Klisze Pamięci. Labirynty
Ośrodek rekolekcyjny

Spotkanie Liderów MI – zapowiedź

Franciszkanie z Centrum św. Maksymiliana w Harmężach k. Oświęcimia zapraszają na kolejne Jesienne Spotkanie Liderów Rycerstwa Niepokalanej, które odbędzie się
w dniach: 6 - 8 października 2017.

Temat spotkania „100-lat Rycerstwa, 100-lat Fatimy” jest nawiązaniem do przeżywanego w tym roku 100. rocznicy założenia przez św. Maksymiliana M. Kolbego Rycerstwa Niepokalanej, dzieła którego misją według słów św. Maksymiliana jest:  „Zdobywać dusze dla Chrystusa przez Niepokalaną”.

Podczas spotkania wystąpią znani prelegenci jak ks. Jacek M. Pędziwiatr, red. Tomasz Terlikowski , dr Monika Waluś i o. dr Piotr Cuber z aktualnymi tematami.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazje wysłuchać następujących prelekcji: „Wpływ objawień Fatimskich na historię Europy i świata”,  „Przesłanie Fatimy”, „Rycerstwo Niepokalanej - odpowiedź na zagrożenia chrześcijaństwa i Kościoła”, „Rycerstwo Niepokalanej nieodkryty skarb o. Maksymiliana”.

Spotkania mają na celu pogłębienie duchowości osób, które są odpowiedzialne za formację w swoich wspólnotach, pomagają kapłanowi w ich prowadzeniu, biorą na siebie większą odpowiedzialność za wspólnotę MI do której należą.

W programie oprócz wykładów poszerzających horyzonty wiary, jest czas na wspólną modlitwę oraz na integrację z członkami MI z innych wspólnot.

Spotkania liderów - organizowane w Centrum św. Maksymiliana od 2008 r. są przeznaczone dla aktywnych członków Rycerstwo Niepokalanej, którzy pełnią
w swoim wspólnotach funkcję prezesów, animatorów, bądź liderów.

Serdecznie zapraszamy. Zgłoszenia kierować na adres:

o. dr Piotr Cuber OFMConv
Centrum św. Maksymiliana M. Kolbego w Harmężach
ul. Franciszkańska 12,
32-600 Oświęcim
Poland
e-mail: harmeze@franciszaknie.pl
www.harmeze.franciszkanie.pl

tel. 784 191 232
33/ 843-07-11

PLAN SPOTKANIA:

.