Klisze Pamięci. Labirynty
Ośrodek rekolekcyjny

Piknik Rodzinny – zapowiedź

Franciszkanie pracujący w Harmężach od ponad 25 lat, serdecznie zapraszają na Piknik Rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 11 czerwca 2017 r. w ogrodzie klasztornym przy Franciszkańskiej 12.

Spotkanie rodzinne rozpocznie się Eucharystią o godz. 11:00, na którą Franciszkanie szczególnie zapraszają dzieci. Po uroczystej Mszy św. w ogrodzie klasztornym rozpocznie się druga część spotkania, dla dzieci najbardziej oczekiwana - zabawa.

W programie przygotowano:
Teatr dla dzieci z Krakowa z bajką o Józefie z Egiptu. Jest to bajka o chłopcu, którego bracia z zazdrości o względy ojca wrzucili do studni żeby się go pozbyć. Po latach jego bracia, nie wiedząc, że to on, zwracają się do niego o pomoc. Józef oczywiście nie odmawia, nie mści się za wyrządzoną krzywdę, wybacza braciom i w końcu wyjawia kim jest. Bajka ma pokazać dzieciom, że nie odpłaca się złem za zło.

Inne atrakcje Pikniku to: pokaz modeli samolotów, przejażdżka pojazdami historyczno-militarnymi, jazda konna, gry i zabawy sportowe, nagrody i dyplomy, kącik plastyczny.

Podczas spotkania dorośli także znajdą coś dla siebie: kiełbaska z grilla, prawie najlepsze w okolicy ciasto, bezwzględnie dobre towarzystwo oraz dobra muzyka.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

 

.