Spotkanie Liderów MI w Harmężach

Franciszkanie z Centrum św. Maksymiliana w Harmężach zapraszają na spotkanie Liderów Rycerstwa Niepokalanej, które odbędzie się w dniach 5-7 października  2018 r. w Harmężach k. Oświęcimia.

Tym razem liderom będzie przyświecał temat „Ewangelizacja w komunii”, który ma na celu pobudzić wspólnoty do zaangażowania przede wszystkim poprzez osobistą modlitwę, cierpienie a także działania podejmowane dla dobra Kościoła.

Dlatego serdecznie zapraszamy wspólnoty do włączenia się w formowanie nowych liderów – ewangelizatorów, aby jak tego pragnął św. Maksymiliana M. Kolbe z zapałem i oddaniem „zdobywać dusze dla Chrystusa przez Niepokalaną”.

Spotkania liderów – organizowane w Centrum św. Maksymiliana od 2008 r. są przeznaczone dla aktywnych członków Rycerstwo Niepokalanej, którzy pełnią w swoim wspólnotach funkcję prezesów, animatorów, bądź liderów.

Spotkania mają na celu pogłębienie duchowości osób, które są odpowiedzialne za formację w swoich wspólnotach, pomagają kapłanowi w ich prowadzeniu, biorą na siebie większą odpowiedzialność za wspólnotę MI do której należą.

W programie oprócz wykładów poszerzających horyzonty wiary, jest czas na wspólną modlitwę oraz na integrację z członkami MI z innych wspólnot. Spotkanie w 2016 r. ma być pomostem pomiędzy Jubileuszowym Rokiem Miłosierdzia, a duszpasterskim wezwaniem do głoszenia światu Ewangelii. Tytuł tegorocznego spotkania: „Idźcie i głoście światu Boże Miłosierdzie”.

Zgłoszenia

o. dr Piotr Cuber OFMConv
Centrum św. Maksymiliana Harmęże
ul. Franciszkańska 12
32-600 Oświęcim

piotrcuber@gmail.com
+48 784 191 232
+48 33 843 07 11

Koszt 180 zł

 

[su_document url=”https://harmeze.franciszkanie.pl/wp-content/uploads/2018/09/Plan_spotkania_5-7.10.2018-1.pdf”]

 

POBIERZ

Plan_spotkania_5-7.10.2018

Czym są spotkania liderów ?