Ważne ogłoszenia

W niedzielę 22 marca 2020 r. Eucharystia o godz. 11.00 będzie transmitowana w internecie.

O godz. 16.15 będziemy transmitować nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, które wygłosi o. Tomasz.

Całą wspólnotę parafialną zachęcamy do tej formy łączności duchowej z naszą parafią.

Aby uczestniczyć w Eucharystii za pomocą internetu należy wejść na stronę:

>>> https://www.facebook.com/arek.bak.98 <<<

W tygodniu kościół będzie otwarty dla wiernych od 9.00 do 18.00. Zachęcamy, aby w ramach spaceru przyjść do kościoła na modlitwę indywidualną i osobistą adorację.

Codzienna modlitwa:

Codziennie o godz. 20.15 nasza wspólnota zakonna gromadzi się w kaplicy klasztornej na adoracji i wspólnej modlitwie o ustanie epidemii koronawirusa na świecie. Ta modlitwa będzie również transmitowana w internecie, zapraszamy wszystkich wiernych do włączenia się we wspólną modlitwę w tej intencji.

Spowiedź:

Aby uniknąć dużego skupiska wiernych przed świętami, prosimy nie odkładać spowiedzi wielkanocnej na ostatni moment, ale już teraz skorzystać z sakramentu pokuty. Od poniedziałku codziennie od 17.30 w naszym kościele będzie spowiadało dwóch kapłanów.

Droga krzyżowa:

W piątek 27 marca będziemy przeżywać 79. rocznicę wysiedlenia mieszkańców Harmęż. Z powodu stanu epidemii nie będzie zapowiadanej Drogi Krzyżowej ulicami Harmęż. Droga krzyżowa o godz. 17.20 oraz Msza święta sprawowana w intencji ofiar wysiedlenia będą transmitowane w internecie.

Informacje końcowe:

Drodzy parafianie i goście, chcemy abyście pamiętali, że jako duszpasterze jesteśmy dla was i służymy wam pomocą w każdej potrzebie. W razie zaistnienia szczególnej sytuacji wymagającej pomocy duszpasterskiej prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 33 843 07 11 lub 784 191 232.

Recommend
Share
Tagged in