niego i rodziny
2. Za + Stanisława Czekaj
3. Za ++ Annę, Jadwigę Kubeczko ich rodziców Sylwestra i Monikę Norek, syna Teofila i rodziców

Extra: Za + Czesława Goc

Środa 31 lipca 

godz. 18.00

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Stefanii
2. Za + Franciszka w kolejną rocznicę śmierci

Extra: O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Gałeckiej w 85. rocz. urodzin.

 

Czwartek 01 sierpnia 

godz. 18.00

1.  W intencji Żywego Różańca
2. Za + Krzysztofa Gasteckiego  1/30

Extra: Za + Emila Bigos  1/30

 

Piątek 02 sierpień

godz. 18.00

1.  Za + Józefę Bielenin
2. Krzysztofa Gasteckiego

Extra: Za + Emila Bigos

 

Sobota 03 sierpnia 

godz. 18.00

1. O błogosławieństwo Boże dla zakonników i kapłanów oraz o nowe powołania
2. Za + Krzysztofa Gasteckiego

Extra: Za + Emila Bigos

 

XVI Niedziela Zwykła

Niedziela 21 lipca 2019

godz. 8.00 Za ++ Marię i Jana Dybuła

godz. 11.00 Za + Czesława Goc 21/30

godz. 17.00 Za ++ Witolda Gołuch i Ernesta Korczyk

extra: Za + Stanisława Korczyk 28/30

Poniedziałek 22 lipca 2019

18.00 Za + Edwarda Śreniawskiego

extra: W intencji Parafian

extra: Za + Czesława Goc 22/30

extra: Za + Stanisława Kubowicza 29/30

Wtorek 23 lipca 2019

18.00 Dziękczynna za zdrowie Tomasza z prośbą o dalszą opiekę dla niego i dla rodziny

18.00 Za + Edwarda Śreniawskiego

extra: Za + Stanisława Kubowicza 30.30

extra: Za + Czesława Goc 24/30

Środa 24 lipca 2019

18.00 Dziękczynna za zdrowie Tomasza z prośbą o dalszą opiekę dla niego i dla rodziny

18.00 Za +Krzysztofa Wójcik

extra: Za + Czesława Goc 24/30

extra: Intencja Fatimska

Czwartek 25 lipca 2019

18.00 Dziękczynna za zdrowie Tomasza z prośbą o dalszą opiekę dla niego i dla rodziny

18.00 Za + Jakuba Kulig w dniu imienin

extra: Za + Czesława Goc 25/30

Piątek 26 lipca 2019

18.00 Dziękczynna za zdrowie Tomasza z prośbą o dalszą opiekę dla niego i dla rodziny

18.00 Za + Annę Gwiazdoń

extra: Za + Czesława Goc 26/30

Sobota 27 lipca 2019

18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Dyrekcji i pracowników Narodowego Centrum Nauki w Krakowie

18.00 Za ++ Annę i Adolfa Janeczko

extra: Za + Czesława Goc 26/30

 

XV Niedziela Zwykła

Niedziela

14 lipca

godz. 8.00

Za + Józefa Klekot

godz. 11.00

Za + Czesława Goc 14/30

godz. 17.00

Za ++ Władysława i Stefanię Stawowy

Ex. Za + Stanisława Kubowicz 21/30

Poniedziałek

15 lipca

godz. 18.00

  1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
  2. W intencji Parafian

Ex. Za Stanisława Kubowicz 22/30

Ex. Za + Czesława Goc 15/30

Wtorek

16 lipca

godz. 18.00

  1. Za + Edwarda Śreniawskiego
  2. W intencji Wojciecha

Ex. Za Stanisława Kubowicz 23/30

Ex. Za + Czesława Goc 16/30

Środa

17 lipca

godz. 18.00

1. Za + Edwarda Śreniawskiego

2. W intencji Wojciecha

Ex. Za Stanisława Kubowicz 24/30

Ex. Za + Czesława Goc 17/30

Czwartek

18 lipca

godz. 18.00

  1. Za Edwarda Śreniawskiego
  2. Za ++ Gerardo i Filomenę Matera

Ex. Za Stanisława Kubowicz 25/30

Ex. Za + Czesława Goc 18/30

Piątek

19 lipca

godz. 18.00

  1. Za + Edwarda Śreniawskiego
  2. Dziękczynna za zdrowie Tomasza z prośbą o dalszą opiekę dla niego i dla rodziny
  3. Ex. Za Stanisława Kubowicz 26/30
  4. Ex. Za + Czesława Goc 19/30
Sobota

20 lipca

godz. 18.00

  1. Za + Henryka Skalny
  2. Za + Marka Wójcika
  3. Ex. Za Stanisława Kubowicz 27/30
  4. Ex. Za + Czesława Goc 20/30

 

 

XIV Niedziela Zwykła

 

 

Niedziela

07.07.

godz. 8.00

Za + Jana Piwczyk

 

godz. 11.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Michała w 1. rocz. urodzin

 

godz.17.00

Za + Czesława Goc  7/30

Ex: Za + Stanisława Kubowicz  14/30 

 

Poniedziałek

08.07.

 

godz. 18.00

1.         Za ++ Misjonarki Niepokalanej oraz ++ Wolontariuszy

Ex: Za + Stanisława Szlagor z rodzicami
Ex: Za + Czesława Goc  8/12
Ex: Za + Stanisława Kubowicz  15/30

 

Wtorek

09.07.

 

godz. 18.00

1.      Za + o. Luigi Faccenda

2.      Za + Czesława Goc  9/30

Ex: Za + Marię Gąsiorek z mężem, synem i rodzicami
Ex: Za + Stanisława Kubowicz  16/30

 

 

 Środa

10.07.

 

godz. 18.00                                                                                                                                      

1.      Za + Józefę Bielenin  9/60

Ex: Za + Antoniego Gąsiorek z żonami, synem Janem i rodzicami
Ex: Za + Stanisława Kubowicz  17/30
Ex: Za+Czesława Goc 10/30

 

 

 

Czwartek

11.07.

 

godz. 18.00

1.      Za + Józefę Bielenin

Ex: Za + Jana Gąsiorek z rodzicami, dziadkami i szwagrem Stanisławem
Ex: Za + Stanisława Kubowicz  18/30
Ex: Za + Czesława Goc 11/30

 

 

Piątek

12.07.

 

godz. 18.00

1.      Za + Edwarda Śremiawskiego

Ex: W intencji Parafian
Ex: Za + Stanisława Kubowicz  19/30
Ex: Za + Czesława Goc 12/30

 

Sobota

13.07.

 

 

godz. 18.00

  1. Za + Stanisława Jarnot w 11. Rocznicę śmierci
  2. Za ++ Franciszka i Herminę Daneckich

Ex: Za + Stanisława Kubowicz  20/30
Ex: Za + Czesława Goc 13/30

 

XIII Niedziela Zwykła

Intencje Mszy Świętych 30.06.2019-06.07.2019

Niedziela 

XIII Zwykła

30.06.

 

godz. 8.00

1.     Za ++ Janinę i Ludwika Kulka

godz. 11.00

1.     Za ++ polecanych w wypominkach

godz. 17.00

1.     Za ++ Ludwika, Franciszka i Bogdana Zielińskich

Ex  Za + Michalinę Dudzik 30/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 30/30

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 7/30

 

Poniedziałek

01.07.

 

godz. 18.00

1.     Za + Józefę Bielenin 7/60

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 8/30

Ex  Za + Czesława Goc 1/30

 

Wtorek

02.07.

 

godz. 18.00

1.     Za + Józefę Bielenin 8/60

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 9/30

Ex  Za + Czesława Goc 2/30

Ex  W int. Parafian

 

Środa

03.07.

 

godz. 18.00

1.     Za ++ Braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół, dobrodziejów i za ++ z FZŚ

Ex  Za ++ Józefa, Marię Szlagor z synem Stanisławem i rodzicami

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 10/30

Ex  Za + Czesława Goc 3/30

 

Czwartek

04.07.

 

godz. 9.00

1.     W intencji Żywego Różańca

Ex  Za ++ Stanisława Szlagor z rodzicami i dziadkami

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 11/30

Ex  Za + Czesława Goc 4/30

 

Piątek

05.07.

 

 

godz. 18.00

1.     O Boże błog. Dla wszystkich zakonników i kapłanów oraz o nowe i święte powołania

Ex  Za ++ Józefa, Marię Szlagor z synem Stanisławem i rodzicami

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 12/30

Ex  Za + Czesława Goc 5/30

 

Sobota

06.07.

godz. 18.00

1.     Za + Danutę Wiktorowicz

2.     Za ++ Marię i Ludwika Kościelniak

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 13/30

Ex  Za + Czesława Goc 6/30

 

XII Zwykła Niedziela

Intencje Mszy Świętych 23.06.2019-29.06.2019

Niedziela  

XII Zwykła

23.06.

 

godz. 8.00

1.     Za ++ Zofię i Wincentego

godz. 11.00

1.     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Stanisławy i Mariana w 40 roczn. ślubu

2.     W int. Parafian

godz. 17.00

1.     Za ++ z rodziny Staszaków

Ex  Za + Michalinę Dudzik 23/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 23/30

 

Urocz. Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Poniedziałek

24.06.

 

godz. 18.00

1.     Za + Józefę Bielenin 2/60

2.     Za + Edwarda Śremiawskiego 2/12

Ex  Za + Michalinę Dudzik 24/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 24/30

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 1/30

 

Wtorek

25.06.

 

godz. 18.00

1.     Za ++ Teofila Larysz, ++ Elżbietę i Teofila Madeję

2.     Za + Józefę Bielenin 3/60

Ex  Za + Michalinę Dudzik 25/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 25/30

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 2/30

 

Środa

26.06.

 

godz. 18.00

1.     Za + Józefę Bielenin 4/60

2.     Za + Edwarda Śremiawskiego 3/12

Ex  Za + Michalinę Dudzik 26/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 26/30

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 3/30

 

Czwartek

27.06.

 

godz. 9.00

1.     Za + Józefę Bielenin 5/60

2.     Za + Edwarda Śremiawskiego 4/12

Ex  Za + Michalinę Dudzik 27/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 27/30

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 4/30

 

 

Urocz. Najśw. Serca Pana Jezusa

Piątek

28.06.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Józefę Bielenin 6/60

2.     Za + Edwarda Śremiawskiego 5/12

3.     Za ++ Irenę i Józefa Czekaj oraz + Michała Smętek

Ex  Za + Michalinę Dudzik 28/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 28/30

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 5/30

 

Uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła

Sobota

29.06.

godz. 18.00

1.     Za ++ Wiktorię i Leona Janas

2.     W int. Parafian

3.     Za + Alfredę Gabańską 29/30

Ex  Za + Michalinę Dudzik 29/30

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 6/30

 

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

Intencje Mszy Świętych 16.06.2019-22.06.2019

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

16.06.

 

godz. 8.00

1.     Za ++ Agnieszkę i Kazimierza Wojtala

2.     Za ++  Agnieszkę i Kazimierza Wojtala

godz. 11.00

1.     Msza św. Gromadzka za wstawiennictwem św. Wita w intencji mieszkańców Harmęż

godz. 17.00

1.     Za ++ Anielę, Józefa i syna Józefa

Ex  Za + Michalinę Dudzik 16/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 28/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 16/30

 

Poniedziałek

17.06.

 

godz. 18.00

1.     Za + Felise Lopez Zarza

Ex  W int. Bogu wiadomej

Ex  Za + Michalinę Dudzik 17/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 29/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 17/30

 

Wtorek

18.06.

 

godz. 18.00

1.     Za ++ Anielę i Stanisława Świadek

2.     Za + Józefę Bielenin 1/60

Ex  Za + Michalinę Dudzik 18/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 30/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 18/30

 

Środa

19.06.

 

godz. 18.00

1.     O Boże błog i potrzebne łaski dla wszystkich zakonników i kapłanów oraz o nowe i święte powołania

Ex  Za + Michalinę Dudzik 19/30

Ex  W int. Bogu wiadomej

Ex  Za + Alfredę Gabańską 19/30

 

Czwartek

Boże Ciało

20.06.

 

godz. 9.00

1.     Dziękczynna za pielgrzymkę do Częstochowy, o błog. Boże dla opiekunów, br. Dariusza, o. Arkadiusza

2.     Za ++ Gerardo i Filomenę Matera

3.     O rozeznanie drogi osobistego powołania dla Sławomira

Ex  Za + Michalinę Dudzik 20/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 20/30

 

 

Piątek

21.06.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Stanisława Kozłowskiego

2.     Za + Edwarda Śremiawskiego 1/12

Ex  Za + Michalinę Dudzik 21/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 21/30

 

Sobota

22.06.

godz. 18.00

1.     Za ++ Helenę i Leopolda Dybuła

2.     Za ++ Jana i Bronisławę Janeczko z synami

Ex  Za + Alfredę Gabańską 22/30

Ex  Za + Michalinę Dudzik 22/30

 

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Intencje Mszy Świętych 09.06.2019-15.06.2019

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

09.06.

 

godz. 8.00

1.     Za ++ Irenę i Stanisława Budka z synem Kazimierzem

godz. 11.00

1.     W int. Parafian

godz. 17.00

1.     Za + o. Luigi Faccenda

Ex  Za + Michalinę Dudzik 9/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 21/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 9/30

 

Poniedziałek

10.06.

 

godz. 18.00

1.     Za + Danutę Wiktorowicz

2.     Za + Lucia Catacchio i ks. Rochy

Ex  Za + Michalinę Dudzik 10/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 22/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 10/30

Ex  O zdrowie i błog. Boże dla Małgorzaty Włosińskiej

 

Wtorek

11.06.

 

godz. 18.00

1.     Za + Macieja Skalny 12/13

2.     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę oraz zdrowie dla Gienka

Ex  Za + Michalinę Dudzik 11/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 23/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 11/30

 

Środa

12.06.

 

godz. 18.00

1.     Za + Jana Piekarczyk

Ex  Za + Michalinę Dudzik 12/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 24/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 12/30

 

Czwartek

13.06.

 

godz. 18.00

1.     Za + Macieja Skalny 13/13

Ex  W intencji Bogu wiadomej

Ex  Za + Michalinę Dudzik 13/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 25/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 13/30

 

 

Piątek

14.06.

 

 

godz. 18.00

1.     W intencji Rycerstwa Niepokalanej

Ex  W intencji Bogu wiadomej

Ex  W int. Parafian

Ex  Za + Michalinę Dudzik 14/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 26/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 14/30

 

Sobota

15.06.

godz. 18.00

1.     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i patrona św. Krzysztofa oraz o potrzebne łaski dla Krzysztofa Chrobok w 18 roczn. urodzin

2.     Za ++ Annę, Jana i ich rodziców

3.     Za ++ Irenę, Józefa i ich rodziców

4.     Za + Alfredę Gabańską 15/30

Ex  Za + Michalinę Dudzik 15/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 27/30

 

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

02.06.

Intencje Mszy Świętych 02.06.2019-08.06.2019

WNIEBOWSTĄ

PIENIE PAŃSKIE

02.06.

 

godz. 8.00

1.     Za + Władysława

godz. 11.00

1.     Za + Michalinę Dudzik 2/30

godz. 17.00

1.     Za + Józefa i córkę Bogusławę

Ex  Za + Bogusława Sowę 14/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 2/30

 

Poniedziałek

03.06.

 

godz. 18.00

1.     Za + Macieja Skalny 11/13

2.     Za + Jana Piekarczyk

Ex  Za + Michalinę Dudzik 3/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 15/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 3/30

 

Wtorek

04.06.

 

godz. 18.00

1.     Dziękczynna za otrzymane Łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz o zdrowie dla Bogumiły i Tomasza Rozmus wraz z dziećmi

Ex  Za + Michalinę Dudzik 4/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 16/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 4/30

 

Środa

05.06.

 

godz. 18.00

1.     Za ++ Braci Siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół, dobrodziejów i za ++ z FZŚ

2.     Za ++ Adama, jego rodziców i dziadków

Ex  Za + Michalinę Dudzik 5/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 17/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 5/30

 

Czwartek

06.06.

 

godz. 18.00

1.     W intencji Żywego Różańca

2.     Za ++ Władysławę, Konstantego i Czesława Zielińskich

Ex  Za + Michalinę Dudzik 6/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 18/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 6/30

 

 

Piątek

07.06.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Stanisława Klekot

2.     Za + Jana Piekarczyk

Ex  Za + Michalinę Dudzik 7/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 19/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 7/30

Ex  Za + Włodzimierza Kukulskiego

 

Sobota

08.06.

godz. 18.00

1.     Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy

2.     Za Mieczysława Madej

3.     Za + Alfredę Gabańską 8/30

Ex  Za + Michalinę Dudzik 7/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 20/30

Ex  Za + Włodzimierza Kukulskiego

 

VI Niedziela Wielkanocna

Intencje Mszy Świętych 26.05.2019-01.06.2019

VI Niedziela Wielkanocna

26.05.

 

godz. 8.00

1.     Za ++ Stanisława, Stefanię Dolina i syna Władysława

godz. 11.00

1.     Za ++ polecanych w wypominkach

2.     Chrzest Miłosz Jachniak

godz. 17.00

1.     Za + Dariusza Roszkowskiego 26/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 7/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 26/30

 

Poniedziałek

27.05.

 

godz. 18.00

1.     Za + Macieja Skalny 8/13

2.     Za ++ Marie i Jana Włoszek

Ex  Za + Bogusława Sowę 8/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 27/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 27/30

 

Wtorek

28.05.

 

godz. 18.00

1.     Za + Ryszarda Madeję w 5 roczn. śmierci

2.     Za + Macieja Skalny 9/13

Ex  Za + Bogusława Sowę 9/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 28/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 28/30

 

 

Środa

29.05.

 

godz. 18.00

1.     Za ++ Michała, Elżbietę, Anielę Waliczek, za ++ z rodz. Waliczek i Janas

2.     Za + Jana Piekarczyk

Ex  Za + Bogusława Sowę 10/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 29/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 29/30

 

Czwartek

30.05.

 

godz. 18.00

1.     Za + Macieja Skalny 10/13

2.     Za + Dariusza Roszkowskiego 30/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 11/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 30/30

Ex  O szczęśliwe rozwiązanie dla Kasi

 

Piątek

31.05.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Bronisława Włoszek

2.     Za + De Falcco Vicenzo

Ex   O Zdrowie dla Janusza Klamerusa

Ex  Za + Bogusława Sowę 12/30

Ex  W intencji Bogu wiadomej

 

Sobota

01.06.

godz. 18.00

1.     Za + Franciszkę Rapciak

2.     Za + Alfredę Gabańską 1/30

Ex  Za + Michalinę Dudzik 1/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 13/30

 

V Niedziela Wielkanocna

Intencje Mszy Świętych 19.05.2019-25.05.2019

V Niedziela Wielkanocna

19.05.

 

godz. 8.00

1.     Za ++ Feliksa i Stanisławę Waliczek

godz. 11.00

1.     Rocznica Komunia św.

godz. 17.00

1.     O zdrowie, błog. Boże, potrzebne łaski oraz opiekę Niepokalanej dla Andżeliki, Kamila i ich rodziców

Ex  Za + Annę Czeczutko 27/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 19/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 19/30

 

Poniedziałek

20.05.

 

godz. 18.00

1.     Za + Macieja Skalny 5/13

Ex  W intencji Kapituły Generalnej

Ex  Za + Bogusława Sowę 1/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 20/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 28/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 20/30

 

Wtorek

21.05.

 

godz. 18.00

1.     Za + mamę Edytę

2.     Za ++ Barbarę Szweda i Marka Bartas

Ex  Za + Bogusława Sowę 2/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 21/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 29/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 21/30

 

 

Środa

22.05.

 

godz. 18.00

1.     Za + Macieja Skalny 6/13

Ex  W intencji Kapituły Generalnej

Ex  Za + Bogusława Sowę 3/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 22/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 30/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 22/30

 

Czwartek

23.05.

 

godz. 18.00

1.     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i św. Maksymiliana w dniu 18 urodzin dla Sylwestra

2.     Za + Jana Piekarczyka

Ex  Za + Bogusława Sowę 4/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 23/30

Ex  W intencji Kapituły Generalnej

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 23/30

 

 

Piątek

24.05.

 

 

godz. 17.00

1.     Za + Macieja Skalny 7/13

2.     W intencji Parafian (26.05)

Ex  Za + Bogusława Sowę 5/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 24/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 24/30

 

Sobota

25.05.

godz. 18.00

1.     Za + Pawła Sosnę 25/30

2.     Za + Karola Matyja

3.     Za + Michała Podbiał

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 25/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 6/30

 

IV Niedziela Wielkanocna

Intencje Mszy Świętych 12.05.2019-18.05.2019

IV Niedziela Wielkanocna

12.05.

 

godz. 8.00

1.     Za ++ Marię i Stanisława Włoszek

godz. 11.00

1.     W intencji Parafian

2.     I Komunia św.

godz. 17.00

1.     Za + Władysławę Majcherczyk

Ex  Za + Annę Czeczutko 20/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 12/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 12/30

 

Poniedziałek

13.05.

 

godz. 18.00

1.     Za ++ Jana i Genowefę Krzemień

2.     Za + Jana Piekarczyka

3.     Za + Pawła Sosnę 13/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 21/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 13/30

 

Wtorek

14.05.

 

godz. 18.00

1.     W intencji Rycerstwa Niepokalanej

2.     Prośba o zdanie egzaminów i obrony tytułu magistra dla Otylii i Faustyny

Ex  Za + Annę Czeczutko 22/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 14/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 14/30

 

 

Środa

15.05.

 

godz. 18.00

1.     Za + Macieja Skalny 3/13

2.     Za + Jana Piekarczyka

Ex  Za +  Dariusza Roszkowskiego 15/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 23/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 15/30

 

Czwartek

16.05.

 

godz. 18.00

1.     Za + Macieja Skalny  4/13

2.     Za + Jana Piekarczyka

Ex  Za + Annę Czeczutko 24/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 16/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 16/30

 

 Piątek

17.05.

 

 

godz. 17.00

1.     Za + Felise Lopez Zarza

2.     Za + Dariusza Roszkowskiego 17/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 25/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 17/30

Ex  W intencji Panu Bogu wiadomej

 

Sobota

18.05.

godz. 18.00

1.     Za ++ Mariannę i Wawrzyńca Jarnot

2.     O zdrowie, błog. Boże, opiekę Matki Bożej dla Piotra z okazji 50 urodzin

Ex  Za + Annę Czeczutko 26/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 18/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 18/30

 

III Niedziela Wielkanocna

Intencje Mszy Świętych 05.05.2019-11.05.2019

III Niedziela Wielkanocna

05.05.

 

godz. 8.00

1.     Dziekczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Zofii w 80 roczn. urodzin

godz. 11.00

1.     W intencji Parafian

godz. 17.00

1.     Za ++ Annę i Karola Wójcik

Ex  Za + Annę Czeczutko 13/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 5/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 5/30

 

Poniedziałek

06.05.

 

godz. 18.00

1.     Za ++ Adama Słyś i jego rodziców

2.     Za + Idę

3.     Za + Pawła Sosnę 6/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 14/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 6/30

 

Wtorek

07.05.

 

godz. 18.00

1.     Za + Wacława Waliczka

2.     Za ++ Franciszka, Roberta Rozmus, córkę Helenę, synów Józefa, Bolesława, Teofila, Stanisława, za ++ Gertrudę i Karola Harazim oraz pokrewieństwo z obu stron

Ex  Za + Annę Czeczutko 15/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 7/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 7/30

 

 

Środa

08.05.

 

godz. 18.00

1.     Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy

2.     Za +  Dariusza Roszkowskiego 8/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 16/30

Ex  Za + Stanisława Jach od rodziny

Ex  Za + Pawła Sosnę 8/30

Ex  O zdrowie i błog. Boże dla Marii i Władysława

 

Czwartek

09.05.

 

godz. 18.00

1.     Za + o. Luigi Faccenda

2.     Za + Macieja Skalny  2/13

Ex  Za + Annę Czeczutko 17/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 9/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 9/30

Ex  O zdrowie i błog. Boże dla Marii i Władysława

 

Piątek

10.05.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Helenę Bielenin w 2 roczn. śmierci

2.     Za + Martę Urbańczyk

Ex  Za + Annę Czeczutko 18/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 10/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 10/30

Ex  O zdrowie i błog. Boże dla Marii i Władysława

 

Sobota

11.05.

godz. 18.00

1.     Za ++ Wiktorię, Konstantego, Stefana z rodzicami

2.     Za + Annę Marię Monar

Ex  Za + Annę Czeczutko 19/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 11/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 11/30

Ex  O zdrowie i błog. Boże dla Marii i Władysława

 

 

II Niedziela Wielkanocna Miłosierdzia

Intencje Mszy Świętych 28.04.2019-04.05.2019

II Niedziela Wielkanocna Miłosierdzia

28.04.

 

godz. 8.00

1.     Za + Mieczysława Dolinę

godz. 11.00

1.     Za ++ polecanych w wypominkach

godz. 17.00

1.     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla o. Stanisława

Ex  Za + Gerardo Matera 27/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 6/30

 

Poniedziałek

29.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + Wiesława

2.     Za + Gerardo Matera 28/30

3.     Za + Konrada Lotawiec

Ex  Za + Annę Czeczutko 7/30

 

Uroczystść Św. Wojciecha

Wtorek

30.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + Helenę Marusza

2.     Za +  Gerardo Matera 29/30

3.     Za ++ Jadwigę, Walentego, Rozalię, Czesława Goc oraz Weronikę Botor i zmarłych z pokrewieństwa

Ex  Za + Annę Czeczutko 8/30

 

Środa

01.05.

 

godz. 18.00

1.     Za ++ Braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół, dobrodziejów i ++ Z FZŚ

2.     Za +  Gerardo Matera 30/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 9/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 1/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 1/30

 

Czwartek

02.05.

 

godz. 18.00

1.     W intencji Żywego Różańca

2.     Za + Pawła Sosnę 2/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 10/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 2/30

Ex  W intencji Parafian

 

Uroczystość NMP Królowej Polski

 Piątek

03.05.

 

 

godz. 8.00

1.     Za ++ Zofię i Stanisława Smętek

godz. 11.00

1.     W intencji Strażaków OSP Harmęże i ich rodzin

godz. 17.00

1.     Za + Pawła Sosnę 2/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 10/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 3/30

 

Sobota

04.05.

godz. 18.00

1.     Za ++ Stanisława Jarnot i jego rodziców

2.     Za + Dariusza Roszkowskiego 4/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 4/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 12/30

 

 

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Intencje Mszy Świętych 21.04.2019-27.04.2019

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

21.04.

 

godz. 8.00

1.     Za ++ Marię i Franciszka i ich rodziców

godz. 11.00

1.     W intencji Parafian

2.     Za + Emilię Świadek i jej ++ rodziców

godz. 17.00

1.     Za + Leona Biegańskiego

Ex  Za + Gerardo Matera 20/30

 

Poniedziałek Wielkanocny

22.04.

 

godz. 8.00

1.     Za + Władysława Klekot

godz. 11.00

1.     Za ++ Annę i Józefa Waliczek

godz. 17.00

1.     Za ++ Albinę Gałgan, z rodz. Noworytów

Ex  Za + Gerardo Matera 21/30

 

Wtorek

23.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + Stefanię Lekacz

2.     Za +  Gerardo Matera 22/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 1/30

 

Środa

24.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + Magdalenę Szczepańską

2.     Za +  Gerardo Matera 23/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 2/30

Ex  Dziękczynna za otrzymana łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Niepokalanej dla Zofii Janiszewskiej z okazji 70. rocznicy urodzin

 

Czwartek

25.04.

 

godz. 18.00

1.     Za +  Gerardo Matera 24/30

2.     Za + Wiktorię Henschel

Ex   Za + Annę Czeczutko 3/30

 

Piątek

26.04.

 

 

godz. 18.00

1.     O zdrowie, miłość, silną wiarę dla rodziny

2.     Za + Gerardo Matera 25/30

Ex   Za + Annę Czeczutko 4/30

 

Sobota

27.04.

godz. 21.00

1.     Za + Mieczysława Madej

2.     Za +  Gerardo Matera 26/30

3.     Dziękczynna za otrzymane Łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne Łaski dla Alicji i Eugeniusza Bednarz w 30. Rocznicę ślubu.

Ex   Za + Annę Czeczutko 5/30

 

 

NIEDZIELA PALMOWA

Intencje Mszy Świętych 14.04.2019-20.04.2019

Niedziela Palmowa

14.04.

 

godz. 8.00

1.     Za + Władysławę Zielińską

godz. 11.00

1.     W intencji Parafian

godz. 17.00

1.     Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla Heleny

Ex  Za + Gerardo Matera 14/30

Ex  Za + Witolda Kura 28/30

 

Poniedziałek

15.04.

 

godz. 18.00

1.     W intencji Rycerstwa Niepokalanej

2.     Za + Macieja Skalny 1/30

Ex  Za + Gerardo Matera 15/30

Ex  Za + Witolda Kura 29/30

 

Wtorek

16.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + Henryka Borys

2.     Za +  Gerardo Matera 16/30

Ex  Za + Witolda Kura 30/30

 

Środa

17.04.

 

godz. 18.00

1.     Za ++ Marię i Jana Włoszek

2.     Za +  Gerardo Matera 17/30

 

 

Wielki Czwartek

18.04.

 

godz. 18.00

1.     Za +  Gerardo Matera 18/30

 

Wielki Piątek

19.04.

 

 

godz. 18.00

 

 

Wielka Sobota

20.04.

godz. 21.00

1.     W intencji Dobrodziejów

2.     Za +  Gerardo Matera 19/30

 

V Niedziela Wlk. Postu

Intencje Mszy Świętych 07.04.2019-13.04.2019

V Niedziela Wlk. Postu

07.04.

 

godz. 8.00

1.     Za + Józefa

godz. 11.00

1.     W intencji Parafian

godz. 17.00

1.     Intencja ss. Serafitek Juniorat

2.     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże oraz opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego oraz potrzebne łaski dla Arlety i rodziców

Ex  Za + Gerardo Matera 7/30

Ex  Za + Witolda Kura 21/30

 

Poniedziałek

08.04.

 

godz. 18.00

1.     Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy

2.     Za + Gerardo Matera 8/30

Ex  Za + Witolda Kura 22/30

Ex  O Boże błog. Dla o. Piotra na nowym miejscu posługi kapłańskiej

 

Wtorek

09.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + o. Luigi Faccenda

2.     Za +  Gerardo Matera 9/30

Ex  Za + Witolda Kura 23/30

Ex  W intencji Ani o uzdrowienie z paraliżu przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II

 

Środa

10.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 103/104

2.     Za +  Gerardo Matera 10/30

Ex  Za + Witolda Kura 24/30

 

Czwartek

11.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 104/104

2.     Za +  Gerardo Matera 11/30

Ex  Za + Witolda Kura 25/30

 

Piątek

12.04.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Henryka Borysa i ++ z rodz. Borys

2.     Za +  Gerardo Matera 12/30

3.     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże opiekę matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Karola Walaszek w 70. rocznicę urodzin

Ex  Za + Witolda Kura 26/30

 

Sobota

13.04.

godz. 18.00

1.     Za + Dorotę Fornal

2.     Za +  Gerardo Matera 13/30

3.     Za + Ryszarda Zawadzkiego

Ex  Za + Witolda Kura 27/30

 

IV Niedziela Wlk. Postu

Intencje Mszy Świętych 31.03.2019-06.04.2019

IV Niedziela Wlk. Postu

31.03.

 

godz. 8.00

1.     Za ++ Marię i Juliusza

godz. 11.00

2.     Za + polecanych w wypominkach

3.     W intencji Parafian

godz. 17.00

4.     Za ++ Juliana , jego rodziców i rodzeństwo

Ex  Za + Witolda Kura 14/30

 

Poniedziałek

01.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 97/104

2.     Za + Gerardo Matera 1/30

3.     W intencji Bogu wiadomej

Ex  Za + Witolda Kura 15/30

 

Wtorek

02.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 98/104

2.     Za +  Gerardo Matera 2/30

Ex  Za + Witolda Kura 16/30

 

 

Środa

03.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 99/104

2.     Za +  Gerardo Matera 3/30

3.     Za + Braci, siostry rodziców, krewnych , przyjaciół, dobrodziejów i za ++ z FZŚ

Ex  Za + Witolda Kura 17/30

 

Czwartek

04.04.

 

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 100/104

2.     W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

3.     Za +  Gerardo Matera 4/30

Ex  Za + Witolda Kura 18/30

 

Piątek

05.05.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 101/104

2.     Za +  Gerardo Matera 5/30

3.     Za + Brunę Kazali w 25 roczn. śmierci

Ex  Za + Witolda Kura 19/30

 

 

Sobota

06.04.

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 102/104

2.     Za +  Gerardo Matera 6/30

3.     Za + Ryszarda Madeję

Ex  Za + Ewę Kimla z mężem Janem

Ex  Za + Witolda Kura 20/30

 

III Niedziela Wlk. Postu

Intencje Mszy Świętych 24.03.2019-30.03.2019

III Niedziela Wlk. Postu

24.03.

 

godz. 8.00

1.     Za ++ Mariannę i Józefa Piwczyk

2.     W int. Polaków w tym mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej ratujących Żydów po okupacją niemiecką w Narodowym Dniu Pamięci

godz. 11.00

3.     Za + Irenę Chrapek 24/30

godz. 17.00

4.     Za + Władysława Zając

Ex  Za + Rozalię Żak 24/30

Ex  Za + Witolda Kura 7/30

 

Zwiastowanie Pańskie

Poniedziałek

25.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 91/104

2.     Za + Irenę Chrapek25/30

3.     O błog. Boże i potrzebne łaski dla Kolbego Hartfiela, jego rodziców i sióstr

Ex  Za + Rozalię Żak 25/30

Ex  Za + Witolda Kura 8/30

 

Wtorek

26.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Andzreja Binda 92/104

2.     Za + Irenę Chrapek 26/30

3.     Za + Rozalię Żak 26/30

Ex  Za + Witolda Kura 9/30

 

 

Środa

27.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 93/104

2.     Za + Filomena Angellotti

3.     Za + Irenę Chrapek 27/30

Ex  Za + Rozalię Żak 27/30

Ex  Za + Witolda Kura 10/30

 

Czwartek

28.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 94/104

2.     Za + Irenę Chrapek 28/30

Ex  Za + Rozalię Żak 28/30

Ex  Za + Witolda Kura 11/30

Ex  Za ++ Jana i żonę Letycję

 

Piątek

29.03.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 95/104

2.     Za + Irenę Chrapek 29/30

Ex  Za + Rozalię Żak 29/30

Ex  Za + Witolda Kura 12/30

 

 

Sobota

30.03.

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 96/104

2.     Za + Irenę Chrapek 30/30

3.     Za ++ Jana Czechowicz i Andrzeja Czechowicz

Ex  Za + Rozalię Żak 30/30

Ex  Za + Witolda Kura 13/30

 

II Niedziela Wlk. Postu

Intencje Mszy Świętych 17.03.2019-23.03.2019

II Niedziela Wlk. Postu

17.03.

 

godz. 8.00

1.     Za ++ Józefa, Kazimierza i Agnieszkę

godz. 11.00

2.     W int. Parafian

3.     Za + Irenę Chrapek 17/30

godz. 17.00

4.     Za + Andrzeja Binda 87/104

Ex  Za + Rozalię Żak 17/30

 

Poniedziałek

18.03.

 

godz. 18.00

1.     Za ++ Jana i Teklę Bielenin

2.     Za + Irenę Chrapek18/30

3.     Za + Miraglia Maria

Ex  Za + Rozalię Żak 18/30

Ex  Za + Witolda Kura 1/30

 

Uroczystość św. Józefa

Wtorek

19.03.

 

godz. 18.00

1.     Za ++ Władysławę , Mariana Majcherczyk

2.     Za + Irenę Chrapek 19/30

3.     Za + Rozalię Żak 19/30

Ex  Za + Witolda Kura 2/30

 

 

Środa

20.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 88/104

2.     Za + Mieczysława Wawro w 10 roczn. śmierci

3.     Za + Irenę Chrapek 20/30

Ex  Za + Rozalię Żak 20/30

Ex  Za + Witolda Kura 3/30

 

Czwartek

21.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 89/104

2.     Za + Irenę Chrapek 21/30

3.     Dziękczynna za otrzymane Łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne Łaski

Ex  Za + Rozalię Żak 21/30

Ex  Za + Witolda Kura 4/30

 

Piątek

22.03.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 90/104

2.     Za + Irenę Chrapek 22/30

3.     Za + Dorotę Zielińską

Ex  Za + Rozalię Żak 22/30

Ex  Za + Witolda Kura 5/30

 

 

Sobota

23.03.

godz. 18.00

1.     O uwolnienie ze złych i nieczystych relacji oraz potrzebne łaski dla Lorenco

2.     Za + Irenę Chrapek 23/30

3.     Za + Martę Urbańczyk w roczn. śmierci

4.     W int. Parafian

Ex  Za + Rozalię Żak 23/30

Ex  Za + Witolda Kura 6/30

 

I Niedziela Wlk. Postu

Intencje Mszy Świętych 10.03.2019-16.03.2019

I Niedziela Wlk. Postu

10.03.

 

godz. 8.00

1.     Za ++ Jadwigę i Jana Zając

godz. 11.00

2.     Za +Jakuba Kulig 28/30

3.     Za + Irenę Chrapek 10/30

godz. 17.00

4.     Za +Dorotę Zielińską w 10 roczn. śmierci

Ex  Za + Rozalię Żak 10/30

 

Poniedziałek

11.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 82/104

2.     Za + Irenę Chrapek11/30

3.     Za +Jakuba Kulig 29/30

Ex  Za + Rozalię Żak 11/30

 

Wtorek

12.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 83/104

2.     Za + Irenę Chrapek 12/30

3.     Za + Rozalię Żak 12/30

Ex  Za + Jakuba Kulig 30/30

 

 

Środa

13.03.

 

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 84/104

2.     Za + Angelo Angellotti

3.     Za + Irenę Chrapek 13/30

Ex  Za + Rozalię Żak 13/30

 

 

Czwartek

14.03.

 

godz. 18.00

1.     W intencji Rycerstwa Niepokalanej

2.     Za + Irenę Chrapek 14/30

3.     Za + Krzysztofa Wójcik

4.     Za + Krzysztofa Gasteckiego

Ex  Za + Rozalię Żak 14/30

 

Piątek

15.03.

 

 

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 84/104

2.     Za + Irenę Chrapek 15/30

Ex  Za + Rozalię Żak 15/30

 

Sobota

16.03.

godz. 18.00

1.     Za + Andrzeja Binda 86/104

2.     Za + Irenę Chrapek 16/30

Ex  Za + Rozalię Żak 16/30