Wielki Tydzień- transmisje na żywo

Niedziela Męki Pańskiej (Palmowa) Msze święte godz. 8.00, 11.00 i 17.00 – mogą uczestniczyć tylko osoby, które zamówiły intencje, ale nie więcej niż 5 osób.
Msza święta godz. 11.00 oraz Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym godz. 16.15 będą transmitowane.


Wielki Poniedziałek, Wielki Wtorek i Wielka Środa, mogą uczestniczyć tylko osoby, które zamówiły intencje, ale nie więcej niż 5 osób.  Msza święta z homilią o godz. 18.00 transmisja na żywo.


Wiei Czwartek, Msza święta Wieczerzy Pańskiej bez udziału wiernych godz. 18.00, transmisja na żywo.


Wielki Piątek, nie ma adoracji Pana Jezusa w ciemnicy, Liturgia Wielkiego Piątku bez udziału wiernych godz. 18.00, transmisja na żywo.


Wielka Sobota – nie ma święcenia pokarmów, nie ma adoracji Pana Jezusa w Grobie (tekst poświęcenia pokarmów podczas śniadania wielkanocnego w załączniku).


Wigilia Paschalna bez udziału wiernych godz. 21.00, transmisja na żywo.
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego i Poniedziałek Wielkanocny Msze święte godz. 8.00, 11.00 i 17.00 – mogą uczestniczyć tylko osoby, które zamówiły intencje, ale nie więcej niż 5 osób. Msza święta o godz. 11.00 transmitowana na żywo.

Aby uczestniczyć w modlitwie należy otworzyć stronę:

>>> https://www.youtube.com/user/centrumharmeze/live <<<

lub https://www.facebook.com/arek.bak.98

Codzienna modlitwa z Franciszkanami:

Codziennie o godz. 20.15 nasza wspólnota zakonna gromadzi się w kaplicy klasztornej na adoracji i wspólnej modlitwie o ustanie epidemii koronawirusa na świecie. Ta modlitwa będzie również transmitowana w internecie, zapraszamy wszystkich wiernych do włączenia się we wspólną modlitwę w tej intencji.

UWAGA!

Każdy może oglądać (nie trzeba mieć utworzonego konta na YouTube czy Facebook!).

Z Centrum św. Maksymiliana w Harmężach emitowane są także codzienne o godz. 21:30 modlitwy z udziałem członków Rycerstwa Niepokalanej.

Zobacz:
http://rycerstwoniepokalanej.pl/pl/aktualnosci/294/transmisje-wspolnej-modlitwy-rycerzy-niepokalanej

Recommend
Share
Tagged in