CENTRUM ŚW. MAKSYMILIANA W HARMĘŻACH
Kalendarium na rok 2019/2020

25 – 31 lipca – Rekolekcje SEN

Rekolekcje charyzmatyczne dla osób, które ukończyły II rok formacji podstawowej w Szkole Ewangelizacji Niepokalanej. Koszt 480 zł.

14 sierpnia 2020 – Uroczystości w 79. rocznicę męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana w KL Auschwitz – ZMIANA PROGRAMU – sprawdź szczegóły.

Pamiątka męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana M. Kolbego. 8.00 – nabożeństwo „Transitus”, 8.45 – piesza pielgrzymka do KL Auschwitz, 10.30 Msza święta przy bloku śmierci PMAB. Szczegóły: https://harmeze.franciszkanie.pl/uroczystosci-79-rocznicy-meczenskiej-smierci-sw-maksymiliana-kolbe/

25 – 27 września 2020 – Spotkanie Liderów MI

Spotkanie Liderów Rycerstwa Niepokalanej jest okazją do pogłębienia własnej duchowości maryjnej i kolbiańskiej animatorów, prezesów, asystentów i liderów Rycerstwa Niepokalanej. Koszt: 200 zł.

 

9 – 11 października 2020 – z cyklu Polska Droga Maryjna: Moc różańca

Weekendowe spotkanie z dr. Moniką Waluś, wykładowcą UKSW na temat różańca. Wspólnie będziemy poznawać jego historię i odkrywać jego niezwykłą moc. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie dlaczego o różańcu mówią wszystkie najważniejsze objawienia maryjne. Koszt 200 zł.

ZAPRASZAMY !

Wszelkie informacje na temat działalności Centrum św. Maksymiliana w Harmężach, kalendaria i informacje o planowanych wydarzeniach aktualizowane na internetowej stronie Klasztoru w Harmężach: www.harmeze.franciszkanie.pl


PONADTO:

I sobota każdego miesiąca – Nabożeństwo wynagradzające Maryi – Wojownicy Maryi
II sobota
 każdego miesiąca – Spotkanie modlitewne, godz. 18:00 Eucharystia (kościół)
III niedziela każdego miesiąca – Msza św. z udziałem dzieci, godz. 11:00

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY

UWAGA! Wszelkie informacje na temat działalności Centrum św. Maksymiliana w Harmężach oraz materiały formacyjne dla członków Rycerstwa Niepokalanej, są dostępne na internetowej stronie Klasztoru w Harmężach: www.harmeze.franciszkanie.pl w zakładce Rycerstwo Niepokalanej.

Zapytania, uwagi i zgłoszenia udziału pod adresem:

o. Piotr Cuber OFMConv

Centrum św. Maksymiliana w Harmężach
ul. Franciszkańska 12
32-600 Oświęcim
kom. 784 191 232
e-mail: piotrcuber@gmail.com