Intencje pogrzebowe

Intencje pogrzebowe

Msze święte za + Stanisława Korzeniowskiego (zmarł w listopadzie 2020 r.)

04.12.2020, g. 18.00 – Od żony Heleny
18.12.2020, g. 18.00 – Od córki Barbary z mężem Tadeuszem i wnuczką Julią
22.12.2020, g. 18.00 – Od syna Marka z żoną Ewą i wnukiem Szymonem
29.12.2020, g. 18.00 – Od chrześnicy Agnieszki Król z córkami
04.01.2021, g. 18.00 – Od rodziny Halińskich
08.01.2021, g. 18.00 – Od Rafała Czopka z rodziną
12.01.2021, g. 18.00 – Od Zofii Korzeniowskiej z Wadowic
16.01.2021, g. 18.00 – Od Barbary Czopek, Gołdów i Rybaków
20.01.2021, g. 18.00 – Od Anny i Jana Czopek
22.01.2021, g. 18.00 – Od Marty i Zbigniewa Brzezieckich
25.01.2021, g. 18.00 – Od Marty Woźniak z Rabki
28.01.2021, g. 18.00 – Od Stanisława Korzeniowskiego z rodziną z Wysokiej
01.02.2021, g. 18.00 – Od Janiny Jęczmyk
05.02.2021, g. 18.00 – Od Jadzi, Jarka i Piotra Maciążek
08.02.2021, g. 18.00 – Od Marii i Krzysztofa
12.02.2021, g. 18.00 – Od Ewy i Marcina
14.02.2021, g. 17.00 ! – Od dyrektora i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Harmężach
16.02.2021, g. 18.00 – Od Gosi i Tomka z rodziną
18.02.2021, g. 18.00 – Od Karoliny Czopek
20.02.2021, g. 18.00 – Od sąsiadów Folga, Bucka i Baran
23.02.2021, g. 18.00 – Od rodziny Sękowskich
26.02.2021, g. 18.00 – Od sąsiadów Doroty i Andrzeja Krupa z rodziną
02.03.2021, g. 18.00 – Od rodziny Fyderek
06.03.2021, g. 18.00 – Od Jolanty i Leszka Szczerbowskich z rodziną
08.03.2021, g. 18.00 – Od emerytowanych nauczycielek
10.03.2021, g. 18.00 – Od rodziny Machura i Waliczek
16.03.2021, g. 18.00 – Od rodziny Skrzypeckich z Zaborza
20.03.2021, g. 18.00 – Od sąsiadów Kręcichwost, Jarnot, Foks i Bąk
23.03.2021, g. 18.00 – Od dyrektorów szkół i przedszkoli gminnych gminy Oświęcim
26.03.2021, g. 18.00 – Od Marii Piwczyk z rodziną
29.03.2021, g. 18.00 – Od Wiktorii Wiśniowskiej z rodziną z Muszyny
31.03.2021, g. 18.00 – Od pracowników Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rajsku
08.04.2021, g. 18.00 – Od Krystyny Rafałowskiej
13.04.2021, g. 18.00 – Od Danuty i Józefa Bolek z rodziną
16.04.2021, g. 18.00 – Od Barbary Pindel z mamą
19.04.2021, g. 18.00 – Od rodziny Dąbów ze Skidzinia
22.04.2021, g. 18.00 – Od nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Babicach
25.04.2021, g. 8.00 ! – Od żony Heleny

*     *     *

Msze święte za ++ Cecylię i Jana Pawełkiewicz (zmarli w październiku 2020 r.)

25.11.2020, g. 18.00 – Od córki Henryki Sosnowskiej
27.11.2020, g. 18.00 – Od syna Dariusza z rodziną
30.11.2020, g. 18.00 – Od syna Mirosława z rodziną
04.12.2020, g. 18.00 – (Za + Cecylię) Od Edwarda Plewniaka
09.12.2020, g. 18.00 – (Za + Jana) Od Edwarda Plewniaka
12.12.2020, g. 18.00 – Od brata Mariana Pawełkiewicz
15.12.2020, g. 18.00 – Od Piotra i wnuka Grzegorza wraz z rodziną
17.12.2020, g. 18.00 – Od wnuczki Katarzyny Biesik z rodziną
21.12.2020, g. 18.00 – Od siostrzeńca Sławka z żoną Bianką
23.12.2020, g. 18.00 – Od chrześniaka Krzysztofa Kozłowskiego z rodziną
29.12.2020, g. 18.00 – Od Andrzeja Sosnowskiego
05.01.2021, g. 18.00 – Od Krystyny i Jarka Kozłowskich z rodziną
06.01.2021, g. 17.00 ! – Od II Róży Różańcowej św. Klary
09.01.2021, g. 18.00 – Od Stanisławy Tomanek z Malca
12.01.2021, g. 18.00 – Od Angeliki Płachta z rodziną
14.01.2021, g. 18.00 – Od koleżanek z Klubu Babskie Fanaberie z Brzeszcz
19.01.2021, g. 18.00 – Od Henryka Sosnowskiego z rodziną z Pław
21.01.2021, g. 18.00 – Od Urszuli i Andrzeja Kozłowskich
24.01.2021, g. 17.00 ! – Od kolegów z pracy syna z oddziału MD I KWK Brzeszcze
26.01.2021, g. 18.00 – Od Justyny i Przemysława Mitusiów z synem
29.01.2021, g. 18.00 – Od Krystyny Szymańskiej
02.02.2021, g. 18.00 – Od sąsiadów z ul. Gen. Sosnkowskiego
03.02.2021, g. 18.00 – Od Teresy i Bartłomieja
06.02.2021, g. 18.00 – Od rodziny Madej
11.02.2021, g. 18.00 – Od sąsiadów Aleksandry i Tadeusza Augustyn
14.02.2021, g. 8.00 ! – Od personelu Oddziału Chirurgii Dziecięcej
15.02.2021, g. 18.00 – Od sąsiadów Tyranów i Smętków oraz Anny i Henryka Lis
z rodziną
17.02.2021, g. 18.00 – Od kolegów z pracy syna z oddziału M.D. KWK Brzeszcze
19.02.2021, g. 18.00 – Od Anny Kozłowskiej oraz Renaty Binda
22.02.2021, g. 18.00 – Od rodziny Biesik i Malska
25.02.2021, g. 18.00 – Od rodziny Smętek
28.02.2021, g. 17.00 ! – Od kolegów syna Dariusza z LKS Korona w Harmężach
04.03.2021, g. 18.00 – Od rodziny Opołka
05.03.2021, g. 18.00 – Od Bożeny i Andrzeja Żołneczko
06.03.2021, g. 18.00 – Od dyrektora i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Harmężach
09.03.2021, g. 18.00 – Od rodziny Piwczyk
12.03.2021, g. 18.00 – Od rodziny Skalny
15.03.2021, g. 18.00 – Od rodziny Kaźmierczak
19.03.2021, g. 18.00 – Od kolegów z pracy syna z oddziału G2 KWK Brzeszcze
23.03.2021, g. 18.00 – Od Agnieszki i Radosława Kozłowskich z córką
25.03.2021, g. 18.00 – Od Zofii i Kazimierza Zając
31.03.2021, g. 18.00 – Od Jolanty Wichłacz i rodziny Krzysztanowskich
07.04.2021, g. 18.00 – Od Stanisława Szymańskiego
10.04.2021, g. 18.00 – Od kolegów z pracy syna z oddziału MD I KWK Brzeszcze
12.04.2021, g. 18.00 – Od Ireny Kozłowskiej i Gołuchów z Zaniemyśla
14.04.2021, g. 18.00 – Od Władysława Waglik z Malca
17.04.2021, g. 18.00 – (Za + Cecylię) Od Łukasza i Uli Pawełkiewicz z dziećmi
z Nowej Wsi
21.04.2021, g. 18.00 – (Za + Jana) Od Łukasza i Uli Pawełkiewicz z dziećmi
z Nowej Wsi
22.04.2021, g. 18.00 – (Za + Cecylię) Od Renaty i Rafała Grabara z dziećmi
z Nowej Wsi
25.04.2021, g. 17.00 ! – (Za + Jana) Od Renaty i Rafała Grabara z dziećmi z Nowej Wsi
27.04.2021, g. 18.00 – (Za + Cecylię) Od Krzysztofa i Anity Pawełkiewicz
z Kobiernic
30.04.2021, g. 18.00 – (Za + Jana) Od Krzysztofa i Anity Pawełkiewicz z Kobiernic
03.05.2021, g. 17.00 ! – Od siostry i szwagierki Teresy z rodziną Skibińskich
05.05.2021, g. 18.00 – (Za + Cecylię) Od Henryka i Elżbiety Pawełkiewicz z synem Grzegorzem z Nowej Wsi
08.05.2021, g. 18.00 – (Za + Jana) Od Henryka i Elżbiety Pawełkiewicz z synem Grzegorzem z Nowej Wsi
18.06.2021, g. 18.00 – Od chrześnicy i siostrzenicy Anety z mężem i dziećmi

*     *     *

Msze święte za + Stefanię Zawadzką (zmarła we wrześniu 2020 r.)

13.10.2020, g. 18.00 – Od syna Józefa i córki Doroty z mężem
22.10.2020, g. 18.00 – Od synowej i wnuczki Natalii
31.10.2020, g. 18.00 – Od wnuczki Ewy z rodziną
12.11.2020, g. 18.00 – Od wnuczki Katarzyny z rodziną
20.11.2020, g. 18.00 – Od wnuczki Marty z rodziną
24.11.2020, g. 18.00 – Od wnuczki Renaty z rodziną
05.12.2020, g. 18.00 – Od wnuka Jarosława z rodziną
10.12.2020, g. 18.00 – Od wnuka Marcina z rodziną
16.12.2020, g. 18.00 – Od Pierwszej Róży Różańcowej
27.12.2020, g. 8.00 ! – Od Drugiej Róży Różańcowej
13.01.2021, g. 18.00 – Od Emilii z córką Zosią
21.01.2021, g. 18.00 – Od rodziny Matyja
27.01.2021, g. 18.00 – Od Genowefy Wrzeszcz z rodziną
02.02.2021, g. 18.00 – Od sąsiadów Niesyto
07.02.2021, g. 17.00 ! – Od sąsiadów Korbel
12.02.2021, g. 18.00 – Od rodziny Opyrchał
20.02.2021, g. 18.00 – Od rodziny Formów

*     *     *

Msze święte za + Annę Kulka (zmarła w sierpniu 2020 r.)

27.08.2020, g. 18.00 – Od brata i bratowej
03.09.2020, g. 18.00 – Od Madzi, Wojtka i Małgosi
08.09.2020, g. 18.00 – Od chrześniaka Jarka z synami i Anną
14.09.2020, g. 18.00 – Od kuzynów Kazimierza i Jana Kulki z Pław
23.09.2020, g. 18.00 – Od kuzyna Władysława z rodziną
29.09.2020, g. 18.00 – Od kuzyna Heńka z rodziną
04.10.2020, g. 17.00 ! – Od koleżanek i kolegów z pracy
07.10.2020, g. 18.00 – Od sąsiadów Żołneczko
14.10.2020, g. 18.00 – Od rodziny Maciewicz i Kostuś z Brzeszcz
17.10.2020, g. 18.00 – Od kuzynki Wandy
22.10.2020, g. 18.00 – Od Elżbiety i Adama Jamróz
28.10.2020, g. 18.00 – Od Jacka Wójcika z córkami
29.10.2020, g. 18.00 – Od rodziny Noworytów i Piskorzy
07.11.2020, g. 18.00 – Od sąsiadki Anny z synami
11.11.2020, g. 18.00 – Od Jadwigi i Władysława Piwczyk
15.11.2020, g. 8.00 ! – Od Koła Gospodyń Wiejskich z Harmęż
17.11.2020, g. 18.00 – Od Emilii Madej z rodziną
25.11.2020, g. 18.00 – Od Krystyny i Jerzego Kubików
01.12.2020, g. 18.00 – Od Józefy Dolina
03.12.2020, g. 18.00 – Od rodziny Molendów
08.12.2020, g. 18.00 – Od rodziny Słyś
14.12.2020, g. 18.00 – Od koleżanki Heleny Stokłosa
16.12.2020, g. 18.00 – Od Jadwigi i Grzegorza
20.12.2020, g. 8.00 ! – Od koleżanki Wandy
22.12.2020, g. 18.00 – Od rodziny Kałużnych
27.12.2020, g. 17.00 ! – Od rodziny Wrzeszczów
30.12.2020, g. 18.00 – Od rodziny Szrajer
07.01.2021, g. 18.00 – Od Marii i Stanisława Klekot
12.01.2021, g. 18.00 – Od Piotra i Gabrieli
20.01.2021, g. 18.00 – Od koleżanek Stanisławy i Agaty

*     *     *

Msze święte za + Piotra Zająca (zmarł w marcu 2020)

23.04, g. 18.00 – Od żony Heleny
28.04, g. 18.00 – Od córki Izabeli z mężem Andrzejem
01.05, g. 18.00 – Od córki Renaty z Jurkiem
11.05, g. 18.00 – Od brata Kazimierza z żoną
20.05, g. 18.00 – Od wnuczki Amelii
21.05, g. 18.00 – Od wnuczki Anny z mężem
27.05, g. 18.00 – Od bratowej Józefy Zając
02.06, g. 18.00 – Od wnuka Adriana z Wioletą
05.06, g. 18.00 – Od chrześniaka Jacka Smętek z rodziną
09.06, g. 18.00 – Od żony Heleny
12.06, g. 18.00 – Od Jerzego Zając z rodziną
18.06, g. 18.00 – Od Wandy Smętek
23.06, g. 18.00 – Od Elżbiety i Janusza Szostek
25.06, g. 18.00 – Od kuzyna Mariana
29.06, g. 18.00 – Od Zygmunta Zając z rodziną
03.07, g. 18.00 – Od Kamila Szostek z rodziną
07.07, g. 18.00 – Od kuzyna Teofila z rodziną
11.07, g. 18.00 – Od Genowefy Wrzeszcz z rodziną
13.07, g. 18.00 – Od Justyny i Damiana Szostek
17.07, g. 18.00 – Od Władysława Piwczyk z rodziną
21.07, g. 18.00 – Od Zofii i Władysława Jarnot
28.07, g. 18.00 – Od Rozalii Wiertel z rodziną
31.07, g. 18.00 – Od Stanisławy i Tadeusza Lekacz
03.08, g. 18.00 – Od Marii i Jana Miziołek
06.08, g. 18.00 – Od rodziny A. T. Słyś
13.08, g. 18.00 – Od Ireny i Henryka Janeczko z rodziną
19.08, g. 18.00 – Od rodziny Jakubowskich
22.08, g. 18.00 – Od Anny Marusza
25.08, g. 18.00 – Od Jana Lekacz z rodziną
28.08, g. 18.00 – Od Marii Piwczyk z rodziną
30.08, g. 17.00 ! – Od Lucyny Polok i Barbary Jenczała z rodziną
04.09, g. 18.00 – Od Zofii Madeja, Józefy Madeja i Krzysztofa Włoszek
07.09, g. 18.00 – Od Jadwigi Hanuszkiewicz
10.09, g. 18.00 – Od Mariusza z rodziną z Dankowic
15.09, g. 18.00 – Od rodziny Mentelskich z Rajska
20.09, g. 17.00 ! – Od dyrektora i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Harmężach
22.09, g. 18.00 – Od koleżanek z pracy córki Renaty
25.09, g. 18.00 – Od pracowników Prokuratury Okręgowej w Sieradzu

Msze święte za + Stefanię Wójcik (zmarła w grudniu 2019)

24.01, g. 18.00 – Od syna Henryka z rodziną
26.01, g. 17.00 ! – Od syna Jacka z rodziną
29.01, g. 18.00 – Od syna Władysława z rodziną
30.01, g. 18.00 – Od córki Gabrieli z rodziną
03.02, g. 18.00 – Od wszystkich wnuków
04.02, g. 18.00 – Od kuzynki Janiny
07.02, g. 18.00 – Od swatowej Janiny Frydel
11.02, g. 18.00 – Od chrześnicy Anny Kulka
13.02, g. 18.00 – Od Czesława i Haliny Kulka z rodziną
17.02, g. 18.00 – Od chrześnicy Grażyny z rodziną
19.02, g. 18.00 – Od Władysławy Wanat
21.02, g. 18.00 – Od sołtysa i rady sołeckiej Pławy
24.02, g. 18.00 – Od Koła Gospodyń Wiejskich z Pław
26.02, g. 8.00 ! – Od Koła Żywego Różańca z Pław
29.02, g. 18.00 – Od sąsiadów Beaty i Czesława Nagi z rodziną
02.03, g. 18.00 – Od sąsiadów Zielińskich
03.03, g. 18.00 – Od sąsiadów Sarneckich i Waliczków
10.03, g. 18.00 – Od sąsiadów Tobiczyków
12.03, g. 18.00 – Od rodziny Molendów
16.03, g. 18.00 – Od rodziny Brzeczkowskich
18.03, g. 18.00 – Od rodziny Kałużnych
20.03, g. 18.00 – Od rodziny Baran, Krupa i Kołodziej
24.03, g. 18.00 – Od Zofii Madeja z rodziną
26.03, g. 18.00 – Od Agaty i Wiesława Glaba z rodziną
27.03, g. 18.00 – Od Marii i Władysława Pielerz
31.03, g. 18.00 – Od Michaliny Gawęda z rodziną
04.04, g. 18.00 – Od Heleny Lotawiec z rodziną
07.04, g. 18.00 – Od Marii Zając z rodziną
15.04, g. 18.00 – Od Marii i Stanisława Klekot
17.04, g. 18.00 – Od Elżbiety Rochowiak
20.04, g. 18.00 – Od Zbigniewa Frydla z rodziną
22.04, g. 18.00 – Od Romana i Wandy Jarnot
24.04, g. 18.00 – Od Lucyny Polok i Barbary Jenczała
28.04, g. 18.00 – Od Bernardyna Rochowiaka z rodziną
29.04, g. 18.00 – Od dyrektora i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Harmężach
02.05, g. 18.00 – Od Józefy Dolina
05.05, g. 18.00 – Od Doroty i Mariana Goryl
12.05, g. 18.00 – Od Czesławy Godek i Aleksandra Przesór z rodzinami z Rajska
19.05, g. 18.00 – Od Klemensa Wójcik z rodziną

Msze święte za + Elżbietę Chuchro (zmarła w październiku 2019)

05.11.2019, g.18.00 – Od męża
15.11.2019, g.18.00 – Od Juliana, Krystyny oraz córek Renaty i Agnieszki ze Starachowic
20.11.2019, g.18.00 – Od córki Marty z mężem oraz dziećmi Krzysztofem i Patrykiem
25.11.2019, g.18.00 – Od kuzynki Janiny z Polanki Wielkiej
28.11.2019, g.18.00 – Od Stefanii Janus i rodziny Wallachów
11.12.2019, g.18.00 – Od rodziny Bałys z Cieszyna
15.12.2019, g.17.00! – Od rodziny Gąciarz
23.12.2019, g.18.00 – Od rodziny Sobeckich
30.12.2019, g.18.00 – Od rodziny Ligęzów i Polaków (ul. Szpitalna 66)
07.01.2020, g.18.00 – Od Bogusławy i Jana Stankiewicz
16.01.2020, g.18.00 – Od Katarzyny i Ewy
22.01.2020, g.18.00 – Od Marii Jureckiej z rodziną i Barbary Matyja z rodziną
01.02.2020, g.18.00 – Od rodziny Kopacz z Oświęcim
15.02.2020, g.18.00 – Od Marii i Leszka Kawa

Msze święte za + Józefę Bielenin (maj 2019)

18.06. 18.00 – Od córki Heleny z mężem
24.06. 18.00 – Od córki Mari z mężem
25.06. 18.00 – Od syna Jana z żoną Danutą
26.06. 18.00 – Od wnuczki Małgorzaty
27.06. 18.00 – Od wnuka Pawła z żoną Beatą
28.06. 18.00 – Od wnuka Edwarda
01.07. 18.00 – Od córki Zofii z mężem
02.07. 18.00 – Od córki chrzestnej
10.07. 18.00 – Od siostry Sary
11.07. 18.00 – Od synowej Jadwigi, wnuków Agnieszki, Basi i Andrzeja z rodzinami
02.08. 18.00 – Od siostrzenicy Zofii z rodziną
05.08. 18.00 – Od wnuczki Edyty z rodziną
10.08. 18.00 – Od siostrzenicy Barbary z rodziną
16.08. 18.00 – Od teściowej Heleny Stokłosa i Stanisławy Parzymięso z rodziną
19.08. 18.00 – Od wnuków Tomasza, Łukasza, Rafała, Adama i Karoliny z rodzinami
21.08. 18.00 – Od wnuczki Marii z rodziną
22.08. 18.00 – Od wnuka Grzegorza z rodziną
23.08. 18.00 – Od Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi z Krakowa
28.08. 18.00 – Od kuzynek z rodziny Wojtala Anny i Jadwigi
29.08. 18.00 – Od kuzynki Haliny z rodziną
30.08. 18.00 – Od II Róży Różańcowej
31.08. 18.00 – Od kuzynki Zofii Madeja z rodziną
03.09. 18.00 – Od koleżanek z pracy synowej Danuty
06.09. 18.00 – Od Krystyny i Mariana z rodziną
10.09. 18.00 – Od sąsiadów Tyranów
11.09. 18.00 – Od rodziny Drob, Zmij i Lotawiec
12.09. 18.00 – Od Urszuli i Remigiusza Prochowskich
13.09. 18.00 – Od Krystyny i Stanisławy Lotawiec z Tychów
17.09. 18.00 – Od rodziny Zagórskich
18.09. 18.00 – Od Walerii Włoszek
19.09. 18.00 – Od koleżanek z pracy wnuczki Małgorzaty Bielenin
20.09. 18.00 – Od Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej z Harmęż
23.09. 18.00 – Od I Róży Różańcowej
24.09. 18.00 – Od Marii Piwczyk z rodziną
25.09. 18.00 – Od Józefy Dolina
26.09. 18.00 – Od Koła Gospodyń Wiejskich
27.09. 18.00 – Od sąsiadów Zielińskich
30.09. 18.00 – Od III Róży Różańcowej
01.10. 18.00 – Od rodziny Kozioł i Ścigaj z Przeciszowa
02.10. 18.00 – Od wnuka Darka z córkami
04.10. 18.00 – Od rodziny Knicz z Głogówka
07.10. 18.00 – Od Władysława i Anny Łysoń
09.10. 18.00 – Od Eugeniusza i Anieli Łysoń
11.10. 18.00 – Od Krzysztofa i Joanny Łysoń
13.10. 17.00 ! – Od Misjonarek Niepokalanej Ojca Kolbego z Harmęż
14.10. 18.00 – Od Marii i Haliny Pieczka
16.10. 18.00 – Od Władysławy Madej
17.10. 18.00 – Od Urszuli Janota
18.10. 18.00 – Od rodziny Łysoniów ze Starej Wsi
21.10. 18.00 – Od wnuków Kasi, Ani, Magdy, Krzyśka i Eli z rodzinami
22.10. 18.00 – Od syna Edwarda z rodziną
24.10. 18.00 – Od Ewy Stasicy z rodziną
28.10. 18.00 – Od sąsiadów Korbel
30.10. 18.00 – Od rodziny Marii i Tadeusza Niesyto
01.11. 11.00 ! – Od pracowników Klasztoru św. Franciszka w Krakowie
04.11. 18.00 – Od rodziny Walusiaków i Wyrobków
07.11. 18.00 – Od rodzin Stawowy, Solarczyk i Żołna
08.11. 18.00 – Od Danuty i Andrzeja Smętek
10.11. 8.00 ! – Od Wybrańczykowej z rodziną
14.11. 18.00

Msze święte za + Edwarda Śremiawskiego (maj 2019)

21.06. 18.00 – Od Anny Papla z Jawiszowic
24.06. 18.00 – Od Olimpii i Janusza Pamułów
26.06. 18.00 – Od Elżbiety i Gabrieli Kaczka
27.06. 18.00 – Od Katarzyny i Rafała Korczyk z rodziną
28.06. 18.00 – Od Zofii i Józefa Klimeczek
12.07. 18.00 – Od Agaty i Leszka Danek z rodziną
16.07. 18.00 – Od Zbigniewa Klimeczek z dziećmi
17.07. 18.00 – Od Ilony i Jacka Wadoń z rodziną
18.07. 18.00 – Od rodziny Sajdaków
19.07. 18.00 – Od cioci Danuty i Jadwigi
22.07. 18.00 – Od Heleny i Józefa Korczyk
23.07. 18.00 – Od Ani i Grzegorza Chwierut i Wspólnoty Jawiszowice „Winny Krzew”

Msze święte za + Macieja Skalny (marzec 2019)

15.04.2019 18:00 – Od mamy z rodziną
09.05. 18:00 – Od siostry Heni z rodziną
15.05. 18:00 – Od kuzyna Wiktora
16.05. 18:00 – Od kuzynki Barbary z Michałem
20.05. 18:00 – Od kuzynki Grażyny z rodziną
22.05. 18:00 – Od Marii i Adama Korczyk
24.05. 18:00 – Od brata Grzegorza z rodziną
27.05. 18:00 – Od siostry Agaty z rodziną
28.05. 18:00 – Od siostry Ewy z rodziną
30.05. 18:00 – Od siostry Katarzyny z rodziną
03.06. 18:00 – Od chrzestnej Marii
11.06. 18:00 – Od kolegi Zygmunta Zając z rodziną
13.06. 18:00 – Od Józefy Zając z rodziną

Msze święte za + Andrzeja Binda (+ sierpień 2018)

18.10.2018, 18:00 – Od żony Renaty i córki Weroniki
19.10. 18:00 – Od teściowej Anny Kozłowskiej
22.10. 18:00 – Od brata Zdzisława
23.10. 18:00 – Od brata Bogdana z żoną Rozalią
24.10. 18:00 – Od brata Kazimierza z rodziną
25.10. 18:00 – Od siostry Bożeny z mężem Zbigniewem
29.10. 18:00 – Od brata Janusza z rodziną
30.10. 18:00 – Od brata Antoniego z rodziną
31.10. 18:00 – Od siostry Wiesi z rodziną
06.11. 18:00 – Od chrześniaka Maćka
07.11. 18:00 – Od siostrzeńca Piotrka z Lipowej
08.11. 18:00 – Od siostrzenicy Moniki z Lipowej
09.11. 18:00 – Od siostrzenicy Kasi z mężem
12.11. 18:00 – Od bratanicy Marty  Żywca z rodziną
13.11. 18:00 – Od bratanicy Magdy z Lipowej z rodziną
15.11. 18:00 – Od bratanicy Moniki z Lipowej z rodziną
22.11. 18:00 – Od rodziny Zychów z Klimontowa
23.11. 18:00 – Od Jerzego i Anastazji Bratek z Lipowej
24.11. 18:00 – Od Tadeusza Pawlus z Ostrego z rodziną
26.11. 18:00 – Od Barbary Pawlus z Ostrego
27.11. 18:00 – Od rodziny Rysiów z Ostrego
28.11. 18:00 – Od Natalii i Romana Cefal z Łapczycy
29.11. 18:00 – Od Marceliny Zgórka Wiolettą
30.11. 18:00 – Od sąsiadki Marysi Jasek z Lipowej
02.12. 8:00 ! – Od sąsiada Piotra Jaska z Lipowej z rodziną
03.12. 18:00 – od Elżbiety Warozała z Lipowej z rodziną
05.12. 18:00 – Od Małgorzaty Nikiel z Lipowej z Rodziną
07.12. 18:00 – Od Pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej w Lipowej
11.12. 18:00 – Od Marii i Józefa Moczek z Godziszki
12.12. 18:00 – Od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej z Lipowej
13.12. 18:00 – Od chrzestnej Marii Tracz z Lipowej
15.12. 18:00 – Od kuzynki Bogusi z Lipowej
17.12. 18:00 – Od kuzyna Krzysztofa Tracz z rodziną
18.12. 18:00 – Od kolegów Zdzisława i Mirosława Semik z Lipowej
19.12. 18:00 – Od sąsiadki Władysławy Miękińskiej z Lipowej
20.12. 18:00 – Od kolegi Marka Miękińskiego z rodziną z Oczkowa
21.12. 18:00 – Od ciotki Marysi z Wieprza z mężem Michałem
23.12. 17:00 ! – Od kuzynki Agaty z Bielska z rodziną
27.12. 18:00 – Od kuzynki Grażyny z Cięciny z rodziną
28.12. 18:00 – Od kuzynki Elżbiety z Wieprza z rodziną
29.12. 18:00 – Od kuzyna Łukasza z Wieprza z rodziną

02.01.2019 18:00 – Od Ewy i Marka Nogów z Lipowej
03.01 18:00 – Od Maksymiliana Ziemby z Ostrego
04.01. 18:00 – Od Doroty Jęksy-Bąk z Lipowej z rodziną
06.01. 17:00 ! – Od kolegi Zdzisława Bindy z Lipowej z rodziną
10.01. 18:00 – Od kolegi Sławka Golca z Lipowej z rodziną
11.01. 18:00 – Od kolegi Marcina Jagosza z Lipowej z rodziną
12.01. 18:00 – Od ciotki Salomei Wandzel z Lipowej z rodziną
15.01. 18:00 – Od kolegów ze Szkoły Podstawowej z Lipowej
16.01. 18:00 – Od kolegi Piotrka Caputy z Lipowej z rodziną
17.01. 18:00 – Od kolegi Jacka Golca z Lipowej z rodziną
21.01. 18:00 – Od kolegi Mateusza Konior z Lipowej z rodziną
22.01. 18:00 – Od rodziny Semlów z Lipowej
23.01. 18:00 – Od Barbary i Jacka Miękińskich z Lipowej
24.01. 18:00 – Od Krystyny i Władysława Kasela z Lipowej
25.01. 18:00 – Od Jolanty i Józefa Wachdzel z Lipowej
29.01. 18:00 – Od Mateusza z rodziną
30.01. 18:00 – Od sąsiadów Patrycji i Artura Snopkowskich
31.01. 18:00 – Od rodziny Okrzesik z Milówki
01.02. 18:00 – Od Sławka Gołuch z rodziną
02.02. 18:00 – Od pracowników Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego – s. Serafitki
04.02. 18:00 – Od koleżanki Ani Dziwak z rodziną
05.02. 18:00 – Od rodziny z Podolsza Doroty i Czesława
06.02. 18:00 – Od rodziny Aleksandry i Tadeusza Augustyn
08.02. 18:00 – Od Sabiny Sasak z rodziną z Kóz
11.02. 18:00 – Od sąsiadów Zofii i Kazimierza Zając
12.02. 18:00 – Od Elwiny Paradeckiej z rodziną
13.02. 18:00 – Od sąsiadów Ireny i Kazimierza Gołuch
15.02. 18:00 – Od rodziny Korczyk i Anny Kubiniec
16.02. 18:00 – Od sąsiadów Małgorzaty i Stanisława Korbel
19.02. 18:00 – Od sąsiadki Władysławy Przesór i Zdzisława Stawowczyk
20.02. 18:00 – Od Emili Korbel z ul. Wschodniej
21.02. 18:00 – Od sąsiadów Daniela i Piotra Korbel z rodzinami
22.02. 18:00 – Od Ireny Kozłowskiej z Zaniemyśla
25.02. 18:00 – Od Urszuli i Andrzeja Kozłowskich
26.02. 18:00 – Od Justyny i Przemysława Mitusiów z synem
27.02. 18:00 – Od Agnieszki i Radka Kozłowskich
28.02. 18:00 – Od szwagra Jarosława Kozłowskiego z rodziną i rodziną Wronków
04.03. 18:00 – Od rodziny Waliczek
05.03. 18:00 – Od sąsiadów z ul. Bieleckiego 1
06.03. 18:00 – Od szwagierki Bożeny Klis z Żywca
11.03. 18:00 – Od rodziny Naglik z Jawiszowic
12.03. 18:00 – Od rodziny Ćwięka z Żywca
13.03. 18:00 – Od Justyny i Darka Pawełkiewicz z dziećmi
15.03. 18:00 – Od Beaty i Artura Gołuchów z rodziną
16.03. 18:00 – Od koleżanek i klegów córki z Harmęż i Pław
17.03. 17:00 ! – Od brata Antoniego z żoną i synami
20.03. 18:00 – Od Roberta Bolech z Rajska z rodziną
21.03. 18:00 – Od Renaty i Mieczysława Świniańskich z Brzuśnika
22.03. 18:00 – Od sąsiadów Kaźmierczak
25.03. 18:00 – Od Grzegorza Naglik z żoną
26.03. 18:00 – Od sąsiadów Bolech z Lipowej
27.03. 18:00 – Od rodziny Naglik Barbary Śliwa z rodziną
28.03. 18:00 – Od rodziny Pawełkiewicz, Sosnowskich i Biesik
29.03. 18:00 – Od Kingi i Tomka Krzysztanowskich
30.03. 18:00 – Od Anny i Antoniego Luber oraz Mariusza Marcak
01.04. 18:00 – Od pracowników Firmy „Gazdówka” Ślemień
02.04. 18:00 – Od bratanic Beaty Binda z rodziną
03.04. 18:00 – Od Dagmary Binda z rodziną
04.04. 18:00 – Od Krystyny Szymańskiej
05.04. 18:00 – Od Emilii z córką Zofią
06.04. 18:00 – Od Stanisława Szymańskiego i Jolanty Wichłacz z Andrzejem
10.04. 18:00 – Od Władysława Naglik z Malca oraz kuzyna Krzysztofa Naglik z Malca z rodziną
11.04. 18:00 – Od szwagra Krzysztofa z rodziną i Heleny Chrobok z Góry

Msze święte za + Barbarę Paluch

18.07. 18.00 Od męża Jerzego

19.07. 18.00 Od syna Michała z rodziną

21.07. 18.00 Od córki Anny

23.07. 18.00 Od siostry Ewy z mężem Adamem

24.07. 18.00 Od kuzynki Teresy Kózka z rodziną

25.07. 18.00 Od kuzynki Marii Korczyk z rodziną

26.07. 18.00 Od Krystyny Szymańskiej

27.07. 18.00 Od kuzynki Wioletty Wykręt z rodziną

28.07. 18.00 Od Anny Domżał z córką Dorotą

30.07. 18.00 Od kolegów syna Michała z pracy

31.07. 18.00 Od sąsiadów Czesławy i Józefa Radwan

03.08. 18.00 Od rodziny Rafałowskich

17.08. 18.00 Od Kierownictwa i Pracowników Firmy OMAG

20.08. 18.00 Od sąsiada Roberta Wawro z rodziną

23.08. 18.00 Od sąsiadów Wawro i Filuś

24.08. 18.00 Od sąsiadów Tomasza i Marty Kościelniak z rodziną

27.08. 18.00 Od sąsiadów Snopkowskich

30.08. 18.00 Od rodziny Micherdów i Andrzejczaków

31.08. 18.00 Od sąsiadów Prochowskich

03.09. 18.00 Od Doroty i Andrzeja Pytlarz

04.09. 18.00 Od Krystyny Nowak

05.09. 18.00 Od Heleny Domżał

06.09. 18.00 Od rodziny Machura i Waliczek

07.09. 18.00 Od rodziny Noworytów i Jargusów

10.09 18.00 Od Brata Józefa z rodziną

11.09 18.00 Od rodziny Paluchów

12.09 18.00 Od Anieli Matusiak z rodziną

13.09 18.00 Od kuzynki Anety Chalcarz z rodziną

14.09 18.00 Od kuzynki Eweliny Korczyk z rodziną

17.09 18.00 Od Stanisława i Bernadety Klekot i Rafała syna

18.09 18.00 Od Jolanty Górka z rodziną

Za + Józefa Madej (+ czerwiec 2018)

11.06. 18.00 – Od syna Tomasza z rodzinami
12.06. 18.00 – Od syna Rafała z rodzinami
13.06. 18.00 – Od syna Jakuba z rodzinami
14.06. 18.00 – Od żony Emilii
15.06. 18.00 – Od cioci Emilii z córką Zofią i od rodziny Zjawińskich
18.06. 18.00 – Od Marii Rakoczy z Rajska z rodziną i Jana Kulki
19.06. 18.00 – Od Albina
20.06. 18.00 – Od Wandy i Jana Wykaza
21.06. 18.00 – Od Wojtka Jarosza z rodziną
25.06. 18.00 – Od Wandy
26.06. 18.00 – Od Joli i Pawła Wodniaków
27.06. 18.00 – Od rodziny Bolek
28.06. 18.00 – Od Marka Waliczka z rodziną
29.06. 18.00 – Od rodziny Waliczków
02.07. 18.00 – Od Anny Kulka
03.07. 18.00 – Od Zofii i Kazimierza Zając
04.07. 18.00 – Od Danuty i Jana Bielenin
05.07. 18.00 – Od Haliny, Czesława Kulka z rodziną
06.07. 18.00 – Od Władysławy Madej
07.07. 18.00 – Od Zofii Skalna z rodziną
10.07. 18.00 – Od rodziny Pawełkiewicz i Sosnowskich
11.07. 18.00 – Od rodziny Sękowskich i rodziny Kapustów
12.07. 18.00 – Od Walerii Włoszek
13.07. 18.00 – Od rodziny Zagórskich

Msze Święte dziękczynne za dar Lenki Biesik (+ 2017)

17.12. – 17.00 Od rodziców
25.12. – 17.00 Od babci Henryki
30.12. – 18.00 Od pradziadków Cecylii i Jana Pwełkiewicz
02.01. – 18.00 Od dziadka Piotra, wujka Grzegorza wraz z rodziną
03.01. – 18.00 Od wujka Marka z synami
05.01. – 18.00 Od chrzestnej z rodziną
09.01. – 18.00 Od Tomasza, Edyty i Krystiana Wójcik
11.01. – 18.00 Od wujka Andrzeja Sosnowskiego
12.01. – 18.00 Od rodziny Saternus
13.01. – 18.00 Od sąsiada Marka
15.01. – 18.00 Od strażaków oddziału miejsko-gminnego ZOSP RP w Oświęcimiu
17.01. – 18.00 Od Romana Biesik i Sylwii Partyka z rodzinami
19.01. – 18.00 Od rodziny Kaim
20.01. – 18.00 Od przyjaciół z Harmęż
23.01. – 18.00 Od kolegów z Czechowic-Dziedzic
24.01. – 18.00 Od kolegów z Oświęcimia
25.01. – 18.00 Od Andrzeja, Martyny i Julii Charusta
27.01. – 18.00 Od rodziny Augustyn
29.01. – 18.00 Od rodziny Sasak z Kóz
31.01. – 18.00 Od koleżanek z Brzeszcz
02.02. – 18.00 Od rodziny Naglików z Malca
03.02. – 18.00 Od fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy
05.02. – 18.00 Od pracowników Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Brzezince
06.02. – 18.00 Od pracowników Zakładu Komunalnego Gminy Oświęcim
07.02. – 18.00 Od pracowników administracji PKP Cargo sekcja eksploatacji Czechowice-Dziedzice
09.02. – 18.00 Od rodziny Zimnal i Dariusza Biernat
10.02. – 18.00 Od druhen i druhów z OSP Brzezinka
12.02. – 18.00 Od kobiecej drużyny LKS Iskra Brzezinka
13.02. – 18.00 Od Sylwii i Edwarda Plewniak
15.02. – 18.00 Od rodzin Fydów, Marszałków, Matrasów
16.02. – 18.00 Od Pauliny i Łukasza Plewniak
17.02. – 18.00 Od od personelu Oddziału Chirurgii Dziecięcej
19.02. – 18.00 Od kuzyna Grzegorza Biesika z żoną
20.02. – 18.00 Od Przemysława i Moniki Biesik z dziećmi
21.02. – 18.00 Od rodziny Biesików i Zielińskich
22.02. – 18.00 Od rodziny Dróżdż oraz Genowefy Opołka
23.02. – 18.00 Od Henryka i Łukasza Pawełkiewicz z Nowej Wsi z rodziną
24.02. – 18.00 Od rodziny Bieńków
26.02. – 18.00 Od Ireny Momot z rodziną
27.02. – 18.00 Od Marii Czyżowicz
28.02. – 18.00 Od Tadeusza z rodziną
01.03. – 18.00 Od rodziny Grabarów z Nowej Wsi
03.03. – 18.00 Od Wójta Gminy Oświęcim oraz pracowników Urzędu Gminy Oświęcim
10.03. – 18.00 Od Służby Liturgicznej w Harmężach

Drukuj: Intencje_pogrzebowe_Lenka_Biesik

Za + Anielę Świadek (+ czerwiec 2017)

10.11.2017 – 18.00 Od siostry Janiny
14.11. – 18.00 Od brata z rodziną
19.11. – 8.00 Od córki z mężem
22.11. – 18.00 Od wnuczki Krystyny
28.11. – 18.00 Od wnuczki Ireny z rodziną
30.11. – 18.00 Od przyjaciółki Zofii
11.12. – 18.00 Od Małgorzaty i Grzegorza Madeja z rodziną
13.12. – 18.00 Od Władysława Świadek z rodziną
26.12. – 17.00 Od Zofii i Władysława Jarnot
10.01.2018 – 18.00 Od Marii Piwczyk z rodziną
16.01. – 18.00 Od Stanisława Podbiał z rodziną
18.01. – 18.00 Od sąsiada Romana Jarnota z rodziną
22.01. – 18.00 Od Władysława Piwczyk z rodziną
25.01. – 18.00 Od Zofii i Andrzeja Madeja
30.01. – 18.00 Od Bożeny z córkami
08.02. – 18.00 Od rodziny Łukawskich
10.02. – 18.00 Od rodziny Noworytów
12.02. – 18.00 Od siostrzeńców Iwony, Andrzeja i Pawła
16.02. – 18.00 Od koleżanek i kolegów z pracy córki Agaty
19.02. – 18.00 Od rodziny Pawela

Za + Marię Włoszek (+ 26.05.2017 r.)

12.10.2017 – 18.00 Od córki Zofii z mężem
20.10. – 18.00 Od wnuczki Agnieszki z rodziną
22.10. – 17.00 ! Od wnuczki Anny
26.10. – 18.00 Od wnuczki Weroniki
31.10. – 18.00 Od wnuka Łukasza
04.11. – 18.00 Od córki Józefy z mężem
08.11. – 18.00 Od wnuczki Barbary z mężem
10.11. – 18.00 Od wnuczki Teresy z rodziną
13.11. – 18.00 Od syna Krzysztofa z żoną
15.11. – 18.00 Od wnuczki Magdaleny z rodziną
17.11. – 18.00 Od wnuka Pawła z rodziną
21.11. – 18.00 Od córki Małgorzaty z mężem
23.11. – 18.00 Od wnuka Grzegorza z rodziną
24.11. – 18.00 Od wnuka Remigiusza z rodziną
27.11. – 17.00 ! Od wnuczki Eweliny z rodziną
29.11. – 18.00 Od wnuczki Anny z rodziną
01.12. – 18.00 Od wnuczki Natalii i Huberta
04.12. – 18.00 Od rodziny Walczyk z Babic
08.12. – 18.00  Od I Róży Żywego Różańca
12.12. – 18.00 Od Heleny Wilczyńskiej z Kamianki
14.12. – 18.00 Od Haliny i Andrzeja Domasiewicz z Olsztyna
16.12. – 18.00 Od Walerii Włoszek
18.12. – 18.00 Od rodziny Bielenin
20.12. – 18.00 Od rodziny Chwierut
22.12. – 18.00 Od Grzegorza i Małgorzaty Madeja z rodziną
27.12. – 18.00 Od kuzynek z Brzeszcz
29.12. – 18.00 Od Wandy Kulka z rodziną
02.01.2018 – 18.00 Od chrześnicy Anny Zagórskiej z rodziną
05.01. – 18.00 Od Stanisławy Klekot
06.01. – 11.00 ! Od brata Alojzego z żoną Justyną
08.01. – 18.00 Od chrześnicy Beaty z rodziną
12.01. – 18.00 Od Piotra Marusza z rodziną
15.01. – 18.00 Od Dyrektora i Pracowników ZSP w Harmężach
17.01. – 18.00 Od kuzyna Piotra z rodziną
19.01. – 18.00 Od Zofii i Kazimierza Zając
23.01. – 18.00 Od rodziny Machura
26.01. – 18.00 Od rodziny Zając
31.01. – 18.00 Od Zofii Madeja
02.02. – 18.00 Od rodziny Lekacz
05.02. – 18.00 Od Jadwigi i Władysława Czekaj z rodziną
09.02. – 18.00 Od Zofii Rochowiak
13.02. – 18.00 Od Wiesławy Opitek z rodziną
15.02. – 18.00 Od Koła Gospodyń Wielskich
18.02. – 17.00 ! Od Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej
21.02. – 18.00 Od siostrzeńca Seweryna
23.02. – 18.00 Od siostry Anny
26.02. – 18.00 Od rodziny Gawędów
02.03. – 18.00 Od koleżanek pielęgniarek z oddziału chirurgii w Oświęcimiu

Za + Emila Czuwaj (+ 4.05.2017 r.)

06.10.2017 – 18.00 Od brata Kazimierza z rodziną
12.10. – 18.00 Od siostry Krystyny z mężem
14.10.– 18.00 Od siostrzeńca Michała z żoną
18.10. – 18.00 Od sąsiadów Rochowiak
20.10. – 18.00 Od Strażaków z OSP Harmęże
25.10. – 18.00 Od kuzynki Barbary Momot z rodziną
26.10. – 18.00 Od rodziny Wawrów i Wrzeszcz
27.10. – 18.00 Od kolegów z LKS Korona Harmęże

Za + Irenę Czekaj  (+ 30.01.2017 r.)

25.05.2017 – 18.00  Od córki Ewy z rodziną
16.06. – 18.00  Od Adama i Izy Bębenek z rodziną
20.07. – 18.00  Od Janiny Bębenek z rodziną
29.07. – 18.00  Od syna Adama z rodziną
08.08. – 18.00  Od syna Czesława z rodziną
15.08. – 17.00 !  Od siostry Bernadety z rodziną
25.08. – 18.00  Od brata Bronisława z żoną
28.08. – 18.00  Od Agnieszki i Marka Śleziak
30.08. – 18.00  Od Marii Styczyńskiej z córką
04.09. – 18.00  Od Magdy i Jana Śleziak z córką
06.09. – 18.00  Od Władysława i Jadwigi Czekaj z rodziną
12.09. – 18.00  Od Marty i Mariusza Czekaj z rodziną
09.09. – 18.00  Od Stanisława Czekaj z rodziną
11.09. – 18.00  Od kuzyna Józefa Gluza z rodziną z Milówki
13.09. – 18.00  Od kuzyna Mieczysława Salamon z rodziną z Milówki
15.09. – 18.00  Od Marysi Salamon z Rajczy
19.09. – 18.00  Od Jacka Czekaja z rodziną z Bystrej
20.09. – 18.00  Od Marii Szczotki z rodziną z Milówki
21.09. – 18.00  Od Marka Salamon z Radziechów i Lucyny Szymanek z rodziną
25.09. – 18.00  Od kuzyna Henryka Gluzy z rodziną z Rajczy
26.09. – 18.00  Od rodziny Przebindów
27.09. – 18.00  Od Piotrka Czekaj z rodziną z Milówki
30.09. – 18.00  Od Heleny Marszałek z mężem
02.10. – 18.00  Od Czesławy Czekaj
03.10. – 18.00  Od Agnieszki i Sławka Czekaj z rodziną
04.10. – 18.00  Od Karola Czekaj z synem Andrzejem i Moniką
09.10. – 18.00  Od rodziny Słyś
11.10. – 18.00  Od Zofii Połącarz z rodziną
13.10. – 18.00  Od Ewy z rodziną
17.10. – 18.00  Od Dyrektora i Pracowników ZSP w Harmężach
21.10. – 18.00  Od Stefana Salamon z rodziną

Za + Zofię Kurdziel  (+ styczeń 2017 r.)

26.05.2017 – 18.00  Od córki Bernatki z mężem
05.06. – 18.00  Od córki Doroty z rodziną
14.06. – 18.00  Od córki Marii, wnuczki Gabrieli z Marcinem
19.06. – 18.00  Od córki Anny z wnuczkami i ich rodzinami
20.06. – 18.00  Od córki Jadwigi, zięcia Zdzisława, wnuków: Marka, Sławka, Magdy, Justyny oraz prawnuków
21.06. – 18.00  Od syna Piotra z rodziną
26.06. – 18.00  Od syna Ryszarda i wnuczki Kingi z rodziną
27.06. – 18.00  Od Janiny Kurdziel z Rajska z rodziną
28.06. – 18.00  Od wnuczki Małgorzaty z rodziną
30.06. – 18.00  Od wnuka Grzegorza z rodziną
11.07. – 18.00  Od wnuczki Anny z rodziną
17.07. – 18.00  Od wnuka Andrzeja Kurdziel z rodziną
18.07. – 18.00  Od Koła Gospodyń w Harmężach
19.07. – 18.00  Od sąsiadów Wrzeszcz i Krawczyk
23.07. – 17.00 !  Od koleżanek z firmy Kaufland
26.07. – 18.00  Od Anny Heród z rodziną
27.07. – 18.00  Od Garwackiego i rodziny Gałganów
28.07. – 18.00  Od Ireny Kapela z rodziną
01.08. – 18.00  Od Zdzisława Tusińskiego
02.08. – 18.00  Od Marii Okulomis z córkami
07.08. – 18.00  Od rodziny Kołaczków z Grojca
09.08. – 18.00  Od Stanisławy Klekot
12.08. – 18.00  Od rodziny Kołodziej z Rajska
16.08. – 18.00  Od rodziny Hylińskich i Stanclik
18.08. – 18.00  Od Haliny i Marka Dąbrowskich z Łowiczek
21.08. – 18.00  Od Genowefy z rodziną
23.08. – 18.00  Od rodziny Noworyta i Piskorz
29.08. – 18.00  Od rodziny Chrapczyńskich z Buczkowic
31.08. – 18.00  Od rodziny Machura
01.09. – 18.00  Od rodziny Korczyków
04.09. – 18.00  Od córki Teresy z rodziną
05.09. – 18.00  Od Andrzeja Dyrlaga z rodziną
12.09. – 18.00  Od Marii i Tadeusza Bożek
13.09. – 18.00  Od Michaliny Kopeć z rodziną
16.09. – 18.00  Od Marii Droździewicz z rodziną

Za + Janinę Szczerbowską

31.03.2017 – 18.00  Od córki Danuty z mężem
21.04. – 18.00  Od syna Leszka z żoną Jolantą
03.05. – 17.00  Od wnuka Adama z żną Natalią i prawnukiem Kacperkiem
05.05. – 18.00  Od wnuczki Joanny z mężem Pawłem
08.05. – 18.00  Od wnuka Dominika
09.05. – 18.00  Od sąsiadki Szymańskiej
10.05. – 18.00  Od sąsiadów Rafałowskich
11.05. – 18.00  Od Krystyny i Zbigniewa Zając z Rajska
12.05. – 18.00  Od Józefy Zając
16.05. – 18.00  Od Kazimiery Ciągała z rodziną ze Skidzinia
17.05. – 18.00  Od rodziny Baranieckich
18.05. – 18.00  Od rodziny Korzeniowskich
19.05. – 18.00  Od rodziny Głąb i Pindel
21.05. – 17.00  Od rodziny Kwaśny
22.05. – 18.00  Od rodziny Tyranów
23.05. – 18.00  Od Jadwigi i Tadeusza Michalik
24.05. – 18.00  Od Józefa Korbel z rodziną
29.05. – 18.00  Od sąsiadów Kaźmierczak
30.05. – 18.00  Od mieszkańców Domu Nauczyciela w Gromcu
31.05. – 18.00  Od Władysławy i Zdzisława
02.06. – 18.00  Od Eugeniusza Łysek z żoną, Kazimierza Łysek z rodziną, Bożeny Łysek z rodziną
05.06. – 18.00  Od Stanisława Korbel z rodziną
06.06. – 18.00  Od Emilii Korbel z rodziną
10.06. – 18.00  Od II Róży Żywego Różańca
12.06. – 18.00  Od Kazimierza Smętek z rodziną
13.06. – 18.00  Od rodziny Haliny i Czesława Kulka
16.06. – 18.00  Od rodziny Bolek i Stawiarskich z Gorzowa
17.06. – 18.00  Od sąsiadów Sękowskich
21.06. – 18.00  Od rodziny Łękawa
22.06. – 18.00  Od sąsiadów Opitek i Rochowiak
23.06. – 18.00  Od Koła Gospodyń Wiejskich w Harmężach
24.06. – 18.00  Od sąsiadów Jadwigi i Władysława Czekaj z rodziną
26.06. – 18.00  Od sąsiadów Zając
27.06. – 18.00  Od Stanisławy Dęsoł
28.06. – 18.00  Od Renaty i Stanisława Dworników
29.06. – 18.00  Od Doroty i Mirosława Kasprzyków
30.06. – 18.00  Od Rycerstwa Niepokalanej
01.07. – 18.00  Od rodziny Sporysz
02.07. – 17.00  Od rodziny Górka z Pław
03.07. – 18.00  Od rodziny Zająców i Majdów ze Skidzinia
04.07. – 18.00  Od rodziny Kalików
07.07. – 18.00  Od sąsiadki Anny Piekarczyk

Za + Bogdana Zielińskiego

27.02.2017 – 18.00  Od Marii Piwczyk
20.03. – 18.00  Od Józefy Dolina
22.03. – 18.00  Od Zofii Skalny z rodziną
23.03. – 18.00  Od Władysławy Madej
29.03. – 18.00  Od kuzyna Wiktora
30.03. – 18.00  Od kuzynki Barbary z synem
31.03. – 18.00  Od kuzynki Grażyny z rodziną
03.04. – 18.00  Od Rodziców
04.04. – 18.00  Od brata Mirosława z synem
10.04. – 18.00   Od siostry Mari
17.04. – 17.00  Od Karoliny z rodziną
24.04. – 18.00  Od Pauliny i Marcina Grabeckich
25.04. – 18.00  Od Grzegorza Klekot z żoną Moniką
26.04. – 18.00  Od chrzestnej Jadwigi z synem
27.04. – 18.00  Od sąsiadów Jęczały i Smętek

Za + Ferdynanda Smętek

07.01.2017 – 18.00  Od żony, syna i wnuka Eryka
10.01. – 
18.00  Od syna Krzysztofa z żoną
11.01. – 18.00  Od siostry Barbary z mężem
12.01.- 18.00  Od siostrzenicy Agnieszki Listowskiej z rodziną
15.01. – 8.00  Od siostrzenicy Katarzyny Momot-Kozieł z rodziną
16.01. – 18.00  Od siostrzenicy Magdaleny Zawadzkiej z rodziną
17.01. – 18.00  Od bratanicy Anny Wadas z rodziną
18.01. – 18.00  Od chrześniaka Sławomira Smętek z rodziną
19.01. – 18.00  Od brata Andrzeja i bratowej Danuty
25.01. – 18.00  Od rodziny Momotów i Żmudów
26.01. – 18.00  Od sąsiadów Budzisz
27.01. – 18.00  Od sąsiadów Jamróz
30.01. – 18.00  Od OSP Harmęże
31.01. – 18.00  Od szwagra Tadeusza z Woli z rodziną
01.02. – 18.00  Od rodziny Tyranów
06.02. – 18.00  Od Tomasza i Dari Tyran
07.02. – 18.00  Od Leona Zielińskiego z rodziną
10.02. – 18.00  Od rodziny Danuty i Jana Bielenin
11.02. – 18.00  Od Bożeny i Andrzeja Żołneczko z rodziną
13.02. – 18.00  Od Teresy i Mateusza z córką
14.02. – 18.00  Od Heleny Stokłosa z rodziną
15.02. – 18.00  Od Marii Lotawiec z rodziną
16.02. – 18.00  Od Edwarda Bielenin z rodziną
22.02. – 18.00  Od Izabeli i Adriana Walczyk
23.02. – 18.00  Od rodziny Wesołowskich z Oświęcimia
24.02. – 18.00  Od rodziny Kubas
26.02. – 17.00  Od Beaty Wiertel z dziećmi
02.03. – 18.00  Od siostry Zofii Lubina z rodziną
03.03. – 18.00  Od Emilii Wawro z córką Zofią
06.03. – 18.00  Od kuzynostwa Krystyny i Kazimierza
07.03. – 18.00  Od Ewy i Wojciecha Plewniak
10.03. – 18.00  Od koleżanek i kolegów z pracy żony
11.03. – 18.00  Od Krystyny i Stanisława Lotawiec
13.03. – 18.00  Od rodziny Wiertel
14.03. – 18.00  Od Czesławy Czekaj
15.03. – 18.00  Od kuzynek z Gołdapi
16.03. – 18.00  Od rodziny Madejów
18.03. – 18.00  Od Anny Wyroba z rodziną
19.03. – 11.00  Od wójta Gminy Oświęcim, Alberta Bartosza

Za + Mateusza Okrzesik 

04.01.2017 – 18.00 Od Babci Zosi
05.01. – 18.00 Od wujka Andrzeja z rodziną
15.01. – 11.00 Od cioci Henryki z rodziną
20.01. – 18.00 Od cioci Patrycji z rodziną
23.01. – 18.00 Od cioci Pauliny z rodziną
02.02. – 18.00 Od cioci Marii Piwczyk z synem
03.02. – 18.00 Od Barbary z Michałem
04.02. – 18.00 Od rodziny Prochowskich

Za + Emilię Wawro

31.08.2016r. – 18.00   Od córki Czesławy z mężem
01.09. – 18.00   Od córki Czesławy z mężem
28.09. – 18.00   Od córki Władysławy
10.11. – 18.00   Od syna Kazimierza z rodziną
12.11. – 18.00   Od syna Zenona Wawro z rodziną
15.11. – 18.00   od bratowej Emilii z córką Zofią
17.11. – 18.00   Od chrześniaka Tadka z rodziną
23.11. – 18.00   Od wnuka Adama z rodziną
24.11. – 18.00   Od wnuka Janusza
25.11. – 18.00   Od wnuka Grzegorza z rodziną
29.11. – 18.00   Od wnuczki Moniki z rodziną
30.11. – 18.00   Od synowej Danuty Wawro
20.12. – 18.00   Od wnuka Jerzego Wawro
01.01.2017r. – 17.00   Od wnuczki Lucyny z mężem
02.01. – 18.00   Od prawnuka Jacka z rodziną
06.01. – 17.00   Od prawnuczki Marzeny z narzeczonym Łukaszem
16.01. – 18.00   Od prawnuczki Agnieszki z narzeczonym Kacprem
17.01. – 18.00   Od II Róży Żywego Różańca
21.01. – 18.00   Od rodziny Całusów
28.01. – 18.00   Od rodziny Kubarek
06.02. – 18.00   Od sąsiadów: Snopkowskich i Stanisławy Klekot
07.02. – 18.00   Od sąsiadów Prochowskich
12.02. – 8.00   Od rodziny Przesór i Chowaniec z Rajska
18.02. – 18.00   Od Emilii Madej z rodziną
20.02. – 18.00   Od Wandy i Stanisława Rochowiak
21.02. – 18.00   Od rodziny Machura
06.03. – 18.00   Od Stanisława Korbel z rodziną
07.03. – 18.00   Od rodziny Waliczek
08.03. – 18.00   Od rodziny Korczyk
09.03. – 18.00   Od rodziny Budzisz
10.03. – 18.00   Od Michaliny i Władysława Filuś
11.03. – 18.00   Od Małgorzaty i Kazimierza Filuś
12.03. – 17.00   Od Krystyny Wisła z Łodygowic
15.03. – 18.00   Od rodziny Sobel z Brzeszcz
16.03. – 18.00   Od Stefanii Szałaśnej z rodziną
17.03. – 18.00   Od koleżanki Zosi i Maryni

Za + Dariusza Król

13.10.2016r. – 18.00   Od żony Doroty, córki Arlety z Kamilem

19.10. – 18.00   Od siostry Bożeny z rodziną

20.10. – 18.00   Od siostry Jadwigi z rodziną

21.10. – 18.00   Od brata Bogdana z rodziną

26.10. – 18.00   Od brata Tomasza z rodziną

27.10. – 18.00   Od brata Wojciecha z rodziną

28.10. – 18.00   Od brata Ireneusza z dziećmi

04.11. – 18.00   Od chrześnicy Barbary

08.11. – 18.00   Od chrześnicy Kingi

09.11. – 18.00   Od chrzestnej z rodziną

10.11. – 18.00   Od sióstr Misjonarek

12.11. – 18.00   Od Rady Duszpasterskiej

15.11. – 18.00   Od Dyrektora, Pracowników, Rady Rodziców i uczniów ZSP

16.11. – 18.00   Od sąsiadki Emilii z córką Zofią

17.11. – 18.00   Od Józefa i Jadwigi

18.11. – 18.00   Od Andrzeja i Agnieszki Miętka

19.11 – 18.00   Od Agaty Uchacz z rodziną

21.11 – 18.00   Od Krzysztofa i Urszuli Rapacz z rodziną

22.11. – 18.00   Od Salomei Rapacz

23.11. – 18.00   Od Marty Leksander z rodziną

24.11. – 18.00   Od Andrzeja Rapacz z rodziną

25.11. – 18.00   Od Marii i Stanisława Sarna

26.11. – 18.00   Od Lucyny i Bogdana Sarna z rodziną

28.11. – 18.00   Od Lucyny i Bogdana Sarna z rodziną

29.11. – 18.00   Od rodziny z Dobczyc

30.11. – 18.00   Od Henryka i Marii Wójcik z Brzeszcz

02.12. – 18.00   Od Anny i Franciszka Kręcichwast

05.12. – 18.00   Od Bożeny i Andrzeja Żołneczko z rodziną

06.12. – 18.00   Od Lucyny i Zbigniewa Bielec

10.12. – 18.00   Od rodziny Siwaków

11.12. – 11.00   Od rodziny Łukasik

12.12. – 18.00   Od Marii i Józefa Tlałka

15.12. – 18.00   Od Bernadety Walczyk z rodziną

16.12. – 18.00   Od koła wędkarskiego 94 Jeleń

18.12 – 8.00   Od Doroty i Czesława Rochowiak

19.12. – 18.00   Od Renaty i Tomasza Chylaszek

21.12. – 18.00   Od Ewy i Karola Iwaniec

22.12. – 18.00   Od Haliny i Zbigniewa Czader z rodziną

28.12. – 18.00   Od rodziny Kołodziej z Rajska

30.12. – 18.00   Od Arkadiusza i Bożeny Włoszek

03.01.2017 – 18.00   Od kolegów z pracy

08.01. – 8.00   Od rodziny Buckich

09.01. – 18.00   Od Lucyny Polok i Barbary Jenczała

10.01. – 18.00   Od koła łowieckiego „Cyranka”

11.01. – 18.00   Od Edyty i Bogusława Bogusz z rodziną

12.01. – 18.00   Od Agnieszki i Rafała Buckich z synem

18.01. – 18.00   Od koleżanek i kolegów żony z chóru

19.01. – 18.00   Od rodziny Grabowskich

20.01. – 18.00   Od Mirosławy Chwierut z synem Witoldem Gondko

22.01. – 8.00   Od sąsiadów z ul. Andersa

23.01. – 18.00   Od rodziny Zięcina i Pękala

24.01. – 18.00   Od Agnieszki Plata

25.01. – 18.00   Od Moniki i Krzysztofa Gierczyk

26.01. – 18.00   Od Katarzyny i Marka Gierczyk

27.01. – 18.00   Od Józefa Gierczyk z rodziną

30.01. – 18.00   Od kolegi Tomasza Nagi

31.01. – 18.00   Od Jakuba Korczyka z rodziną

03.02. – 18.00   Od rodziny Kastelików z Gilowic

05.02. – 8.00   Od rodziny Kodurów z Nazieleniec

08.02. – 18.00   Od Tomasza i Elżbiety Grzebinoga z rodziną

09.02. – 18.00   Od Koła Łowieckiego „Ryś” Brzeszcze

10.02. – 18.00   Od Barbary i Jacka Pastuszka

11.02. – 18.00   Od Agaty i Janusza Korycińskich

13.02. – 18.00   Od kolegi Artura z rodziną

15.02. – 18.00   Od sąsiadów Władysławy i Zdzisława

16.02. – 18.00   Od koleżanek żony: Magdaleny i Marzeny

17.02. – 18.00   Od wuja Bronisława z rodziną z Łodzi

19.02. – 11.00   Od Bronisława i Franciszki Formes

22.02. – 18.00   Od rodziny Król

23.02. – 18.00   Od rodziny Nowak

24.02. – 18.00   Od szwagierki Elżbiety i Grzegorza Błazenek oraz Marcina Madeja i Michała Błazenek

26.02. – 8.00   Od szwagrów Marka i Jana Słowiak z rodzinami

27.02. – 18.00   Od Justyny Słowiak z Maciejem oraz Krystyny Ogórek z rodziną

28.02. – 18.00   Od wuja Kazimierza Śliwiński z córką Dagmarą oraz Arlety i Marcina Majewski z rodziną

01.03. – 18.00   Od Anny i Artura Romanowski oraz Zofii Jania z rodzinami

Za + Marię Kościelniak

23.09.  18.00   Od syna z rodziną

26.09.  18.00   Od rodziny Janeczko

27.09.  18.00   Od brata Józefa

28.09.  18.00   Od siostry Janiny z rodziną

29.09.  18.00   Od brata Stefana z rodziną

03.10.  18.00   Od chrześnicy Agnieszki z rodziną

04.10.  18.00   Od brat Tadeusza z rodziną

06.10.  18.00   Od siostry Anny z rodziną

07.10.  18.00   Od bratowych Ali i Kazi

08.10.  18.00   Od rodziny Łętochów

11.10.  18.00   Od siostrzeńca Pawła i Gosi

12.10.  18.00   Od rodziny Kornaś

14.10.  18.00   Od Zofii Baranek

15.10.  18.00   Od sąsiadów z klatki 7

18.10   18.00   Od sąsiadów z klatki 5

19.10.  18.00   Od Janka z rodziną

20.10.  18.00   Od rodziny Tyranów

22.10.  18.00   Od Wandy Próchnickiej , Urszuli i Jana Oskwarek

24.10.  18.00   Od Józefy Trąbała z rodziną

25.10.  18.00   Od Romana Trąbała z rodziną

Za + Dorotę Górka

13.06. 18.00 Od Mamy
16.06. 18.00 Od brata z rodziną
22.06. 18.00 Od bratanka Artura z rodziną
28.06. 18.00 Od cioci Michasi z rodziną
21.07. 18.00 Od wujka Józefa Korbel z rodziną
25.07. 18.00 Od cioci Walusowej
12.08. 18.00 Od rodziny Górków ze Starych Stawów
02.09. 18.00 Od Joanny Jarnot z rodziną
05.09 18.00 Od Marii Skórka z rodziną
06.09. 18.00 Od sąsiadów z ulicy Borowskiego
08.09. 18.00 Od Róży Żywego Różańca
09.09. 18.00 Od Szczerbowskich i Bolek

Za + Władysławę Zielińską

15.06. 18.00 Od córki Heleny
16.06. 18.00 Od córki Barbary z mężem
17.06. 18.00 Od córki Władysławy z mężem
18.06. 18.00 Od córki Michaliny z mężem
21.06. 18.00 Od siostry Elżbiety z rodziną
22.06. 18.00 Od synowej Leokadii
23.06. 18.00 Od wnuczki Celiny z rodziną
24.06. 18.00 Od wnuczki Bogusi z rodziną
27.06. 18.00 Od wnuczki Agnieszki z rodziną
28.06. 18.00 Od wnuczki Małgorzaty z rodziną
30.06. 18.00 Od wnuczka Adama z rodziną
04.07. 18.00 Od wnuczki Anety z rodziną
05.07. 18.00 Od wnuczki Piotra z rodziną
12.07. 18.00 Od wnuka Pawła z Natalią
18.07. 18.00 Od wnuków Ali i Grzegorza
19.07. 18.00 Od wnuczki Karoliny z Dawidem
20.07. 18.00 Od rodziny Gawęda z Dankowic
22.07. 18.00 Od Renaty Smętek z rodziną
27.07. 18.00 Od Anny Jonkisz z rodziną
28.07. 18.00 Od Stefanii Wójcik z rodziną
29.07. 18.00 Od Marii Włoszek z rodziną
30.07. 18.00 Od Zofii Madeja z rodziną
02.08. 18.00 Od I Róży Różańcowej
05.08. 18.00 Od Stanisławy Lekacz
06.08. 18.00 Od Tadeusza Lekacz z rodziną
08.08. 18.00 Od rodziny Jarnotów
09.08. 18.00 Od rodziny Prochowski i Zawadzki
11.08. 18.00 Od Zofii Skalny
16.08. 18.00 Od Józefy Dolina
17.08. 18.00 Od Marii Piwczyk
18.08. 18.00 Od Kazimiery i Jana Zielińskich
22.08. 18.00 Od Rycerstwa Niepokalanej
23.08. 18.00 Od rodziny Zagórskich
25.08. 18.00 Od Walerii Włoszek
26.08. 18.00 Od rodziny Bielenin
27.08. 18.00 Od Leona i Józefy z rodziną
29.08. 18.00 Od chrześniaka Adama Zielińskiego z rodziną
30.08. 18.00 Od Misjonarki Niepokalanej
31.08. 18.00 Od Lucyny Polok i Barbary Jenczała
02.09. 18.00 Od Władysławy Madej
03.09. 18.00 Od koleżanek córki Michaliny, Tosi i Łucji
06.09. 18.00 Od rodziny Wójcików z Paździorów i Nyczów z Brzezinki
07.09. 18.00 Od chrześnicy Anny
08.09. 18.00 Od rodziny Kamińskich i Nowakowskich z Babic
09.09. 18.00 Od Stefanii Podbiał z rodziną
10.09. 18.00 Od rodziny Płużek z Babic
12.09. 18.00 Od Agnieszki i Pauliny z rodzinami
13.09. 18.00 Od brata Klemensa z rodziną
14.09. 18.00 Od rodziny Chowańców, Koczurów i Bartków
15.09. 18.00 Od rodziny Piotrowskich z Bobrku

Za + Marię Lekacz

07.03.2016 18.00 Od siostry Rozalii
11.03. 18.00 Od brata Jana z żoną
15.03. 18.00 Od córki
17.03. 18.00 Od syna z rodziną
18.03. 18.00 Od Tomasza Lekacz z rodziną
22.03. 18.00 Od kuzynki Heleny z rodziną
23.03. 18.00 Od chrześnicy Renaty z synem
30.03. 18.00 Od chrześniaków
31.03. 18.00 Od Genowefy z rodziną
01.04. 18.00 Od Wandy Smętek
05.04. 18.00 Od kuzynki Stefani
11.04. 18.00 Od rodziny Chrapczyńskich i Korczyków
12.04. 18.00 Od rodziny Kwaśny i Szyjka
13.04. 18.00 Od Zofii Madeja z rodziną
18.04. 18.00 Od Barbary i Bogusława Deruś z rodziną
19.04. 18.00 Od rodziny Siuta i Deruś
20.04. 18.00 Od Róży MB Różańcowej
21.04. 18.00 Od Marii Włoszek z rodziną
25.04. 18.00 Od Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej
27.04. 18.00 Od Walerii Włoszek
28.04. 18.00 Od Józefy Leona Zielińskich i Marii Klekot
29.04. 18.00 Od rodziny Bielenin
06.05. 18.00 Od rodziny Zagórskich
07.04. 18.00 Od rodziny Machura
09.04. 18.00 Od Marcina Lekacz z rodziną
11.05. 18.00 Od Władysławy Zielińskiej
12.05. 18.00 Od rodziny Gawęda
16.05. 18.00 Od Marii Włoszek z rodziną
17.05. 18.00 Od członków I Róży Różańcowej
18.05. 18.00 Od Lucyny Polok i Barbary Jenczała

Za + Zofię Czekaj

17.02. 18.00 Od męża Karola
18.02. 18.00 Od syna Andrzeja z żoną
19.02. 18.00 Od syna Stanisława z rodziną
22.02. 18.00 Od syna Piotra z rodziną
23.02. 18.00 Od syna Jacka z rodziną
24.02. 18.00 Od córki Heleny z mężem
25.02. 18.00 Od Czesławy Czekaj z rodziną
29.02. 18.00 Od rodziny Przebinda
01.03. 18.00 Od Grzegorza Czekaj
02.03. 18.00 Od Kamila z rodziną
03.03. 18.00 Od Anieli i Andrzeja Charwatek
04.03. 18.00 Od rodziny Frydlów z Bystrej
05.03. 18.00 Od Oli i Jana Gałka z rodziną z Bystrej
07.03. 18.00 Od Krystyny i Adama Horwat z Bystrej
08.03. 18.00 Od Rozalii Gałka z Bystrej
09.03. 18.00 Od Agnieszki i Marcina Gałka z Bystrej
10.03. 18.00 Od Barbary i Jana Ceremom z rodziną
11.03. 18.00 Od Bartka Uchto z Bystrej
12.03. 18.00 Od wnuczki Moniki z rodziną
14.03. 18.00 Od bratowej Marysi z Rajczy
15.03. 18.00 Od bratanicy Eweliny i Beaty z rodziną
16.03. 17.00 ! Od brata Stefana z żoną
17.03. 18.00 Od Katarzyny Piętka z rodziną
18.03. 18.00 Od Janiny Matuszej
19.03. 18.00 Od Danuty i Tadeusza Białek z rodziną
21.03. 18.00 Od ciotki Stefki z Milówki z rodziną
22.03. 18.00 Od kuzynki Hani Białek z rodziną
23.03. 18.00 Od kuzynki Ireny Czekaj
28.03. 17.00 ! Od brata Mieczysława z żoną
29.10. 18.00 Od Ewy Bębenek z rodziną
30.03. 18.00 Od Anny i Adama Czekaj z rodziną
31.03. 18.00 Od kuzyna Józefa Gluza z rodziną z Milówki
01.04. 18.00 Od Jadwigi i Władysława Czekaj z rodziną
02.04. 18.00 Od Magdaleny i Czesława z rodziną
04.04. 18.00 Od Andrzeja Wiertel z rodziną
05.04. 18.00 Od rodziny Smętków z Brzezinki
06.04. 18.00 Od rodziny Słyś
07.04. 18.00 Od współpracowników syna Andrzeja z ZUK w Oświęcimiu
08.04. 18.00 Od rodziny Bogusz
09.04. 18.00 Od rodziny Buckich
10.04. 17.00 ! Od Marcina Buckiego z rodziną
11.04. 18.00 Od Agnieszki i Sławka z rodziną
12.04. 18.00 Od córki Mari z rodziną
13.04. 18.00 Od wnuczki Anety z Maćkiem i Michałem
14.04. 18.00 Od wnuczki Doroty z rodziną
15.04. 18.00 Od wnuka Łukasza z żoną
16.04. 18.00 Od wnuczki Marty Żak z mężem
18.04. 18.00 Od Haliny Szczotka z rodziną z Milówki
19.04. 18.00 Od Natalii Zając z rodziną z Milówki
20.04. 18.00 Od Tomasza Ferster z rodziną Bielów z Milówki
21.04. 18.00 Od Pawła Salamon z żoną z Anglii
22.04. 18.00 Od Tomka Salamon z rodziną z Anglii
25.04. 18.00 Od Justyny Salamon z rodziną z Włoch
26.04. 18.00 Od Katarzyny Rudzka z rodziną z Milówki
27.04. 18.00 Od Urszuli Zając z rodziną z Milówki
28.04. 18.00 Od Anny Kocoń z rodziną z Anglii
29.04. 18.00 Od Bernadetty Krzepina z rodziną z Milówki
30.04. 18.00 Od Bolesława Marszałek z rodziną z Bielska
01.05. 8:00 ! Od kuzynki Marysi Wiercigroch z rodziną z Milówki

Za + Józefa Ciszewskiego

1. 21.01.2016 18.00 Od siostry Rózi i siostrzenicy Justysi
2. 22.01.2016 18.00 Od siostry Stasi
3. 26.01.2016 18.00 Od Teresy, Roberta i Maćka
4. 27.01.2016 18.00 Od rodziny Markowiczów z Grybowa
5. 28.01.2016 18.00 Od rodziny Szczepaników i Halucków
6. 02.02.2016 18.00 Od Doroty z rodziną
7. 17.02.2016 18.00 Od siostrzenicy Krystyny z Julią
8. 21.02.2016 8.00 ! Od siostrzenicy Urszuli Kubarek z rodziną
9. 23.02.2016 18.00 Od koleżanki Danusi Tyran z dziećmi
10. 24.02.2016 18.00 Od koleżanek z ul. Szpitalnej i Babic
11. 25.02.2016 18.00 Od siostrzeńca Ariela Kubarek
12. 26.02.2016 18.00 Od Przemysława Kubarek z rodziną
13. 27.02.2016 18.00 Od sąsiadów Radwan, Filuś, Wawro z Harmęż
14. 29.02.2016 18.00 Od sąsiadów Prochowskich

Za + Jana Bąk

1. 07.12.2015 18.00 Od żony
2. 09.12.2015 18.00 Od syna Józefa z rodziną
3. 10.12.2015 18.00 Od chrześnicy Marii Kurelus z rodziną ze Ślemienia
4. 11.12.2015 18.00 Od Adama Foks z rodziną
5. 12.12.2015 18.00 Od Bożeny z rodziną
6. 18.12.2015 18.00 Od Bernardy i Wiesława Bąk
7. 22.12.2015 18.00 Od sąsiadki Marii z rodziną
8. 23.12.2015 18.00 Od rodziny Korzeniowski, Baraniecki
9. 29.12.2015 18.00 Od Franka Kręcichwost z rodziną
10. 30.12.2015 18.00 Od sąsiadów Jarnotów i Rydzoni
11. 08.01.2016 18.00 Od Zofii Ścieszki z rodziną
12. 09.01.2016 18.00 Od Pawła, Moniki Sobczaka z rodziną
13. 11.01.2016 18.00 Od Andrzeja z rodziną
14. 12.01.2016 18.00 Od zespołu „Tęcza” z Brzeszcz
15. 13.01.2015 18.00 Od Piotra i Marii Danek z dziećmi

Za + Anielę Świadek

1. 15.09.2015 18.00 Od córki Anny
2. 16.09.2015 18.00 Od córki Stanisławy z mężem
3. 17.09.2015 18.00 Od córki Doroty z mężem i wnuczką Pauliną
4. 28.09.2015 18.00 Od wnuczki Asi i Krzysztofa z rodziną
5. 29.09.2015 18.00 Od wnuczki Liliany i Sławomira
6. 30.09.2015 18.00 Od wnuka Dariusza i Elizy Waliczek
7. 01.10.2015 18.00 Od wnuka Rafała i Sabiny z rodziną
8. 02.01.2015 18.00 Od wnuka Przemka i Leny z rodziną
9. 13.11.2015 18.00 Od wnuczki Anety z rodziną
10. 20.11.2015 18.00 Od wnuczki Doroty
11. 27.11.2015 18.00 Od wnuczki Eweliny z rodziną
12. 28.11.2015 18.00 Od wnuczki Wioletty z rodziną
13. 30.11.2015 18.00 Od chrześnicy Danuty z rodziną z Wałbrzycha
14. 02.12.2015 18.00 Od Haliny i Kazimierza Świadek z rodziną
15. 03.12.2015 18.00 Od Alicji i Roberta Czarnik
16. 04.12.2015 18.00 Od bratanicy Teresy Hormańskiej z rodziną z Wałbrzycha
17. 05.12.2015 18.00 Od Stanisława Urbańczyk z rodziną z Wałbrzycha
18. 06.12.2015 17.00 Od Janiny i Edwarda Świadek
19. 07.12.2015 18.00 Od Czesława i Zofii Świadek
20. 08.12.2015 18.00 Od bratanka Antoniego Urbańczyk z Wałbrzycha
21. 09.12.2015 18.00 Od Bogusławy Karwat z rodziną z Wałbrzycha
22. 10.12.2015 18.00 Od doktor Jakubowskiej z przychodni Natura
23. 11.12.2015 18.00 Od Małgorzaty i Stanisława Borutka z rodziną
24. 12.12.2015 18.00 Od Krystyny Rafałowskiej
25. 15.12.2015 18.00 Od rodziny Rafałowskich
26. 16.12.2015 18.00 Od Stanisławy Urbańczyk z Buczkowic z rodziną
27. 17.12.2015 18.00 Od Ireny i Mieczysława Świadek
28. 18.12.2015 18.00 Od Danuty i Juliana Stanclik
29. 21.12.2015 18.00 Od Barbary Brosz z rodziną
30. 22.12.2015 18.00 Od Wiolety Baraniak, Antoniego Baraniak i Stanisławy Urbańczyk z rodzinami
31. 23.12.2015 18.00 Od II Róży Żywego Różańca
32. 24.12.2015 8.00 Od rodziny Radwanów
33. 29.12.2015 18.00 Od rodziny Augustyn
34. 30.12.2015 18.00 Od Władysławy Kubica z rodziną
35. 31.12.2015 17.00 Od Stanisława, Marii Baścik z rodziną
36. 02.01.2016 18.00 Od Zofii Baranek z rodziną
37. 04.01.2016 18.00 Od Wiktorii Folga z synem
38. 05.01.2016 18.00 Od Janiny Jankiel z rodziną
39. 06.01.2016 18.00 Od Marii Piwczyk z rodziną
40 07.01.2016 18.00 Od Zofii i Kazimierza Zając
41. 08.01.2016 18.00 Od sąsiadów Opitek i Rochowiak
42. 09.01.2016 18.00 Od sąsiadki Marii z rodziną
43. 11.01.2016 18.00 Od Snopkowskich i Stanisławy Klekot
44. 12.01.2016 18.00 Od sąsiadów Pawełkiewicz i Sosnowskich
45. 13.01.2016 18.00 Od Heleny Domżał

Za + Władysława Halaburda

1. 24.08.2015 18.00 Od żony Haliny
2. 25.08.2015 18.00 Od syna Bogdana
3. 26.08.2015 18.00 Od Jarosława Halaburda z rodzina z Mińska Mazowieckiego
4. 27.08.2015 18.00 Od sąsiadów Milichowicz
5. 31.08.2015 18.00 Od Natalii, Józi i Marysi
6. 12.09.2015 18.00 Od koleżanki Janiny z Brzeszcz
7. 19.11.2015 18.00 Od Rozalii Paździerz
8. 21.11.2015 18.00 Od rodziny Tyranów
9. 23.11.2015 18.00 Od Tadeusza Babraj z rodziną
10. 24.11.2015 18.00 Od sąsiadów Kulka
11. 25.11.2015 18.00 Od sąsiadów Podbiał
12. 26.11.2015 18.00 Od koleżanek i kolegów syna Bogdana i Ewy

Za + Franciszka Wójcika

1. 14.08.2015 18.00 Od żony Stefanii
2. 23.09.2015 18.00 Od córki Gabrieli z rodziną
3. 25.09.2015 18.00 Od siostry Władysławy z rodziną
4 30.09.2015 18.00 Od siostry Heleny Lotawiec z rodziną
5. 03.10.2015 18.00 Od brata Klemensa z rodziną
6. 05.10.2015 18.00 Od syna Jacka z rodziną
7. 06.10.2015 18.00 Od syna Henryka z rodziną
8. 08.10.2015 18.00 Od wnuków Kacpra i Piotra
9. 15.10.2015 18.00 Od wnuczki Anny z rodziną
10. 17.10.2015 18.00 Od swatowej Janiny Frydel
11. 19.10.2015 18.00 Od chrześnicy Wandy
12. 20.10.2015 18.00 Od Marii Zając z rodziną
13. 21.10.2015 18.00 Od rodziny Molendów
14. 22.10.2015 18.00 Od Józefy Dolina
15. 24.10.2015 18.00 Od syna Władysława z rodziną
16. 26.10.2015 18.00 Od Teresy i Marii Wójcik oraz rodziny Nyczów z Brzezinki
17. 27.10.2015 18.00 Od rodziny Lichotów
18. 28.10.2015 18.00 Od rodziny Piotrowskich z Bobrku
19. 29.10.2015 18.00 Od rodziny Katańskich z Grojca
20. 30.10.2015 18.00 Od rodziny Machałek
21. 31.10.2015 18.00 Od Marii i Stanisława Klekot
22. 05.11.2015 18.00 Od Józefa, Mariana i Władysława Kozioł
23. 07.11.2015 18.00 Od rodziny Gawęda
24. 09.11.2015 18.00 Od Haliny i Czesława Kulka z rodziną
25. 10.11.2015 18.00 Od Anny Kulka
26. 12.11.2015 18.00 Od dyrektora i pracowników Zespołu SP w Harmężach
27. 13.11.2015 18.00 Od Władysława i Zofii Jarnot
28. 14.11.2015 18.00 Od rodziny Wanat
29. 17.11.2015 18.00 Od Romana Jarnot z rodziną
30. 18.11.2015 18.00 Od sąsiadów Tobiczyków
31. 19.11.2015 18.00 Od Doroty Goryl z mężem
32. 20.11.2015 18.00 Od rodziny Kałużnych
33. 21.11.2015 18.00 Od rodziny Jenczała i Polok
34. 23.11.2015 18.00 Od sąsiadów rodziny Nagi
35. 24.11.2015 18.00 Od zarządu, członków Rady Nadzorczej oraz pracowników Spółki Rolniczo Handlowej „Samopomoc Chłopska” w Oświęcimiu
36. 25.11.2015 18.00 Od rodziny Olesiak, Przesór, Godek z Rajska
37. 26.11.2015 18.00 Od Bylina
38. 27.11.2015 18.00 Anonimowo

Ogłoszenia