Intencje mszalne

Intencje

I Niedziela Adwentu, 29 listopada
godz. 8.00
Za ++ Karolinę i Mateusza Pawełkiewiczów

godz. 11.00
Za + Józefę Bielenin 29/30

godz. 17.00
Za ++ Piotra, Jadwigę i Gerharda Świętek oraz rodziców i rodzeństwo z obu stron
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 29/30

Poniedziałek, 30 listopada
godz. 18.00
1. Za ++ Stanisława Stela z żoną oraz Zuzannę i Wiktorię Żak
2. Za + Józefę Bielenin 30/30
3. Za ++ Cecylię i Jana Pawełkiewiczów 3/56
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 30/30
Extra: Za ++ Stefanię Śliwę oraz rodziców Jana i Antoninę

Wtorek, 1 grudnia
godz. 18.00
1. Za ++ Gerardo i Filomenę
2. Za + Annę Kulkę 19/30
3. Za ++ z rodziny Słodyczka i Kocęba oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
* * *
Extra: Za + Stefanię Maj 1/30
Extra: Za ++ Zofię i Kazimierza Galus 1/30
Extra: Za + Barbarę Patera

Środa, 2 grudnia
godz. 18.00
1. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych i dobrodziejów zakonu franciszkańskiego oraz za ++ członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
2. O uwolnienie z nałogu dla syna
3. Intencja błagalna przez Krew Chrystusa o wierność powołaniu i świętość dla pewnego kapłana
* * *
Extra: Za + Stefanię Maj 2/30
Extra: Za ++ Zofię i Kazimierza Galus 2/30
Extra: Za + Stanisława Płonkę 1/30

Czwartek, 3 grudnia
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. O świętość życia dla kapłanów i zakonników oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
3. Za + Annę Kulkę 20/30
* * *
Extra: Za + Stefanię Maj 3/30
Extra: Za ++ Zofię i Kazimierza Galus 3/30
Extra: Za + Stanisława Płonkę 2/30

Piątek, 4 grudnia
godz. 11.00
1. W intencji górników i ich rodzin – przez wstawiennictwo św. Barbary

godz. 18.00
1. Intencja błagalna przez Krew Chrystusa o wierność powołaniu i świętość dla pewnego kapłana
2. Za + Cecylię Pawełkiewicz 4/56
3. Za + Stanisława Korzeniowskiego 1/38
* * *
Extra: Za + Stefanię Maj 4/30
Extra: Za ++ Zofię i Kazimierza Galus 4/30
Extra: Za + Stanisława Płonkę 3/30

Sobota, 5 grudnia
godz. 18.00
1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Niepokalanej i św. Maksymiliana dla Wojowników Maryi i ich rodzin
2. O łaskę zdrowia dla Grzegorza
3. Za + Stefanię Zawadzką 7/17
* * *
Extra: Za + Stefanię Maj 5/30
Extra: Za ++ Zofię i Kazimierza Galus 5/30
Extra: Za + Stanisława Płonkę 4/30

=============================================

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, 22 listopada
godz. 8.00
Za ++ Annę i Karola Wójcików

godz. 11.00
Za + Józefę Bielenin 22/30

godz. 17.00
Za ++ Helenę i Władysława Skwirzyńskich
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 22/30

Poniedziałek, 23 listopada
godz. 18.00
1. Intencja błagalna przez Krew Chrystusa o wierność powołaniu i świętość dla pewnego kapłana
2. Za + Józefę Bielenin 23/30
3. Za dusze w czyśćcu cierpiące
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 23/30

Wtorek, 24 listopada
godz. 18.00
1. Za + Stefanię Zawadzką 6/17
2. Za + Józefę Bielenin 24/30
3. Za + Bogumiłę Łajczak – od Wspólnoty MI z Rychwałdu
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 24/30
Extra: O szczęśliwą śmierć dla pewnej siostry zakonnej

Środa, 25 listopada
godz. 18.00
1. Za + Annę Kulkę 18/30
2. Za + Józefę Bielenin 25/30
3. Za ++ Cecylię i Jana Pawełkiewiczów 1/56
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 25/30
Extra: O łaskę zdrowia dla Beaty Skura

Czwartek, 26 listopada
godz. 18.00
1. Int. dziękczynna za uzdrowienie Zofii z choroby oraz uchronienie rodziny od chorób, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
2. Intencja błagalna przez Krew Chrystusa o wierność powołaniu i świętość dla pewnego kapłana
3. Za + Józefę Bielenin 26/30
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 26/30
Extra: Za ++ Honoratę i Mieczysława Meres z córką Podejmą i mężem
Extra: Za + s. Marisławę, felicjankę

Piątek, 27 listopada
godz. 18.00
1. Za dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za + Józefę Bielenin 27/30
3. Za ++ Cecylię i Jana Pawełkiewiczów 2/56
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 27/30
Extra: Za dusze w czyśćcu cierpiące
Extra: Za + Franciszka Citaka

Sobota, 28 listopada
godz. 18.00
1. Intencja błagalna przez Krew Chrystusa o wierność powołaniu i świętość dla pewnego kapłana
2. Za + Józefę Bielenin 28/30
3. Za + Krzysztofa Wójcika
4. Za + Martę Drożdż
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 28/30

=============================================

XXXIII Niedziela Zwykła, 15 listopada
godz. 8.00
Za + Annę Kulkę 16/30

godz. 11.00
Za + Józefę Bielenin 15/30

godz. 17.00
Za ++ Ludwikę, Franciszka i Bogusława Zielińskich
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 15/30
Extra: Msza święta ekspiacyjna o triumf Serca Jezusa, Niepokalanego Serca Maryi i pokonanie zmysłów szatańskich w Polsce i na świecie 3/5

Poniedziałek, 16 listopada
godz. 18.00
1. Za + Zofię i Edwarda Krawczyków
2. Za + Józefę Bielenin 16/30
3. Za ++ Krzysztofa Gasteckiego, Bernarda Gasteckiego i Agnieszkę Węgrzynek
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 16/30
Extra: Msza święta ekspiacyjna o triumf Serca Jezusa, Niepokalanego Serca Maryi i pokonanie zmysłów szatańskich w Polsce i na świecie 4/5

Wtorek, 17 listopada
godz. 18.00
1. W intencji Parafian
2. Za + Annę Kulkę 17/30
3. Za + Józefę Bielenin 17/30
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 17/30
Extra: Msza święta ekspiacyjna o triumf Serca Jezusa, Niepokalanego Serca Maryi i pokonanie zmysłów szatańskich w Polsce i na świecie 5/5

Środa, 18 listopada
godz. 18.00
1. Intencja błagalna przez Krew Chrystusa o wierność powołaniu i świętość dla pewnego kapłana
2. Za + Józefę Bielenin 18/30
3. Za dusze w czyśćcu cierpiące
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 18/30

Czwartek, 19 listopada
godz. 18.00
1. Za + Józefę Bielenin 19/30
2. Za + s. Paulę Momot
3. (odprawia o. Florian w kaplicy klasztornej)
Intencja błagalna przez Krew Chrystusa o wierność powołaniu i świętość dla pewnego kapłana
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 19/30

Piątek, 20 listopada
godz. 18.00
1. Za + Stefanię Zawadzką 5/17
2. Za + Alojzego Marusza
3. (odprawia o. Florian w kaplicy klasztornej)
Za + Józefę Bielenin 20/30
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 20/30
Extra: Za ++ rodziców i krewnych braci z klasztoru w Harmężach

Sobota, 21 listopada
godz. 18.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Bernadety w 60. rocznicę urodzin, dla jej męża, córek z rodzinami i mamy
2. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Kuby Łozickiego z okazji 18. rocznicy urodzin
3. Za + Józefę Bielenin 21/30
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 21/30

=============================================

XXXII Niedziela Zwykła, 8 listopada
godz. 8.00
Za ++ z rodziny Lekacz

godz. 11.00
Za + Józefę Bielenin 8/30

godz. 17.00
Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 8/30

Poniedziałek, 9 listopada
godz. 18.00
1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Niepokalanej i potrzebne łaski dla o. Arkadiusza Bąka z okazji 35. rocznicy urodzin
2. Za + o. Luigi Faccenda
3. Za + Józefę Bielenin 9/30
4. Za + Bogumiłę Łajczak
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 9/30
Extra: Za ++ Stanisława i Karolinę Zań

Wtorek, 10 listopada
godz. 18.00
1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Wiktorii w 80. rocz. urodzin
2. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jadwigi w 60. rocz. urodzin
3. Za + Józefę Bielenin 10/30
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 10/30

Środa, 11 listopada
godz. 18.00
1. Za + Annę Kulkę 15/30
2. Za + Józefę Bielenin 11/30
3. Za ++ rodziców Jakuba Kuliga
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 11/30
Extra: Msza święta ekspiacyjna o triumf Serca Jezusa, Niepokalanego Serca Maryi i pokonanie zmysłów szatańskich w Polsce i na świecie 1/5

Czwartek, 12 listopada
godz. 18.00
1. Za + Stefanię Zawadzką 4/17
2. Za + Józefę Bielenin 12/30
3. Za ++ Józefa i Marię Pach
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 12/30
Extra: Msza święta ekspiacyjna o triumf Serca Jezusa, Niepokalanego Serca Maryi i pokonanie zmysłów szatańskich w Polsce i na świecie 2/5

Piątek, 13 listopada
godz. 18.00
1. Za + Agatkę Marszałek w 25. rocznicę śmierci
2. Za ++ Władysławę i Mariana Majcherczyk
3. Za + Józefę Bielenin 13/30
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 13/30

Sobota, 14 listopada
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej
2. Za + Aleksandra Kosturkiewicza
3. Za + Józefę Bielenin 14/30
4. Za ++ Jana i Julię Stachoń
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 14/30

=============================================

Uroczystość Wszystkich Świętych, 1 listopada
godz. 8.00
Za ++ Jana, Ludwikę i Franciszka

godz. 11.00
Za + Józefę Bielenin 1/30

godz. 17.00
Za dusze w czyśćcu cierpiące
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 1/30

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, 2 listopada
godz. 8.00
Za + siostrę Paulę Momot

godz. 11.00
Za wszystkich wiernych zmarłych

godz. 17.00
1. Za ++ Gerardo i Filomenę
2. Za + Józefę Bielenin 2/30
3. Za + Stanisława Krupa
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 2/30

Wtorek, 3 listopada
godz. 18.00
1. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych i dobrodziejów naszego Zakonu oraz zmarłych członków FZŚ
2. Za + Józefę Bielenin 3/30
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 3/30

Środa, 4 listopada
godz. 18.00
1. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych i dobrodziejów naszego Zakonu oraz zmarłych członków FZŚ
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Wiesławy z okazji 80. rocznicy urodzin
3. Intencja błagalna przez Krew Chrystusa o wierność powołaniu i świętość dla pewnego kapłana
4. Za + Józefę Bielenin 4/30
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 4/30

Czwartek, 5 listopada
godz. 18.00
1. O świętość życia i dary Ducha Świętego dla kapłanów i zakonników oraz o nowe powołania
2. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
3. Za + Józefę Bielenin 5/30
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 5/30

Piątek, 6 listopada
godz. 18.00
1. Za + Stanisława Krupę w 39. rocznicę śmierci
2. Za + Józefę Bielenin 6/30
3. Za + Jakuba Kulig
* * *
Extra: Za ++ Stanisława i Karolinę Zań
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 6/30

Sobota, 7 listopada
godz. 18.00
1. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne dary dla Wiktorii z okazji 80. rocznicy urodzin
2. Za + Annę Kulkę 14/30
3. Za + Józefę Bielenin 7/30
4. Za ++ Stanisława i Albina Lekacz
* * *
Extra: Za + Tomasza Bruzdę 7/30

=============================================

Uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła, 25 października
godz. 8.00
1. Za ++ Stefanię i Władysława Stawowych

godz. 11.00
1. Za + polecanych w wypominkach

godz. 17.00
1. Za + Dorotę Zielińską
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 25/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 25/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 25/30

Poniedziałek, 26 października
godz. 18.00
1. W intencji Parafian
2. Za + Karola Czekaj w 3. rocz. śmierci
3. Za + Annę Kulkę – od koleżanek z Woli
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 26/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 26/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 26/30

Wtorek, 27 października
godz. 18.00
1. Za ++ Gerardo i Filomenę
2. Intencja błagalna przez Krew Chrystusa o wierność powołaniu i świętość dla pewnego kapłana
* * *
Extra: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jana i jego rodziny
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 27/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 27/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 27/30

Środa, 28 października
godz. 18.00
1. Za + Annę Kulkę 12/30
2. Intencja błagalna przez Krew Chrystusa o wierność powołaniu i świętość dla pewnego kapłana
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 28/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 28/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 28/30

Czwartek, 29 października
godz. 18.00
1. Za + Annę Kulkę 13/30
2. Za + Magdalenę Szczepańską
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 29/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 29/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 29/30
Extra: Za + Karola Haładyna

Piątek, 30 października
godz. 18.00
1. Za + Jolantę Wróbel w 5. rocznicę śmierci
3. Za + Marię Wilk – greg. 30/30
* * *
Extra: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jana i jego rodziny
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 30/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 30/30

Sobota, 31 października
godz. 18.00
1. Intencja dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Oskara z okazji 5. rocznicy urodzin oraz dla jego rodziców i rodziców chrzestnych
2. Intencja błagalna przez Krew Chrystusa o wierność powołaniu i świętość dla pewnego kapłana
3. Za + Stefanię Zawadzką 3/17

=============================================

XXIX Niedziela zwykła, 18 października
godz. 8.00
1. Za ++ Mariannę i Józefa Piwczyk

godz. 11.00
1. W intencji Parafian

godz. 17.00
1. Za ++ Wiktorię, Alojzego i Jana Zawadzkich
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 18/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 18/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 18/30

Poniedziałek, 19 października
godz. 18.00
1. Za ++ Bronisławę i Czesława Korbel
2. Za ++ Piotra i Mariannę Lizis
* * *
Extra: W intencji Karoliny w dniu 1. urodzin, w podziękowaniu za jej życie oraz z prośbą o wzrastanie w miłości i łasce
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 19/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 19/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 19/30

Wtorek, 20 października
godz. 18.00
1. Za + Barbarę Znyk
2. Za + Bernarda Kalinowskiego
* * *
Extra: Za Łukasza w dniu 18. urodzin, w podziękowaniu za życie i wszystkie łaski, z prośbą o nawrócenie, Boże błogosławieństwo, zdrowie i dostanie się na wymarzone studia
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 20/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 20/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 20/30

Środa, 21 października
godz. 18.00
1. Za + Danutę Przewoźnik
2. Za + Jana Mola – od Wiesława Kapusty z żoną i Adama Kapusty
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 21/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 21/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 21/30

Czwartek, 22 października
godz. 18.00
1. Za + Annę Kulkę 11/30
2. Za + Stefanię Zawadzką 2/17
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 22/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 22/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 22/30

Piątek, 23 października
godz. 18.00
1. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla Agnieszki i Wojtka z okazji 10. rocznicy ślubu
3. Za + Marię Wilk – greg. 23/30
* * *
Extra: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jana i jego rodziny
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 23/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 23/30

Sobota, 24 października
godz. 18.00
1. Za + Bolesława Banach w 1. rocznicę śmierci
2. Intencja błagalna przez Krew Chrystusa o wierność powołaniu i świętość dla pewnego kapłana
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 24/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 24/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 24/30

=============================================

XXVIII Niedziela zwykła, 11 października
godz. 8.00
1. Za + Romana Noworytę, ++ braci i siostry

godz. 11.00
1. O łaskę beatyfikacji dla o. Luigiego Faccenda w 15. rocz. śmierci oraz w 66. rocz. założenia Instytutu Misjonarek Niepokalanej Ojca Kolbego

godz. 17.00
1. Za + Marię Majcherczyk
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 11/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 11/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 11/30

Poniedziałek, 12 października
godz. 18.00
1. W intencji Parafian
2. Za ++ Mariannę i Franciszka Krawczyk, syna Romana, córkę Dorotę i zięcia Stanisława
3. Za ++ Helenę i Ignacego Jamróz
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 12/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 12/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 12/30

Wtorek, 13 października
godz. 18.00
1. O zdrowie, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Franciszka
2. Za + Stefanię Zawadzką 1/17
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 13/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 13/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 13/30

Środa, 14 października
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej
2. Za + Annę Kulkę 9/30
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 14/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 14/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 14/30

Czwartek, 15 października
godz. 18.00
1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Ryszarda
2. Za ++ Marię i Jana Dybuła i ++ z rodziny
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 15/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 15/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 15/30

Piątek, 16 października
godz. 18.00
1. Za + Elżbietę Chuchro w 1. rocznicę śmierci
3. Za + Marię Wilk – greg. 16/30
* * *
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 16/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 16/30

Sobota, 17 października
godz. 18.00
1. Za + Emanuela Rochowiaka
2. Za + Annę Kulkę 10/30
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 17/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 17/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 17/30

=============================================

Uroczystość św. Franciszka z Asyżu, 4 października
godz. 8.00
1. Za ++ Marię i Franciszka Korbel i ich dzieci

godz. 11.00
1. W intencji Parafian

godz. 17.00
1. Za + Annę Kulkę 7/30
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 4/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 4/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 4/30

Poniedziałek, 5 października
godz. 18.00
1. Int. dziękczynna za łaski otrzymane przez wstawiennictwo św. Maksymiliana, z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla całej rodziny Aleksandra Sapety
2. Za + Danutę Przewoźnik
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 5/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 5/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 5/30

Wtorek, 6 października
godz. 18.00
1. Za ++ Łucję i Walentego Pędrys
2. Za ++ Teresę i Stanisława Blankienberg i czterech synów
3. Za ++ Agnieszkę i Kazimierza
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 6/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 6/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 6/30

Środa, 7 października
godz. 18.00
1. W intencji członków Żywego Różańca – przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej
2. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ
3. Za + Stanisławę Drobek
4. Za + Annę Kulkę 8/30
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 7/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 7/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 7/30

Czwartek, 8 października
godz. 18.00
1. Intencja przebłagalna za grzechy z linii rodziny Bogumiły i Krzysztofa
2. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 8/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 8/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 8/30

Piątek, 9 października
godz. 18.00
1. Za + o. Luigi Faccenda
2. Za + Zofię Jania w 1 rocz. śmierci
3. Za + Marię Wilk – greg. 9/30
* * *
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 9/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 9/30

Sobota, 10 października
godz. 18.00
1. Za ++ Marię i Czesława Kozłowskich
* * *
Extra: O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Marty i jej rodziny
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 10/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 10/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 10/30

=============================================

XXVI Niedziela zwykła, 27 września
godz. 8.00
1. Int. dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej oraz zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie

godz. 11.00
1. Za ++ polecanych w wypominkach

godz. 17.00
1. Za + Emilię Świadek
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 27/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 27/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 27/30

Poniedziałek, 28 września
godz. 18.00
1. W intencji Parafian
2. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Jana i jego rodziny
3. Za + Jadwigę Natonek – od Zbyszka z rodziną
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 28/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 28/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 28/30

Wtorek, 29 września
godz. 18.00
1. Int. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Zofii Kościółek z okazji 70 rocz. urodzin
2. Za + Annę Kulkę 6/30
3. Za + Jadwigę Natonek – od Elżbiety z mamą
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 29/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 29/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 29/30

Środa, 30 września
godz. 18.00
1. Za + Jadwigę Natonek – od rodziny Przybylskich
2. Za + Jadwigę Natonek – od Romana z rodziną
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 30/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 30/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 30/30

Czwartek, 1 października
godz. 18.00
1. W int. Wspólnoty Żywego Różańca
2. O świętość życia i dary Ducha Świętego dla kapłanów i zakonników
* * *
Extra: O Boże błogosławieństwo i opiekę Niepokalanej dla kapłanów i zakonników
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 1/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 1/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 1/30

Piątek, 2 października
godz. 18.00
1. Za ++ Franciszka i Ludwikę Zielińskich
2. Za + Marię Wilk – greg. 2/30
3. Za + męża Ryszarda
* * *
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 2/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 2/30

Sobota, 3 października
godz. 18.00
1. Int. dziękczynna za łaski otrzymane przez wstawiennictwo św. Maksymiliana, z prośbą o dalsze, dla całej rodziny Aleksandra Sapety
2. Za ++ Stanisława, Albina i ich rodziców
* * *
Extra: Za + Marię Wilk – greg. 3/30
Extra: Za + Marię Ślusarz – greg. 3/30
Extra: Za + Stanisława Liszka – greg. 3/30

=============================================

XXV Niedziela zwykła, 20 września
godz. 8.00
1. Za + Mateusza Okrzesika

godz. 11.00
1. Za dobrodziejów, którzy modlitewnie i finansowo wsparli budowę Sali Konferencyjnej przy Centrum św. Maksymiliana w Harmężach
2. W intencji Parafian
3. Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 20/30

godz. 17.00
1. Za + Piotra Zająca 36/38
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 20/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 20/30

Poniedziałek, 21 września
godz. 18.00
1. Za + Władysława Kozik w 21 rocz. śmierci
2. Za ++ Stefanię i Józefa Nycz
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 21/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 21/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 21/30

Wtorek, 22 września
godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 37/38
2. Za ++ Stefana Mika, jego rodziców, teściów, rodzeństwo, szwagra Rajmunda i Józefa
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 22/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 22/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 22/30

Środa, 23 września
godz. 18.00
1. Za + Annę Kulkę 5/30
2. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Jana i jego rodziny
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 23/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 23/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 23/30

Czwartek, 24 września
godz. 18.00
1. O nawrócenie, uzdrowienie wewnętrzne i ochronę przed wpływem złego ducha dla Lorenzo
2. Za + Jadwigę Natonek – od Ochotniczej Straży Pożarnej w Tymbarku
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 24/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 24/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 24/30

Piątek, 25 września
godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 38/38
2. Za + Jadwigę Natonek – od orkiestry dętej z Tymbarku
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 25/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 25/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 25/30

Sobota, 26 września
godz. 18.00
1. Za + Ferdynanda Smętek i jego rodziców
2. Za + Stefana Szwedę – greg. 26/30
3. Za + Jadwigę Natonek – od Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Tymbarku
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 26/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 26/30

=============================================

XXIV Niedziela zwykła, 13 września
godz. 8.00
1. Za + Jana Walus w 5 rocz. śmierci

godz. 11.00
1. Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 13/30

godz. 17.00
1. Za + Stanisława Buckiego
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 13/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 13/30

Poniedziałek, 14 września
godz. 18.00
1. W intencji Parafian
2. O Boże błog. dla Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej
3. Za + Annę Kulkę 4/30
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 14/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 14/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 14/30

Wtorek, 15 września
godz. 18.00
1. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jana i jego rodziny
2. Za + Piotra Zająca 35/38
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 15/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 15/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 15/30

Środa, 16 września
godz. 18.00
1. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Grażyny i Krzysztofa w 25 rocz. ślubu
2. Za + Elżbietę Chuchro – w 11. miesiąc po śmierci
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 16/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 16/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 16/30

Czwartek, 17 września
godz. 18.00
1. O nawrócenie, uzdrowienie wewnętrzne i ochronę przed wpływem złego ducha dla Lorenzo
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 17/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 17/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 17/30

Piątek, 18 września
godz. 18.00
1. O nawrócenie, uzdrowienie wewnętrzne i ochronę przed wpływem złego ducha dla Lorenzo
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 18/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 18/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 18/30

Sobota, 19 września
godz. 18.00
1. Intencja dziękczynna w 1. rocznicę urodzin Antoniego, z prośbą o dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Niepokalanej
2. Za + Stefana Szwedę – greg. 19/30
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 19/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 19/30

=============================================

XXIII Niedziela zwykła, 6 września
godz. 8.00
1. Za ++ Marię i Stanisława Włoszek

godz. 11.00
1. Za dzieci i ich rodziców – w I Rocznicę Komunii Świętej
2. W intencji Parafian

godz. 17.00
1. Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 6/30
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 6/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 6/30

Poniedziałek, 7 września
godz. 18.00
1. O błogosławieństwo Boże dla Mileny i jej rodziców
2. Za + Piotra Zająca 33/38
3. Za + Jana Szołdrowskiego
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 7/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 7/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 7/30

Wtorek, 8 września
godz. 18.00
1. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy
2. Za + Annę Kulkę 3/30
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 8/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 8/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 8/30

Środa, 9 września
godz. 18.00
1. Za + o. Luigi Faccenda
2. Za + Jolantę Kubeczko – od koleżanek i kolegów z rocznika
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 9/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 9/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 9/30

Czwartek, 10 września
godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 34/38
2. Za + Józefa Kacik w 12 rocznicę śmierci
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 10/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 10/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 10/30

Piątek, 11 września
godz. 18.00
1. Za ++ Jerzego i Małgorzatę Wróbel, Jadwigę Smutkowską i Jolantę Wróbel
2. Za ++ Filomenę i Gerardo
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 11/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 11/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 11/30

Sobota, 12 września
godz. 18.00
1. Msza dziękczynna za życie + Lenki Biesik w 3 rocznicę śmierci
2. Za ++ Rozalię Smętek i męża Jana oraz synów Zdzisława, Stanisława i Mieczysława
2. Za + Stefana Szwedę – greg. 12/30
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 12/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 12/30

=============================================

XXII Niedziela zwykła, 30 sierpnia
godz. 8.00
1. Za ++ Jana, Ludwikę i Franciszka

godz. 11.00
1. Za zmarłych polecanych w wypominkach

godz. 17.00
1. Za + Piotra Zająca 31/38
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 30/30

Poniedziałek, 31 sierpnia
godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 29/38
* * *
Extra: O zdrowie i błog. Boże dla Jana i jego rodziny

Wtorek, 1 września
godz. 18.00
1. Za ++ Bronisława Włoszek i Stefanię Lekacz
2. Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 1/30
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 1/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 1/30

Środa, 2 września
godz. 18.00
1. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 2/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 2/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 2/30

Czwartek, 3 września
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. O świętość życia i łaski Ducha Świętego dla kapłanów i zakonników
3. Za + Annę Kulkę 2/30
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 3/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 3/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 3/30

Piątek, 4 września
godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 32/38
2. Za ++ Rozalię i Józefa Słyś oraz syna Adama
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 4/30
Extra: Za + Stefana Szwedę – greg. 4/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 4/30

Sobota, 5 września
godz. 18.00
1. Za ++ Krystynę i Zygmunta Opitek
2. Za + Stefana Szwedę – greg. 5/30
3. Za + Rocco
* * *
Extra: Za + Władysława Maja – greg. 5/30
Extra: Za + Antoniego Tomasiaka – greg. 5/30

=============================================

XXI Niedziela zwykła, 23 sierpnia
godz. 8.00
1. Za ++ Ludwika i Janinę Kulka oraz córkę Annę
2. Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Barbary i Ryszarda Chrobok w 40 rocz. sakramentu małżeństwa oraz dla ich syna

godz. 11.00
1. W intencji Parafian

godz. 17.00
1. Za + Anielę, Józefa i syna Józefa
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 23/30

Poniedziałek, 24 sierpnia
godz. 18.00
1. Za + o. Luigi Faccenda
2. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Misjonarek Niepokalanej Ojca Kolbego
3. Za + Józefa Matusik – greg. 24/30
* * *
Extra: O zdrowie i błog. Boże dla Jana i jego rodziny

Wtorek, 25 sierpnia
godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 29/38
2. Za ++ rodziców Stanisławę i Ludwika Drobek
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 25/30

Środa, 26 sierpnia
Uroczystość NMP Częstochowskiej
godz. 18.00
1. O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Rozalii w 3 rocz. urodzin
2. O błog. Boże, światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej w rodzinie
3. O Boże błog. i powrót do zdrowia dla Małgorzaty i Jana Norek
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 26/30

Czwartek, 27 sierpnia
godz. 18.00
1. Za + Angelo
2. Za + Annę Kulka 1/30
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 27/30

Piątek, 28 sierpnia
godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 30/38
2. Za ++ Filomenę i Gerardo
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 28/30

Sobota, 29 sierpnia
godz. 18.00
1. W intencji Parafian
2. Za ++ Walerię i Zofię Kulka
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 29/30

=============================================

XX Niedziela zwykła, 16 sierpnia
godz. 8.00
1. Za ++ Annę i Józefa Waliczek

godz. 11.00
1. W intencji Parafian
2. Dożynki Parafialne – Dziękczynienie za plony z prośbą o błogosławieństwo Boże dla rolników

godz. 17.00
1. O potrzebne łaski dla Wspólnoty Wojowników Maryi i ks. Dominika Chmielewskiego
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 16/30

Poniedziałek, 17 sierpnia
godz. 18.00
1. Za ++ Mariannę i Tomasza Szewczyk
2. Za + Józefa Matusik  17/30
3. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jadwigi i Edwarda Michalskich w 50 rocznicę ślubu.

Wtorek, 18 sierpnia
godz. 18.00
1. Za + Edwarda Kulka
2. Za dusze w czyśćcu cierpiące
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 18/30

Środa, 19 sierpnia
godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 27/38
2. O łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla Dariusza
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 19/30

Czwartek, 20 sierpnia
godz. 18.00
1. O łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla Dariusza
2. Za + Stanisława Nycz
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 20/30

Piątek, 21 sierpnia
godz. 18.00
1. O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
2. Za ++ Jana i Emilię Smutkowskich, synów Alojzego i Eugeniusza oraz Jolantę Wróbel
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 21/30

Sobota, 22 sierpnia
godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 28/38
2. Za ++ Zofię, Stanisława i Włodzimierza Marusza
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 22/30

=============================================

XIX Niedziela zwykła, 9 sierpnia
godz. 8.00
1. Za ++ Mariannę i Wawrzyńca Jarnot

godz. 11.00
1. O potrzebne łaski dla Wspólnoty Wojowników Maryi i ks. Dominika Chmielewskiego
2. Za + Józefa Matusik 9/30

godz. 17.00
1. Za + o. Luigi Faccenda

Poniedziałek, 10 sierpnia
godz. 18.00
1. O potrzebne łaski dla Wspólnoty Wojowników Maryi i ks. Dominika Chmielewskiego
2. W intencji Parafian
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 10/30
Extra: O nawrócenie dla pewnej osoby

Wtorek, 11 sierpnia
godz. 18.00
1. Za ++ Jana i Genowefę Krzemień
2. O potrzebne łaski dla Wspólnoty Wojowników Maryi i ks. Dominika Chmielewskiego
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 11/30

Środa, 12 sierpnia
godz. 18.00
1. O potrzebne łaski dla Wspólnoty Wojowników Maryi i ks. Dominika Chmielewskiego
2. O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla o. Piotra
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 12/30

Czwartek, 13 sierpnia
godz. 8.00
1. W intencji Parafian

godz. 18.00
1. O potrzebne łaski dla Wspólnoty Wojowników Maryi i ks. Dominika Chmielewskiego
2. Za + Piotra Zająca 26/38
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 13/30
Extra: O zdrowie i Boże błogosławieństwo w rocznicę ślubu dla Izy i Łukasza

Piątek, 14 sierpnia
Uroczystość św. Maksymiliana Marii Kolbego

godz. 10.30
1. W intencji Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej

godz. 18.00
1. O potrzebne łaski dla Wspólnoty Wojowników Maryi i ks. Dominika Chmielewskiego
2. Za + Elżbietę Chuchro – w 10 miesiąc po śmierci
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 14/30

Sobota, 15 sierpnia
Uroczystość Wniebowzięcia NMP

godz. 8.00
1. Za ++ Franciszka i Herminę Daneckich

godz. 11.00
1. Int. dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Emilki w 5. rocz. urodzin

godz. 17.00
1. O potrzebne łaski dla Wspólnoty Wojowników Maryi i ks. Dominika Chmielewskiego
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 15/30

=============================================

XVIII Niedziela zwykła, 2 sierpnia
godz. 8.00
1. Za ++ Annę i Sylwestra Baruś

godz. 11.00
1. W intencji Parafian

godz. 17.00
1. Za ++ Zygmunta Kubiniec i jego rodziców
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 2/30

Poniedziałek, 3 sierpnia
godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 24/38
2. O szybki powrót do zdrowia dla Emilki i siły dla jej rodziców
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 3/30

Wtorek, 4 sierpnia
godz. 18.00
1. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski w rodzinie
2. Za ++ Helenę i Stanisława Stokłosę
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 4/30

Środa, 5 sierpnia
godz. 18.00
1. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ
2. Za + o. Stanisława Stój
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 5/30

Czwartek, 6 sierpnia
godz. 18.00
1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Piotra Zająca 25/38
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 6/30

Piątek, 7 sierpnia
godz. 18.00
1. Za + Józefa Szymańskiego
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 7/30

Sobota, 8 sierpnia
godz. 18.00
1. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy
2. Za ++ Ferdynanda Smętek w 20 rocz. śmierci, żonę Zofię, syna Ferdynanda i córkę Annę
3. O potrzebne łaski dla Wspólnoty Wojowników Maryi i ks. Dominika Chmielowskiego 1/9
* * *
Extra: Za + Józefa Matusik 8/30

=============================================

XVII Niedziela zwykła, 26 lipca
godz. 8.00
1. Za ++ rodziców Annę i Adolfa Janeczko

godz. 11.00
1. Za ++ polecanych w wypominkach

godz. 17.00
1. Za + Stefanię Korycik 26/30

Poniedziałek, 27 lipca
godz. 18.00
1. Za ++ Lesława Dębskiego i jego rodziców
2. Za ++ Janinę, Juliana, Edwarda i Adama Bielenin
* * *
Extra: Za + Stefanię Korycik 27/30

Wtorek, 28 lipca
godz. 18.00
1. O szybki powrót do zdrowia dla Emilki i wsparcie dla jej rodziców
2. Za + Piotra Zająca 22/38
* * *
Extra: Za + Stefanię Korycik 28/30

Środa, 29 lipca
godz. 18.00
1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla br. Dariusza i jego bliskich
2. Za ++ Marię i Tomasza Wiewióra oraz Rozalię Zabrzecką
* * *
Extra: Za + Stefanię Korycik 29/30

Czwartek, 30 lipca
godz. 18.00
1. Za + Aleksandra Kosturkiewicz
2.
* * *
Extra: Za + Stefanię Korycik 30/30

Piątek, 31 lipca
godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 23/38
2. O dary Ducha Świętego dla franciszkanów, którzy pracowali i pracują w Harmężach

Sobota, 1 sierpnia
godz. 18.00
1. Int. dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Jana i Jolanty w 40 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa
2. Za + Józefa Matusik 1/30

=============================================

XVI Niedziela zwykła, 19 lipca
godz. 8.00
1. Za ++ Marię i Jana Dybuła

godz. 11.00
1. W intencji Parafian

godz. 17.00
1. Int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże oraz opiekę Matki Bożej w rocznicę sakramentu małżeństwa
* * *
Extra: Za + Stefanię Korycik 19/30

Poniedziałek, 20 lipca
godz. 18.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i św. Maksymiliana dla Katarzyny i Damiana w 6. rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
2. Za + Filomenę w 7. rocznicę śmierci
* * *
Extra: O błog. Boże, powrót do zdrowia i dary Ducha Świętego dla Zofii
Extra: Za + Stefanię Korycik 20/30

Wtorek, 21 lipca
godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 21/38
2. Za + Ernesta Korczyk
* * *
Extra: O błogosławieństwo Boże dla wnuków, dzieci i prawnuków
Extra: Za + Stefanię Korycik 21/30

Środa, 22 lipca
godz. 18.00
1. Za + Henryka Skalny
2. Za + Witolda Gołuch
* * *
Extra: Za + Stefanię Korycik 22/30

Czwartek, 23 lipca
godz. 18.00
1. Za + Krzysztofa Wójcik
2. Za ++ Lesława Dębskiego i jego rodziców
* * *
Extra: Za + Stefanię Korycik 23/30

Piątek, 24 lipca
godz. 15.00
1. O błog. Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Piotra Marusza w 1. rocznicę urodzin

godz. 18.00
1. Za + Stefanię Korycik 24/30
2. O potrzebne łaski dla rodziny Olarka

Sobota, 25 lipca
godz. 18.00
1. W intencji Parafian
2. Za + Leszka Górskiego
3. O Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski dla Wiktora Kasprzak z okazji 1. rocznicy urodzin
* * *
Extra: Za + Stefanię Korycik 25/30

=============================================

XV Niedziela zwykła, 12 lipca
godz. 8.00
1. Za + Józefa Klekot

godz. 11.00
1. W intencji Parafian

godz. 17.00
1. Za + Stanisława Jarnot w 12 rocz. śmierci
* * *
Extra: Za + Stefanię Korycik 12/30

Poniedziałek, 13 lipca
godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 19/38
2. Za ++ Teresę Dębską i jej rodziców
3. Za ++ Agnieszkę i Józefa Oślak, Stefanię Oślak, Martę i Stanisława Oślak, Helenę i Józefa Oślak, Agnieszkę i Konrada Mazur, Bronisława Podbiał, Mariana Ryś, Krzysztofa Mazur i Teresę Majer
* * *
Extra: Za + Stefanię Korycik 13/30

Wtorek, 14 lipca
godz. 18.00
1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. Za ++ Teresę Dębską i jej rodziców
* * *
Extra: Za + Stefanię Korycik 14/30

Środa, 15 lipca
godz. 18.00
1.

* * *
Extra: Za + Stefanię Korycik 15/30

Czwartek, 16 lipca
godz. 18.00
1. Za + Elżbietę Chuchro – w dziewiąty miesiąc po śmierci
2. O szczęśliwą operację i łaskę zdrowia dla wnuczki Lidii
* * *
Extra: Za + Stefanię Korycik 16/30

Piątek, 17 lipca
godz. 18.00
1. Za + Stefanię Korycik 17/30
2. Za + Piotra Zająca 20/38

Sobota, 18 lipca
godz. 18.00
1. W intencji Katarzyny i Dariusza oraz Karoliny i Ishana w rocznicę ślubu
2. O błog. Boże, opiekę Matki Bożej i św. Maksymiliana oraz potrzebne łaski dla Kazimiery i Zbigniewa w 50 rocz. sakramentu małżeństwa
* * *
Extra: Za + Stefanię Korycik 18/30

=============================================

XIV Niedziela zwykła, 5 lipca
godz. 8.00
1. Za + Jana Piwczyk

godz. 11.00
1. W intencji Parafian

godz. 17.00
1. Za ++ Konstantego, Wiesławę i Czesława Zlielińskich

Ex Za + Stefanię Korycik 5/30

Poniedziałek, 6 lipca
godz. 18.00
1. Za + Danutę Wiktorowicz
2. Za + Ryszarda Zawadzkiego

Ex Za + Stefanię Korycik 6/30

Wtorek, 7 lipca
godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca
2. Za ++ Władysława i Stefanię Stawowy

Ex Za + Stefanię Korycik 7/30

Środa, 8 lipca
godz. 18.00
1. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy
2. Za ++ Marię i Jana Płachta i ++ z rodz. Smętek

Ex Za + Stefanię Korycik 8/30

Czwartek, 9 lipca
godz. 18.00
1. Za + Luigi Faccenda
2. Za ++ Urszulę Liber, Emilię Kurpas, Elfrydę i Józefa Klosów

Ex Za + Stefanię Korycik 9/30

Piątek, 10 lipca
godz. 18.00
1. Za + Stefanię Korycik 10/30
2. O łaskę powrotu do zdrowia oraz potrzebne łaski dla Klemensa

Sobota 11 lipca
godz. 18.00
1. Za ++ Ludwinę i Andrzeja Podbiał
2. Za + Piotra Zająca

Ex Za + Stefanię Korycik 11/30

XIII Niedziela Zwykła, 28 czerwca 2020
godz. 8.00
1. Za + Władysława

godz. 11.00
1. Za + polecanych w wypominkach
2. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i opiekę M.B. Niepokalanej z ok. 25 roczn. Święceń kapłańskich

godz. 17.00
1. Za ++ Jana i Rozalię Plewniak
Ex Za + Jerzego Jędrzejka 28/30
Ex Za + Mieczysława Faruga 28/30

Poniedziałek 29 czerwca Urocz. Śś.Piotra i Pawła
godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 15/38
2. O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne Łaski dla o. Piotra
Ex Za + Mieczysława Farugę 29/30
Ex Za + Jerzego Jędrzejka 29/30

Wtorek 30 czerwca
godz. 18.00
1. Za ++ Leona i Wiktorię Janas
2. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w 30. Rocznicę sakramentu małżeństwa Beaty i Zdzisława
Ex Za + Mieczysława Farugę 30/30
Ex Za + Jerzego Jędrzejka 30/30

Środa 1 lipca
godz. 18.00
1. Za ++ Braci, siostry, Rodziców, Krewnych, Przyjaciół, dobrodziejów i darczyńców oraz z Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
2. Za ++ Marię i Ludwika Kościelniak
Ex Za + Stefanię Korycik 1/30

Czwartek 2 lipca
godz. 18.00
1. W intencji Żywego Różańca
2. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jana z okazji 80. Rocznicy urodzin i 55. Rocznicy ślubu
3. O nawrócenie męża Michała i powrót do rodziny
Ex Za + Stefanię Korycik 2/30

Piątek 3 lipca Święto św. Tomasza Ap.
godz. 18.00
1. Za + Stefanię Korycik 3/30
2. Za + Piotra Zająca 16/38

Sobota 4 lipca
godz. 18.00
1. Dziękczynna za otrzymane Łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla rodziny Greń
2. Za + Urszulę Liber
Ex Za + Stefanię Korycik 4/30

*******

XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 21 czerwca 2020 

godz. 8.00

1. Za ++ Stanisława i Irenę Budka, z synem Kazimierzem

godz. 11.00

1. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. O błog. Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla o. Stanisława Rochowiaka
* * *
Extra: Za + Jerzego Jędrzejka 21/30
Extra: Za + Mieczysława Faruga 21/30
Extra: Za + Kazimierza Pulit 26/30

PONIEDZIAŁEK, 22 czerwca 2020

godz. 18.00

1. Za + Sylwestra Klekot
2. Za + Stanisławę Drobek
* * *
Extra: Za + Jerzego Jędrzejka 22/30
Extra: Za + Mieczysława Faruga 22/30
Extra: Za + Kazimierza Pulit 27/30

WTOREK, 23 czerwca 2020

godz. 18.00

1. Za + Piotra Zająca 13/38
2. Za ++ Jadwigę i Józefa Naras
* * *
Extra: Za + Jerzego Jędrzejka 23/30
Extra: Za + Mieczysława Faruga 23/30
Extra: Za + Kazimierza Pulit 28/30

ŚRODA, 24 czerwca 2020      

godz. 18.00

1. Za ++ Zofię i Wincentego Rochowiak
2. Za + Andrzeja Włodarczyka
* * *
Extra: Za + Jerzego Jędrzejka 24/30
Extra: Za + Mieczysława Faruga 24/30
Extra: Za + Kazimierza Pulit 29/30

CZWARTEK, 25 czerwca 2020

godz. 18.00

1. Za + Piotra Zająca 14/38
2. Za + Mieczysława Faruga 25/30
* * *
Extra: Za + Jerzego Jędrzejka 25/30
Extra: Za + Kazimierza Pulit 30/30

PIĄTEK,  26 czerwca 2020

godz. 18.00

1. Za ++ Irenę, Józefa Czekaj oraz Michała Smętek
2. Za + Magdalenę Szczepańską
* * *
Extra: Za + Jerzego Jędrzejka 26/30
Extra: Za + Mieczysława Faruga 26/30

SOBOTA, 27 czerwca 2020

godz. 18.00

1. W intencji Parafian
2. Za ++ Anielę i Stanisława Świadek
3. Za + Mieczysława Madej
* * *
Extra: Za + Jerzego Jędrzejka 27/30
Extra: Za + Mieczysława Faruga 27/30

==============================================

XI NIEDZIELA ZWYKŁA, 14 czerwca 2020 

godz. 8.00

1. Za ++ Agnieszkę i Kazimierza Wojtala

godz. 10.00

1. Uroczystość 80. rocznicy pierwszego transportu Polaków do Auschwitz

godz. 12.00

1. Int. dziękczynna w 25. rocz. święceń kapłańskich o. Stanisława Rochowiaka
2. Za + Kazimierza Pulit 19/30

godz. 17.00

1. Za + Józefa i córkę Bogusławę
* * *
Extra: Za + Jerzego Jędrzejka 14/30
Extra: Za + Mieczysława Faruga 14/30

PONIEDZIAŁEK, 15 czerwca 2020

godz. 18.00

1. W int. Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej
2. O zdrowie i potrzebne łaski dla Anny
3. Za + Artura Krzanak – od Krzysztofa Wróbla
* * *
Extra: Za + Jerzego Jędrzejka 15/30
Extra: Za + Mieczysława Faruga 15/30
Extra: Za + Kazimierza Pulit 20/30

WTOREK, 16 czerwca 2020

godz. 18.00

1. Za + Elżbietę Chuchro – w ósmy miesiąc po śmierci
2. Za + Artura Krzanak – od rodziny Jarosz
* * *
Extra: Za + Jerzego Jędrzejka 16/30
Extra: Za + Mieczysława Faruga 16/30
Extra: Za + Kazimierza Pulit 21/30
Extra: W intencji Parafian

ŚRODA, 17 czerwca 2020      

godz. 18.00

1. O błog. Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla przyjaciół z pracy
2. O cud uzdrowienia dla Anny przez wstawiennictwo św. Szarbela
3. Za + Vincenzo de Falco
* * *
Extra: Za + Jerzego Jędrzejka 17/30
Extra: Za + Mieczysława Faruga 17/30
Extra: Za + Kazimierza Pulit 22/30

CZWARTEK, 18 czerwca 2020

godz. 18.00

1. O uratowanie małżeństwa Katarzyny i Piotra
2. Za + Piotra Zająca 12/38
3. Za + Mieczysława Faruga 18/30
* * *
Extra: Za + Jerzego Jędrzejka 18/30
Extra: Za + Kazimierza Pulit 23/30
Extra: Za + ks. Józefa 31/32

PIĄTEK,  19 czerwca 2020
Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

godz. 18.00

1. O błog. Boże, opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla rodziny Urbańców i Pindlów
2. Za + Eligio Quadrocchi
* * *
Extra: Za + Jerzego Jędrzejka 19/30
Extra: Za + Mieczysława Faruga 19/30
Extra: Za + Kazimierza Pulit 24/30
Extra: Za + ks. Józefa 32/32

SOBOTA, 20 czerwca 2020

godz. 18.00

1. Int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i potrzebne łaski z okazji 50. rocz. ślubu Barbary i Kazimierza oraz dla ich rodziny
2. Za ++ Helenę i Leopolda Dybuła
* * *
Extra: Za + Jerzego Jędrzejka 20/30
Extra: Za + Mieczysława Faruga 20/30
Extra: Za + Kazimierza Pulit 25/30

==============================================

Niedziela Trójcy Przenajświętszej – 7 czerwca
godz. 8.00
1. Za ++ rodziców Janinę i Ludwika Kulka

godz. 11.00
1. W int. Parafian

godz. 17.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i opiekę Niepokalanej dla twórców i sympatyków grupy plastycznej „Jaskółka” z Bestwiny

Ex Za + Jerzego Jędrzejka 7/30
Ex Za + Mieczysława Faruga 7/30
Ex Za + Kazimierza Pulit 12/30

Poniedziałek 8 czerwca
godz. 18.00
1. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy
2. Za + Artura Krzanak od rodziny Boba
3. Za + Artura Krzanak od rodziny Gałgan

Ex Za + Jerzego Jędrzejka 8/30
Ex Za + Mieczysława Faruga 8/30
Ex Za + Kazimierza Pulit 13/30

Wtorek 9 czerwca
godz. 18.00
1. Za + Luigi Faccenda
2. Za + Piotra Zająca 10/38
3. Za + Artura Krzanak od Eweliny z rodziną

Ex Za + Jerzego Jędrzejka 9/30
Ex Za + Mieczysława Faruga 9/30
Ex Za + Kazimierza Pulit 14/30

Środa 10 czerwca
godz. 18.00
1. Za + Danutę Wiktorowicz
2. Za + Artura Krzanak od Eweliny od rodz. Płachta
3. Za + Artura Krzanak od Eweliny od rodz. Pomietlak

Ex Za + Jerzego Jędrzejka 10/30
Ex Za + Mieczysława Faruga 10/30
Ex Za + Kazimierza Pulit 15/30

Czwartek 11 czerwca Boże Ciało
godz. 08.00
1. Za + Jana Piwczyk i rodziców Mariannę i Józefa

godz. 11.00
2. W intencji Parafian

godz. 17.00
3. Za + Marka Solarczyka

Ex Za + Jerzego Jędrzejka 11/30
Ex Za + Mieczysława Faruga 11/30
Ex Za + Kazimierza Pulit 16/30

Piątek 12 czerwca
godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 11/38
2. Za + Mieczysława Faruga 12/30
3. Za + Artura Krzanak od Błażeja z rodziną

Ex Za + Jerzego Jędrzejka 12/30
Ex Za + Za + Antoniego Tomasika od siostry Wandy
Ex Za + Kazimierza Pulit 17/30

Sobota 13 czerwca
godz. 18.00
1. Za ++ Irenę, Józefa i ich rodziców
2. Za ++ Annę, Jana syna Stanisława z żoną i syna Kazimierza
3. Dziękczynna za otrzymane Łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Magdy i Marcina w 20. rocznicę sakramentu małżeństwa

Ex Za + Jerzego Jędrzejka 13/30
Ex Za + Za + Mieczysława Faruga 13/30
Ex Za + Kazimierza Pulit 18/30

Niedziela 31 maja Uroczystość Zesłania Ducha Świętego  

godz. 8.00
1. Za + Ryszarda Madeję

godz. 11.00
1. Za ++ Polecanych w wypominkach
2. O zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Haliny Oczkowskiej, Renaty i Piotra Tomala oraz + Andrzeja Oczkowskiego

godz. 17.00
1. Za + Anielę Galica

extra: Za + Barbarę Sroka 28/30
extra: Za + Kazimierza Pulit 5/30

Poniedziałek 1 czerwca Święto NMP Matki Kościoła
godz. 18:00
1. Za + Artura Krzanak (od Jacka)
2. O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Zdzisława

extra: Za + Jerzego Jędrzejka 1/30
extra: Za + Kazimierza Pulit 6/30
extra: Za + Mieczysława Faruga 1/30
extra: Za + Barbarę Sroka 29/30

Wtorek 2 czerwca
godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 8/38
2. Za + Artura Krzanak (od Dyrekcji i pracowników SP Nr 11 w Oświęcimiu)

extra: Za + Mieczysława Faruga 2/30
extra: Za + Jerzego Jędrzejka 2/30
extra: Za + Barbarę Sroka 30/30
extra: Za + Kazimierza Pulit 7/30

Środa 3 czerwca
godz. 18.00
1. Za ++ Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych, Przyjaciół i Dobrodziejów Zakonu oraz ++ Członków FZŚ
2. Za + Artura Krzanak (od KPPsP Wadowice)
3. Za + Artura Krzanak (od KPPsP Chrzanów)

extra: Za + Mieczysława Faruga 3/30
extra: Za + Jerzego Jędrzejka 3/30
extra: Za + Kazimierza Pulit 8/30

Czwartek 4 czerwca Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
godz. 18.00
1. W intencji Żywego Różańca
2. Za + Mieczysława Faruga 4/30
3. Za + Artura Krzanak (od zmiany I JRG Oświęcim)

extra: Za + Jerzego Jędrzejka 4/30
extra: Za + Kazimierza Pulit 8/30
extra: Za Parafian

Piątek 5 czerwca
godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 9/38
2. O łaskę zdrowia, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla rodziny i przyjaciół Agnieszki i Wojciecha
3. Za + Artura Krzanak (od rodziny Wiernków)

extra: Za + Mieczysława Faruga 5/30
extra: Za + Jerzego Jędrzejka 5/30
extra: Za + Kazimierza Pulit 10/30

Sobota 6 czerwca
godz. 18.00
1. Za + Jana i Bronisławę z synami
2. Za + Emilię Świadek i jej rodziców
3. Za + Artura Krzanak (od rodziny Mrozik)

extra: Za + Mieczysława Faruga 6/30
extra: Za + Jerzego Jędrzejka 6/30
extra: Za + Kazimierza Pulit 11/30

Wniebowstąpienie Pańskie, 24 maja 2020

8.00
1. O zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla rolników oraz o dobre urodzaje

11.00
1. W intencji Parafian

17.00
1. Za + Władysława Klekot

extra: Za + Barbarę Sroka 21/30
extra: Za + Stanisława Wirkus 24/30
extra: Za + Albina Piekarczyka 24/30

Poniedziałek 25 maja godz. 18:00
1. Za + Heleną Marusza
2. Za + Albina Piekarczyka 25/30
3. Za + Artura Krzanak od Zarządu Gminnego OSP Zator

extra: Za + Barbarę Sroka
extra: Za + Stanisława Wirkus

Wtorek 26 maja godz. 18.00
1. Za + Zofię i Karola Czekaj
2. Za + Marię i Jana Włoszek
3. Za + Albina Piekarczyka 26/30
4. Za + Artura Krzanak od Strażaków z Proszowic

extra: Za + Barbarę Sroka
extra: Za + Stanisława Wirkus

Środa 27 maja godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 7/38
2. Za + Albina Piekarczyka 27/30
3. Za + Artura Krzanak od mieszkańców bloku przy ul. Oświęcimskiej
4. O Boże błogosławieństwo i opiekę Niepokalanej w 35. rocz. święceń kapłańskich dla o. Władysława i jego współbraci kursowych

extra: Za + Barbarę Sroka
extra: Za + Stanisława Wirkus
extra: Za + Kazimierza Pulit 1/30

Czwartek 28 maja godz. 11.00
W intencji Stowarzyszenia Rycerstwa Niepokalanej i Civitas Christiana

godz. 18.00
1. Za + mamę Edytę, Marka i Barbarę
2. Za + Albina Piekarczyka 28/30
3. Za + Artura Krzanak od Gromady Tęczowe Karpiki

extra: Za + Barbarę Sroka
extra: Za + Stanisława Wirkus
extra: Za + Kazimierza Pulit 2/30

Piątek 29 maja godz. 18.00
1. Za + Bronisława Włoszek i + Stefanię Lekacz
2. Za + Albina Piekarczyka 29/30
3. Za + Artura Krzanak od zmiany II JRG Oświęcim

extra: Za + Barbarę Sroka 26/30
extra: Za + Stanisława Wirkus 29/30
extra: Za + Kazimierza Pulit 3/30

Sobota 30 maja godz. 18.00
1. Za + Anielę i Wincentego Paszek
2. Za + Albina Piekarczyka 30/30
3. Za + Stanisława Jarosz
4. Za + Kazimierza Pulit 4/30

extra: Za + Barbarę Sroka
extra: Za + Stanisława Wirkus

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, 17 maja 2020

godz. 8.00
1. Za + Stanisława, Stefanię Dolina i syna Władysława

godz. 11.00
1. W intencji Parafian

godz. 17.00
1. Za + Józefa i Zofię Buckich
***
Extra: Za + Albina Piekarczyka 17/30
Extra: Za + Barbarę Srokę 14/30

Poniedziałek, 18 maja
godz. 8:00
Za + Artura Krzanak

godz. 18.00
1. Za + brata Michała
2. Za + Albina Piekarczyka 18/30
3. O dar zdrowia duszy i ciała dla Filipa oraz Bożą opiekę dla jego rodziców i braci
***
Extra: Za + Barbarę Sroka 15/30
Extra: Za + Stanisława Wirkus 18/30

Wtorek, 19 maja godz. 18.00
1. Za + Stefanię Wójcik 38/38
2. Za + Albina Piekarczyka 19/30
3. Za + Ryszarda i Różę, syna Gerharda i zięcia Józefa ++ z rodzin Chrobok i Kuźnik
4. Za + Artura Krzanak (od Rośków)
***
Extra: Za + Barbarę Sroka 16/30
Extra: Za + Stanisława Wirkus 19/30

Środa, 20 maja godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 5/38
2. Za + Albina Piekarczyka 20/30
3. Za + Artura Krzanak (od Adama)
***
Extra: Za + Barbarę Sroka 17/30
Extra: Za + Stanisława Wirkus 20/30

Czwartek, 21 maja godz. 18.00
1. Za + Piotra Zająca 6/38
2. Za + Albina Piekarczyka 21/30
3. Za + Artura Krzanak (od rodziny Drabczyk)
***
Extra: Za + Barbarę Sroka 18/30
Extra: Za + Stanisława Wirkus 21/30

Piątek, 22 maja godz. 18.00
1. Za ++ rodziców Jana i Rozalię Podolskich
2. Za + Albina Piekarczyka 22/30
3. Za + Artura Krzanak (od koła emerytów w Oświęcimiu)
***
Extra: Za + Barbarę Sroka 19/30
Extra: Za + Stanisława Wirkus 22/30

Sobota, 23 maja godz. 18.00
1. Za + Karola Matyja w 10. rocz. śmierci
2. Za + Albina Piekarczyka 23/30
3. W intencji Bogu wiadomej
4. Za + Artura Krzanak (od Zarządu Powiatowego OSP w Oświęcimiu)
***
Extra: Za + Barbarę Sroka 20/30
Extra: Za + Stanisława Wirkus 23/30

V NIEDZIELA WIELKANOCNA, 10 maja 2020 

godz. 8.00

1. Za ++ Jana i Genowefę Krzemień

godz. 11.00

1. Za + Albina Piekarczyka 10/30

godz. 17.00

1. Msza dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne dary w 60. rocznicę sakramentu małżeństwa
* * *
Extra: Za + Barbarę Sroka 7/30
Extra: Za + Stanisława Wirkus 10/30
Extra: Za + Jana Brózda 29/30

PONIEDZIAŁEK, 11 maja 2020

godz. 18.00

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Leona z okazji 1. rocznicy urodzin
2. Za + Piotra Zająca 4/38
3. Za + Albina Piekarczyka 11/30
* * *
Extra: Za + Stanisława Wirkus 11/30
Extra: Za + Barbarę Sroka 8/30
Extra: Za + Jana Brózda 30/30

WTOREK, 12 maja 2020

godz. 18.00

1. O Boże błog., potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla o. Arkadiusza Bąk
2. Za + Stefanię Wójcik 37/37
3. Za + Albina Piekarczyka 12/30
4. Za + Artura Krzanak od zmiany III. Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oświęcimiu
* * *
Extra: Za + Stanisława Wirkus 12/30
Extra: Za + Barbarę Sroka 9/30

ŚRODA, 13 maja 2020      

godz. 18.00

1. Za ++ Józefę i Józefa Bielenin
2. Za + Albina Piekarczyka 13/30
3. Za + Augustyna Kapica oraz ++ z rodziny Kapica, Woźniak, Kaban, Bednorz i Malcher
4. Za + Artura Krzanak
* * *
Extra: Za + Stanisława Wirkus 13/30
Extra: Za + Barbarę Sroka 10/30

CZWARTEK, 14 maja 2020

godz. 18.00

1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. Za + Albina Piekarczyka 14/30
3. Za ++ Stanisława i Franciszkę Wójcików w 28 rocz. śmierci
4. Za + Artura Krzanak
* * *
Extra: Za + Stanisława Wirkus 14/30
Extra: Za + Barbarę Sroka 11/30

PIĄTEK,  15 maja 2020

godz. 18.00

1. Za ++ Zofię i Stanisława Smętek
2. Za + Artura Krzanak
3. Za + Albina Piekarczyka 15/30
* * *
Extra: Za + Stanisława Wirkus 15/30
Extra: Za + Letycję z mężem Janem
Extra: Za + Barbarę Sroka 12/30

SOBOTA, 16 maja 2020

godz. 18.00

1. Za ++ Wiktorię, Konstantego i Stefana z rodzicami
2. Za + Elżbietę Chuchro – w siódmy miesiąc po śmierci
3. Za + Albina Piekarczyka 16/30
* * *
Extra: Za + Stanisława Wirkus 16/30
Extra: Za + Barbarę Sroka 13/30

==============================================

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, 3 maja 2020 

godz. 8.00

1. Dziękczynna, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny z okazji 51. rocz. urodzin, dla męża Piotra i synów Konrada i Dawida

godz. 11.00

1. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za ++ Marię, Stanisława, Zofię i Jana Włoszek
* * *
Extra: Za + Albina Piekarczyka 3/30
Extra: Za + Stanisława Wirkus 3/30
Extra: Za + Jana Brózda 22/30

PONIEDZIAŁEK, 4 maja 2020

godz. 18.00

1. Za + mamę Leokadię Bućko
2. Za + Albina Piekarczyka 4/30
* * *
Extra: Za + Stanisława Wirkus 4/30
Extra: Za + Barbarę Sroka 1/30
Extra: Za + Jana Brózda 23/30

WTOREK, 5 maja 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 36/37
2. Za + Albina Piekarczyka 5/30
3. Za ++ Michała Podbiał w rocz. śmierci i jego rodziców
* * *
Extra: Za + Stanisława Wirkus 5/30
Extra: Za + Barbarę Sroka 2/30
Extra: Za + Jana Brózda 24/30

ŚRODA, 6 maja 2020      

godz. 18.00

1. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ
2. Za + Albina Piekarczyka 6/30
3. Za + Krzysztofa Łyskawę
* * *
Extra: Za + Stanisława Wirkus 6/30
Extra: Za + Barbarę Sroka 3/30
Extra: Za + Jana Brózda 25/30

CZWARTEK, 7 maja 2020

godz. 18.00

1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Albina Piekarczyka 7/30
3. Za + Stanisława Jarosz
* * *
Extra: Za + Jana Brózda 26/30
Extra: Za + Stanisława Wirkus 7/30
Extra: Za + Barbarę Sroka 4/30

PIĄTEK,  8 maja 2020

godz. 18.00

1. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy
2. Za ++ Adama Słyś i jego rodziców
3. Za + Albina Piekarczyka 8/30
* * *
Extra: Za + Stanisława Wirkus 8/30
Extra: Za + Jana Brózda 27/30
Extra: Za + Barbarę Sroka 5/30

SOBOTA, 9 maja 2020

godz. 18.00

1. O szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny i potrzebne łaski dla Mateusza
2. Za + o. Luigi Faccenda
3. Za + Albina Piekarczyka 9/30
* * *
Extra: Za + Stanisława Wirkus 9/30
Extra: Za + Jana Brózda 28/30
Extra: Za + Barbarę Sroka 6/30

==============================================

III NIEDZIELA WIELKANOCNA, 26 kwietnia 2020 

godz. 8.00

1. Za + Mieczysława Dolinę

godz. 11.00

1. Za ++ polecanych w wypominkach

godz. 17.00

1. Za ++ Annę i Karola Wójcik
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 26/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 26/30
Extra: Za + Jana Brózda 15/30

PONIEDZIAŁEK, 27 kwietnia 2020

godz. 18.00

1. W int. Wojciecha – z okazji imienin
2. Za + ojca Michała Bućko
3. Za + Stanisława Jarosz
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 27/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 27/30
Extra: Za + Jana Brózda 16/30

WTOREK, 28 kwietnia 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 34/37
2. Za + Piotra Zająca 2/38
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 28/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 28/30
Extra: Za + Jana Brózda 17/30
Extra: Za + ks. Józefa 24/32

ŚRODA, 29 kwietnia 2020      

godz. 18.00

1. O nawrócenie dla Justyny
2. Za + Stefanię Wójcik – od dyrektora i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Harmężach
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 29/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 29/30
Extra: Za + Jana Brózda 18/30
Extra: Za + ks. Józefa 25/32

CZWARTEK, 30 kwietnia 2020

godz. 18.00

1. Za + Augustyna Mandla 30/30
2. Za + Zofię Wierońską 30/30
3. Za dusze w czyśćcu cierpiące
* * *
Extra: Za + Jana Brózda 19/30
Extra: Za + ks. Józefa 26/32
Extra: Za + ks. Józefa 27/32

PIĄTEK,  1 maja 2020

godz. 18.00

1. Za + Piotra Zająca 3/38
2. Za + Albina Piekarczyka 1/30
* * *
Extra: Za + Stanisława Wirkus 1/30
Extra: Za + Jana Brózda 20/30
Extra: Za + ks. Józefa 28/32

SOBOTA, 2 maja 2020
Uroczystość NMP Królowej Polski     

godz. 8.00

1. Za + Albina Piekarczyka 2/30

godz. 11.00

1. W int. Strażaków OSP Harmęże i ich rodzin

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 35/37
2. Za + Irenę Staszak i jej najbliższych
* * *
Extra: Za + Stanisława Wirkus 2/30
Extra: Za + Jana Brózda 21/30

==============================================

II NIEDZIELA WIELKANOCNA, 19 kwietnia 2020 

godz. 8.00

1. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz o dalsze potrzebne łaski dla o. Stanisława Rochowiaka

godz. 11.00

1. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za ++ rodziców Antoniego i Elżbietę
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 19/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 19/30
Extra: Za + Jana Brózda 8/30

PONIEDZIAŁEK, 20 kwietnia 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 31/37
2. Za ++ Władysławę i Konstantego Zielińskich
3. O rozeznanie powołania dla Danuty
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 20/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 20/30
Extra: Za + Jana Brózda 9/30

WTOREK, 21 kwietnia 2020

godz. 18.00

1. O uwolnienie od nałogu dla Anity
2. Za ++ Filomenę i Gerardo
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 21/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 21/30
Extra: Za + Jana Brózda 10/30
Extra: Za + ks. Józefa 19/32

ŚRODA, 22 kwietnia 2020      

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 32/37
2. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Maksymiliana w 18 rocz. urodzin
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 22/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 22/30
Extra: Za + Jana Brózda 11/30
Extra: Za + ks. Józefa 20/32

CZWARTEK, 23 kwietnia 2020

godz. 18.00

1. Za + Augustyna Mandla 23/30
2. Za + Zofię Wierońską 23/30
3. Za + Piotra Zająca 1/38
* * *
Extra: Za + Jana Brózda 12/30
Extra: Za + ks. Józefa 21/32
Extra: Za + ks. Józefa 22/32

PIĄTEK,  24 kwietnia 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 33/37
2. Za ++ Filomenę i Gerardo
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 24/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 24/30
Extra: Za + Jana Brózda 13/30
Extra: Za + ks. Józefa 23/32

SOBOTA, 25 kwietnia 2020

godz. 14.15

1. Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej, dla Zofii i Władysława w 50 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa

godz. 18.00

1. W intencji Parafian
2. Za ++ członków Rycerstwa Niepokalanej ze Starej Wsi
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 25/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 25/30
Extra: Za + Jana Brózda 14/30

==============================================

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 12 kwietnia 2020 

godz. 8.00

1. Za ++ Marię i Franciszka Piwczyk oraz ich córki

godz. 11.00

1. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za + Leona Biegańskiego
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 12/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 12/30
Extra: Za + Jana Brózda 1/30

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 13 kwietnia 2020

godz. 8.00

1. Za ++ Bronisławę i Michała

godz. 11.00

1. Za + Ryszarda Zawadzkiego

godz. 17.00

1. Za + Dorotę Fornal
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 13/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 13/30
Extra: Za + Jana Brózda 2/30

WTOREK, 14 kwietnia 2020

godz. 18.00

1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. Za ++ Anielę, Józefa i syna Józefa
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 14/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 14/30
Extra: Za + Jana Brózda 3/30
Extra: Za + ks. Józefa 16/32

ŚRODA, 15 kwietnia 2020      

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 29/37
2. Za + Zofię Wierońską 15/30
* * *
Extra: Za + Augustyna Mandla 15/30
Extra: Za + Jana Brózda 4/30
Extra: Za + Zofię Wach 10/10
Extra: Za + ks. Józefa 17/32

CZWARTEK, 16 kwietnia 2020

godz. 18.00

1. Int. dziękczynna z prośbą o Boże błogosław. dla rodziny i współpracowników
2. Za + Elżbietę Chuchro – w szósty miesiąc po śmierci
3. Za + Augustyna Mandla 16/30
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 16/30
Extra: Za + Jana Brózda 5/30
Extra: Za + ks. Józefa 18/32

PIĄTEK,  17 kwietnia 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 30/37
2. Za + Stanisława Jarosz
3. W intencji Panu Bogu wiadomej
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 17/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 17/30
Extra: Za + Jana Brózda 6/30

SOBOTA, 18 kwietnia 2020

godz. 18.00

1. Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej oraz potrzebne dary dla Ewy i Marka w 15. rocz. ślubu oraz dla ich dzieci
2. O łaskę powrotu do zdrowia oraz potrzebne dary dla Klemensa
3. Za + Mieczysława Madej
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 18/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 18/30
Extra: Za + Jana Brózda 7/30

==============================================

NIEDZIELA PALMOWA, 5 kwietnia 2020 

godz. 8.00

1. Za + Józefa Rochowiaka i jego rodziców

godz. 11.00

1. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Wioletty, Artura, Klaudii i Arlety z okazji urodzin
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 6/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 6/30
Extra: Za + ks. Józefa 13/32

PONIEDZIAŁEK, 6 kwietnia 2020

godz. 18.00

1. O szczęśliwe rozwiązanie dla synowej Oli
2. Za + Bronisława Bliźnik
3. Za + Zofię Wierońską 7/30
* * *
Extra: Za + Augustyna Mandla 7/30
Extra: Za + ks. Józefa 14/32
Extra: Za + Zofię Wach 7/10

WTOREK, 7 kwietnia 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 28/37
2. Za ++ Urszulę Liber oraz Elfrydę i Józefa Klosów
3. Za + Stanisława Jarosz
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 8/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 8/30
Extra: Za + Zofię Wach 8/10

ŚRODA, 8 kwietnia 2020      

godz. 18.00

1. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy
2. Za + o. Luigi Faccenda
3. Za + Zofię Wierońską 9/30
* * *
Extra: Za + Augustyna Mandla 9/30
Extra: Za + Zofię Wach 9/10
Extra: Za + ks. Józefa 15/32

WIELKI CZWARTEK, 9 kwietnia 2020

godz. 18.00 – Msza Wieczerzy Pańskiej

Extra: Za + Zofię Wierońską 10/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 10/30

WIELKI PIĄTEK, 10 kwietnia 2020

godz. 18.00 – Liturgia Męki Pańskiej

.

WIELKA SOBOTA, 11 kwietnia 2020

godz. 21.00 – Msza Wigilii Paschalnej

1. W intencji Dobrodziejów i Przyjaciół klasztoru
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 11/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 11/30

==============================================

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 29 marca 2020 

godz. 8.00

1. Za ++ Stanisława i Anielę Świadek i ich rodziców

godz. 11.00

1. Za ++ polecanych w wypominkach

godz. 17.00

1. Za + Stanisława Lekacz 29/30
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 29/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 29/30
Extra: Za + ks. Józefa 10/32

PONIEDZIAŁEK, 30 marca 2020

godz. 18.00

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Doroty Król i rodziny oraz za + Dariusza
2. Intencja dziękczynna Nicholas za znalezienie pracy i za jej kontynuację
3. Za + Stanisława Lekacz 30/30
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 30/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 30/30
Extra: Za + Zofię Wach 2/10

WTOREK, 31 marca 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 26/37
2. Za ++ Stefanię i Władysława Niemiec
3. Za + Giuseppinę Valente
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 1/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 1/30
Extra: Za + Zofię Wach 3/10

ŚRODA, 1 kwietnia 2020      

godz. 18.00

1. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ
2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Doroty Król i rodziny oraz za + Dariusza
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 2/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 2/30
Extra: Za + Zofię Wach 4/10

CZWARTEK, 2 kwietnia 2020

godz. 18.00

1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Arkadiusza Żebrowskiego z okazji 30. urodzin
3. Za + Augustyna Mandla 3/30
4. Za + Pasquale La Ragione
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 3/30
Extra: Za + Zofię Wach 5/10

PIĄTEK,  3 kwietnia 2020

godz. 18.00

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Doroty Król i rodziny oraz za + Dariusza
2. Za + Zofię Wierońską 4/30
3. Za + Ryszarda Madeja
* * *
Extra: Za + Augustyna Mandla 4/30
Extra: Za + Zofię Wach 6/10
Extra: Za + ks. Józefa 11/32

SOBOTA, 4 kwietnia 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 27/37
2. Za + Edwarda Stefaniak z rodzicami
3. Za + Józefa Gałgana
* * *
Extra: Za + Zofię Wierońską 5/30
Extra: Za + Augustyna Mandla 5/30
Extra: Za + ks. Józefa 12/32

==============================================

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 22 marca 2020 

godz. 8.00

1. Za + Józefa Klekot

godz. 11.00

1. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za + Stanisława Lekacz 22/30
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 22/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 22/30

PONIEDZIAŁEK, 23 marca 2020

godz. 18.00

1. O łaskę głębokiej wiary, dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Marii
2. Za + Stanisława Lekacz 23/30
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 23/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 23/30
Extra: Za + Zofię Wach 17/20

WTOREK, 24 marca 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 23/37
2. Za + Stanisława Lekacz 24/30
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 24/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 24/30
Extra: Za + Zofię Wach 18/20

ŚRODA, 25 marca 2020      

godz. 18.00

1. Intencja dziękczynna za 70 lat życia, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii
2. Za + Stanisława Lekacz 25/30
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 25/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 25/30
Extra: Za + Zofię Wach 19/20

CZWARTEK, 26 marca 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 24/37
2. Za + Stanisława Lekacz 26/30
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 26/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 26/30
Extra: Za + Zofię Wach 20/20

PIĄTEK,  27 marca 2020

godz. 18.00

1. W intencji wysiedlonych z Harmęż
2. Za + Stanisława Lekacz 27/30
3. Za + Stefanię Wójcik 25/37
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 27/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 27/30
Extra: Za + Zofię Wach 1/10

SOBOTA, 28 marca 2020

godz. 18.00

1. W intencji Parafian
2. Za ++ Mariana Grzybek i Stanisława Niedziela
3. Za + Kazimierza Chowaniec 28/30
4. Za + Stanisława Lekacz 28/30
* * *
Extra: Za + Barbarę Pocielej 28/30
Extra: Za ++ Jana z żoną Letycją

==============================================

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 15 marca 2020 

godz. 8.00

1. Za ++ Mariannę i Józefa Piwczyk

godz. 11.00

1. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za + Krzysztofa Wójcik
* * *
Extra: Za + Stanisława Lekacz 15/30
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 15/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 15/30

PONIEDZIAŁEK, 16 marca 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 20/37
2. Za + Stanisława Lekacz 16/30
3. Za + Elżbietę Chuchro – w piąty miesiąc po śmierci
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 16/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 16/30

WTOREK, 17 marca 2020

godz. 18.00

1. Za + Macieja Skalny
2. Za + Stanisława Lekacz 17/30
3. Za ++ Ryszarda i Stefana Czernik oraz ++ z rodziny Czernik, Goc, Dłociok i dusze w czyśćcu cierpiące
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 17/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 17/30

ŚRODA, 18 marca 2020      

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 21/37
2. Za + Stanisława Lekacz 18/30
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 18/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 18/30
Extra: Za + Karola Haładyna

CZWARTEK, 19 marca 2020

godz. 18.00

1. Za + Mieczysława Wawro w 11. rocz. śmierci
2. Za + Stanisława Lekacz 19/30
3. O błogosławieństwo Boże i rozwiązanie sprawy Bogu wiadomej dla mamy Teresy
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 19/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 19/30

PIĄTEK,  20 marca 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 22/37
2. Za + Stanisława Lekacz 20/30
3. Za ++ Władysławę i Mariana Majcherczyk
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 20/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 20/30

SOBOTA, 21 marca 2020

godz. 18.00

1. Za ++ Władysława i jego rodziców
2. Za + Stanisława Lekacz 21/30
3. Za + Kazimierza Chowaniec 21/30
* * *
Extra: Za + Barbarę Pocielej 21/30

==============================================

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU,  8 marca 2020 

godz. 8.00

1. Za + Stanisława Lekacz 8/30

godz. 11.00

1. W intencji o. Floriana z okazji 60. rocznicy święceń kapłańskich
2. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za ++ misjonarki i wolontariuszy
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 8/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 8/30

PONIEDZIAŁEK, 9 marca 2020

godz. 18.00

1. Za + o. Luigi Faccenda
2. Za + Stanisława Lekacz 9/30
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 9/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 9/30
Extra: Za + Zofię Wach 11/20

WTOREK, 10 marca 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 18/37
2. Za + Stanisława Lekacz 10/30
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 10/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 10/30
Extra: Za + Zofię Wach 12/20

ŚRODA, 11 marca 2020      

godz. 18.00

1. Za ++ Konstantego i Czesława Zielińskich
2. Za + Stanisława Lekacz 11/30
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 11/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 11/30
Extra: Za + Zofię Wach 13/20

CZWARTEK, 12 marca 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 19/37
2. Za + Stanisława Lekacz 12/30
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 12/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 12/30
Extra: Za + Zofię Wach 14/20

PIĄTEK,  13 marca 2020

godz. 18.00

1. O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla o. Floriana w 60. rocznicę święceń kapłańskich – int. od Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Stanisława Lekacz 13/30
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 13/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 13/30
Extra: Za + Zofię Wach 15/20

SOBOTA, 14 marca 2020

godz. 18.00

1. W intencji Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej
2. Za + Stanisława Lekacz 14/30
3. Za + Kazimierza Chowaniec 14/30
* * *
Extra: Za + Zofię Wach 16/20
Extra: Za + Barbarę Pocielej 14/30

==============================================

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU,  1 marca 2020 

godz. 8.00

1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Radosława w dniu imienin
2. O zdrowie dla Anity i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny – przez wstawiennictwo św. Judy Tadeusza

godz. 11.00

1. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za + Stanisława Lekacz 1/30
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 1/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 1/30

PONIEDZIAŁEK, 2 marca 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 16/37
2. Za + Stanisława Lekacz 2/30
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 2/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 2/30
Extra: Za + Helenę Haładyna

WTOREK, 3 marca 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 17/37
2. Za + Stanisława Lekacz 3/30
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 3/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 3/30
Extra: Za + Zofię Wach 9/20

ŚRODA, 4 marca 2020      

godz. 18.00

1. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ
2. Za + Stanisława Lekacz 4/30
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 4/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 4/30

CZWARTEK, 5 marca 2020

godz. 18.00

1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Stanisława Lekacz 5/30
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 5/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 5/30

PIĄTEK,  6 marca 2020

godz. 18.00

1. O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Niepokalanej oraz potrzebne łaski dla o. Floriana w 60. rocznicę święceń kapłańskich
2. Za + Stanisława Lekacz 6/30
3. Za + Wiesława Korbel i jego rodziców
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 6/30
Extra: Za + Barbarę Pocielej 6/30

SOBOTA, 7 marca 2020

godz. 18.00

1. Za + Stanisława Lekacz 7/30
2. Za + Kazimierza Chowaniec 7/30
3. Za + Dorotę Zielińską
* * *
Extra: Za + Zofię Wach 10/20
Extra: Za + Barbarę Pocielej 7/30

==============================================

VII NIEDZIELA ZWYKŁA,  23 lutego 2020 

godz. 8.00

1. Za ++ Janinę i Ludwika Kulka

godz. 11.00

1. Za ++ polecanych w wypominkach
2. Int. dziękczynna za 80 lat życia Anny Papla, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
3. O Boże błog. dla Oskara Skiernik w dniu przyjęcia sakramentu chrztu św., dla jego rodziców i chrzestnych

godz. 17.00

1. Za + Andrzeja Wronę 24/30
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 24/30
Extra: Za + Helenę Mirek 24/30

PONIEDZIAŁEK, 24 lutego 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 13/37
2. Za ++ Władysławę i Konstantego Zielińskich
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 25/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 25/30
Extra: Za + Helenę Mirek 25/30
Extra: Za + Zofię Wach 2/20

WTOREK, 25 lutego 2020

godz. 18.00

1. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bernadety z okazji 60. rocznicy urodzin
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 26/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 26/30
Extra: Za + Helenę Mirek 26/30
Extra: Za + Zofię Wach 3/20
Extra: Za + Zofię Wach 4/20

ŚRODA POPIELCOWA, 26 lutego 2020      

godz. 8.00

1. Za + Stefanię Wójcik 14/37

godz. 18.00

1. O cud uzdrowienia za wstawiennictwem św. Charbela dla Karoliny Kowalskiej oraz uporządkowanie wszystkich spraw
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 27/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 27/30
Extra: Za + Helenę Mirek 27/30
Extra: Za + Zofię Wach 5/20

CZWARTEK, 27 lutego 2020

godz. 18.00

1. Int. dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Marii Wróbel w 70 rocz. urodzin
2. Za + brata Józefa
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 28/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 28/30
Extra: Za + Helenę Mirek 28/30
Extra: Za + Zofię Wach 6/20

PIĄTEK,  28 lutego 2020

godz. 18.00

1. O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Niepokalanej i św. Maksymiliana dla członków Rycerstwa Niepokalanej ze Starej Wsi
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 29/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 29/30
Extra: Za + Helenę Mirek 29/30
Extra: Za + Zofię Wach 7/20

SOBOTA, 29 lutego 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 15/37
2. Za + Kazimierza Chowaniec 30/30
* * *
Extra: Za + Barbarę Kapturkiewicz
Extra: Za + Andrzeja Wrona 30/30
Extra: Za + Helenę Mirek 30/30
Extra: Za + Zofię Wach 8/20

==============================================

VI NIEDZIELA ZWYKŁA,  16 lutego 2020 

godz. 8.00

1. Za + Helenę Mirek 17/30

godz. 11.00

1. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za ++ Juliana i jego rodziców
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 17/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 17/30

PONIEDZIAŁEK, 17 lutego 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 10/37
2. Za + Annę Wyroba 3/4
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 18/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 18/30
Extra: Za + Helenę Mirek 18/30
Extra: Za + Agnieszkę Tyborską 4/4

WTOREK, 18 lutego 2020

godz. 18.00

1. O błog. Boże dla Fundacji Ruah oraz dla wszystkich darczyńców i wspierających to dzieło
2. O błog. Boże w rodzinie
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 19/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 19/30
Extra: Za + Helenę Mirek 19/30

ŚRODA, 19 lutego 2020      

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 11/37
2. Za + Annę Wyroba 4/4
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 20/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 20/30
Extra: Za + Helenę Mirek 20/30

CZWARTEK, 20 lutego 2020

godz. 18.00

1. O błog. Boże dla Fundacji Ruah oraz dla wszystkich darczyńców i wspierających to dzieło
* * *
Extra: Za + Anielę Hernas
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 21/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 21/30
Extra: Za + Helenę Mirek 21/30

PIĄTEK,  21 lutego 2020

godz. 18.00

1. Intencja dziękczynna za 80 lat życia z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla Marii Faruga
2. Za + Stefanię Wójcik 12/37
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 22/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 22/30
Extra: Za + Helenę Mirek 22/30

SOBOTA, 22 lutego 2020

godz. 18.00

1. W intencji Parafian
2. Za + Kazimierza Chowaniec 23/30
* * *
Extra: O zdrowie i błog. Boże dla emerytów i rencistów pożarnictwa z Brzeska
Extra: Za + Andrzeja Wrona 23/30
Extra: Za + Helenę Mirek 23/30
Extra: Za + Zofię Wach 1/20

==============================================

V NIEDZIELA ZWYKŁA,  9 lutego 2020 

godz. 8.00

1. Za + Alojzego Lotawiec

godz. 11.00

1. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za + o. Luigi Faccenda
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 10/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 10/30
Extra: Za + Helenę Mirek 10/30

PONIEDZIAŁEK, 10 lutego 2020

godz. 18.00

1. Za + Marię Szymańską
2. Za + Annę Wyroba 1/4
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 11/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 11/30
Extra: Za + Helenę Mirek 11/30
Extra: Za + Jana Rudowicza

WTOREK, 11 lutego 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 8/37
2. Za + Annę Wyroba 2/4
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 12/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 12/30
Extra: Za + Helenę Mirek 12/30

ŚRODA, 12 lutego 2020      

godz. 18.00

1. O zdrowie i Boże błog. dla członków koła SITP przy KPPSP Wadowice oraz strażaków i emerytów JRG Andrychów i Wadowiece
2. O zdrowie i Boże błog. dla członków koła SITP przy KPPSP Wadowice oraz strażaków i emerytów JRG Andrychów i Wadowiece
3. O zdrowie i Boże błog. dla członków koła SITP przy KPPSP Wadowice oraz strażaków i emerytów JRG Andrychów i Wadowiece
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 13/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 13/30
Extra: Za + Helenę Mirek 13/30

CZWARTEK, 13 lutego 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 9/37
* * *
Extra: O zdrowie i Boże błog. dla członków SITP Wadowice, strażaków i emerytów JRG Andrychów i Wadowiece
Extra: Za + Agnieszkę Tyborską 1/4
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 14/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 14/30
Extra: Za + Helenę Mirek 14/30

PIĄTEK,  14 lutego 2020

godz. 18.00

1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. Za + Annę Wyroba
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 15/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 15/30
Extra: Za + Helenę Mirek 15/30
Extra: Za + Agnieszkę Tyborską 2/4

SOBOTA, 15 lutego 2020

godz. 18.00

1. Za + Elżbietę Chuchro
2. Za + Kazimierza Chowaniec 16/30
* * *
Extra: Za + Andrzeja Wrona 16/30
Extra: Za + Helenę Mirek 16/30
Extra: Za + Agnieszkę Tyborską 3/4

==============================================

IV NIEDZIELA ZWYKŁA,  2 lutego 2020 

godz. 8.00

1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla rodziny

godz. 11.00

1. W intencji nowoochrzczonych dzieci i ich rodziców

godz. 17.00

1. Za + Annę Wyroba
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 3/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 3/30
Extra: Za + Helenę Mirek 3/30

PONIEDZIAŁEK, 3 lutego 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 5/37
2. Za ++ Józefę i Józefa Bielenin
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 4/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 4/30
Extra: Za + Helenę Mirek 4/30
Extra: O Boże błog. i potrzebne łaski dla Maćka Galicy w 30 rocz. urodzin

WTOREK, 4 lutego 2020

godz. 18.00

1. O łaskę nawrócenia i wyzwolenie z kajdan złego ducha dla Lorenzo
2. Za + Stefanię Wójcik 6/37
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 5/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 5/30
Extra: Za + Helenę Mirek 5/30
Extra: O zdrowie, błog. Boże i bezpieczną służbę dla strażaków JRG 7 oraz ich rodzin

ŚRODA, 5 lutego 2020      

godz. 18.00

1. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ
2. O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej Niepokalanej w rodzinie
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 6/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 6/30
Extra: Za + Helenę Mirek 6/30
Extra: O zdrowie, błog. Boże i bezpieczeństwo w służbie dla strażaków JRG 5 oraz ich rodzin

CZWARTEK, 6 lutego 2020

godz. 18.00

1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Rozalię Waliczek
* * *
Extra: W intencji Parafian
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 7/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 7/30
Extra: Za + Helenę Mirek 7/30

PIĄTEK,  7 lutego 2020

godz. 18.00

1. Za + Grażynę Wojtala
2. Za + Stefanię Wójcik 7/37
* * *
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 8/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 8/30
Extra: Za + Helenę Mirek 8/30

SOBOTA, 8 lutego 2020

godz. 18.00

1. Za ++ misjonarki i wolontariuszy
2. Za + Kazimierza Chowaniec 9/30
* * *
Extra: Za + Andrzeja Wrona 9/30
Extra: Za + Helenę Mirek 9/30
Extra: O Boże błog. i zdrowie dla rodziny Gałeckich

==============================================

III NIEDZIELA ZWYKŁA,  26 stycznia 2020 

godz. 8.00

1. Za + Zofię Pułczyńską 25/30

godz. 11.00

1. Za ++ polecanych w wypominkach

godz. 17.00

1. Za + Stefanię Wójcik 2/37
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 26/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 26/30
Extra: O zdrowie, błog. Boże i dary Ducha Świętego dla Macieja Galicy w 30 rocz. urodzin – od rodziców

PONIEDZIAŁEK, 27 stycznia 2020

godz. 18.00

1. O życie wieczne dla ofiar obozu Auschwitz w 75 rocznicę wyzwolenia
2. Za + ks. Jana Urbańczyka 27/30
3. W intencjach Małgorzaty Sikora 15/15
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 27/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 26/30

WTOREK, 28 stycznia 2020

godz. 18.00

1. O potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i dar zdrowia dla Krzysztofa
2. Za + Annę Wyroba
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 28/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 28/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 27/30

ŚRODA, 29 stycznia 2020      

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 3/37
2. Za + Adama Poszwa w 6 rocz. śmierci
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 29/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 29/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 28/30

CZWARTEK, 30 stycznia 2020

godz. 18.00

1. Za + Stefanię Wójcik 4/37
2. Za + Annę Wyroba
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 30/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 30/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 29/30

PIĄTEK,  31 stycznia 2020

godz. 18.00

1. Za + Gerardo w 1. rocz. śmierci
* * *
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 30/30
Extra: Za + Kazimierza Chowaniec 1/30
Extra: Za + Andrzeja Wrona 1/30
Extra: Za + Helenę Mirek 1/30

SOBOTA, 01 lutego 2020

godz. 18.00

1. Za + Elżbietę Chuchro 13/13
2. Za + Kazimierza Chowaniec 2/30
* * *
Extra: Za + Andrzeja Wrona 2/30
Extra: Za + Helenę Mirek 2/30

==============================================

II NIEDZIELA ZWYKŁA,  19 stycznia 2020 

godz. 8.00

1. Za ++ Kazimierza i Agnieszkę Wojtala

godz. 11.00

1. W intencji Parafian
2. O szczęśliwe rozwiązanie dla Liliany

godz. 17.00

1. Za + Zofię Pułczyńską 18/30
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 19/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 19/30

PONIEDZIAŁEK, 20 stycznia 2020

godz. 18.00

1. W intencjach Małgorzaty Sikora 10/15
2. Za + ks. Jana Urbańczyka 20/30
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 20/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 19/30
Extra: Za + Zofię Wach – od KP PSP w Nowym Targu
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych KM PSP i strażaków JRG 1 w Nowym Sączu

WTOREK, 21 stycznia 2020

godz. 18.00

1. W intencjach Małgorzaty Sikora 11/15
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 21/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 21/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 20/30
Extra: Za + Zofię Wach – od KP PSP w Nowym Targu
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych KM PSP i strażaków JRG 1 w Nowym Sączu

ŚRODA, 22 stycznia 2020      

godz. 18.00

1. Za + Elżbietę Chuchro 12/13
2. W intencjach Małgorzaty Sikora 12/15
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 22/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 22/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 21/30
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych KM PSP i strażaków JRG 1 w Nowym Sączu

CZWARTEK, 23 stycznia 2020

godz. 18.00

1. W intencjach Małgorzaty Sikora 13/15
2. Za + Henryka Skalny
3. Za ++ Zofię i Jana Kurdziel
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 23/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 23/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 22/30

PIĄTEK,  24 stycznia 2020

godz. 18.00

1. W intencjach Małgorzaty Sikora 14/15
2. Za + Stefanię Wójcik 1/37
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 24/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 24/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 23/30

SOBOTA, 25 stycznia 2020

godz. 18.00

1. W intencji Parafian
2. Za ++ Stanisława Machura, rodziców Marię i Edwarda, siostrę Elżbietę, męża Henryka, bratową Stefanię i Katarzynę Lisiecką
3. Za + Władysława Bielenin w 12 rocz. śmierci
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 25/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 25/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 24/30

==============================================

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO,  12 stycznia 2020 

godz. 8.00

1. Za ++ Franciszka i Ludwikę Zielińskich

godz. 11.00

1. W intencji Parafian
2. O Boże błog. dla Wojciecha Piskorz w dniu przyjęcia sakramentu chrztu św., dla jego rodziców i chrzestnych

godz. 17.00

1. Za + Zofię Pułczyńską 11/30
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 12/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 12/30

PONIEDZIAŁEK, 13 stycznia 2020

godz. 18.00

1. W intencjach Małgorzaty Sikora 5/15
2. Za + ks. Jana Urbańczyka 13/30
3. Za + Eugenię Kuszek
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 13/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 12/30
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla strażaków i pracowników cywilnych Komendy Nowy Targ

WTOREK, 14 stycznia 2020

godz. 18.00

1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. W intencjach Małgorzaty Sikora 6/15
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 14/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 14/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 13/30
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla strażaków i pracowników KP PSP Nowy Targ

ŚRODA, 15 stycznia 2020      

godz. 18.00

1. Za + Zofię i Stanisława Smętek
2. W intencjach Małgorzaty Sikora 7/15
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 15/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 15/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 14/30
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych KP PSP Limanowa

CZWARTEK, 16 stycznia 2020

godz. 18.00

1. Za + Elżbietę Chuchro 11/13
2. W intencjach Małgorzaty Sikora 8/15
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 16/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 16/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 15/30
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych KP PSP Limanowa

PIĄTEK,  17 stycznia 2020

godz. 18.00

1. Za ++ Filomenę i Gerardo
2. W intencjach Małgorzaty Sikora 9/15
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 17/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 17/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 16/30
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych KM PSP w Nowym Sączu i strażaków JRG 1 w Nowym Sączu

SOBOTA, 18 stycznia 2020

godz. 18.00

1. Za ++ Marię i Juliusza Lekacz i ++ rodziców
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 18/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 18/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 17/30
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych KM PSP w Nowym Sączu i strażaków JRG 1 w Nowym Sączu

==============================================

2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM,  5 stycznia 2020

godz. 8.00

1. Za + Ernesta Korbel

godz. 11.00

1. W intencji Parafian
2. Intencja dziękczynna, z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Marceliny w 10 rocz. urodzin

godz. 17.00

1. Za ++ Adama, jego rodziców i dziadków
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 5/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 5/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 4/30

PONIEDZIAŁEK, 6 stycznia 2020
Uroczystość Objawienia Pańskiego     

godz. 8.00

1. Za ++ Kazimierza Budka i jego rodziców Irenę i Stanisława
2. Za + ks. Jana Urbańczyka 6/30

godz. 11.00

1. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za + Stanisława Smętek
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 6/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 5/30

WTOREK, 7 stycznia 2020

godz. 18.00

1. Za + Elżbietę Chuchro 10/13
2. Za + Albina Piekarczyka
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 7/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 7/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 6/30
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla strażaków JRG Krynica

ŚRODA, 8 stycznia 2020

godz. 18.00

1. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy
2. W intencjach Małgorzaty Sikora 1/15
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 8/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 8/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 7/30
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla strażaków JRG Krynica

CZWARTEK, 9 stycznia 2020

godz. 18.00

1. Za + o. Luigiego Faccendę
2. W intencjach Małgorzaty Sikora 2/15
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 9/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 9/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 8/30
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla strażaków JRG Krynica

PIĄTEK,  10 stycznia 2020

godz. 18.00

1. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski w rocz. sakramentu małżeństwa
2. W intencjach Małgorzaty Sikora 3/15
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 10/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 10/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 9/30
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla strażaków JRG 2 w Nowym Sączu

SOBOTA, 11 stycznia 2020

godz. 18.00

1. Za ++ Marię i Bronisława Niemiec
2. W intencjach Małgorzaty Sikora 4/15
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 11/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 11/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 10/30
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla strażaków JRG 2 w Nowym Sączu

==============================================

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY,  29 grudnia 2019 

godz. 8.00

1. Za + Albina Piekarczyka

godz. 11.00

1. Za ++ polecanych w wypominkach

godz. 17.00

1. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o szybki powrót do zdrowia i opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Zofii
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 29/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 29/30

PONIEDZIAŁEK, 30 grudnia 2019

godz. 18.00

1. Za + Elżbietę Chuchro 9/13
2. Za + Albina Piekarczyka
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 30/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 30/30

WTOREK, 31 grudnia 2019

godz. 17.00

1. Za ++ Sylwestra i Annę Baruś
2. Za + Albina Piekarczyka

ŚRODA, 1 stycznia 2020
Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi      

godz. 8.00

1. Za ++ Marię i Stanisława Włoszek

godz. 11.00

1. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za + Wandę Pietkiewicz 1/30
* * *
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 1/30
Extra: Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ

CZWARTEK, 2 stycznia 2020

godz. 18.00

1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Albina Piekarczyka
* * *
Extra: Za + Anielę Galica
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 2/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 2/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 1/30

PIĄTEK,  3 stycznia 2020

godz. 18.00

1. Za + Danutę Wiktorowicz
2. Za + Albina Piekarczyka
* * *
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 3/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 3/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 2/30

SOBOTA, 4 stycznia 2020

godz. 18.00

1. Za + Jacka
2. Za + Albina Piekarczyka
* * *
Extra: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla strażaków JRG Proszowice
Extra: Za + Wandę Pietkiewicz 4/30
Extra: Za + ks. Jana Urbańczyka 4/30
Extra: Za + Zofię Pułczyńską 3/30

==============================================

IV  NIEDZIELA  ADWENTU,  22 grudnia 2019 

godz. 8.00

1. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Zofii, Bogdana, Klaudii, Krystiana i Moniki

godz. 11.00

1. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za + Annę Surdziel
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 22/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 22/30

PONIEDZIAŁEK, 23 grudnia 2019

godz. 18.00

1. Za + Elżbietę Chuchro 8/13
2. Za + Albina Piekarczyk
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 23/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 23/30
Extra: Za + Ignacego
Extra: Za + Ignacego

WTOREK, 24 grudnia 2019

godz. 8.00

1. O Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla o. Piotra w rocznicę ślubów zakonnych
2. O Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla br. Dariusza w rocznicę ślubów zakonnych
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 24/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 24/30
Extra: Za + Ignacego

ŚRODA, 25 grudnia 2019
Uroczystość Narodzenia Pańskiego      

godz. 24.00

1. W intencji Parafian, Dobrodziejów i Przyjaciół klasztoru

godz. 8.00

1. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla męża

godz. 11.00

1. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za ++ Franciszka i syna Kazimierza Kulka
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 25/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 25/30

CZWARTEK, 26 grudnia 2019
Święto św. Szczepana, Pierwszego Męczennika

godz. 8.00

1. Za + Jana Piwczyk

godz. 11.00

1. Za ++ Irenę, Jana i Sławomira Staszaków

godz. 17.00

1.
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 26/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 26/30

PIĄTEK,  27 grudnia 2019

godz. 18.00

1.
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 27/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 27/30

SOBOTA, 28 grudnia 2019

godz. 18.00

1. Za + Helenę Niwińską z Duniczów 28/30
2. Za + Jakuba Frasińskiego 28/30
3. Za + Albina Piekarczyka

==============================================

III  NIEDZIELA  ADWENTU,  15 grudnia 2019 

godz. 8.00

1. Za ++ Marię i Jana Dybuła

godz. 11.00

1. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za + Elżbietę Chuchro 7/13
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 15/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 15/30
Extra: Za + s. Rosłanę 26/30

PONIEDZIAŁEK, 16 grudnia 2019

godz. 18.00

1. O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla liceum i technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Czarnym Dunajcu
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 16/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 16/30
Extra: Za + s. Rosłanę 27/30

WTOREK, 17 grudnia 2019

godz. 18.00

1. O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla całej wspólnoty Szkół Specjalnych w Czerwiennem oraz o rozwiązanie trudnych spraw
2. O łaskę zdrowia dla Józefy
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 17/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 17/30
Extra: Za + s. Rosłanę 28/30

ŚRODA, 18 grudnia 2019      

godz. 18.00

1. Za ++ Gerardo i Filomenę
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 18/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 18/30
Extra: Za + s. Rosłanę 29/30

CZWARTEK, 19 grudnia 2019

godz. 18.00

1. O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla br. Dariusza z okazji imienin – intencja od ministrantów i ich rodziców
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 19/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 19/30
Extra: Za + s. Rosłanę 30/30

PIĄTEK,  20 grudnia 2019

godz. 18.00

1. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Zofii i Bogdana oraz ich dzieci
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 20/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 20/30
Extra: Za + Ignacego

SOBOTA, 21 grudnia 2019

godz. 18.00

1. Za + Helenę Niwińską z Duniczów 21/30
2. Za + Jakuba Frasińskiego 21/30
* * *
Extra: Za + Ignacego

==============================================

II NIEDZIELA  ADWENTU,  8 grudnia 2019
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
Odpust Parafialny

godz. 8.00

1. Za ++ Jana i Julię Stachoń

godz. 11.00

1. W intencji Parafian
2. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy

godz. 17.00

1. Za + s. Rosłanę 19/30
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 8/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 8/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 28/30

PONIEDZIAŁEK, 9 grudnia 2019

godz. 18.00

1. Za + o. Luigi Faccenda
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 9/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 9/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 29/30
Extra: Za + s. Rosłanę 20/30

WTOREK, 10 grudnia 2019

godz. 18.00

1. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Aureli Słowik w 1 rocz. urodzin
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 10/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 10/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 30/30
Extra: Za + s. Rosłanę 21/30

ŚRODA, 11 grudnia 2019      

godz. 18.00

1. Za + Elżbietę Chuchro 6/13
2. W intencji Panu Bogu wiadomej
* * *
Extra: Za + Genowefę Kulig
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 11/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 11/30
Extra: Za + s. Rosłanę 22/30

CZWARTEK, 12 grudnia 2019

godz. 18.00

1. O Boże błog. i opiekę Matki Bożej w rodzinie Karola i Anieli oraz w pewnej intencji
* * *
Extra: Za + Kazimierza Kulig
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 12/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 12/30
Extra: Za + s. Rosłanę 23/30

PIĄTEK,  13 grudnia 2019

godz. 18.00

1. O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla rodziny Dziwisz
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 13/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 13/30
Extra: Za + s. Rosłanę 24/30

SOBOTA, 14 grudnia 2019

godz. 18.00

1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. Za + Helenę Niwińską z Duniczów 14/30
3. Za + Jakuba Frasińskiego 14/30
* * *
Extra: Za + s. Rosłanę 25/30

==============================================

I  NIEDZIELA  ADWENTU,  1 grudnia 2019 

godz. 8.00

1. Za ++ z rodziny Lekacz

godz. 11.00

1. Za + s. Rosłanę 12/30

godz. 17.00

1. Za + Bernarda Norek 28/30
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 1/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 1/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 21/30

PONIEDZIAŁEK, 2 grudnia 2019

godz. 18.00

1. Za + s. Rosłanę 13/30
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 2/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 2/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 22/30
Extra: Za + Bernarda Norek 29/30
Extra: Za + Barbarę Patera

WTOREK, 3 grudnia 2019

godz. 18.00

1. Za + Krzysztofa Wójcik
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 3/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 3/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 23/30
Extra: Za + Bernarda Norek 30/30
Extra: Za + s. Rosłanę 14/30

ŚRODA, 4 grudnia 2019      

godz. 18.00

1. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 4/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 4/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 24/30
Extra: Za + s. Rosłanę 15/30

CZWARTEK, 5 grudnia 2019

godz. 18.00

1. W int. Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + ks. Jana Urbańczyk
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 5/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 5/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 25/30
Extra: Za + s. Rosłanę 16/30

PIĄTEK,  6 grudnia 2019

godz. 18.00

1. O łaskę powrotu do zdrowia i wszelkie potrzebne łaski dla Klemensa
* * *
Extra: Za + Jakuba Frasińskiego 6/30
Extra: Za + Helenę Niwińską z Duniczów 6/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 26/30
Extra: Za + s. Rosłanę 17/30
Extra: Za + Mariana Włosińskiego

SOBOTA, 7 grudnia 2019

godz. 18.00

1. Za + Zofię Czekaj w 4. rocznicę śmierci
2. Za + Helenę Niwińską z Duniczów 7/30
3. Za + Jakuba Frasińskiego 7/30
* * *
Extra: Za + Józefa Rachtan 27/30
Extra: Za + s. Rosłanę 18/30

==============================================

XXXIV  NIEDZIELA  ZWYKŁA,  24 listopada 2019
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

godz. 8.00

1. Za ++ Annę i Karola Wójcik

godz. 11.00

1. Za ++ polecanych w wypominkach

godz. 17.00

1. Za + Bernarda Norek 21/30
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 24/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 14/30
Extra: Za + s. Rosłanę 5/30

PONIEDZIAŁEK, 25 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za + Elżbietę Chuchro 4/13
* * *
Extra: Za + Józefa Rachtan 15/30
Extra: Za + Zofię Lorenc 25/30
Extra: Za + Bernarda Norek 22/30
Extra: Za + s. Rosłanę 6/30

WTOREK, 26 listopada 2019

godz. 18.00

1. O uzdrowienie duchowe i fizyczne dla Marka
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 26/30
Extra: Za + Bernarda Norek 23/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 16/30
Extra: Za + s. Rosłanę 7/30

ŚRODA, 27 listopada 2019      

godz. 18.00

1. Za + Vincenzo de Falco
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 27/30
Extra: Za + Bernarda Norek 24/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 17/30
Extra: Za + s. Rosłanę 8/30

CZWARTEK, 28 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za + Elżbietę Chuchro 5/13
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 28/30
Extra: Za + Bernarda Norek 25/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 18/30
Extra: Za + s. Rosłanę 9/30

PIĄTEK,  29 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za + Barbarę Szweda
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 29/30
Extra: Za + Bernarda Norek 26/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 19/30
Extra: Za + s. Rosłanę 10/30

SOBOTA, 30 listopada 2019

godz. 18.00

1. W intencji Parafian
2. Za + Zofię Lorenc 30/30
* * *
Extra: Za + Bernarda Norek 27/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 20/30
Extra: Za + s. Rosłanę 11/30

==============================================

XXXIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA,  17 listopada 2019 

godz. 8.00

1. Za ++ Mariannę, Józefa i Jana Piwczyk

godz. 11.00

1. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za + Bernarda Norek 14/30
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 17/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 7/30

PONIEDZIAŁEK, 18 listopada 2019

godz. 18.00

1. Intencja dziękczynna w 9 rocz. urodzin, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Tomasza
2. O uzdrowienie dla Zdzisława
* * *
Extra: Za + Józefa Rachtan 8/30
Extra: Za + Zofię Lorenc 18/30
Extra: Za + Bernarda Norek 15/30

WTOREK, 19 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za + Lindę di Marcello
2. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej i św. Jana Pawła II dla rodziny Joanny i Stanisława Wojtala w rocz. sakramentu małżeństwa
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 19/30
Extra: Za + Bernarda Norek 16/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 9/30

ŚRODA, 20 listopada 2019      

godz. 18.00

1. Za + Elżbietę Chuchro 3/13
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 20/30
Extra: Za + Bernarda Norek 17/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 10/30
Extra: Za + s. Rosłanę 1/30

CZWARTEK, 21 listopada 2019

godz. 18.00

1. O Boże błogosławieństwo dla rodziny Szczurek i Adamczyk
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 21/30
Extra: Za + Bernarda Norek 18/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 11/30
Extra: Za + s. Rosłanę 2/30

PIĄTEK,  22 listopada 2019

godz. 18.00

1. O uzdrowienie dla Zdzisława
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 22/30
Extra: Za + Bernarda Norek 19/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 12/30
Extra: Za + s. Rosłanę 3/30

SOBOTA, 23 listopada 2019

godz. 18.00

1. W intencji Parafian
2. Za + Zofię Lorenc 23/30
* * *
Extra: Za + Bernarda Norek 20/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 13/30
Extra: Za + s. Rosłanę 4/30

==============================================

XXXII  NIEDZIELA  ZWYKŁA,  10 listopada 2019 

godz. 8.00

1. Za + Józefę Bielenin 59/60
2. Za ++ Marię i Czesława Kozłowskich

godz. 11.00

1. W intencji Antoniego w dniu przyjęcia sakramentu chrztu św. i za jego rodziców

godz. 17.00

1. Za + Bernarda Norek 7/30
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 10/30

PONIEDZIAŁEK, 11 listopada 2019

godz. 18.00

1. O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla Liturgicznej Służby Ołtarza
2. O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Koła Gospodyń Wiejskich z Harmęż
* * *
Extra: Za + Józefa Rachtan 1/30
Extra: Za + Zofię Lorenc 11/30
Extra: Za + Bernarda Norek 8/30

WTOREK, 12 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za ++ Anielę i Jana Kamińskich, rodziców i rodzeństwo oraz za ++ Helenę i Karola Urbańczyk, ich rodziców i rodzeństwo
* * *
Extra: W intencji Parafian
Extra: Za + Zofię Lorenc 12/30
Extra: Za + Bernarda Norek 9/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 2/30

ŚRODA, 13 listopada 2019      

godz. 18.00

1. Za + Władysławę Majcherczyk
2. Za + Mariana Majcherczyk
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 13/30
Extra: Za + Bernarda Norek 10/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 3/30

CZWARTEK, 14 listopada 2019

godz. 18.00

1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. Za + Józefę Bielenin 60/60
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 14/30
Extra: Za + Bernarda Norek 11/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 4/30

PIĄTEK,  15 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za ++ Zofię i Edwarda Krawczyk
2. Za + Elżbietę Chuchro 2/13
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 15/30
Extra: Za + Bernarda Norek 12/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 5/30

SOBOTA, 16 listopada 2019

godz. 18.00

1. Int. dziękczynno-błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej Niepokalanej i św. Maksymiliana dla Jana i Małgorzaty Norek oraz ich dzieci z rodzinami
2. Int. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i opiekę Matki Bożej z okazji 75 rocz. urodzin oraz za córkę z rodziną
3. Za + Zofię Lorenc 16/30
* * *
Extra: Za + Bernarda Norek 13/30
Extra: Za + Józefa Rachtan 6/30

==============================================

XXXI  NIEDZIELA  ZWYKŁA,  3 listopada 2019 

godz. 8.00

1. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ

godz. 11.00

1. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ
2. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 3/30

PONIEDZIAŁEK, 4 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 56/60
2. Za ++ Gerardo i Filomenę Matera
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 4/30
Extra: Za + Bernarda Norek 1/30

WTOREK, 5 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za ++ z rodziny Szczurek i Chorąży
2. Za + Elżbietę Chuchro 1/13
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 5/30
Extra: Za + Bernarda Norek 2/30

ŚRODA, 6 listopada 2019      

godz. 18.00

1. Intencja dziękczynna za posługę o. Arkadiusza w Centrum św. Maksymiliana, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej Niepokalanej
2. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 6/30
Extra: Za + Bernarda Norek 3/30
Extra: Za ++ z rodziny Gałeckich

CZWARTEK, 7 listopada 2019

godz. 18.00

1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Józefę Bielenin 57/60
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 7/30
Extra: Za + Bernarda Norek 4/30

PIĄTEK,  8 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy
2. Za + Józefę Bielenin 58/60
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 8/30
Extra: Za + Bernarda Norek 5/30

SOBOTA, 9 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za + o. Luigi Faccenda
2. Za + Zofię Lorenc 9/30
* * *
Extra: Za ++ Ludwika Matusznego i żonę Paulinę
Extra: Za + Bernarda Norek 6/30

==============================================

XXX  NIEDZIELA  ZWYKŁA,  27 października 2019 

godz. 8.00

1. Za ++ Stefanię i Władysława Stawowy

godz. 11.00

1. Za ++ polecanych w wypominkach

godz. 17.00

1. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Oskara w 4 rocz. urodzin oraz dla jego rodziców
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 27/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 27/30
Extra: Za + Teresę Sternal 27/30

PONIEDZIAŁEK, 28 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 53/60
2. O Boże błog. i potrzebne łaski dla Valentiny i Ferruccio oraz dla Camille i Michele
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 28/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 28/30
Extra: Za + Teresę Sternal 28/30

WTOREK, 29 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Magdalenę Szczepańską
2. Za + Zygfryda Maciugę 29/30
* * *
Extra: Za + Martę Wędrejską 29/30
Extra: Za + Teresę Sternal 29/30

ŚRODA, 30 października 2019      

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 54/60
2. O zdrowie dla córki Katarzyny oraz najbliższych
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 30/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 30/30
Extra: Za + Teresę Sternal 30/30

CZWARTEK, 31 października 2019

godz. 18.00

1. Za ++ Lucie, jej kolegów i członków rodziny
2. O zgodę, miłość i wiarę w rodzinie
* * *
Extra: Za ++ Franciszka Wojciuch i żonę Elżbietę

PIĄTEK,  1 listopada 2019
Uroczystość Wszystkich Świętych

godz. 8.00

1. Za ++ Jana, Ludwikę i Franciszka

godz. 11.00

1. Za + Józefę Bielenin 55/60
* * *
Extra: Za + Zofię Lorenc 1/30

SOBOTA, 2 listopada 2019

godz. 18.00

1. Za ++ rodziców i krewnych braci z naszego klasztoru
2. Za ++ Marię, Jana i Włodzimierza oraz ich rodziców
3. Za + Zofię Lorenc 2/30
* * *
Extra: Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ

==============================================

XXIX  NIEDZIELA  ZWYKŁA,  20 października 2019 

godz. 8.00

1. Za ++ Mariannę i Józefa Piwczyk

godz. 11.00

1. W intencji Parafian

godz. 17.00

1. Za ++ Stanisława i Albina Lekacz
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 20/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 20/30
Extra: Za + Teresę Sternal 20/30

PONIEDZIAŁEK, 21 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 50/60
2. Za ++ Bronisławę, Ernesta i Czesława
3. O zdrowie dla Teresy
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 21/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 21/30
Extra: Za + Teresę Sternal 21/30

WTOREK, 22 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 51/60
2. Za + Zygfryda Maciugę 22/30
* * *
Extra: Za + Martę Wędrejską 22/30
Extra: Za + Teresę Sternal 22/30
Extra: Za + Romana Simon

ŚRODA, 23 października 2019      

godz. 18.00

1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Niepokalanej i zdrowie dla Agnieszki i Wojtka z okazji rocznicy ślubu oraz w pewnej intencji.
2. Za + Ermanno Petrini
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 23/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 23/30
Extra: Za + Teresę Sternal 23/30

CZWARTEK, 24 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 52/60
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 24/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 24/30
Extra: Za + Teresę Sternal 24/30
Extra: Za + Romana Simon

PIĄTEK, 25 października 2019

godz. 18.00

1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Maksymiliana oraz potrzebne łaski dla o. Piotra Cuber
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 25/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 25/30
Extra: Za + Teresę Sternal 25/30

SOBOTA, 26 października 2019

godz. 18.00

1. W intencji nowoochrzczonego dziecka Michała Skrzypaszek
2. Za + Karola Czekaj w 2. rocznicę śmierci
3. Za ++ Weronikę i Maksymiliana Janeczko
4. Za + Martę Wędrejską 26/30
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 26/30
Extra: Za + Teresę Sternal 26/30

==============================================

XXVIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA,  13 października 2019 

godz. 8.00

1. Za ++ Marię i Franciszka Korbel i ich dzieci

godz. 11.00

1. Za + Mariana Kołodzieja

godz. 17.00

1. Za + Józefę Bielenin 45/60
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 13/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 13/30
Extra: Za + Teresę Sternal 13/30

PONIEDZIAŁEK, 14 października 2019

godz. 18.00

1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. Za + Józefę Bielenin 46/60
3. Za + Ritę Forti – Misjonarkę Niepokalanej Ojca Kolbego
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 14/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 14/30
Extra: Za + Teresę Sternal 14/30

WTOREK, 15 października 2019

godz. 18.00

1. Za + o. Stanisława Stój
2. Za + Zygfryda Maciugę 15/30
* * *
Extra: W intencji Parafian
Extra: Za + Martę Wędrejską 15/30
Extra: Za + Teresę Sternal 15/30

ŚRODA, 16 października 2019      

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 47/60
2. Intencja dziękczynna za 102 lata istnienia Rycerstwa Niepokalanej, z prośbą o Boże prowadzenie i dalszą opiekę Matki Bożej Niepokalanej i św. Maksymiliana
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 16/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 16/30
Extra: Za + Teresę Sternal 16/30

CZWARTEK, 17 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 48/60
2. Za ++ Helenę i Władysława
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 17/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 17/30
Extra: Za + Teresę Sternal 17/30

PIĄTEK, 18 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 49/60
2. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i dalsze potrzebne łaski dla Danuty i Józefa Przewoźnik oraz dla ich dzieci z rodzinami
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 18/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 18/30
Extra: Za + Teresę Sternal 18/30

SOBOTA, 19 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Emanuela
2. Za ++ Walentego i Łucję Pędrys
3. Za ++ Jana, Franciszkę i Annę Wojtala, córkę, 3 synów, synową, 3 zięciów i 2 wnuków
4. Za + Martę Wędrejską 19/30
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 19/30
Extra: Za + Teresę Sternal 19/30

==============================================

XXVII  NIEDZIELA  ZWYKŁA,  6 października 2019 

godz. 8.00

1. Za ++ Ludwinę Podbiał i Romana Noworyta

godz. 11.00

1. Intencja dziękczynna za szczęśliwe zbiory, z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej i św. Maksymialiana
2. W intencji nowoochrzczonego dziecka

godz. 17.00

1. Za + Zygfryda Maciugę 6/30
* * *
Extra: Za + Martę Wędrejską 6/30
Extra: Za + Teresę Sternal 6/30

PONIEDZIAŁEK, 7 października 2019

godz. 18.00

1. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za + Józefę Bielenin 42/60
3. Za ++ Mateusza i Karolinę Pawełkiewicz
4. Za + Zygfryda Maciugę 7/30
* * *
Extra: Za + Martę Wędrejską 7/30
Extra: Za + Teresę Sternal 7/30

WTOREK, 8 października 2019

godz. 18.00

1. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy
2. Za ++ Piotra Wichłacz i Marię Szymańską
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 8/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 8/30
Extra: Za + Teresę Sternal 8/30

ŚRODA, 9 października 2019      

godz. 18.00

1. Za + o. Luigi Faccenda
2. Za + Józefę Bielenin 43/60
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 9/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 9/30
Extra: Za + Teresę Sternal 9/30

CZWARTEK, 10 października 2019

godz. 18.00

1. Za ++ Kazimierę i Jana Lenert
2. Za + Marię
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 10/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 10/30
Extra: Za + Teresę Sternal 10/30

PIĄTEK, 11 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 44/60
2. Za + o. Stanisława Stój
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 11/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 11/30
Extra: Za + Teresę Sternal 11/30

SOBOTA, 12 października 2019

godz. 18.00

1. Int. dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., dalsze potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Danieli w 80 rocz. urodzin
2. Za + Martę Wędrejską 12/30
3. Za ++ Józefa Herok i żonę Franciszkę, córkę Krystynę i Łucję, syna Jana, wnuka Sebastiana oraz za ++ z rodziny Herok, Hlubek, Fydrych i Kranieczek
* * *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 12/30
Extra: Za + Teresę Sternal 12/30

==============================================

XXVI  NIEDZIELA  ZWYKŁA,  29 września 2019 

godz. 8.00

1. Za + Emilię Świadek

godz. 11.00

1. Intencja dziękczynna za 25 lat posługi Misjonarek w Harmężach
2. Za ++ polecanych w wypominkach

godz. 17.00

1. W int. Parafian
*  *  *
Extra: Za + Helenę Korczyk 29/30
Extra: Za + Józefa Węglarz 30/30

PONIEDZIAŁEK, 30 września 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 38/60
2. Za + Helenę Korczyk 30/30
*  *  *
Extra: Za + Lucynę Smoter 5/40
Extra: Za + Lucynę Smoter 6/40
Extra: Za + Lucynę Smoter 7/40

WTOREK, 1 października 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 39/60
2. Za ++ Jerzego, Annę, Józefa, Aleksandra i Józefa Rafałowskich
*  *  *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 1/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 1/30
Extra: Za + Teresę Sternal 1/30
Extra: Za + Lucynę Smoter 8/40

ŚRODA, 2 października 2019      

godz. 18.00

1. Za ++ Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego oraz zmarłych członków FZŚ
2. Za + Józefę Bielenin 40/60
*  *  *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 2/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 2/30
Extra: Za + Teresę Sternal 2/30
Extra: Za + Lucynę Smoter 9/40

CZWARTEK, 3 października 2019

godz. 18.00

1. W int. Wspólnoty Żywego Różańca
2. Za ++ Franciszka i Ludwikę Zielińskich
3. Za ++ Rocco i Filomenę Matera
*  *  *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 3/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 3/30
Extra: Za + Teresę Sternal 3/30

PIĄTEK, 4 października 2019
UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA św. Franciszka z Asyżu      

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 41/60
2. O umocnienie w powołaniu, błog. Boże i opiekę Niepokalanej i św. Maksymiliana dla o. Piotra
3. Za ++ Piotra, Jadwigę i Gerharda Świątek oraz rodziców i rodzeństwo z obu stron.
*  *  *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 4/30
Extra: Za + Martę Wędrejską 4/30
Extra: Za + Teresę Sternal 4/30
Extra: Za + Lucynę Smoter 10/40

SOBOTA, 5 października 2019

godz. 18.00

1. Za ++ Stanisława i Albina
2. Za + Martę Wędrejską 5/30
3. W int. Panu Bogu wiadomej
4. W int. nowoochrzczonego dziecka
*  *  *
Extra: Za + Zygfryda Maciugę 5/30
Extra: Za + Teresę Sternal 5/30

==============================================

XXV Niedziela Zwykła

22 września 2019

godz. 8.00

1. Za ++ Karolinę i Michała Zielińskich

godz. 11.00

1. W int. Parafian
2. W int. nowoochrzczonej Nikoli Wiertel

godz. 17.00

1. Za ++ Wawrzyńca Gwiazdoń w 40 rocz. śmierci oraz za jego żonę Wiktorię w 25 rocz. śmierci

Extra: Za + Helenę Korczyk 22/30
Extra: Za + Józefa Węglarz 23/30
Extra: Za dusze w czyśćcu cierpiące

Poniedziałek, 23 września 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 33/60
2. Za + Helenę Korczyk 23/30
3. Za + Linda di Macielo
Extra: Za + Józefa Węglarz 24/30
Extra: W int. Karoliny w 5 rocz. urodzin – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o opiekę MB przez wstawiennictwo św. Maksymiliana

Wtorek, 24 września 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 34/60
2. Za + Helenę Korczyk 24/30
3. W int. Panu Bogu wiadomej
Extra: Za + Józefa Węglarz 25/30
Extra: Za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa, 25 września 2019      

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 35/60
2. Za + Helenę Korczyk 25/30
3. Za ++ Józefa i Agnieszkę Oślak, syna Stanisława, żonę Martę, syna Józefa, żonę Helenę, córkę Agnieszkę Mazur oraz męża Konrada, zięcia Bronisława Podbiał, zięcia Mariana Ryś i wnuka Krzysztofa Mazur
Extra: Za + Józefa Węglarz 26/30

Czwartek, 26 września 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 36/60
2. Za + Helenę Korczyk 26/30
Extra: Za + Józefa Węglarz 27/30

Piątek 27 września 2019      

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 37/60
2. Za + Helenę Korczyk 27/30
Extra: Za + Józefa Węglarz 28/30

Sobota 28 września 2019

godz. 18.00

1. Za + Józefa Węglarz 29/30
2. Za + Helenę Korczyk 28/30
3. W intencji Teresy i Józefa Lorek z okazji 20 rocz. ślubu oraz za ich dzieci Kacpra i Paulinę – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą do Bożego Miłosierdzia i MB o błog. Boże i zdrowie

================================================

XXIV Niedziela Zwykła

15 września 2019

godz. 8.00

  1. Za ++ Zofię i Józefa Piskorz
  2. W intencji Parafian

godz. 11.00

  1. Za + Józefa Węglarz 16/30

godz. 17.00

  1. Za + Stanisława Buckiego

Extra: Za + Helenę Korczyk 15/30

Poniedziałek, 16 września 2019

godz. 18.00

  1. Za + Mateusza Okrzesik
  2. Za + Helenę Korczyk 16/30
  3. Za + o. Stanisława Stój

Extra: Za + Józefa Węglarz 17/30

Extra: Za ++ dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek, 17 września 2019

godz. 18.00

  1. Za + Józefę Bielenin 29/60
  2. Za + Helenę Korczyk 17/30
  3. Za ++ Krystynę i Zygmunta Opitek

Extra: Za + Józefa Węglarz 18/30

Extra: Za ++ dusze w czyśćcu cierpiące

Środa, 18 września 2019      

godz. 18.00

  1. Za + Józefę Bielenin 30/60
  2. Za + Helenę Korczyk 18/30
  3. Za + Stefanię Oślak

Extra: Za + Józefa Węglarz 19/30

Czwartek, 19 września 2019

godz. 18.00

  1. Za + Józefę Bielenin 31/60
  2. Za + Helenę Korczyk 19/30
  3. Za + Vincenzo de Falco

Extra: Za + Józefa Węglarz 20/30

Piątek 20 września 2019      

godz. 18.00

  1. Za + Józefę Bielenin 32/60
  2. Za + Helenę Korczyk 20/30
  3. Za ++ Michała Podbiał i jego rodziców

Extra: Za + Józefa Węglarz 21/30

Sobota 21 września 2019

godz. 18.00

  1. Za + Ferdynanda Smętek i ++ rodziców
  2. Za + Helenę Korczyk 21/30
  3. Za + Józefa Węglarz 22/30

XXIII Niedziela Zwykła

Intencje Mszy świętych

w dniach od 08.09 – 14.09.2019

Niedziela08 września

godz. 8.001. Za ++ Marię i Stanisława Włoszek

 

godz. 11.00

1. W int. Parafian

 

godz. 17.00

1. Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy

Ex Za + Helenę Korczyk 8/30

Ex Za + Józefa Węglarz 9/30

 

Poniedziałek09 września

godz. 18.001. Za + Luigi Faccenda

2. Za + Helenę Korczyk 9/30

3. O opiekę Bożą i nawrócenie synów Tomasza i Arkadiusza

Ex Za + Józefa Węglarz 10/30

Wtorek10 września

godz. 18.001. Za + Józefę Bielenin 25/60

2. Za + Helenę Korczyk 10/30

3. O zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Lilianki

Ex Za + Józefa Węglarz 10/30

Środa11 września

godz. 18.001. Za + Józefę Bielenin 26/60

2. Za + Helenę Korczyk 11/30

3. W intencji pielgrzymów do Rychwałdu

Ex Za + Józefa Węglarz 12/30

Czwartek12 września

godz. 18.001. Za + Józefę Bielenin 27/60

2. Za + Helenę Korczyk 12/30

3. Za ++ Rozalię i Józefa Słyś oraz syna Adama

Ex Za + Józefa Węglarz 13/30

Piątek13 września

godz. 18.001. Za + Józefę Bielenin 28/60

2. Za + Helenę Korczyk 13/30

3. O zgodny z wolą Bożą wybór drogi życiowej dla Macieja

Ex Za + Józefa Węglarz 14/30

Sobota14 września

godz. 18.001. W int. Rycerstwa Niepokalanej

2. Za ++ Annę i Antoniego Czmajduch, 5 synów, 3 synowe i wnuka Tadeusza oraz za ++ dobrodziejów

3. Za + Helenę Korczyk 14/30

Ex Za + Józefa Węglarz 15/30

XXII Niedziela Zwykła

Intencje Mszy świętych

                            w dniach od 01.09 – 07.09.2019

Niedziela01 września

godz. 8.001. Za ++ Marię i Stanisława

 

godz. 11.00

1. Za ++ Stefanię Lekacz i Bronisława Włoszek

 

godz. 17.00

1. W int. Parafian

Ex  Za + Józefa Węglarz 2/30

Ex  Za + Helenę Korczyk 1/30

 

Poniedziałek02 września

godz. 18.001. Za + Andrzeja Bindę w I roczn. śmierci

2. Za + Jana Kozłowskiego

3. Za + Helenę Korczyk 2/30

Ex Za + Józefa Węglarz 3/30

Wtorek03 września

godz. 18.001. Za + Józefę Bielenin 23/60

2. Za + Helenę Korczyk 3/30

3. Za + Rocco

Ex Za + Józefa Węglarz 4/30

Ex O błog. Boże w rodzinie Wiewióra i Bąk

Środa04 września

godz. 18.001. Za ++ Braci, siostry, rodziców, krewnych, dobrodziejów i ++ z FZŚ

2. Za + Helenę Korczyk 4/30

3. O przyjęcie Woli Bożej dla s. Józefy i ulgę w cierpieniu

Ex Za + Józefa Węglarz 5/30

Czwartek05 września

godz. 18.001. W int. Żywego Różańca

2. Za ++ Antoniego i Łucję Ruśniok, Stanisławę Lisiecką i Franciszka Lisieckiego

3. Za ++ Gerardo i Filomenę Matera

Ex Za + Helenę Korczyk 5/30

Ex Za + Józefa Węglarz 6/30

Piątek06 września

godz. 18.001. Za + Józefę Bielenin 24/60

2. Za + Helenę Korczyk 6/30

3. Za + Józefa Węglarz 7/30

Sobota07 września

godz. 18.001. Za ++Rozalię, Jana Smętek i zmarłych synów Zdzisława, Stanisława, Mieczysława

2. Za + Helenę Korczyk 7/30

3. Dziękczynna za otrzymane Łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne Łaski dla Lucyny i Artura w 10. Rocznicę sakramentu małżeństwa

Ex Za + Józefa Węglarz 8/30

XXI Niedziela Zwykła

Intencje Mszy świętych

                                    w dniach od 25.08 – 31.08.2019

 Niedziela

25 sierpnia

godz. 8.00Za ++ Jana, Ludwikę i Franciszka

 

godz. 11.00

1. Za ++ polecanych w wypominkach

 

godz. 17.00

Za ++ Anielę, Józefa i syna Józefa

Ex  Za + Emila Bigos 25/30

Ex  Za + Krzysztofa Gasteckiego 25/30

 

Poniedziałek26 sierpnia

godz. 18.001. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Marii w 80. Rocznicę urodzin

2. Za ++ Walerię i Zofię Kulka

3. Za + Krzysztofa Gasteckiego 26/30

Ex Za + Emila Bigos 26/30

Wtorek27 sierpnia

godz. 18.001. Za + Emila Bigos 27/30

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 27/30

Środa28 sierpnia

godz. 18.001. Za + Józefę Bielenin 19/60

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 28/30

Ex Za + Emila Bigos 28/30

Czwartek29 sierpnia

godz. 18.001. Za + Józefę Bielenin 20/60

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 29/30

Ex Za + Emila Bigos 29/30

Piątek30 sierpnia

godz. 18.001. Za + Józefę Bielenin 21/60

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 30/30

Ex Za + Emila Bigos 30/30

Sobota31 sierpnia

godz. 18.001. Za + Józefę Bielenin 21/60

2. Za + Józefa Węglarz 1/30

3. Za ++ Stanisławę, Bronisława, synów Bronisława i Stanisława Czopków

                                              

XX Niedziela Zwykła

                                               Intencje Mszy świętych

                                    w dniach od 18 – 24 sierpnia 2019

Niedziela18 sierpnia

godz. 8.00Za ++ rodziców Ludwika i Janinę Kulka

 

godz. 11.00

1. Za + Krzysztofa Gasteckiego 18/30

2. Chrzest

 

godz. 17.00

Za + Edwarda Kulkę 18/30

Ex  Za + Emila Bigos 18/30

 

Poniedziałek19 sierpnia

godz. 18.001. Za + Józefę Bielenin

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 19/30

Ex Za + Emila Bigos 19/30

Wtorek20 sierpnia

godz. 18.001. Za + Emila Bigos 20/30

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 20/30

3. Za + Rocco

Ex O błogosławieństwo Boże dla Zuzi w 6. rocznicę urodzin i dla Emilki o pomyślność w rozpoczęciu roku szkolnego.

Środa21 sierpnia

godz. 18.001. Za + Józefę Bielenin 16/60

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 21/30

3. Za ++ Gerardo i Filomenę Matera

Ex Za + Emila Bigos 21/30

Czwartek22 sierpnia

godz. 18.001. Za + Józefę Bielenin 17/60

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 22/30

Ex Za + Emila Bigos 22/30

Piątek23 sierpnia

godz. 18.001. Za + Józefę Bielenin 18/60

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 23/30

Ex Za + Emila Bigos 23/30

Sobota24 sierpnia

godz. 16.001.Dożynki

godz. 18.00

1. W intencji Parafian

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 24/30

3. Dziękczynna za otrzymane Łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Tomasza, Maksymiliana, Violetty, Mariana i Mateusza w dniach urodzin

Ex Za + Emila Bigos 24/30

XIX Niedziela Zwykła

Intencje Mszy świętych

w dniach od 11 – 17 sierpnia 2019

Niedziela

11 sierpnia

godz. 8.00

Za + Józefa Szymańskiego

godz. 11.00

W intencji Parafian

godz. 17.00

Za + Krzysztofa Gasteckiego 11/30

Ex    Za + Emila Bigos 11/30

Poniedziałek

12 sierpnia

godz. 18.00

1. Za ++ Jana i Genowefę Krzemień

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 12/30

Ex    Za + Emila Bigos 12/30

Wtorek

13 sierpnia

godz. 18.00

1. Za + Emila Bigos 13/30

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 13/30

3. Dziękczynna za zdrowie Tomasza z prośbą o dalszą opiekę dla niego i całej rodziny

Środa

14 sierpnia

godz. 18.00

1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 14/30

Ex   Za + Emila Bigos 14/30

Uroczystość Wniebowzięcia NMP Czwartek

15 sierpnia

godz. 8.00

Za + Mariannę i Tomasza Szewczyk

godz. 11.00

Za ++ Stanisława Stokłosę i Helenę Stokłosa

godz. 17.00

Za + Krzysztofa Gasteckiego 15/30

Ex    Za + Emila Bigos 15/30

Piątek

16 sierpnia

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin 14/60

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 16/30

Ex  Za + Emila Bigos 16/30

Sobota

17 sierpnia

godz. 18.00

1. W intencji Parafian

2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 17/30

3. Za ++ Henryka, Mirosława, Martę, Józefa Matera, Annę i Józefa Czyż

Ex  Za + Emila Bigos 17/30

XVIII Niedziela Zwykła

Niedziela 4 sierpnia 2019

godz. 8.00
Za + Krzysztofa Gasteckiego 4/30

godz. 11.00
W intencji Parafian

godz. 17.00
Za ++ Wiktorię, Alojzego, Jana Zawadzkich

extra: Za + Emila Bigosa 4/30

Poniedziałek 5 sierpnia 2019 

godz. 18.00
1. Za + Józefę Bielenin
2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 5/30

extra: Za + Emila Bigosa 5/30

Wtorek 6 sierpnia 2019

godz. 18.00

1. Za + Emila Bigos 6/30
2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 6/30

Extra: Za ++ Jana, Józefa, Wandę

Środa 7 sierpnia 2019

godz. 18.00

1. Za ++ Braci, siostry, przyjaciół, krewnych i dobrodziejów zakonu
2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 7/30

3. Dziękczynna za zdrowie Tomasza z prośbą o dalszą opiekę MB dla niego i jego rodziny

Extra: Za + Emila Bigos 7/30

Czwartek 8 sierpnia 2019

godz. 18.00

1.  Za ++ Misjonarki Niepokalanej i wolontariuszy
2. Za + Krzysztofa Gasteckiego  8/30

Extra: Za + Emila Bigos  8/30

Piątek 9 sierpnia 2019

godz. 18.00

1.  Za + o. Luiggi Faccenda

2. Krzysztofa Gasteckiego 9/30

3. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB oraz wszelkie potrzebne łaski dla Emilii w rocznicę urodzin

Extra: Za + Emila Bigos 9/30

Sobota 10 sierpnia

godz. 18.00

1. Za + Józefę Bielenin
2. Za + Krzysztofa Gasteckiego 10/30

Extra: Za + Emila Bigos 10/30

XVII Niedziela Zwykła

Niedziela 28 lipca 2019

godz. 8.00
Za ++ rodziców Annę i Sylwestra
W intencji Parafian

godz. 11.00
Za ++ polecanych w wypominkach

godz. 17.00
Za + Władysławę i Konstantego Zielińskich

extra: Za + Czesława Goc  28/30

Poniedziałek 29 lipca 

godz. 18.00
1. Dziękczynna za zdrowie Tomasza z prośbą o dalszą opiekę dla niego i rodziny
2. Za + Józefa i Jadwigę Naras

Extra: Za + Czesława Goc

Wtorek 30 lipca 

godz. 18.00

1. Dziękczynna  za zdrowie Tomasza z prośbą o dalszą opiekę dla niego i rodziny
2. Za + Stanisława Czekaj
3. Za ++ Annę, Jadwigę Kubeczko ich rodziców Sylwestra i Monikę Norek, syna Teofila i rodziców

Extra: Za + Czesława Goc

Środa 31 lipca 

godz. 18.00

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Stefanii
2. Za + Franciszka w kolejną rocznicę śmierci

Extra: O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Gałeckiej w 85. rocz. urodzin.

Czwartek 01 sierpnia 

godz. 18.00

1.  W intencji Żywego Różańca
2. Za + Krzysztofa Gasteckiego  1/30

Extra: Za + Emila Bigos  1/30

Piątek 02 sierpień

godz. 18.00

1.  Za + Józefę Bielenin
2. Krzysztofa Gasteckiego

Extra: Za + Emila Bigos

 

Sobota 03 sierpnia 

godz. 18.00

1. O błogosławieństwo Boże dla zakonników i kapłanów oraz o nowe powołania
2. Za + Krzysztofa Gasteckiego

Extra: Za + Emila Bigos

XVI Niedziela Zwykła

Niedziela 21 lipca 2019

godz. 8.00 Za ++ Marię i Jana Dybuła

godz. 11.00 Za + Czesława Goc 21/30

godz. 17.00 Za ++ Witolda Gołuch i Ernesta Korczyk

extra: Za + Stanisława Korczyk 28/30

Poniedziałek 22 lipca 2019

18.00 Za + Edwarda Śreniawskiego

extra: W intencji Parafian

extra: Za + Czesława Goc 22/30

extra: Za + Stanisława Kubowicza 29/30

Wtorek 23 lipca 2019

18.00 Dziękczynna za zdrowie Tomasza z prośbą o dalszą opiekę dla niego i dla rodziny

18.00 Za + Edwarda Śreniawskiego

extra: Za + Stanisława Kubowicza 30.30

extra: Za + Czesława Goc 24/30

Środa 24 lipca 2019

18.00 Dziękczynna za zdrowie Tomasza z prośbą o dalszą opiekę dla niego i dla rodziny

18.00 Za +Krzysztofa Wójcik

extra: Za + Czesława Goc 24/30

extra: Intencja Fatimska

Czwartek 25 lipca 2019

18.00 Dziękczynna za zdrowie Tomasza z prośbą o dalszą opiekę dla niego i dla rodziny

18.00 Za + Jakuba Kulig w dniu imienin

extra: Za + Czesława Goc 25/30

Piątek 26 lipca 2019

18.00 Dziękczynna za zdrowie Tomasza z prośbą o dalszą opiekę dla niego i dla rodziny

18.00 Za + Annę Gwiazdoń

extra: Za + Czesława Goc 26/30

Sobota 27 lipca 2019

18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Dyrekcji i pracowników Narodowego Centrum Nauki w Krakowie

18.00 Za ++ Annę i Adolfa Janeczko

extra: Za + Czesława Goc 26/30

XV Niedziela Zwykła

Niedziela14 lipca

godz. 8.00Za + Józefa Klekot

godz. 11.00

Za + Czesława Goc 14/30

godz. 17.00

Za ++ Władysława i Stefanię Stawowy

Ex. Za + Stanisława Kubowicz 21/30

Poniedziałek15 lipca godz. 18.00

  1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
  2. W intencji Parafian

Ex. Za Stanisława Kubowicz 22/30

Ex. Za + Czesława Goc 15/30

Wtorek16 lipca godz. 18.00

  1. Za + Edwarda Śreniawskiego
  2. W intencji Wojciecha

Ex. Za Stanisława Kubowicz 23/30

Ex. Za + Czesława Goc 16/30

Środa17 lipca

godz. 18.001. Za + Edwarda Śreniawskiego

2. W intencji Wojciecha

Ex. Za Stanisława Kubowicz 24/30

Ex. Za + Czesława Goc 17/30

Czwartek18 lipca godz. 18.00

  1. Za Edwarda Śreniawskiego
  2. Za ++ Gerardo i Filomenę Matera

Ex. Za Stanisława Kubowicz 25/30

Ex. Za + Czesława Goc 18/30

Piątek19 lipca godz. 18.00

  1. Za + Edwarda Śreniawskiego
  2. Dziękczynna za zdrowie Tomasza z prośbą o dalszą opiekę dla niego i dla rodziny
  3. Ex. Za Stanisława Kubowicz 26/30
  4. Ex. Za + Czesława Goc 19/30
Sobota20 lipca godz. 18.00

  1. Za + Henryka Skalny
  2. Za + Marka Wójcika
  3. Ex. Za Stanisława Kubowicz 27/30
  4. Ex. Za + Czesława Goc 20/30

XIV Niedziela Zwykła

  

Niedziela

07.07.

godz. 8.00Za + Jana Piwczyk

godz. 11.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Michała w 1. rocz. urodzin

godz.17.00

Za + Czesława Goc  7/30

Ex: Za + Stanisława Kubowicz  14/30 

 Poniedziałek

08.07.

 

godz. 18.001.         Za ++ Misjonarki Niepokalanej oraz ++ Wolontariuszy

Ex: Za + Stanisława Szlagor z rodzicami
Ex: Za + Czesława Goc  8/12
Ex: Za + Stanisława Kubowicz  15/30

 Wtorek

09.07.

 

godz. 18.001.      Za + o. Luigi Faccenda

2.      Za + Czesława Goc  9/30

Ex: Za + Marię Gąsiorek z mężem, synem i rodzicami
Ex: Za + Stanisława Kubowicz  16/30

 

  Środa

10.07.

 

godz. 18.00                                                                                                                                      1.      Za + Józefę Bielenin  9/60

Ex: Za + Antoniego Gąsiorek z żonami, synem Janem i rodzicami
Ex: Za + Stanisława Kubowicz  17/30
Ex: Za+Czesława Goc 10/30

 

 

 Czwartek

11.07.

 

godz. 18.001.      Za + Józefę Bielenin

Ex: Za + Jana Gąsiorek z rodzicami, dziadkami i szwagrem Stanisławem
Ex: Za + Stanisława Kubowicz  18/30
Ex: Za + Czesława Goc 11/30

 Piątek

12.07.

 

godz. 18.001.      Za + Edwarda Śremiawskiego

Ex: W intencji Parafian
Ex: Za + Stanisława Kubowicz  19/30
Ex: Za + Czesława Goc 12/30

 Sobota

13.07.

 

 

godz. 18.00

  1. Za + Stanisława Jarnot w 11. Rocznicę śmierci
  2. Za ++ Franciszka i Herminę Daneckich

Ex: Za + Stanisława Kubowicz  20/30
Ex: Za + Czesława Goc 13/30

XIII Niedziela Zwykła

Intencje Mszy Świętych 30.06.2019-06.07.2019

Niedziela XIII Zwykła

30.06.

 

godz. 8.001.     Za ++ Janinę i Ludwika Kulka

godz. 11.00

1.     Za ++ polecanych w wypominkach

godz. 17.00

1.     Za ++ Ludwika, Franciszka i Bogdana Zielińskich

Ex  Za + Michalinę Dudzik 30/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 30/30

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 7/30

 

Poniedziałek01.07.

 

godz. 18.001.     Za + Józefę Bielenin 7/60

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 8/30

Ex  Za + Czesława Goc 1/30

Wtorek02.07.

 

godz. 18.001.     Za + Józefę Bielenin 8/60

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 9/30

Ex  Za + Czesława Goc 2/30

Ex  W int. Parafian

Środa03.07.

 

godz. 18.001.     Za ++ Braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół, dobrodziejów i za ++ z FZŚ

Ex  Za ++ Józefa, Marię Szlagor z synem Stanisławem i rodzicami

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 10/30

Ex  Za + Czesława Goc 3/30

Czwartek04.07.

 

godz. 9.001.     W intencji Żywego Różańca

Ex  Za ++ Stanisława Szlagor z rodzicami i dziadkami

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 11/30

Ex  Za + Czesława Goc 4/30

Piątek05.07.

 

 

godz. 18.001.     O Boże błog. Dla wszystkich zakonników i kapłanów oraz o nowe i święte powołania

Ex  Za ++ Józefa, Marię Szlagor z synem Stanisławem i rodzicami

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 12/30

Ex  Za + Czesława Goc 5/30

Sobota06.07.

godz. 18.001.     Za + Danutę Wiktorowicz

2.     Za ++ Marię i Ludwika Kościelniak

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 13/30

Ex  Za + Czesława Goc 6/30

XII Zwykła Niedziela

Intencje Mszy Świętych 23.06.2019-29.06.2019

Niedziela  XII Zwykła

23.06.

 

godz. 8.001.     Za ++ Zofię i Wincentego

godz. 11.00

1.     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Stanisławy i Mariana w 40 roczn. ślubu

2.     W int. Parafian

godz. 17.00

1.     Za ++ z rodziny Staszaków

Ex  Za + Michalinę Dudzik 23/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 23/30

 

Urocz. Narodzenia św. Jana ChrzcicielaPoniedziałek

24.06.

 

godz. 18.001.     Za + Józefę Bielenin 2/60

2.     Za + Edwarda Śremiawskiego 2/12

Ex  Za + Michalinę Dudzik 24/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 24/30

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 1/30

Wtorek25.06.

 

godz. 18.001.     Za ++ Teofila Larysz, ++ Elżbietę i Teofila Madeję

2.     Za + Józefę Bielenin 3/60

Ex  Za + Michalinę Dudzik 25/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 25/30

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 2/30

Środa26.06.

 

godz. 18.001.     Za + Józefę Bielenin 4/60

2.     Za + Edwarda Śremiawskiego 3/12

Ex  Za + Michalinę Dudzik 26/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 26/30

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 3/30

Czwartek27.06.

 

godz. 9.001.     Za + Józefę Bielenin 5/60

2.     Za + Edwarda Śremiawskiego 4/12

Ex  Za + Michalinę Dudzik 27/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 27/30

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 4/30

 

Urocz. Najśw. Serca Pana JezusaPiątek

28.06.

 

 

godz. 18.001.     Za + Józefę Bielenin 6/60

2.     Za + Edwarda Śremiawskiego 5/12

3.     Za ++ Irenę i Józefa Czekaj oraz + Michała Smętek

Ex  Za + Michalinę Dudzik 28/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 28/30

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 5/30

Uroczystość śś. Apostołów Piotra i PawłaSobota

29.06.

godz. 18.001.     Za ++ Wiktorię i Leona Janas

2.     W int. Parafian

3.     Za + Alfredę Gabańską 29/30

Ex  Za + Michalinę Dudzik 29/30

Ex  Za + Stanisława Kubowicz 6/30

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

Intencje Mszy Świętych 16.06.2019-22.06.2019

Niedziela Trójcy Przenajświętszej16.06.

 

godz. 8.001.     Za ++ Agnieszkę i Kazimierza Wojtala

2.     Za ++  Agnieszkę i Kazimierza Wojtala

godz. 11.00

1.     Msza św. Gromadzka za wstawiennictwem św. Wita w intencji mieszkańców Harmęż

godz. 17.00

1.     Za ++ Anielę, Józefa i syna Józefa

Ex  Za + Michalinę Dudzik 16/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 28/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 16/30

 

Poniedziałek17.06.

 

godz. 18.001.     Za + Felise Lopez Zarza

Ex  W int. Bogu wiadomej

Ex  Za + Michalinę Dudzik 17/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 29/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 17/30

Wtorek18.06.

 

godz. 18.001.     Za ++ Anielę i Stanisława Świadek

2.     Za + Józefę Bielenin 1/60

Ex  Za + Michalinę Dudzik 18/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 30/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 18/30

Środa19.06.

 

godz. 18.001.     O Boże błog i potrzebne łaski dla wszystkich zakonników i kapłanów oraz o nowe i święte powołania

Ex  Za + Michalinę Dudzik 19/30

Ex  W int. Bogu wiadomej

Ex  Za + Alfredę Gabańską 19/30

CzwartekBoże Ciało

20.06.

 

godz. 9.001.     Dziękczynna za pielgrzymkę do Częstochowy, o błog. Boże dla opiekunów, br. Dariusza, o. Arkadiusza

2.     Za ++ Gerardo i Filomenę Matera

3.     O rozeznanie drogi osobistego powołania dla Sławomira

Ex  Za + Michalinę Dudzik 20/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 20/30

 

Piątek21.06.

 

 

godz. 18.001.     Za + Stanisława Kozłowskiego

2.     Za + Edwarda Śremiawskiego 1/12

Ex  Za + Michalinę Dudzik 21/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 21/30

Sobota22.06.

godz. 18.001.     Za ++ Helenę i Leopolda Dybuła

2.     Za ++ Jana i Bronisławę Janeczko z synami

Ex  Za + Alfredę Gabańską 22/30

Ex  Za + Michalinę Dudzik 22/30

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Intencje Mszy Świętych 09.06.2019-15.06.2019

Niedziela Zesłania Ducha Świętego09.06.

 

godz. 8.001.     Za ++ Irenę i Stanisława Budka z synem Kazimierzem

godz. 11.00

1.     W int. Parafian

godz. 17.00

1.     Za + o. Luigi Faccenda

Ex  Za + Michalinę Dudzik 9/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 21/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 9/30

 

Poniedziałek10.06.

 

godz. 18.001.     Za + Danutę Wiktorowicz

2.     Za + Lucia Catacchio i ks. Rochy

Ex  Za + Michalinę Dudzik 10/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 22/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 10/30

Ex  O zdrowie i błog. Boże dla Małgorzaty Włosińskiej

Wtorek11.06.

 

godz. 18.001.     Za + Macieja Skalny 12/13

2.     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę oraz zdrowie dla Gienka

Ex  Za + Michalinę Dudzik 11/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 23/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 11/30

Środa12.06.

 

godz. 18.001.     Za Jana Piekarczyk

Ex  Za + Michalinę Dudzik 12/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 24/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 12/30

Czwartek13.06.

 

godz. 18.001.     Za + Macieja Skalny 13/13

Ex  W intencji Bogu wiadomej

Ex  Za + Michalinę Dudzik 13/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 25/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 13/30

 

Piątek14.06.

 

 

godz. 18.001.     W intencji Rycerstwa Niepokalanej

Ex  W intencji Bogu wiadomej

Ex  W int. Parafian

Ex  Za + Michalinę Dudzik 14/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 26/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 14/30

Sobota15.06.

godz. 18.001.     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i patrona św. Krzysztofa oraz o potrzebne łaski dla Krzysztofa Chrobok w 18 roczn. urodzin

2.     Za ++ Annę, Jana i ich rodziców

3.     Za ++ Irenę, Józefa i ich rodziców

4.     Za + Alfredę Gabańską 15/30

Ex  Za + Michalinę Dudzik 15/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 27/30

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

02.06.

Intencje Mszy Świętych 02.06.2019-08.06.2019

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

02.06.

 

godz. 8.001.     Za + Władysława

godz. 11.00

1.     Za + Michalinę Dudzik 2/30

godz. 17.00

1.     Za + Józefa i córkę Bogusławę

Ex  Za + Bogusława Sowę 14/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 2/30

 

Poniedziałek03.06.

 

godz. 18.001.     Za + Macieja Skalny 11/13

2.     Za + Jana Piekarczyk

Ex  Za + Michalinę Dudzik 3/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 15/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 3/30

Wtorek04.06.

 

godz. 18.001.     Dziękczynna za otrzymane Łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz o zdrowie dla Bogumiły i Tomasza Rozmus wraz z dziećmi

Ex  Za + Michalinę Dudzik 4/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 16/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 4/30

Środa05.06.

 

godz. 18.001.     Za ++ Braci Siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół, dobrodziejów i za ++ z FZŚ

2.     Za ++ Adama, jego rodziców i dziadków

Ex  Za + Michalinę Dudzik 5/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 17/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 5/30

Czwartek06.06.

 

godz. 18.001.     W intencji Żywego Różańca

2.     Za ++ Władysławę, Konstantego i Czesława Zielińskich

Ex  Za + Michalinę Dudzik 6/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 18/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 6/30

 

Piątek07.06.

 

 

godz. 18.001.     Za + Stanisława Klekot

2.     Za + Jana Piekarczyk

Ex  Za + Michalinę Dudzik 7/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 19/30

Ex  Za + Alfredę Gabańską 7/30

Ex  Za + Włodzimierza Kukulskiego

Sobota08.06.

godz. 18.001.     Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy

2.     Za Mieczysława Madej

3.     Za + Alfredę Gabańską 8/30

Ex  Za + Michalinę Dudzik 7/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 20/30

Ex  Za + Włodzimierza Kukulskiego

VI Niedziela Wielkanocna

Intencje Mszy Świętych 26.05.2019-01.06.2019

VI Niedziela Wielkanocna26.05.

 

godz. 8.001.     Za ++ Stanisława, Stefanię Dolina i syna Władysława

godz. 11.00

1.     Za ++ polecanych w wypominkach

2.     Chrzest Miłosz Jachniak

godz. 17.00

1.     Za + Dariusza Roszkowskiego 26/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 7/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 26/30

 

Poniedziałek27.05.

 

godz. 18.001.     Za + Macieja Skalny 8/13

2.     Za ++ Marie i Jana Włoszek

Ex  Za + Bogusława Sowę 8/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 27/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 27/30

Wtorek28.05.

 

godz. 18.001.     Za + Ryszarda Madeję w 5 roczn. śmierci

2.     Za + Macieja Skalny 9/13

Ex  Za + Bogusława Sowę 9/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 28/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 28/30

Środa29.05.

 

godz. 18.001.     Za ++ Michała, Elżbietę, Anielę Waliczek, za ++ z rodz. Waliczek i Janas

2.     Za + Jana Piekarczyk

Ex  Za + Bogusława Sowę 10/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 29/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 29/30

Czwartek30.05.

 

godz. 18.001.     Za + Macieja Skalny 10/13

2.     Za + Dariusza Roszkowskiego 30/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 11/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 30/30

Ex  O szczęśliwe rozwiązanie dla Kasi

Piątek31.05.

 

 

godz. 18.001.     Za + Bronisława Włoszek

2.     Za + De Falcco Vicenzo

Ex   O Zdrowie dla Janusza Klamerusa

Ex  Za + Bogusława Sowę 12/30

Ex  W intencji Bogu wiadomej

Sobota01.06.

godz. 18.001.     Za + Franciszkę Rapciak

2.     Za + Alfredę Gabańską 1/30

Ex  Za + Michalinę Dudzik 1/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 13/30

V Niedziela Wielkanocna

Intencje Mszy Świętych 19.05.2019-25.05.2019

V Niedziela Wielkanocna19.05.

 

godz. 8.001.     Za ++ Feliksa i Stanisławę Waliczek

godz. 11.00

1.     Rocznica Komunia św.

godz. 17.00

1.     O zdrowie, błog. Boże, potrzebne łaski oraz opiekę Niepokalanej dla Andżeliki, Kamila i ich rodziców

Ex  Za + Annę Czeczutko 27/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 19/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 19/30

 

Poniedziałek20.05.

 

godz. 18.001.     Za + Macieja Skalny 5/13

Ex  W intencji Kapituły Generalnej

Ex  Za + Bogusława Sowę 1/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 20/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 28/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 20/30

Wtorek21.05.

 

godz. 18.001.     Za + mamę Edytę

2.     Za ++ Barbarę Szweda i Marka Bartas

Ex  Za + Bogusława Sowę 2/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 21/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 29/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 21/30

Środa22.05.

 

godz. 18.001.     Za + Macieja Skalny 6/13

Ex  W intencji Kapituły Generalnej

Ex  Za + Bogusława Sowę 3/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 22/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 30/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 22/30

Czwartek23.05.

 

godz. 18.001.     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i św. Maksymiliana w dniu 18 urodzin dla Sylwestra

2.     Za + Jana Piekarczyka

Ex  Za + Bogusława Sowę 4/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 23/30

Ex  W intencji Kapituły Generalnej

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 23/30

 Piątek

24.05.

 

 

godz. 17.001.     Za + Macieja Skalny 7/13

2.     W intencji Parafian (26.05)

Ex  Za + Bogusława Sowę 5/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 24/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 24/30

Sobota25.05.

godz. 18.001.     Za + Pawła Sosnę 25/30

2.     Za + Karola Matyja

3.     Za + Michała Podbiał

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 25/30

Ex  Za + Bogusława Sowę 6/30

IV Niedziela Wielkanocna

Intencje Mszy Świętych 12.05.2019-18.05.2019

IV Niedziela Wielkanocna12.05.

 

godz. 8.001.     Za ++ Marię i Stanisława Włoszek

godz. 11.00

1.     W intencji Parafian

2.     I Komunia św.

godz. 17.00

1.     Za + Władysławę Majcherczyk

Ex  Za + Annę Czeczutko 20/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 12/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 12/30

 

Poniedziałek13.05.

 

godz. 18.001.     Za ++ Jana i Genowefę Krzemień

2.     Za + Jana Piekarczyka

3.     Za + Pawła Sosnę 13/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 21/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 13/30

Wtorek14.05.

 

godz. 18.001.     W intencji Rycerstwa Niepokalanej

2.     Prośba o zdanie egzaminów i obrony tytułu magistra dla Otylii i Faustyny

Ex  Za + Annę Czeczutko 22/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 14/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 14/30

Środa15.05.

 

godz. 18.001.     Za + Macieja Skalny 3/13

2.     Za + Jana Piekarczyka

Ex  Za +  Dariusza Roszkowskiego 15/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 23/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 15/30

Czwartek16.05.

 

godz. 18.001.     Za + Macieja Skalny  4/13

2.     Za + Jana Piekarczyka

Ex  Za + Annę Czeczutko 24/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 16/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 16/30

 Piątek17.05.

 

 

godz. 17.001.     Za + Felise Lopez Zarza

2.     Za + Dariusza Roszkowskiego 17/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 25/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 17/30

Ex  W intencji Panu Bogu wiadomej

Sobota18.05.

godz. 18.001.     Za ++ Mariannę i Wawrzyńca Jarnot

2.     O zdrowie, błog. Boże, opiekę Matki Bożej dla Piotra z okazji 50 urodzin

Ex  Za + Annę Czeczutko 26/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 18/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 18/30

III Niedziela Wielkanocna

Intencje Mszy Świętych 05.05.2019-11.05.2019

III Niedziela Wielkanocna05.05.

 

godz. 8.001.     Dziekczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Zofii w 80 roczn. urodzin

godz. 11.00

1.     W intencji Parafian

godz. 17.00

1.     Za ++ Annę i Karola Wójcik

Ex  Za + Annę Czeczutko 13/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 5/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 5/30

 

Poniedziałek06.05.

 

godz. 18.001.     Za ++ Adama Słyś i jego rodziców

2.     Za + Idę

3.     Za + Pawła Sosnę 6/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 14/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 6/30

Wtorek07.05.

 

godz. 18.001.     Za + Wacława Waliczka

2.     Za ++ Franciszka, Roberta Rozmus, córkę Helenę, synów Józefa, Bolesława, Teofila, Stanisława, za ++ Gertrudę i Karola Harazim oraz pokrewieństwo z obu stron

Ex  Za + Annę Czeczutko 15/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 7/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 7/30

Środa08.05.

 

godz. 18.001.     Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy

2.     Za +  Dariusza Roszkowskiego 8/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 16/30

Ex  Za + Stanisława Jach od rodziny

Ex  Za + Pawła Sosnę 8/30

Ex  O zdrowie i błog. Boże dla Marii i Władysława

Czwartek09.05.

 

godz. 18.001.     Za + o. Luigi Faccenda

2.     Za + Macieja Skalny  2/13

Ex  Za + Annę Czeczutko 17/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 9/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 9/30

Ex  O zdrowie i błog. Boże dla Marii i Władysława

Piątek10.05.

 

 

godz. 18.001.     Za + Helenę Bielenin w 2 roczn. śmierci

2.     Za + Martę Urbańczyk

Ex  Za + Annę Czeczutko 18/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 10/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 10/30

Ex  O zdrowie i błog. Boże dla Marii i Władysława

Sobota11.05.

godz. 18.001.     Za ++ Wiktorię, Konstantego, Stefana z rodzicami

2.     Za + Annę Marię Monar

Ex  Za + Annę Czeczutko 19/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 11/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 11/30

Ex  O zdrowie i błog. Boże dla Marii i Władysława

II Niedziela Wielkanocna Miłosierdzia

Intencje Mszy Świętych 28.04.2019-04.05.2019

II Niedziela Wielkanocna Miłosierdzia28.04.

 

godz. 8.001.     Za + Mieczysława Dolinę

godz. 11.00

1.     Za ++ polecanych w wypominkach

godz. 17.00

1.     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla o. Stanisława

Ex  Za + Gerardo Matera 27/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 6/30

 

Poniedziałek29.04.

 

godz. 18.001.     Za + Wiesława

2.     Za + Gerardo Matera 28/30

3.     Za + Konrada Lotawiec

Ex  Za + Annę Czeczutko 7/30

Uroczystść Św. WojciechaWtorek

30.04.

 

godz. 18.001.     Za + Helenę Marusza

2.     Za +  Gerardo Matera 29/30

3.     Za ++ Jadwigę, Walentego, Rozalię, Czesława Goc oraz Weronikę Botor i zmarłych z pokrewieństwa

Ex  Za + Annę Czeczutko 8/30

Środa01.05.

 

godz. 18.001.     Za ++ Braci, siostry, rodziców, krewnych, przyjaciół, dobrodziejów i ++ Z FZŚ

2.     Za +  Gerardo Matera 30/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 9/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 1/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 1/30

Czwartek02.05.

 

godz. 18.001.     W intencji Żywego Różańca

2.     Za + Pawła Sosnę 2/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 10/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 2/30

Ex  W intencji Parafian

Uroczystość NMP Królowej Polski Piątek

03.05.

 

 

godz. 8.001.     Za ++ Zofię i Stanisława Smętek

godz. 11.00

1.     W intencji Strażaków OSP Harmęże i ich rodzin

godz. 17.00

1.     Za + Pawła Sosnę 2/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 10/30

Ex  Za + Dariusza Roszkowskiego 3/30

Sobota04.05.

godz. 18.001.     Za ++ Stanisława Jarnot i jego rodziców

2.     Za + Dariusza Roszkowskiego 4/30

Ex  Za + Pawła Sosnę 4/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 12/30

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Intencje Mszy Świętych 21.04.2019-27.04.2019

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego21.04.

 

godz. 8.001.     Za ++ Marię i Franciszka i ich rodziców

godz. 11.00

1.     W intencji Parafian

2.     Za + Emilię Świadek i jej ++ rodziców

godz. 17.00

1.     Za + Leona Biegańskiego

Ex  Za + Gerardo Matera 20/30

 

Poniedziałek Wielkanocny22.04.

 

godz. 8.001.     Za + Władysława Klekot

godz. 11.00

1.     Za ++ Annę i Józefa Waliczek

godz. 17.00

1.     Za ++ Albinę Gałgan, z rodz. Noworytów

Ex  Za + Gerardo Matera 21/30

Wtorek23.04.

 

godz. 18.001.     Za + Stefanię Lekacz

2.     Za +  Gerardo Matera 22/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 1/30

Środa24.04.

 

godz. 18.001.     Za + Magdalenę Szczepańską

2.     Za +  Gerardo Matera 23/30

Ex  Za + Annę Czeczutko 2/30

Ex  Dziękczynna za otrzymana łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Niepokalanej dla Zofii Janiszewskiej z okazji 70. rocznicy urodzin

Czwartek25.04.

 

godz. 18.001.     Za +  Gerardo Matera 24/30

2.     Za + Wiktorię Henschel

Ex   Za + Annę Czeczutko 3/30

Piątek26.04.

 

 

godz. 18.001.     O zdrowie, miłość, silną wiarę dla rodziny

2.     Za + Gerardo Matera 25/30

Ex   Za + Annę Czeczutko 4/30

Sobota27.04.

godz. 21.001.     Za + Mieczysława Madej

2.     Za +  Gerardo Matera 26/30

3.     Dziękczynna za otrzymane Łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne Łaski dla Alicji i Eugeniusza Bednarz w 30. Rocznicę ślubu.

Ex   Za + Annę Czeczutko 5/30

 

NIEDZIELA PALMOWA

Intencje Mszy Świętych 14.04.2019-20.04.2019

Niedziela Palmowa14.04.

 

godz. 8.001.     Za + Władysławę Zielińską

godz. 11.00

1.     W intencji Parafian

godz. 17.00

1.     Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla Heleny

Ex  Za + Gerardo Matera 14/30

Ex  Za + Witolda Kura 28/30

 

Poniedziałek15.04.

 

godz. 18.001.     W intencji Rycerstwa Niepokalanej

2.     Za + Macieja Skalny 1/30

Ex  Za + Gerardo Matera 15/30

Ex  Za + Witolda Kura 29/30

Wtorek16.04.

 

godz. 18.001.     Za + Henryka Borys

2.     Za +  Gerardo Matera 16/30

Ex  Za + Witolda Kura 30/30

Środa17.04.

 

godz. 18.001.     Za ++ Marię i Jana Włoszek

2.     Za +  Gerardo Matera 17/30

 Wielki Czwartek

18.04.

 

godz. 18.001.     Za +  Gerardo Matera 18/30

Wielki Piątek19.04.

 

 

godz. 18.00
Wielka Sobota20.04.

godz. 21.001.     W intencji Dobrodziejów

2.     Za +  Gerardo Matera 19/30

V Niedziela Wlk. Postu

Intencje Mszy Świętych 07.04.2019-13.04.2019

V Niedziela Wlk. Postu07.04.

 

godz. 8.001.     Za + Józefa

godz. 11.00

1.     W intencji Parafian

godz. 17.00

1.     Intencja ss. Serafitek Juniorat

2.     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże oraz opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego oraz potrzebne łaski dla Arlety i rodziców

Ex  Za + Gerardo Matera 7/30

Ex  Za + Witolda Kura 21/30

 

Poniedziałek08.04.

 

godz. 18.001.     Za ++ Misjonarki i Wolontariuszy

2.     Za + Gerardo Matera 8/30

Ex  Za + Witolda Kura 22/30

Ex  O Boże błog. Dla o. Piotra na nowym miejscu posługi kapłańskiej

Wtorek09.04.

 

godz. 18.001.     Za + o. Luigi Faccenda

2.     Za +  Gerardo Matera 9/30

Ex  Za + Witolda Kura 23/30

Ex  W intencji Ani o uzdrowienie z paraliżu przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II

Środa10.04.

 

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 103/104

2.     Za +  Gerardo Matera 10/30

Ex  Za + Witolda Kura 24/30

Czwartek11.04.

 

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 104/104

2.     Za +  Gerardo Matera 11/30

Ex  Za + Witolda Kura 25/30

 

Piątek12.04.

 

 

godz. 18.001.     Za + Henryka Borysa i ++ z rodz. Borys

2.     Za +  Gerardo Matera 12/30

3.     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże opiekę matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Karola Walaszek w 70. rocznicę urodzin

Ex  Za + Witolda Kura 26/30

Sobota13.04.

godz. 18.001.     Za + Dorotę Fornal

2.     Za +  Gerardo Matera 13/30

3.     Za + Ryszarda Zawadzkiego

Ex  Za + Witolda Kura 27/30

IV Niedziela Wlk. Postu

Intencje Mszy Świętych 31.03.2019-06.04.2019

IV Niedziela Wlk. Postu31.03.

 

godz. 8.001.     Za ++ Marię i Juliusza

godz. 11.00

2.     Za + polecanych w wypominkach

3.     W intencji Parafian

godz. 17.00

4.     Za ++ Juliana , jego rodziców i rodzeństwo

Ex  Za + Witolda Kura 14/30

 

Poniedziałek01.04.

 

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 97/104

2.     Za + Gerardo Matera 1/30

3.     W intencji Bogu wiadomej

Ex  Za + Witolda Kura 15/30

Wtorek02.04.

 

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 98/104

2.     Za +  Gerardo Matera 2/30

Ex  Za + Witolda Kura 16/30

Środa03.04.

 

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 99/104

2.     Za +  Gerardo Matera 3/30

3.     Za + Braci, siostry rodziców, krewnych , przyjaciół, dobrodziejów i za ++ z FZŚ

Ex  Za + Witolda Kura 17/30

Czwartek04.04.

 

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 100/104

2.     W intencji Wspólnoty Żywego Różańca

3.     Za +  Gerardo Matera 4/30

Ex  Za + Witolda Kura 18/30

 

Piątek05.05.

 

 

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 101/104

2.     Za +  Gerardo Matera 5/30

3.     Za + Brunę Kazali w 25 roczn. śmierci

Ex  Za + Witolda Kura 19/30

Sobota06.04.

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 102/104

2.     Za +  Gerardo Matera 6/30

3.     Za + Ryszarda Madeję

Ex  Za + Ewę Kimla z mężem Janem

Ex  Za + Witolda Kura 20/30

III Niedziela Wlk. Postu

Intencje Mszy Świętych 24.03.2019-30.03.2019

III Niedziela Wlk. Postu24.03.

 

godz. 8.001.     Za ++ Mariannę i Józefa Piwczyk

2.     W int. Polaków w tym mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej ratujących Żydów po okupacją niemiecką w Narodowym Dniu Pamięci

godz. 11.00

3.     Za + Irenę Chrapek 24/30

godz. 17.00

4.     Za + Władysława Zając

Ex  Za + Rozalię Żak 24/30

Ex  Za + Witolda Kura 7/30

 

Zwiastowanie PańskiePoniedziałek

25.03.

 

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 91/104

2.     Za + Irenę Chrapek25/30

3.     O błog. Boże i potrzebne łaski dla Kolbego Hartfiela, jego rodziców i sióstr

Ex  Za + Rozalię Żak 25/30

Ex  Za + Witolda Kura 8/30

Wtorek26.03.

 

godz. 18.001.     Za + Andzreja Binda 92/104

2.     Za + Irenę Chrapek 26/30

3.     Za + Rozalię Żak 26/30

Ex  Za + Witolda Kura 9/30

Środa27.03.

 

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 93/104

2.     Za + Filomena Angellotti

3.     Za + Irenę Chrapek 27/30

Ex  Za + Rozalię Żak 27/30

Ex  Za + Witolda Kura 10/30

Czwartek28.03.

 

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 94/104

2.     Za + Irenę Chrapek 28/30

Ex  Za + Rozalię Żak 28/30

Ex  Za + Witolda Kura 11/30

Ex  Za ++ Jana i żonę Letycję

 

Piątek29.03.

 

 

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 95/104

2.     Za + Irenę Chrapek 29/30

Ex  Za + Rozalię Żak 29/30

Ex  Za + Witolda Kura 12/30

Sobota30.03.

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 96/104

2.     Za + Irenę Chrapek 30/30

3.     Za ++ Jana Czechowicz i Andrzeja Czechowicz

Ex  Za + Rozalię Żak 30/30

Ex  Za + Witolda Kura 13/30

II Niedziela Wlk. Postu

Intencje Mszy Świętych 17.03.2019-23.03.2019

II Niedziela Wlk. Postu17.03.

 

godz. 8.001.     Za ++ Józefa, Kazimierza i Agnieszkę

godz. 11.00

2.     W int. Parafian

3.     Za + Irenę Chrapek 17/30

godz. 17.00

4.     Za + Andrzeja Binda 87/104

Ex  Za + Rozalię Żak 17/30

 

Poniedziałek18.03.

 

godz. 18.001.     Za ++ Jana i Teklę Bielenin

2.     Za + Irenę Chrapek18/30

3.     Za + Miraglia Maria

Ex  Za + Rozalię Żak 18/30

Ex  Za + Witolda Kura 1/30

Uroczystość św. JózefaWtorek

19.03.

 

godz. 18.001.     Za ++ Władysławę , Mariana Majcherczyk

2.     Za + Irenę Chrapek 19/30

3.     Za + Rozalię Żak 19/30

Ex  Za + Witolda Kura 2/30

Środa20.03.

 

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 88/104

2.     Za + Mieczysława Wawro w 10 roczn. śmierci

3.     Za + Irenę Chrapek 20/30

Ex  Za + Rozalię Żak 20/30

Ex  Za + Witolda Kura 3/30

Czwartek21.03.

 

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 89/104

2.     Za + Irenę Chrapek 21/30

3.     Dziękczynna za otrzymane Łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej oraz potrzebne Łaski

Ex  Za + Rozalię Żak 21/30

Ex  Za + Witolda Kura 4/30

 

Piątek22.03.

 

 

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 90/104

2.     Za + Irenę Chrapek 22/30

3.     Za + Dorotę Zielińską

Ex  Za + Rozalię Żak 22/30

Ex  Za + Witolda Kura 5/30

Sobota23.03.

godz. 18.001.     O uwolnienie ze złych i nieczystych relacji oraz potrzebne łaski dla Lorenco

2.     Za + Irenę Chrapek 23/30

3.     Za + Martę Urbańczyk w roczn. śmierci

4.     W int. Parafian

Ex  Za + Rozalię Żak 23/30

Ex  Za + Witolda Kura 6/30

I Niedziela Wlk. Postu

Intencje Mszy Świętych 10.03.2019-16.03.2019

I Niedziela Wlk. Postu10.03.

godz. 8.001.     Za ++ Jadwigę i Jana Zając

godz. 11.00

2.     Za +Jakuba Kulig 28/30

3.     Za + Irenę Chrapek 10/30

godz. 17.00

4.     Za +Dorotę Zielińską w 10 roczn. śmierci

Ex  Za + Rozalię Żak 10/30

Poniedziałek11.03.

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 82/104

2.     Za + Irenę Chrapek11/30

3.     Za +Jakuba Kulig 29/30

Ex  Za + Rozalię Żak 11/30

Wtorek12.03.

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 83/104

2.     Za + Irenę Chrapek 12/30

3.     Za + Rozalię Żak 12/30

Ex  Za + Jakuba Kulig 30/30

Środa13.03.

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 84/104

2.     Za + Angelo Angellotti

3.     Za + Irenę Chrapek 13/30

Ex  Za + Rozalię Żak 13/30

Czwartek14.03.

godz. 18.001.     W intencji Rycerstwa Niepokalanej

2.     Za + Irenę Chrapek 14/30

3.     Za + Krzysztofa Wójcik

4.     Za + Krzysztofa Gasteckiego

Ex  Za + Rozalię Żak 14/30

Piątek15.03.

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 84/104

2.     Za + Irenę Chrapek 15/30

Ex  Za + Rozalię Żak 15/30

Sobota16.03.

godz. 18.001.     Za + Andrzeja Binda 86/104

2.     Za + Irenę Chrapek 16/30

Ex  Za + Rozalię Żak 16/30

Ogłoszenia